Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
😊 Mondjuk szerintem Cadelék is előrezavarnak majd egy embert. És szerintem Leopardos emberke is szökni fog, ezt tutira veszem.Vrijbloed
De ez lényegtelen, ha sikerül otthagyni Cadelt az Izoard-on. 😊Soldados
Valóban az, csak én már továbbgondoltam a holnapi szakaszt. 😊 😛

Igazából most már Cadelnek szurkolok. 2-szer volt második, megérdemelné, hogy most ő nyerje, eddig minden jel erre mutat.

Bár nem szeretem Contadort, de engem már felb**ott volna az a dolog, hogy hegynek fel, állandóan engem bámul Andy Schleck...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😊 Mondjuk szerintem Cadelék is előrezavarnak majd egy embert. És szerintem Leopardos emberke is szökni fog, ezt tutira veszem.Vrijbloed
De ez lényegtelen, ha sikerül otthagyni Cadelt az Izoard-on. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Sipi tegnap 7 esélyest sorolt fel, más 5-öt. Én eleve 3 v. 4-et összetett győzelemre= Voeckler, Evans, F. Schleck v. A. Schleck.
Voeckler max. az időfutamig tudja tartani a sárgát, de TT-ben nem olyan jó, bár a sárga trikó csodákat művel. 😊 Evans nagyon jó tudja mikor mit kell csinálni, és azokkal akik azt mondják mindig van egy gyenge napja abból a szempontból nem értek egyet, hogy eddig volt de most szerintem nem lesz. Tehát nagyon nyerő pozícióban van. A Schleck testvérek közül egyértelműen látszik, hogy Frank az erősebb de az is látszik inkább Andy-ra tennék a csapaton belül a sárgát de bizonytalan. Hogy mi a taktika a Leopard-nál Isten sem tudja. Ez itt a baj, hogy nem tudják kit is vigyenek előre. Az, hogy Frank és Andy felváltva támad(gat), az egy dolog de nem biztos és szinte biztos , hogy nem kifizetődő, mert továbbra is bizonytalanságban tartják a csapatot.

Olyan dolgok kellenek mint Contador akciói amire egyáltalán nem számítanak. Mindig próbálkozni teljes erőből és hátha lesz beőle valami. De teljes akarattal és nem abból a célból, hogy hátha ez meg ez leszakad. Hanem teljes odaadással és lélekkel, hogy azért is én bírom a legjobban szlogennel.

Ezért jó az idei Tour és az útvonal, mert teljesen kiszámíthatatlan még a 3-dik héten is , hogy ki lesz a győztes ill. , hogy ki végez a dobogón.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
😊 Mondjuk szerintem Cadelék is előrezavarnak majd egy embert. És szerintem Leopardos emberke is szökni fog, ezt tutira veszem.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Érdekes meglátás. Ha Conatodrnak, vagy Samunak olyan csapata lenne, mint Schleckéknek, akkor működhetne is a dolog. Kérdés, hogy a Leopard előre fog e állni majd a 2. hegyen, hogy menjenek egy gyilkos tempót, vagy pedig nem. Engem nagyon meglepne, márpedig megőrülök, ha a 2. hegyen is csigatempó lesz. Az első hegyen még elmegy egy lassabb tempó, de a 2. hegyen én elvárok egy keményebb tempót Voeckler ellen.Vrijbloed
Most erre felidézhetném Pantani 98-as etapsikerét, amellyel megnyerte a Tourt. 😊 Csapata neki se volt, de megindult az utolsóelőtti hegyen, ami épp a Galabier volt, oda már 4 perces előnnyel ért fel, s utána Julichra még olyan 1,5-et, Ullrichra még 5-t pakolt rá az utolsón. 😊 Én conta és samu helyében előrezavarnék egy-egy embert szökevénynek. Az jól jöhet, ha már az Izoard-ra támadást terveznek, márpedig én tuti terveznék oda, mert ha fárasztják ki teljesen Cadelt, akkor a Galabier-n sztem nem nagyon tudják majd KOMOLYAN megverni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Érdekes meglátás. Ha Contadornak, vagy Samunak olyan csapata lenne, mint Schleckéknek, akkor működhetne is a dolog. Kérdés, hogy a Leopard előre fog e állni majd a 2. hegyen, hogy menjenek egy gyilkos tempót, vagy pedig nem. Engem nagyon meglepne, márpedig megőrülök, ha a 2. hegyen is csigatempó lesz. Az első hegyen még elmegy egy lassabb tempó, de a 2. hegyen én elvárok egy keményebb tempót Voeckler ellen.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(...)Schleckéknek, Samunak és Contának összehangoltan kellene folyamatosan támadnia cadelt, amíg meg nem hal, s utána négyen lemeccselhetnék a Galabier-en(...)Soldados
És erre mennyi esélyt látsz?
Szerintem teljesen kizárt, hogy összehangoltan rángassák. Maximum egymás után támadnak, amibe Cadel belerokkan.
Bár Schleckék valószínűleg nem fognak támadni, Sanchez meg Contador biztos (ma is jól összedolgoztak). A kérdés, hogy ketten elegen lesznek-e (plusz mekkora lesz az a rángatandó élboly?).Gogo
Később még szerkesztettem a HSZ-t ezzel:

Persze Schleckék tuti nem így fogják, ők puhapöcsűek ehhez, de Contában és Samuban benne lehet ez a spiritusz, bennük bízok, s ha így lesz, akkor Schleckék is beszállnak a táncba persze.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
(...)Schleckéknek, Samunak és Contának összehangoltan kellene folyamatosan támadnia cadelt, amíg meg nem hal, s utána négyen lemeccselhetnék a Galabier-en(...)Soldados
És erre mennyi esélyt látsz?
Szerintem teljesen kizárt, hogy összehangoltan rángassák. Maximum egymás után támadnak, amibe Cadel belerokkan.
Bár Schleckék valószínűleg nem fognak támadni, Sanchez meg Contador biztos (ma is jól összedolgoztak). A kérdés, hogy ketten elegen lesznek-e (plusz mekkora lesz az a rángatandó élboly?).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha Cadel nem fő meg holnap, akkor szerintem már nem fog.
Amúgy fogalmam sincs, mi lesz holnap. 😊 Nyilván az utolsó hegyen lesz támadás, Contador tuti fog támadni, Evans teszi majd a kereket, Vanendert meg szökni fog a pontok miatt.Vrijbloed
Hogy őszinte legyek, sztem Cadelt Izoardon lehet(ne) lefőzni. Elvileg az én meglátásom szerint ott Schleckéknek, samunak és Contának összehangoltan kellene folyamatosan támadnia cadelt, amíg meg nem hal, s utána négyen lemeccselhetnék a Galabier-en. Ezt azért látom így, mert sztem egy ilyen kiváló erőben lévő keréktevős bringás lerázásához nem elég meredek a Galabier. Ezért kellene vagy már az Izoard-on lefőzni, de legalább teljesen lefárasztani. Én épp ezért bevallom, hogy bár a mai mezőnyben nem jellemző az utolsóelőtti hegyes támadás, de most nagyon az lenne a célravezető, ezért bízom benne hogy így is lesz. Persze Schleckék tuti nem így fogják, ők puhapöcsűek ehhez, de Contában és Samuban benne lehet ez a spiritusz, bennük bízok, s ha így lesz, akkor Schleckék is beszállnak a táncba persze.

Épp ezért szvsz Cadelnek nem kedvező, hogy az utolsó hegyi etap az Alpe d,Huezen zárul, sztem ott is megfőhet még.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ha Cadel nem fő meg holnap, akkor szerintem már nem fog.
Amúgy fogalmam sincs, mi lesz holnap. 😊 Nyilván az utolsó hegyen lesz támadás, Contador tuti fog támadni, Evans teszi majd a kereket, Vanendert meg szökni fog a pontok miatt.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Régen utáltam Contadort, manapság se kedvelem túlzottan, de már ott tartok, ha nem Evans nyeri, nyerje meg ő vagy Samu vagy Voeckler, de erre vajnyi kevés esély van. Schleckékbe legalább volt ma annyi, hogy jópárszor húzták a sort, hogy felérjenek a 2 spanyolra.
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
főleg Boasson Hagen, aki tegnap második lett, és ma megint szökött és nyert. Ez azért nem semmi.danyly
Na ez pl. a 100-ból 1 c. műsor.
Szerencse is kell ahhoz, h kifogja a jó szökést, de ettől még erős volt. Nem mindenkit engednek másnap is szökni, és nem is bírja mindenki. Megsüvegelendő!

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
A Norvég körversenyen meg fordított stat lenne... ide csak a 2 elit norvégot hozták el (persze a 4 szakaszgyőzelem így is több, mint ami elvárható), és van 40 vízhordó francia, 2-3 használhatatlan sprinter, meg egy-két dombmenő.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Brutál jó kis szakasz volt, sok izgalmat tartogatott. Ilyenek kellennek és nem kell a szervezőket becsmérelni, mert ők is azt akarják, hogy izgalmasak legyenek a szakaszok és az összetett is különleges módon dőljön el. Szerintem a mai szakasszal semmi probléma nem volt.
Aki kockáztat az vállalja be, hogy nem csak pozitív következménye lehet amit bevállal.
Voeckler nagyon akart menni és megmutatni, hogy igenis akar és a nyilatkozatai fényében (amik nagy kamuk voltak, szerintem), nem így megy aki nem akarja megnyerni a Tour-t. Igenis küzd érte és érzi, hogy meglehet. Most sokat kockáztatott a lejtmenetben kicsit el akart lépni a többiektől, nem jött be. Istenem majd legközelebb bejön. Nem elveszett ember. 😊

A mezőnyben összesen 2 db norvég versenyző van, de már 4 szakasz nyertek, míg a franciák vannak vagy 50-en és semmi. Nagyon nagy fegyvertény ez, és én mint nagy norvég szurkoló nagyon örülök most.
Szimpatikusak ezek a norvégok és nagyon "nyakasok" , főleg Boasson Hagen, aki tegnap második lett, és ma megint szökött és nyert. Ez azért nem semmi.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Fura belegondolni, hogy Evans ha bukja a Tour-t akkor nagy valószínűséggel ott fogja, mint 2008-ban, mert a Galibier-en nem hiszem, hogy nem különbségek alakulhatnak ki. Előtte meg senki nem fog megindulni.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Mondjuk Schleck nezegetese mar engem is idegesít , menjen ha akar de nézelődni minek ha jön jön ha nem nem ezt sose értem meg. Remelem a hegyen fog végre egy megindulast produkálni mert amit idén megy lófasz . Pedig bírom a srácot .
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Senkit nem kell sajnálni, se a spanyolt, se a franciát, aki bevállalósan megy, s nem jön be. De megkérdőjelezni ennek létjogosultságát, az nem szerencsés sztem, mert ehhez is képesség kell. Vki tud lefele menni, vki nem.

ui.: Most próbálok cserélni, mert mindkét nap délutános lennék. Estére kiderül, hogy sikerül-e.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Blablabla, Voeckler a tüzes francia, de azért ne sajnáljuk mint a tüzes spanyolt.. akit sajnálnánk és istenítenénk. Ja, és mellékesen azért szidjuk még a halvérű luxemburgit még egy bekezdésnyit.
Már az utcabeli szomszédaink is tudják, Soldi miért nem komálja Andyt, annyiszor ismételgetted el 😛

Inkább a PM-re bökj már egy választ.. hogy a ma estémet/holnapomat meg tudjam tervezni..

Ja, és Amador elkerült az utolsó helyről, sőt ma sprintpontokat is gyűjtött 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Voecklert sajnálom.. az a terasz nagyon szimpatikus a franciáknak 😊
Igor
Mondjuk Voecklert én egyáltalán nem sajnálom ezért. Nem kellett volna keménykednie a lejtőn annak, aki nem tud menni, Még az első eltévedésnél látszott, hogy ő maga akart támadni. Egyébként főleg egy ilyen évben tartom ellenszenvesnek az egész lefele támadásos dolgot, mikor ilyen esetek történtek, mint Weylandttal vagy Solerrel.Schleck
Miért ne keménykedne? Mindent megtesz a sárgáért, mert tudja, hogy holnap vége lehet a diadalmenetnek, s megpróbált hozzátenni még egy pár mp-t az előnyéhez, hátha azzal meg tudja holnap védeni. Én megértem, hogy megpróbált menni. És hozzáteszem tegnap is ő rántotta meg a főmezőnyt lefele, és be is jött neki. Ma nem. Sajnálni persze nem kell, kockáztatott és ma nem jött be, de a lefele a verseny része. Virenque számos szakaszt nyert meg így, ugyanis elképesztően tudott lefele menni. ez is képesség, aki ebben jobb, az miért ne használja ki!?

Éppen ez az, amitől vki mint versenyző qrva jó, és épp ezért rakás ... Andy, mint versenyző. nulla elszántság van benne. Ez látszik, lejtőn, emelkedőn, támadásban, a Conta figyelésben, mindenben. Ő mint versenyző vall kudarcot mindig.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Samu is elnézte a lejtőt, nem is egyszer.
Lefelé is lehet, és sajna kell is támadni.. pláne ha ilyen balfasz szakaszokat pakolnak bele, és nem hegyibefutókkal zárják le. Ez is a verseny része.. lehet a pavén, lehet hegyre fel, itt is lehet.Igor
Csak a különbség az, hogy amíg hegyre fel, pavén, időfutamon, bárhol az tud támadni, aki erős, itt meg az támad, aki jobban kockáztatni meri az életét. Számomra nem erről szól a biciklizés, és egyáltalán nem tetszik, hogy ezirányba halad az egész sport. Mert lehet mondani, hogy lefelé technikából mennek stb., de én nem hiszem, hogy Basso vagy Andy Schleck ne tudna biciklizni.Schleck
Van benne technika is (biztos, hogy Samu/Cancellara/Savoldelli biztosabban kezeli a bringát, mint Schleckék), meg egy kis öngyilkos hajlam is..

Az én szememben is ez a legolcsóbb módja a támadásnak 😉 de ettől függetlenül 1) ezek a másodpercek is ugyanannyit érnek 2) ha ilyen a szakasz kialakítása, ezt kell csinálni.
Semmi kivetnivalót nem látok a mai attackban.. és holnapra úgyis mindenki elfelejti az egészet, amikor jönnek a hegyek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Samu is elnézte a lejtőt, nem is egyszer.
Lefelé is lehet, és sajna kell is támadni.. pláne ha ilyen balfasz szakaszokat pakolnak bele, és nem hegyibefutókkal zárják le. Ez is a verseny része.. lehet a pavén, lehet hegyre fel, itt is lehet.Igor
Csak a különbség az, hogy amíg hegyre fel, pavén, időfutamon, bárhol az tud támadni, aki erős, itt meg az támad, aki jobban kockáztatni meri az életét. Számomra nem erről szól a biciklizés, és egyáltalán nem tetszik, hogy ezirányba halad az egész sport. Mert lehet mondani, hogy lefelé technikából mennek stb., de én nem hiszem, hogy Basso vagy Andy Schleck ne tudna biciklizni.Schleck
Ennyi erővel a bukások utáni tempómenést is vegyék ki, mert nekem meg az nem szimpatikus.
Mindkettő a verseny része és ez így van jól.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hehe, végre nem jött be a számomra nem túl szimpatikus lefele támadás. 😊
Samut pedig nem nagyon értem, hogy miért segíti ennyire Contadort.Schleck
Nem Contadort segíti, hanem összedolgozva megpróbáltak időt hozni a Schleckeken és Cadelen. Közös érdek volt, ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Samu is elnézte a lejtőt, nem is egyszer.
Lefelé is lehet, és sajna kell is támadni.. pláne ha ilyen balfasz szakaszokat pakolnak bele, és nem hegyibefutókkal zárják le. Ez is a verseny része.. lehet a pavén, lehet hegyre fel, itt is lehet.Igor
Csak a különbség az, hogy amíg hegyre fel, pavén, időfutamon, bárhol az tud támadni, aki erős, itt meg az támad, aki jobban kockáztatni meri az életét. Számomra nem erről szól a biciklizés, és egyáltalán nem tetszik, hogy ezirányba halad az egész sport. Mert lehet mondani, hogy lefelé technikából mennek stb., de én nem hiszem, hogy Basso vagy Andy Schleck ne tudna biciklizni.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Ja és aki ezután a két szakasz után azt mondja, hogy Contador nem támad (ami eddig is óriási baromság volt) hát arra nem tudom milyen szavak a megfelelőek...Jughead
Az első két hegyiszakasz után nem volt baromság, teljesen jogosan lehetett azokat a kérdéseket meggfogalmazni/felvetni vele kapcsolatban.. ő volt a legszarabb helyzetben az összes hegyimenő közül, és azokon egyet sem támadt. Pláne, hogy neki ez a védjegye, hogy mindenkinél többet tud/szokott rántani.

Úgy tűnik mostmár jobb formában van/kicsit sürgősebb lett neki.. de ugye Evansszel szemben még mindig ugyanott van, mint volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 900
Samut pedig nem nagyon értem, hogy miért segíti ennyire Contadort.Schleck
Szerintem nem Contadort segíti, hanem magát, hisz ő is le van maradva, aztán gondolom megbeszélték, hogy segítik egymást, mert tudták, hogy a többiek be lesznek fosva a lejtőn. Nem látom, hogy ezzel Contador-t segíteni inkább azt, hogy egymást segítik, hisz mindekettőjük le van maradva.
Ja és aki ezután a két szakasz után azt mondja, hogy Contador nem támad (ami eddig is óriási baromság volt) hát arra nem tudom milyen szavak a megfelelőek...
A lejtős támadásra meg annyit, hogy a verseny része, most ezzel az erővel hegyen se támadjanak, hisz van akinek az nem megy. 😉