Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 847
Elég hokiverés ez eddig :/
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 521 — Panthers fan
Az már régen rossz, ha Evanstől várják a segítséget...roniadi
Végül is csak ő a legerősebb meg a legjobb tempómenő az egész mezőnyben, tényleg régen rossz.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Az már régen rossz, ha Evanstől várják a segítséget...

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Schleck eléggé durván tolja ma. Máris sokkal szimpatikusabb. 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
hol a chat?clbass
él még a tegnap chat. nem jöttök?

http://cbe002.chat.mibbit.com/

default chatoldal,
név: #bowlhu

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Igaza van Sipiéknak. A többiek valamiért megrogytak, most kell eldönteni a tourt.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Na bassza meg, erre nem számítottam. 😀. Innentől sokan sok mindent visszavonhatunk Schleckről. Brutál amit megy.
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
hol a chat?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ez a lankás rész a legrosszabb, ezt kéne átvészelnie valahogy Andynak szerintem.Schleck
Nem vagyok benne biztos.. iramot mindig is tudott tekerni, amikor ő megy elől, mindig nő az előnyük.
gyertek chatre 😛Igor
Mentem.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Huh, ez a lankás rész a legrosszabb, ezt kéne átvészelnie valahogy Andynak szerintem.Schleck
Nem vagyok benne biztos.. iramot mindig is tudott tekerni, amikor ő megy elől, mindig nő az előnyük.
gyertek chatre 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ez a lankás rész a legrosszabb, ezt kéne átvészelnie valahogy Andynak szerintem.

szerk: a letour.fr viszont rendesen megadta magát nálam.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azért most nagy kár a tegnap előtti szakaszért Andynak.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 236 — Tyrone Creek
él még a tegnap chat. nem jöttök?

http://cbe002.chat.mibbit.com/

IRC2.HU-s szervert válasszátok ki
név: #bowlhu
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Most iszonyatosan becsülöm Andyt - karrierje során először.Soldados
Én még hozzávenném a 2009-es LBL győzelmét is.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most iszonyatosan becsülöm Andyt - karrierje során először.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vicces látni azoknak a fejét akik mellet elment Andy. Rá egyáltalán nem számítottak.
Szerk: Na 2 perc az előny. Még legalább ennyi kéne és akkor jó lenne.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem Conta tartalékol még.. neki Evans/Voeckler a lényeg úgyis.
Egyelőre pókereznek a fiúk... azért ha Bookwalter vezeti a sárgamezőnyt, az elég sokatmondó.

Lesz 2'30 előnye Andynek odafent.. ha Monfort bevárja, ez érdekes lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Így azért értem, hogy miért volt elől két Leopard ember is. Nem most hirtelen találta ki ezt Andy.
több mint 13 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Nem tom, ti hogy látjátok, de ma megint nem érzem erősnek Contát innen a tv elől?! 😊
Lehet ma nagyon nyerő lesz ez az Andy féle bevállalás.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Háh ezt vártam a mai szakasztól. Hatalmas meglepetés szerintem, hogy Andy elindult, de nagyon örülök neki. Remélem végig ér és akkor Soldi is talán megdicséri 😀FViktor93
Én már most dicsérem, ha sikerül, ha nem, így kell menni, ha nyerni akar az ember.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Háh ezt vártam a mai szakasztól. Hatalmas meglepetés szerintem, hogy Andy elindult, de nagyon örülök neki. Remélem végig ér és akkor Soldi is talán megdicséri 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ez igen. Andy ha megcsinálja, akkor ez egy igazi legendás etaop lesz, mint Pantanié volt 98-ban. Bravó, eddig ezt a tökösséget hiányoltam belőle. Ha ezt végig tudja csinálni, ezért a támadásért megérte 4 évet várni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Huh, ezt viszont így nem értem. Remélem Andersenék kitaláltak valamit.Schleck
Ha utoléri a szökevényeket a hegytetőig, akkor nyerő.. akár Posthuma is leviszi lefelé.Igor
Aha, így értem. Nem tűnik hülye ötletnek. 😊
Egyébként érdekes, hogy Knézyék mennyivel lelkesebben szokták fogadni Contador támadásait...Schleck
Monforték 2 percre vannak.. ez meglesz sztem. Na végre attack az uccsó előtti hegyen 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ezt viszont így nem értem. Remélem Andersenék kitaláltak valamit.Schleck
Ha utoléri a szökevényeket a hegytetőig, akkor nyerő.. akár Posthuma is leviszi lefelé.Igor
Aha, így értem. Nem tűnik hülye ötletnek. 😊
Egyébként érdekes, hogy Knézyék mennyivel lelkesebben szokták fogadni Contador támadásait...

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 305 — No 1 Zhang Yufei fan
Huh, ezt viszont így nem értem. Remélem Andersenék kitaláltak valamit.Schleck
Ha utoléri a szökevényeket a hegytetőig, akkor nyerő.. akár Posthuma is leviszi lefelé.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)