Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...eaglesmcnabb
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.Schleck
Stueyt nem sértegetjük a jelenlétemben. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...eaglesmcnabb
Nem akarok utólag okoskodni, de már mikor olvastam a Tour előtt, hogy O'Grady volt Andy embere, már akkor nem voltam biztos, hogy ez így jó lesz. Oké, tapasztalt öregróka, de manapság már egyszerűen nincs erő az ausztrálban.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Méghogy nem izgalmas a Tour. 2 km domb volt az egész szakaszon, mégis kurva izgalmas versenyt láthattunk...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Majd meg lesz mondva, h nem Andyn múlt, de a mezőny közepén helyezkedni egy sík szakasz utolsó 10km-én nagyobb balfaszság mintha váltás közben leesik a lánc
Black_Adder
+1

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Ez jó kis szakasz volt...számomra mind1 ki nyer, csak ne Contador. Nem azért mert unszimpatikus, csak most már nyerjen más is. 😀

Black_Adder ezen jót röhögtem 😀
Jobb lett volna, ha Contador kap időt, mert akkor legalább izgalmasabb lett volna, de hát ez van.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Bazzeg Andy faszért nem helyezkedtél a bátyád után...

az a baj, hogy Cancellara Frankot hozta, Andyt elvileg O'Grady, csakhát ő is lefőtt, mint az espresso.
No para, lényeg hogy nem kaptunk külön időt Contadortól, holnap nagyot kell menni a TTT-n.
Bezzeg Gerde elől maradt, pedig 45-el a vége előtt összeszedett 2 perc hátrányt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassza meg, hogy Schleck is lemaradt...
Cancellara inkább hozta volna be őt normális helyre, mint hogy adjon Gilbertnek egy ajándék szakaszgyőzelmet.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
A 3 közül csak az egyik csapatomba nem neveztem Rojas-t, megint megszívtam h nem a szívemre hallgattam. (A másik cserélhető csapatom Gilbert-Hushovd-Rojas...) de így se rossz kezdés, mert Gilbert ebben is benne van

De a fantasyt le is szarom az 1:20 a lényeg, ez a kis izgalom legalább elűzte a másnaposságot. Majd meg lesz mondva, h nem Andyn múlt, de a mezőny közepén helyezkedni egy sík szakasz utolsó 10km-én nagyobb balfaszság mintha váltás közben leesik a lánc
szerk: na ekkor ez a második rész máris tárgytalan

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huhúú. Ha tényleg 1:20-at kapott Contador, az nagyon faszányos. 😀

Gilbert pedig behúzta amit kell, hihetetlen simán. Fantasyban nem rossz kezdés, és Husi is jól ment.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gilbert szépen csinálta. Pedig mikor Cancellara megindult, azt hittem hazaér, ahogy a Tour elején -igaz cronón- szokott.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
viszont Contador leszakadt, ez pedig király 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem is értem miért kell szinte az út közepén állni...shawnka
Franciák. És nők. Nehéz rosszabb párosítást találni. 😀

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
nem is értem miért kell szinte az út közepén állni...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már megint ez a fránya bukás. Vazzeg...

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Nemhogy a Touron azóta, nincs senki hozzá fogható versenyző. Ezért is sajnáltam Beloki sérülését, benne volt potenciál...

szerk.: közben Basso lenyilatkozta, hogy a Tour de France a legnehezebb verseny... érdekes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Erre csak azt tudom írni, amit Miguel Indurain mondott róla:

"He got people hooked on the sport. There may be riders who have achieved more than him, but they never succeeded in drawing in the fans like he did."

Bár nem nyert annyi mindent, de kétségtelenül minden idők egyik legjobb hegymászó kerekese. Ez vitán felül áll. Hit, erő, elszántság, győzni akarás mindenek felett és spiritusz. Ezért volt a szurkolók nagy kedvence és ezért tudta hiányosságait kompenzálni a hegyekben. Elszántságát, kitartását semmi nem mutatja jobban, mint amikor - már megtörten - 2000-ben felment Armstronggal a Mont Ventoux-re. Kétszer is megszakította őt Lance, de tényleg utolsó erőtartalékát összeszedve, vicsorogva kiállt és csak azért is felment vele. Pedig amikor elveszted a kereket (ha csak 5 méterrel is) onnan már nagyon nehéz... Arról nem is beszélve, hogy a hegy gerincén volt már 1,5 perces hátránya is, de ahogy felért a bolyra, támadott, mert ez volt az élete: menni mindig előre, vagy bejön vagy nem. A szurkolók ezt díjazták, ezért volt ő mindig nagy kedvenc és ezért lett legenda a mindössze 2 GT-diadal ellenére.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Bár az elmúlt 2 évtized legnagyobb kerekese Armstrong volt, de a kerekesek közül a legnagyobb kétségkívül Pantani.
Ő képes volt magából kihozni a maximumot, és még egy kis pluszt is. Bár nem voltak Olyan adottságai, mint akkoriban sokaknak, de a hiányosságait ritka elszánással, küzdenitudással, és küzdőszellemmel kompenzálta.
Mivel nekem is nagy kedvencem a kis kopasz, örülök ennek a 3 kis cikkecskének, jó volt olvasni, hogy van még aki ezt a fajta küzdős, halál-vagy-győzelem mentalitást kedveli, pláne, hogy az utóbbi időben nem látunk ilyen versenyeket, versenyzéseket a Touron.


több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szombaton kezdődik a 98. Tour de France. Ennek apropóján felelevenítem az elmúlt 15 év számomra legemlékezetesebb 3 szakaszát. Íme a Number One: Pantani 45 km-rel a cél előtt támad a Galabier-n és 5 perccel odaveri Julichot és 9-cel Ullrichot, ezzel megnyerve az 1998-as Tourt.

Part 1: http://www.youtube.com/watch?v=h2FQqHF8x5I&feature=related

Pantani hegyi diadalai közül is kiemelkedik ez a szakasz, amely a Tour de France történetének egyik legnagyobb klasszikusa. A Kalóz a szörnyű időjárási körülmények ellenére 45 km-rel a cél előtt az amúgy hosszú, de igen lankás Galabier-n tá...mad. Alapvetően halálra ítélt akciónak tűnt elsőre... Összetettben 3 perc a hátránya, s tudja, ha nyerni akar, nem elég a nap utolsó emelkedőjén, a Les deux Alpes-n megindulni, mert akkor nem lesz elég előnye a címvédő és most is vezető Ullrichhal szemben az utolsó időfutamra. Hát megindult. A Les deux Alpes lábánál már 4 perc előnye volt Ullrichhal szemben, tehát virtuálisan rajta volt ugyan a sárga trikó, na de végig lehet ezt bírni, illetve ez az amúgy már ekkor jelentős különbség még kevés lett volna az utolsó időfutam miatt...

Part 2: http://www.youtube.com/watch?v=lkAlb8A5B2E&feature=related

Pantani nem lankadt és teljesen egyedül végigtekerve a Les deux Alpes-ot végigbírta a szakaszt. Ahhoz, hogy Julichot 5:40 perccel, de legfőképpen, hogy Ullrichot 9 perccel odaverje, nyilván az is kellett, hogy Ullrich teljesen szétzuhanjon. De ez nem a szerencse műve. Azért készült ki teljesen a német, mert nem lehetett kényelmesen tempót menni a Galabier-n, kést szegeztek a torkához, és 50 km-en át kellett erőltetett menetben tekerni a szörnyű idő közepette. Ez a Les deux Alpes-on ütött vissza neki. Egy hegyimenő így versenyezzen, ha nyerni akar, mert csak így szerezhet elegendő előnyt az időfutamra. Ha Pantani csak az utolsó hegyen támad, a sárga trikót ugyan lehet átvehette volna egy 3 perces győzelemmel, de a Tour Ullriché lett volna. Így viszont minden idők egyik legdrámaibb szakaszát követően a világ méltán ünnepelte minden idők egyik legjobb hegymászóját, aki a csodálatos diadala mellett pályafutása során először a maillot jaune-nak is örülhetett, s ezt úgy szerezte meg, hogy Párizsig meg is tarthatta. Pantani - máig utolsóként - ezzel ugyanabban az évben tudta megnyerni a Giro d,Italiát és a Tour de France-t. RIP Il Pirata!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Akkor is hajrá Damiano! Nálam ez már nem fog változni 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Bő egy hónap pihenője volt Contadornak, ami nem sok, de elég lehet. Schleck tavaly milyen volt a svájci körön? Mert idén nem túl acélos. Meglátjuk. Schlecknek most bőven reális esélye lenne megverni Contadort. Persze tavaly is volt, csak nekem végig az volt az érzésem, ha Contador akart volna még, akkor odavert volna. S a tavalyi Tour és az idei Giro Contador közül utóbbi erősebb volt szvsz.

Amúgy nem vagyok egy olasz fan, de Cunegotól számítók a jó szereplésre.tüsi91
Cunego meg a 3 hetesek már rég nem egy kategória.
Contadort meg akkro lehet elverni ha Schelkék elkezdenek valami irdatlan tempót menni mert elszakadni nem tud. A csapat képes lehet rá kérdés TT-n mennyit kap .
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Bő egy hónap pihenője volt Contadornak, ami nem sok, de elég lehet. Schleck tavaly milyen volt a svájci körön? Mert idén nem túl acélos. Meglátjuk. Schlecknek most bőven reális esélye lenne megverni Contadort. Persze tavaly is volt, csak nekem végig az volt az érzésem, ha Contador akart volna még, akkor odavert volna. S a tavalyi Tour és az idei Giro Contador közül utóbbi erősebb volt szvsz.

Amúgy nem vagyok egy olasz fan, de Cunegotól számítók a jó szereplésre.tüsi91
Tavaly még rosszabb volt, ráadásul később kezdhetett el edzeni, mert elütötte januárban egy autó. Fränk viszont nyert, saját elmondása szerint tavaly elég penge formában volt, csak elesett a pavékon.
Cunego pedig már inkább csak egyheteseken és tavaszi egynaposokon jó. Régen olvastam egy cikket arról, hogy őt nem folyamatosan szoktatták hozzá a versenyzéshez, hanem egyből bedobták telicuccolva a háromhetesek világába. Ezért nyerhetett 22 évesen Giro-t. Simoni ugatott is vele rendesen. Az irománynak nem tudom, mennyi igazságtartalma van, lehet csak mellébeszélés az egész.
Knézy pedig nem igazán csípi Contador-t, legalábbis az idei Giro előtt még így volt. Egy közvetítés során mondta, hogy kezdi megkedvelni.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Bő egy hónap pihenője volt Contadornak, ami nem sok, de elég lehet. Schleck tavaly milyen volt a svájci körön? Mert idén nem túl acélos. Meglátjuk. Schlecknek most bőven reális esélye lenne megverni Contadort. Persze tavaly is volt, csak nekem végig az volt az érzésem, ha Contador akart volna még, akkor odavert volna. S a tavalyi Tour és az idei Giro Contador közül utóbbi erősebb volt szvsz.

Amúgy nem vagyok egy olasz fan, de Cunegotól számítók a jó szereplésre.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Mi volt?
Sajnos lemaradtam az egész bemutatkozásos izéről.Schleck
Sajnos az eljéről én is.
A franciák fújolták Contit mikor megjöttek. Amikor nyilatkozott akkor azt mondja a helyszíni nézőknek, hogy tapsoljátok már meg. A végén meg megtapsolta ő...
Fő a pártatlanság! 😊roniadi
Köszi! Hát ha Contador jól fog menni, amiben én egyébként nem vagyok teljesen biztos, akkor lesz itt balhé szerintem. Hiába próbálta a nézőket maga mellé állítani azzal, hogy kis túlzással minden jöttmentnek ajándékozott szakaszt, szerintem ezzel pont az ellenkezőjét érte el. De remélem nem lesz semmi komolyabb dolog, és Schleck tisztességes versenyben győzi le. 😊Schleck
az a baj, hogy bivaly a csapat, de alig van hegy. a TTT meg kurva rövid. legalább lenne megint az elején pavé, de még az se.
Ettől függetlenül bizakodunk nyilván, azt hiszem Andy idén jobb lesz mint tavaly, ami AC-ról szerintem nem mondható. de pár hét és minden kiderül.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi volt?
Sajnos lemaradtam az egész bemutatkozásos izéről.Schleck
Sajnos az eljéről én is.
A franciák fújolták Contit mikor megjöttek. Amikor nyilatkozott akkor azt mondja a helyszíni nézőknek, hogy tapsoljátok már meg. A végén meg megtapsolta ő...
Fő a pártatlanság! 😊roniadi
Köszi! Hát ha Contador jól fog menni, amiben én egyébként nem vagyok teljesen biztos, akkor lesz itt balhé szerintem. Hiába próbálta a nézőket maga mellé állítani azzal, hogy kis túlzással minden jöttmentnek ajándékozott szakaszt, szerintem ezzel pont az ellenkezőjét érte el. De remélem nem lesz semmi komolyabb dolog, és Schleck tisztességes versenyben győzi le. 😊

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Mi volt?
Sajnos lemaradtam az egész bemutatkozásos izéről.Schleck
Sajnos az eljéről én is.
A franciák fújolták Contit mikor megjöttek. Amikor nyilatkozott akkor azt mondja a helyszíni nézőknek, hogy tapsoljátok már meg. A végén meg megtapsolta ő...
Fő a pártatlanság! 😊