Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gotti geci jó volt. Chiapucci meg főleg.
Savoldelli nagyon rossz. De annak idején Garzelli egész faszántos volt.
Basso-ban soha nem láttam semmit.

Az a baj, hogy mindig a TDF dominál, pedig nehézségben bőven a Giro és a Vuelta mögött van, így aki ott jó az a legnagyobb. Ezért van a nagy spanyol hype.
Contador meg takaroggyon. Armstrong reloaded, csak míg NASA Lance csak annyit mondott hogy nem doppingolok, addig ez még cigánykifogásokat is kitalál
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Basso már bizonyította mekkora kerékpáros, nem csak Giro-n, hanem TdF-en. Kb pont annyit mint eddig Schleck.
Most egy dolog, h Contador se doppingol jobban mint a többiek, de ettől függetlenül kap majd egy 2 éves egészség ügyi szabadságot, és akkor annyira hiábavalónak fog tűnni, h itt szarrá csipázza a sok béna olaszt.

Nem egy Indurain, de jelenleg top3. Alighanem az utolsó esélye, h TdF-et nyerjen és lehet h nem jön össze neki. De más sport: El-Guerrouj is az utolsó esélyt használta ki, és ha még csak ki se használja akkor is az egyik legnagyobb középtávfutónak tartanám.

Nem bírom Basso-t, de a mindenképp a jelen egyik kiemelkedő kerékpározója, aki mellesleg a tdf győzelmet is megérdemelnéBlack_Adder
Szóval te azt mondod Contadornak annyi a doppingesetével kapcsolatos hercehurcában?
Legyen igazad és ne legyen igazad. :/
Ez egy kemény eldöntendő kérdés.danyly
Igazából a spanyolok egy hasonló esetre hivatkozva mentették fel. Egy talán német talán pingpongos talált ki hasonló mesét amit elfogadtak, de kerékpárban ha ezt elfogadnák, akkor tovább ostoroznák a sportot doppingügyben /*holott mindenhol ugyanannyira doppingolnak, csak itt el is kapják őket*/, úgyhogy nem hinném h felmentik őt. Főleg h Pellizottit is eltiltották...

Egyébként jól már nem jön ki ebből a kerékpár sport, ha nem tiltják el Contadort akkor azért, ha meg igen, akkor egy tdf és esetleg egy Giro győzelmet is el kell venni. Az sosem jó reklám. Már csak ezért is nagyon jó lenne, ha valaki elverné őt itt.

//Amúgy a tdf-en jobb volt mint schleck, neki is volt technikai gondja, amiből ugyanúgy hátrány szerzett mint schleck. Az más kérdés, h kettejük közül nem kérdés, h ki a szimpatikusabb. De idén szvsz pályán is megverné őt Schleck, de ez csak egy elfogult megérzés...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Basso már bizonyította mekkora kerékpáros, nem csak Giro-n, hanem TdF-en. Kb pont annyit mint eddig Schleck.
Most egy dolog, h Contador se doppingol jobban mint a többiek, de ettől függetlenül kap majd egy 2 éves egészség ügyi szabadságot, és akkor annyira hiábavalónak fog tűnni, h itt szarrá csipázza a sok béna olaszt.

Nem egy Indurain, de jelenleg top3. Alighanem az utolsó esélye, h TdF-et nyerjen és lehet h nem jön össze neki. De más sport: El-Guerrouj is az utolsó esélyt használta ki, és ha még csak ki se használja akkor is az egyik legnagyobb középtávfutónak tartanám.

Nem bírom Basso-t, de a mindenképp a jelen egyik kiemelkedő kerékpározója, aki mellesleg a tdf győzelmet is megérdemelnéBlack_Adder
Szóval te azt mondod Contadornak annyi a doppingesetével kapcsolatos hercehurcában?
Legyen igazad és ne legyen igazad. :/
Ez egy kemény eldöntendő kérdés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De más sport: El-Guerrouj is az utolsó esélyt használta ki, és ha még csak ki se használja akkor is az egyik legnagyobb középtávfutónak tartanám.
Black_Adder
Kb. miatta szerettem meg az atlétikát, de azért ő más szituban volt. Ha nem nyer Athénban semmit, akkor megmaradtak volna legalább a fantasztikus világcsúcsai az utókornak.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Basso már bizonyította mekkora kerékpáros, nem csak Giro-n, hanem TdF-en. Kb pont annyit mint eddig Schleck.
Most egy dolog, h Contador se doppingol jobban mint a többiek, de ettől függetlenül kap majd egy 2 éves egészség ügyi szabadságot, és akkor annyira hiábavalónak fog tűnni, h itt szarrá csipázza a sok béna olaszt.

Nem egy Indurain, de jelenleg top3. Alighanem az utolsó esélye, h TdF-et nyerjen és lehet h nem jön össze neki. De más sport: El-Guerrouj is az utolsó esélyt használta ki, és ha még csak ki se használja akkor is az egyik legnagyobb középtávfutónak tartanám.

Nem bírom Basso-t, de a mindenképp a jelen egyik kiemelkedő kerékpározója, aki mellesleg a tdf győzelmet is megérdemelné

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Én is drukkolok Bassonak, de másik súlycsoport, mint Contador. Nem egy Pantani, hogy ne Coppihoz vagy Bartalihoz hasonlítsam. (Mellékszál, de karácsony környékén volt egy 2 részes olasz tévéfilm Bartaliról, hát kibaszott jó volt, de nem tudom sehonnan se megszerezni, ha valaki tud segíteni, megköszönném. A híres Coppis fotó, amikor a hegyen segíti is állatul volt visszaadva a filmen, a színészek is jók voltak, kibaszott nagy film, a legjobb bringás film, amit valaha láttam. 😊 )
De ennek ellenére úgy érzem semmi esélye, és nem azért, mert ne akarna, hanem egyszerűen enynivel erősebb C.Sobri Jóska
C kurva erős, de egy normális csapat, és testvér nélküli Schlecket csak a leesett láncnak köszönhetően tudott elverni.
Azért a nagy Contador Istenítés közepette ne feledkezzünk már meg Andyről, aki évről évre erősebb, most pedig mögötte lesz egy bivalyerős csapat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Én is drukkolok Bassonak, de másik súlycsoport, mint Contador. Nem egy Pantani, hogy ne Coppihoz vagy Bartalihoz hasonlítsam. (Mellékszál, de karácsony környékén volt egy 2 részes olasz tévéfilm Bartaliról, hát kibaszott jó volt, de nem tudom sehonnan se megszerezni, ha valaki tud segíteni, megköszönném. A híres Coppis fotó, amikor a hegyen segíti is állatul volt visszaadva a filmen, a színészek is jók voltak, kibaszott nagy film, a legjobb bringás film, amit valaha láttam. 😊 )
De ennek ellenére úgy érzem semmi esélye, és nem azért, mert ne akarna, hanem egyszerűen enynivel erősebb C.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem Basso-nak ez az utolsó kitörési pontja (az idei Tour), hogy bizonyítsa mekkora kerékpáros. Bár ez így marhaságnak tűnik mert már most nagy és hiteles kerékpáros, de szerintem nagyon fáj a foga arra, hogy végre jól szerepeljen a Tour-on ill. egy olasz kerekes bizonyítson Franciaországban. Mert azért ha hisszük, ha nem nagy a rivalizálás a két ország között. És még a spanyolokat nem is említettük.
Azért a Tour-on 1999 óta csak amerikai v. spanyol nyert, tehát nem ártana zavarni a képen. 😊 Persze nem biztos, hogy Basso fog bezavarni. De én nagyon várom a Tour-t, nekem az a legnagyobb sporteseményem nyáron (persze ha nincs olimpia v. foci EB, VB; bár ez is hülyeség mert mindig a Tour-t várom a legjobban 😊).
Mindenesetre az olaszok hazai földön általában nagyon jók, küzdenek mert saját terep, saját közönség és bizonyítani akarnak. Persze ez is sokszor kevés, ha pl. Contador így faképnél hagyja őket.
Én sajnos nagyon erősnek érzem a spanyolt (de szerintem nem csak én), és messze a legjobb kerekes most a mezőnyben de lehet a világon (hozzáteszem még egyszer, nagyon nem szeretem). Nekem messze a legnagyobb kedvencem Pantani volt, de a többi későbbi v. mostani olaszt nem tudom megkedvelni.
Armstrongot is utáltam (de azért minden könyve megvan), de azért nagyra becsültem. Inkább Ulrich-nak szurkoltam. Kicsit savanyú, kicsit "igazán német" volt de szerethető volt.
A régi szép idők. 😀

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Ha Savoldelli ennyire megosztó kivehetjük, bár amikor kellett nyert, de mivel elfogult vagyok az olaszokkal így meghajlok a közakarat elött.
Szóval Bartali, Binda, Brunero, Coppi, Gimondi, Magni, Pantani jó olasz bringások, abszolútértékben, és a közegben is.
A mostani olaszok (ha el is tekintünk az abszolútértéküktől) szarok a nagy versenyeken Pantani óta. Értem ezalatt azt, ahonnan indult a disputa, hogy nem tudnak mit kezdeni az aktuális menővel. Nem azért, mert nincs taktika, hanem mert egyszerűen nincs erő, annyival erősebb Contador vagy volt Armstrong, de még Heras is.
Oké Nibali tavaly nyert vueltát (hurrá, 20 év után olaszként) Basso giro-t, de én mégis úgy érzem, ha ott van Contador, mint ezen a giro-n, akkor az olaszok szinte másik súlycsoport.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Savoldelli, jaj... Basso egy klasszissal jobb volt, és sztem Nibali is jobb már most, mint Savoldelli valaha volt. Sztem ez a két úriember a legjobb grand tour versenyző az elmúlt évtizedből az olaszok közül (utána jön Simoni... aztán nagy szakadék, és jöhetnek az ilyen Di Luca/Savoldelli/Gotti-félék)
Csak míg Savoldelli-nek volt egy kis mákja, és behúzott két Girot, egy viszonylag gyenge korszakban.. addig Basso/Nibali sokkal keményebb ellenfelek ellen hadakozott... és ők képesek voltak Itálián kívül is letenni a névjegyüket. Ez az ami sztem az elit olasz kerekesek névjegye.

De sztem Bettini is sokkal nagyobb kerekes volt mint Savo, csak az elmúlt évtizedből.. vagy pl. Petacchi/Cipo, csak más stílus ugye.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Az utóbbi időben egyszerűen nincs igazán jó olasz kerekes - sajnos.
Egyszerűen erővel, és taktikával hegyen nem lehet megütni Contadort.
Ezen tény ismerete gondolom még a minimális lelkesültséget is nullára redukálja, így se a tour-on, se a giron-n nincs igazi támadás, csak amolyan alibik, mint tavaly a Schleck-féle.Sobri Jóska
Ennyi erővel igazából két igazán jó biciklis van a világon - Contador és Andy Schleck. Az, hogy otthagyják az olaszokat, nem azt jelenti, hogy szarok, hanem nem ők a legjobbak. De mondjuk Nibali lehet kb. harmadik, csak hát sokkal le van maradva, ettől még szerintem befér az igazán jó kategóriába.

Rujano meg kit lepett meg? Én azt írtam, hogy a te általad biztosra vett szakaszgyőzelem 90%, hogy nem következik be. Ettől még jó srác meg minden, de nem valószínű, hogy szakaszt hoz.Rajna
Én nem vettem biztosra szakaszgyőzelmet, és a giroval kapcsolatban is most írtam be először, de ezen nem veszünk össze.
Viszont az olasz kerekeseken igen.
Én mint olaszbringás-drukker azt mondom, hogy Bartali, Binda, Brunero, Coppi, Gimondi, Magni, Pantani vagy mondjuk Savoldelli és Simoni voltak jó olasz bringások (hogy csak giro-győztest mondjak), most egyszerűen nincsenek Pantani óta. Senki se tudja még csak meg se szorítani az aktuális menőt, Se Armstrongot, se Contadort. (És ne gyere mondjuk Basso-val, mert egy egészséges Contador ellen esélytelen)Sobri Jóska
Ne jöjjünk Bassoval és megemlíted Savoldellit 😀 GIGALOL 😂
És lehet hogy elfogult vagyok, de személy szerint a 2006-os Giro győztes Bassonál erősebb embert hegyen még nem láttam. És az, hogy Basso inkább a Tourra koncentrál, már sejtet valamit, meg vagyok róla győződve, hogy erősebb mint tavaly, és akkor még sok galibát okozhat mind Schlecknek, mind Contadornak.
Mondjuk érdekes, hogy anno a semmiért eltiltották Ivant, most meg Contadort nem. 😀 bár ez az ügy még nincs lefutva.
Mindent összegezve A mostani helyzet szerintem:
van Schleck és Contador, mögöttük kicsivel lemaradva Basso, utánuk jóval lemaradva meg a többiek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Az utóbbi időben egyszerűen nincs igazán jó olasz kerekes - sajnos.
Egyszerűen erővel, és taktikával hegyen nem lehet megütni Contadort.
Ezen tény ismerete gondolom még a minimális lelkesültséget is nullára redukálja, így se a tour-on, se a giron-n nincs igazi támadás, csak amolyan alibik, mint tavaly a Schleck-féle.Sobri Jóska
Ennyi erővel igazából két igazán jó biciklis van a világon - Contador és Andy Schleck. Az, hogy otthagyják az olaszokat, nem azt jelenti, hogy szarok, hanem nem ők a legjobbak. De mondjuk Nibali lehet kb. harmadik, csak hát sokkal le van maradva, ettől még szerintem befér az igazán jó kategóriába.

Rujano meg kit lepett meg? Én azt írtam, hogy a te általad biztosra vett szakaszgyőzelem 90%, hogy nem következik be. Ettől még jó srác meg minden, de nem valószínű, hogy szakaszt hoz.Rajna
Én nem vettem biztosra szakaszgyőzelmet, és a giroval kapcsolatban is most írtam be először, de ezen nem veszünk össze.
Viszont az olasz kerekeseken igen.
Én mint olaszbringás-drukker azt mondom, hogy Bartali, Binda, Brunero, Coppi, Gimondi, Magni, Pantani vagy mondjuk Savoldelli és Simoni voltak jó olasz bringások (hogy csak giro-győztest mondjak), most egyszerűen nincsenek Pantani óta. Senki se tudja még csak meg se szorítani az aktuális menőt, Se Armstrongot, se Contadort. (És ne gyere mondjuk Basso-val, mert egy egészséges Contador ellen esélytelen)

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ennyi erővel igazából két igazán jó biciklis van a világon - Contador és Andy Schleck.Rajna
Sőt, Soldi szerint Schleck sem az... csak Conta meg Ricco 😛

Rujano szökése pedig meg azért nem volt meglepő, mert volt asszem 25-26 ember, aki a két korábbi "hegyes" szakaszon együtt jött be, ebből 25-en benne voltak a TOP 30-ban, 3 perc hátrány alatt... és Rujano negyvenvalahanyadik volt, 6:07-tel lemaradva. Sanszosra vettem, hogy ha ő próbálkozik, akkor elengedik a nagyok..
És mivel 37 kilós, robbanékonyfajta hegyimanó, várható volt.

Nibali meg lenyilatkozta, hogy pocsék napja volt... sztem ő még bekavahat. Talán ő az egyetlen.. a TT-k miatt. Garzelli öreg, ő sztem egy szakaszra/hegyitrikóra rámegy, Scarponi jó kérdés... nagyon lassúnak tűnt, de ő még feltámadhat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Az utóbbi időben egyszerűen nincs igazán jó olasz kerekes - sajnos.
Egyszerűen erővel, és taktikával hegyen nem lehet megütni Contadort.
Ezen tény ismerete gondolom még a minimális lelkesültséget is nullára redukálja, így se a tour-on, se a giron-n nincs igazi támadás, csak amolyan alibik, mint tavaly a Schleck-féle.Sobri Jóska
Ennyi erővel igazából két igazán jó biciklis van a világon - Contador és Andy Schleck. Az, hogy otthagyják az olaszokat, nem azt jelenti, hogy szarok, hanem nem ők a legjobbak. De mondjuk Nibali lehet kb. harmadik, csak hát sokkal le van maradva, ettől még szerintem befér az igazán jó kategóriába.

Rujano meg kit lepett meg? Én azt írtam, hogy a te általad biztosra vett szakaszgyőzelem 90%, hogy nem következik be. Ettől még jó srác meg minden, de nem valószínű, hogy szakaszt hoz.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Az utóbbi időben egyszerűen nincs igazán jó olasz kerekes - sajnos.
Egyszerűen erővel, és taktikával hegyen nem lehet megütni Contadort.
Ezen tény ismerete gondolom még a minimális lelkesültséget is nullára redukálja, így se a tour-on, se a giron-n nincs igazi támadás, csak amolyan alibik, mint tavaly a Schleck-féle.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én egyáltalán nem arról írtam, hogy Contador hosszú hajrát nyitott. Persze az utolsó 30 km folyamatosan emelkedett (kivéve két nyereg részt ill. az utolsó 1 km ahol még lejtett is). Én arra gondoltam, hogy több akció, mennek Contador után, de Scarponi elhalt kísérletén kívül nem volt semmi (utána le is maradt, minden erejét elvesztette). Az, hogy 6 km-el a vége előtt elindult Nibali már halott ügy volt, de lehet ő úgy gondolta még meglehet Contador. De sajnos a spanyol nagyon erős volt.
Nekem pedig egyáltalán nem meglepő Rujano Guillem hegyi erőssége. És ő még hegyi időfutamban is első 10-ben lesz biztos.
Nincs papírforma hegyi befutó esetén, ki mikor indul, mikor érzi azt, hogy most kell menni. Persze csapattaktika van de sokszor borul az is.
Menchov-ot pl. csak Sastre tudta segíteni a többi elhalt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Rövid volt? Contador kifejezetten hosszú hajrát indított, a papírforma szerint ennél sokkal rövidebb befutó lett volna. Az emberek meg nem impotensek voltak, hanem Contador volt bivalyerős láthatóan. Inkább Rujano a meglepetés. Szakasz még nyerhet, de nem hiszem, hogy fog, a kisebb hegyeket nem szereti, az ilyen királykategóriásokat meg elviszik a nagyok. De persze nyerhet csak sztem nem valószínű.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én kicsit csalódtam ezzel az Etnás szakasszal kapcsolatban. Lehet azért mert rövid volt a vége ami igazán izgalmasnak ígérkezett v. mert Contador elrontotta az egészet v. mert impotens módon mentek az olaszok meg a többi a spanyol után menni próbáló emberke (kivéve Rujano Guillem) szerencsétlenkedett. Persze én meghaltam volna kb. mint Weening. 😊
Tudom Sipi-ék is ezt mondják sok van még hátra de szerintem Contadort már csak egy pozitív doppingteszt állíthatja meg, hogy megnyerje az idei Giro-t. Vagy úgy felborul, hogy nem tud tovább menni. Nem szeretem a spanyolt alapból, de azért az utóbbit így sem kívánnám neki.

Garzelli meg nem volt béna, még ő az aki a többiekhez képest öreg fejjel ment, hajtott. Magához de szerintem a többi olaszhoz képest is jó teljesítményt nyújtott a 9. szakaszon. Menchov sehol már megint: tőle sokkal többet vártam, Nibali sem volt nagy szám: későn reagált, nem bírta az eggyel nagyobb fokozatot. Scarponi még csak-csak próbálkozott de neki is elfogyott az ereje. A Sivtsov fiú nekem meglepetés, de Le Mevel nem (Sipi mondta; mármint, hogy neki meglepetés). Szerintem a francia eddig is nyújtott kiemelkedőt 3 heteseken. Most nem azt mondom mindig v. folyamatosan, de azért voltak jó pillanatai. Szerintem az idei Giro-ra összpontosította az erejét.
Serpa Perez és Rujano Guillem még biztos nyer szakaszt. Vagy az egyik v. mindkettő de szerintem ott lesznek elől. Mondjuk Serpa kicsit most az Etnán lemaradt, de lesz még jobb is a hegyeken.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerencsétlen McEwen, beszenvedte magát majdnem 1 óra hátránnyal, és HD miatt ki is zárták Brown mellett. Mondjuk lehet szóltak nekik, hogy ne nagyon tekerjetek, mert amúgy is bukó a dolog...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Joaquin Rodriguez is rendesen megfőtt. Ilyen Przemyslaw Niemiec félék is otthagyták..

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megint király volt reggelire egy fél marha...
Contadornál kevés undorítóbb arc van jelenleg a mezőnyben
több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Drukkoltam Nibalinak, de igazából ezzel el is dőlt az egész (ha csak nincs valami bukás vagy ilyesmi). Touron ugyanez lesz, csak Schlek-el, gondolom ott Alberto úgysem indulhat már, pedig az jó kis csata lenne.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na remélem majd utólag odaadják a győzelmet Rujano-nak miután Alberto-t eltiltják...

Hiába na, nem szénhidrátot kell enni versenyen, hanem fehérjét, amit legideálisabb stake formájában magukhoz venniük. Ez a titka...

//fantasyban ha kettő közül választok most rendre rosszul döntök, de már úgyis elszálltam, szal mindegy...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Menchov sem volt sehol. :/ ebből cut lesz.
Mondjuk már az elején elbasztam az egészet, sebaj majd a Tour fantasy jobb lesz.
Ennyi a Giro lehet itt akármennyi és bármekkora hegy, ha nincs iram.
Contador elindul és otthagy mindenkit ráadásul 5 km alatt kapnak 1 percet.
Ráadásul láthatjuk, hogy a Giro semmivel nem izgalmasabb mint a Tour ha van egy Contador. Amíg a sok másodkategóriás hegyimenő verseng egymással, addig nyilvánvalóan szoros a küzdelem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bazzeg, Contador ahogy akarja, úgy hagyja ott a "csak giron megyek, de kemény vagyok" olaszokat. Ennél még a Tour is szorosabb szokott lenni. De jól elbasztam a fantasyt is, hogy bíztam ilyen balfaszokban, mint Joaquin Rodriguez vagy Garzelli.