NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Andy már a Tour előtt kijelentette, hogy neki az első hét teljes mértékben a formába lendülésről fog szólni, és ez látszik is a teljesítményén. a TTT-ben sem tudott semmit hozzátenni a csapata teljesítményéhez, ma sem volt huszáros (igaz az ilyen szakaszok sohasem feküdtek neki), vesztett 8 mp-t, ami gyakorlatilag semmit sem jelent. Egy 2 km-es dombot "hegynek" nevezni elég merész dolog. Schleck tavaly is kikapott Contadortól egy ilyen dombos szakaszon, hegyen viszont azon kívül ha jól emlékszem Contador csak a láncleesős szakaszon volt jobb nála. De javítsatok ki ha tévedek.

amúgy Sastre kapott ki nyúldombon, aztán nyerte megy HEGYEN a Tourt... nem is olyan rég volt, meglepő hogy nem emlékszik Mr. Soldados.eaglesmcnabb
Ellenben nem meglepő, hogy Mr. eaglesmcnabb nem tud olvasni... Mint írtam, amiről Black ír, az éppen az Armstrong-Contador közti átmeneti időszak ourjairara volt jellemző, márpedig az volt az utolsó Tour, amin nem volt Contador-Schleck rivalry. 😉

Soldados
akkor hogy jött ide Heras vagy Simoni? :rolleyes:

de még egyszer ismétlem: tavaly is kikapott egy ilyen hasonló szakaszon, ott asszem többet kapott mint 8 mp, a hegyeken még sem hozott rajta Contador, kivéve azon az ominózus hegyen, amit már említettem.eaglesmcnabb
Armstron csak Touron indult. Simoni amikor Girót nyert, vagy Heras Vueltát, végig erősek volt, akár dombon, akár hegyen, akár az első héten, akár az utolsón. Nagyon ritkán lehet úgy GT-t nyerni, hogy nem vagy 3 héten át erős. Ez szinte csak a Tour NASA-Contador közti időszak sajátossága. Plusz a tavalyi Vuelta is ilyen volt, meg Olano Vuelta-sikerére emlékszem így, de más tényleg nemigen jut eszembe, pedig 15 éve nézem az összes GT-t. (De persze lehet, hogy 1-2-t még kifelejtettem, de a lényeg, hogy nem ilyen versenyzők szoktak nyerni, akik dombon akárcsak picit is gyengeséget mutatnak.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
A gyakorlatilag nem jelent semmit dologhoz csak annyit - De egyet jelent, nem olyan erős. 8 mp tényleg nem a világ, gyakorlatilag tényleg semmi, de megmutatta, hogy nem olyan erős. Vérszagra pedig repülnek a ragadozók. 😊Soldados
Csak h ne legyen félreértés, ugye nem fogunk azon vitázni, h erős volt-e andy ezen a hegyen/szakaszon.

Véletlenül se akartam azt érzékeltetni, h formában lenne, mint Andy drukker csupán azért nem aggódom, azért írtam, mert elég lehet neki, ha az utolsó héten lesz erős. Ha pedig akkor sem lesz erős, nem is számít, h az első héten se volt...

És ezt még csak nem is igazán tényekre akarom alapozni, ez csak az reményem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De akkor megkérdem, mikor láttad az első szakaszon/héten gyengélkedni Armstrongot, Ullrichot, de akárcsak egy TOPformában lévő/kihegyezett Züllét is? Márpedig elvileg Andyt végig erre a Tourra hegyezték... Én ilyenre nem emlékszem. Ahogy Pantaninál, Bassónál, Simoninál, Herasnál sem. Aki nyerni szokott, az nem igen kapott 8 mp-t egy nyúldombon, ha az első héten volt, ha az utolsón.Soldados
Sajnos nem vagyok statisztikai adatbázis, így csak a régi már kopott talán nem mindenhol helyes emlékezetemre hagyatkozhatok

Armstrongot amikor az 5.et nyerne láttam gyengélkedni. 2003 asszem. Voltak nehéz pillanatai. Bár ő valóban mindig dobós helyen jött az első komoly hegyen, azt az egy évet leszámítva utána se verték meg, ha nem akarta.
Ullrich nem egyszer gyengékedett az első hegyeken, sőt az első komoly hegyen nem is tudom mikor volt h bejött Armstronggal...

Sastre például rendre az utolsó hétre jön formába, bár őt nem soroltad ide, de tdf győztessel azért lehet példálózni.

Basso 2006ban valóban érinthetetlen volt, de ő se ment végig 100%on, csak ennyivel erősebb volt mindenkinél szvsz takaréklángon is. volt hegy amit nagyon meg nyert volt amit csak kisebb időkülönbséggel...

Ha nyúldombon nem is, de egy totál sík sprintnél fordult elő, h 8mpket hullajtgattak el top versenyzők amikor megszakadt a sor...

A csúcsforma pedig olyan forma, amiben 1-3 napot lehet egy versenyző, relatíve jó formája lehet 3 héten keresztül, de toppon nem. Azért csúcsforma. Ha Evans most van 100% akkor megszívta, mert most az Alpe d'Huezen kiosztotta volna a perceket /*persze semmi sem biztos, ez is csak felvetés*/, de mivel ez csak egy nyúlhegy volt, mindössze 8mp-t ért a formája.

Nem biztos h 100%on van, lehet h még nagyon messze van tőle, csak ennyivel erősebb mindenkinél, de ha 100%on van, akkor az biztos h nem fog kitartani neki 3 héten át. Olyan EPO még nem létezik.
//Az se véletlen h hosszú évek óta beég a tdfen a dauphine győztes...

Majd az igazi hegyeket választ kapunk erre a kérdésre is, és arra is, h elég-e Andy Schlecknek ha egész évben csak 1 hetet van formában.Black_Adder
Példákat nem az általam kivételként jelölt dolgokat tessék hozni. 😛 (Armstrong-Contador közti éra nem ér a Touron 😊)

Szvsz Contador végig csúcsformában volt az idei Girón, Armstrong tulképpen a 7 év alatt kb 3 gyengébb napot mutatott, abból az egyik a Pantani-féle első hegyes szökés 2000-ből, de ő ezeken a napokon is mindig élmezőnyben volt. Ullrich is mindig élmezőnyös volt (legalábbis emlékeim szerint), az más kérdés, hogy Armstrong az első hegyen mindenkit tönkrevert és felvilágosított, hogy ő a bajnok. De mondhatnám a 98-as és 99-es Pantanit, a 97-es Ullrichot, Heras Vuelta-sikereit. Aki GT-t nyer, az többnyire elejétől végéig erős minden egyes nap, csak van olyan nap, amikor extraerős. Előtte elég erős, hogy ne veszítsen időt, utána elég erős, hogy őrizze az előnyt.


1. 3 hét csúcsforma (Armstrong 7 sikeréből legalább 4-5, Pantani 98-99, Contador idei Giro) - ritka
2. végig erős, de van extraerős nap - gyakori
3. nem végig erős - így ritkán nyernek GT-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Andy már a Tour előtt kijelentette, hogy neki az első hét teljes mértékben a formába lendülésről fog szólni, és ez látszik is a teljesítményén. a TTT-ben sem tudott semmit hozzátenni a csapata teljesítményéhez, ma sem volt huszáros (igaz az ilyen szakaszok sohasem feküdtek neki), vesztett 8 mp-t, ami gyakorlatilag semmit sem jelent. Egy 2 km-es dombot "hegynek" nevezni elég merész dolog. Schleck tavaly is kikapott Contadortól egy ilyen dombos szakaszon, hegyen viszont azon kívül ha jól emlékszem Contador csak a láncleesős szakaszon volt jobb nála. De javítsatok ki ha tévedek.

amúgy Sastre kapott ki nyúldombon, aztán nyerte megy HEGYEN a Tourt... nem is olyan rég volt, meglepő hogy nem emlékszik Mr. Soldados.eaglesmcnabb
Ellenben nem meglepő, hogy Mr. eaglesmcnabb nem tud olvasni... Mint írtam, amiről Black ír, az éppen az Armstrong-Contador közti átmeneti időszak ourjairara volt jellemző, márpedig az volt az utolsó Tour, amin nem volt Contador-Schleck rivalry. 😉

Soldados
akkor hogy jött ide Heras vagy Simoni? :rolleyes:

de még egyszer ismétlem: tavaly is kikapott egy ilyen hasonló szakaszon, ott asszem többet kapott mint 8 mp, a hegyeken még sem hozott rajta Contador, kivéve azon az ominózus hegyen, amit már említettem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Andy már a Tour előtt kijelentette, hogy neki az első hét teljes mértékben a formába lendülésről fog szólni, és ez látszik is a teljesítményén. a TTT-ben sem tudott semmit hozzátenni a csapata teljesítményéhez, ma sem volt huszáros (igaz az ilyen szakaszok sohasem feküdtek neki), vesztett 8 mp-t, ami gyakorlatilag semmit sem jelent. Egy 2 km-es dombot "hegynek" nevezni elég merész dolog. Schleck tavaly is kikapott Contadortól egy ilyen dombos szakaszon, hegyen viszont azon kívül ha jól emlékszem Contador csak a láncleesős szakaszon volt jobb nála. De javítsatok ki ha tévedek.

amúgy Sastre kapott ki nyúldombon, aztán nyerte megy HEGYEN a Tourt... nem is olyan rég volt, meglepő hogy nem emlékszik Mr. Soldados.eaglesmcnabb
Ellenben nem meglepő, hogy Mr. eaglesmcnabb nem tud olvasni... Mint írtam, amiről Black ír, az éppen az Armstrong-Contador közti átmeneti időszak ourjairara volt jellemző, márpedig az volt az utolsó Tour, amin nem volt Contador-Schleck rivalry. 😉 (Contador első diadalát még ebbe a kategóriába lehet sorolni.)

A gyakorlatilag nem jelent semmit dologhoz csak annyit - De egyet jelent, nem olyan erős. 8 mp tényleg nem a világ, gyakorlatilag tényleg semmi, de megmutatta, hogy nem olyan erős. Vérszagra pedig repülnek a ragadozók. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
De akkor megkérdem, mikor láttad az első szakaszon/héten gyengélkedni Armstrongot, Ullrichot, de akárcsak egy TOPformában lévő/kihegyezett Züllét is? Márpedig elvileg Andyt végig erre a Tourra hegyezték... Én ilyenre nem emlékszem. Ahogy Pantaninál, Bassónál, Simoninál, Herasnál sem. Aki nyerni szokott, az nem igen kapott 8 mp-t egy nyúldombon, ha az első héten volt, ha az utolsón.Soldados
Sajnos nem vagyok statisztikai adatbázis, így csak a régi már kopott talán nem mindenhol helyes emlékezetemre hagyatkozhatok

Armstrongot amikor az 5.et nyerne láttam gyengélkedni. 2003 asszem. Voltak nehéz pillanatai. Bár ő valóban mindig dobós helyen jött az első komoly hegyen, azt az egy évet leszámítva utána se verték meg, ha nem akarta.
Ullrich nem egyszer gyengékedett az első hegyeken, sőt az első komoly hegyen nem is tudom mikor volt h bejött Armstronggal...

Sastre például rendre az utolsó hétre jön formába, bár őt nem soroltad ide, de tdf győztessel azért lehet példálózni.
szerk: Elnézést ezt írtad kivételnek többek között...

Basso 2006ban valóban érinthetetlen volt, de ő se ment végig 100%on, csak ennyivel erősebb volt mindenkinél szvsz takaréklángon is. volt hegy amit nagyon meg nyert volt amit csak kisebb időkülönbséggel...

Ha nyúldombon nem is, de egy totál sík sprintnél fordult elő, h 8mpket hullajtgattak el top versenyzők amikor megszakadt a sor...

A csúcsforma pedig olyan forma, amiben 1-3 napot lehet egy versenyző, relatíve jó formája lehet 3 héten keresztül, de toppon nem. Azért csúcsforma. Ha Evans most van 100% akkor megszívta, mert most az Alpe d'Huezen kiosztotta volna a perceket /*persze semmi sem biztos, ez is csak felvetés*/, de mivel ez csak egy nyúlhegy volt, mindössze 8mp-t ért a formája.

Nem biztos h 100%on van, lehet h még nagyon messze van tőle, csak ennyivel erősebb mindenkinél, de ha 100%on van, akkor az biztos h nem fog kitartani neki 3 héten át. Olyan EPO még nem létezik.
//Az se véletlen h hosszú évek óta beég a tdfen a dauphine győztes...

Majd az igazi hegyeket választ kapunk erre a kérdésre is, és arra is, h elég-e Andy Schlecknek ha egész évben csak 1 hetet van formában.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Andy már a Tour előtt kijelentette, hogy neki az első hét teljes mértékben a formába lendülésről fog szólni, és ez látszik is a teljesítményén. a TTT-ben sem tudott semmit hozzátenni a csapata teljesítményéhez, ma sem volt huszáros (igaz az ilyen szakaszok sohasem feküdtek neki), vesztett 8 mp-t, ami gyakorlatilag semmit sem jelent. Egy 2 km-es dombot "hegynek" nevezni elég merész dolog. Schleck tavaly is kikapott Contadortól egy ilyen dombos szakaszon, hegyen viszont azon kívül ha jól emlékszem Contador csak a láncleesős szakaszon volt jobb nála. De javítsatok ki ha tévedek.

amúgy Sastre kapott ki nyúldombon, aztán nyerte megy HEGYEN a Tourt... nem is olyan rég volt, meglepő hogy nem emlékszik Mr. Soldados.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Má' mé' ne lehetne 3 hétig jó formában lenni? Többnyire csak úgy lehet nyerni.
Soldados
Az első heti sík szakaszokra azért nem kell kiélezni a formát.
Sokszor (mindig) változott az erőviszony a Pireneusok és az Alpok között /*persze a karakterisztika se ugyanaz*/
Szóval tényleg csak a legnagyobbak voltak jók minden hegyen. Szvsz 3hétig, senki, semmilyen sportban nincs csúscon, legfeljebb ügyesen leplezi. Nem véletlenül nem szokták magukat normál esetben ilyen kis dombokon törni a +mpkért...Black_Adder
Nem igazán szokott változni a dolog. Aki erős, az erős. Amiről Te beszélsz, az akkor van, ha van 10 azonos képességű versenyző (pl Armstrong-Contador közötti érában, vagy a tavalyi Vuelta), de többnyire aki erős, az minden hegyen jól megy, erre jó példa Basso is, amikor ő nyerte a Giróit, akkor hegyen nem igen verték meg. De pl az Indurain-Armstrong közötti érára sem volt igaz. Aki erős volt, az jól ment a Pireneusokban és az Alpokban is, de az Armstrong-érában is a követők is mindig ugyanazok voltak. Nem volt meglepetés. Ritka, amikor mindenkinek van egy rossz napja. Ez persze valóban nem azt jelenti, hogy a 3 héten át végig csúcsforma van, de aki erős, az már most is erős, legfeljebb lesz különösen erős napja is. De egyesek most igencsak gyengeséget mutattak.

Contadortól várható volt, hogy még benne lesz a Giro a lábában, mondta is, hogy az első hét lesz a legnehezebb. Aztán ahogy oldódik fel, úgy kell belelendülnie. Ez számomra nem meglepetés, Pantani ugyanezt mondta a duplájánál, hogy az első héten még nagyon fáradt volt és fokozatosan ment fel a forma. Contadoron ma is látszott, hogy sok baja van, de ő öszekapta magát, ahogy egy ilyen kaliberű versenyzőhöz illik. Schlecknél (és Bassónál) az a fura, hogy semmi nincs a lábában, mert - finoman fogalmazva is - se Kaliforniában, se Svájcban nem hajtotta ki magát. Konkrétan irammal otthagyták.

De akkor megkérdem, mikor láttad az első szakaszon/héten gyengélkedni Armstrongot, Ullrichot, de akárcsak egy TOPformában lévő/kihegyezett Züllét is? Márpedig elvileg Andyt végig erre a Tourra hegyezték... Én ilyenre nem emlékszem. Ahogy Pantaninál, Bassónál, Simoninál, Herasnál sem. Aki nyerni szokott, az nem igen kapott 8 mp-t egy nyúldombon, ha az első héten volt, ha az utolsón.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Má' mé' ne lehetne 3 hétig jó formában lenni? Többnyire csak úgy lehet nyerni.
Soldados
Az első heti sík szakaszokra azért nem kell kiélezni a formát.
Sokszor (mindig) változott az erőviszony a Pireneusok és az Alpok között /*persze a karakterisztika se ugyanaz*/
Szóval tényleg csak a legnagyobbak voltak jók minden hegyen. Szvsz 3hétig, senki, semmilyen sportban nincs csúscon, legfeljebb ügyesen leplezi. Nem véletlenül nem szokták magukat normál esetben ilyen kis dombokon törni a +mpkért...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Schleck szokás szerint lúzerkedik illetve nekem azt mutatja, hogy még most sem kész a GT-győzelemre, pontosabban most sem elég erős hozzá. Meg Basso is... Az én szememben tejesen más ha vki erővel nem bír vmit, vagy taktikailag basz el vmit (mint Contador az 1. szakaszt).

Egyelőre Cadel Evans a legerősebb, legelszántabb. Ha most kellene győztesre tippelnem, őt mondanám. De ugye ismerve az "előéletét", nagy kérdés, hogy fizikálisan és mentálisan végigbírja-e a Tourt, ha igen, végre elviseli a terhet, akkor most nagy esélye van nyerni.Soldados
3 hétig nem lehet formában lenni, ezért nem aggódom egyelőre Andy miatt se, inkább a HC hegyekre vegye be a vitamint...
Sokszor láttam már elszállni az első héten remeklő versenyzőket, ez alapján egyelőre Cadelnek se jósolok nagy tourt és nem csak azért mert agyilag zokni...
Azt viszont Andy se teszi ki az ablakba, h lenyomta őt Hushovd meg Rojas, mindketten külön időt adva neki, hegyen, versenyben, erőből...

Ami viszont jó, h Contadornak minden alkalmat meg kell ragadnia, h támadjon, és ő meg is fogja, szóval még jó kis tdf kerekedhet ebbőlBlack_Adder
Má' mé' ne lehetne 3 hétig jó formában lenni? Többnyire csak úgy lehet nyerni.

És bizony ez a nagy különbség Andy és Contador között. Az egyik minden alkalmat kihasználva támad, ha szüksége van az időre, a másik meg vár, vár és csak vár, hátha történik számára vmi kedvező... De ez most valóban jó Tournak ígérkezik, elsősorban azért, mert most nem a mindig váró Schleck soha el nem érkező támadásaira kell várnunk, hanem Contadorra, aki inkább meg fog dögleni a hegy közepén, de menni fog, mert ő győztes alkat, aki győzni megy egy versenyre, s nem a csodára vár. Én pont ezért nem bírom Andyt, számomra nem több egy erős versenyzőnél, akit agyonhypolnak, miközben még egy igazán emlékezetes szakaszgyőzelmet se tudott összehozni, amire úgy csettintene az ember... Bátyját viszont bírom. Remélem, jó Tourja lesz és megrángatja a nagy esélyeseket, nagy kár, hogy cronón überfos szegény, de egy betyáros szakaszgyőzelemmel izgalmassá tehetné a versenyt, de valszeg ehelyett majd Andyt kell segítenie.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Azon gondolkodtam ma, hogy mennyi esélye lehet F.Schlecknek arra, hogy lenyomja a tesót és a spanyolt? Engem nagyon meglepett, hogy Andy nem tudott menni/vagy nem akart menni ma. Lehet, hogy taktikai húzás volt, de az ő helyében szerintem minden egyes másodperc döntő jelentőségű.FViktor93
Ő már inkább kiöregedőben van, a tavalyi év teljesen kimaradt neki, így nehéz megmondani h hogy tartja magát, de meglepne ha annyit fejlődött volna ITT-n h ne kapjon 3+ percet 42,5km-en...
Ő inkább a B terv, nem az A, De leírni természetesen nem lehet

Az meg biztos nem taktikai húzás h lemarad 8mp-re. Ha pont így vesztette volna el a sárgát, akkor igen, de most semmit nem nyert vele, csak vesztett 8mp, ami amúgy nem a világvége, de sok 8mp-vel el lehet veszteni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Schleck szokás szerint lúzerkedik illetve nekem azt mutatja, hogy még most sem kész a GT-győzelemre, pontosabban most sem elég erős hozzá. Meg Basso is... Az én szememben tejesen más ha vki erővel nem bír vmit, vagy taktikailag basz el vmit (mint Contador az 1. szakaszt).

Egyelőre Cadel Evans a legerősebb, legelszántabb. Ha most kellene győztesre tippelnem, őt mondanám. De ugye ismerve az "előéletét", nagy kérdés, hogy fizikálisan és mentálisan végigbírja-e a Tourt, ha igen, végre elviseli a terhet, akkor most nagy esélye van nyerni.Soldados
3 hétig nem lehet formában lenni, ezért nem aggódom egyelőre Andy miatt se, inkább a HC hegyekre vegye be a vitamint...
Sokszor láttam már elszállni az első héten remeklő versenyzőket, ez alapján egyelőre Cadelnek se jósolok nagy tourt és nem csak azért mert agyilag zokni...
Azt viszont Andy se teszi ki az ablakba, h lenyomta őt Hushovd meg Rojas, mindketten külön időt adva neki, hegyen, versenyben, erőből...

Ami viszont jó, h Contadornak minden alkalmat meg kell ragadnia, h támadjon, és ő meg is fogja, szóval még jó kis tdf kerekedhet ebből

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azon gondolkodtam ma, hogy mennyi esélye lehet F.Schlecknek arra, hogy lenyomja a tesót és a spanyolt? Engem nagyon meglepett, hogy Andy nem tudott menni/vagy nem akart menni ma. Lehet, hogy taktikai húzás volt, de az ő helyében szerintem minden egyes másodperc döntő jelentőségű.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ilyen hegyeken sose volt jó Schleck ez igaz, de azért elgondolkodtató . Mondjuk ennyi alapján leírni ót akkor butaság lenne mint Evanst esélyesnek kikiáltani mert jó volt egy 3.kategóriás hegyen az első héten.Toca
Senki nem írta le Schlecket, de több mint elgondolkodtató, hogy nem bírt menni egy rövidke dombocskán... Ezt illett volna izomból, elszántságból megoldania... Az is jelzésértékű ilyenkor, hogy még saját csoportjának sem ment az élén. Basso legalább görcsölt egyet a végén, de ő is gáz, hogy nem bírta.

Amúgy Frank tűnik még igen erősnek, kár hogy cronón qrva szar.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Ilyen hegyeken sose volt jó Schleck ez igaz, de azért elgondolkodtató . Mondjuk ennyi alapján leírni ót akkor butaság lenne mint Evanst esélyesnek kikiáltani mert jó volt egy 3.kategóriás hegyen az első héten.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Schleck szokás szerint lúzerkedik illetve nekem azt mutatja, hogy még most sem kész a GT-győzelemre, pontosabban most sem elég erős hozzá. Meg Basso is... Az én szememben tejesen más ha vki erővel nem bír vmit, vagy taktikailag basz el vmit (mint Contador az 1. szakaszt).

Egyelőre Cadel Evans a legerősebb, legelszántabb. Ha most kellene győztesre tippelnem, őt mondanám. De ugye ismerve az "előéletét", nagy kérdés, hogy fizikálisan és mentálisan végigbírja-e a Tourt, ha igen, végre elviseli a terhet, akkor most nagy esélye van nyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
A mai lista:
Evans -1'41"
F.Schleck -1'38"
Klöden -1'32"
Wiggins -1'32"
A.Schleck -1'30"
Martin -1'29"
Horner -1'24"
Leipheimer -1'24"
Brajkovic -1'24"
Gesink -1'22"
Vinokourov -1'10"
Van Den Broeck -1'03"
Basso -39"
Cunego -30"
Rojas -27"
Contador
Kreuziger +47"
S.Sanchez +54"
Gadret +1'25"

A dőlteknél már nem látok egy pici esélyt sem a győzelemre. Rojas csak Rajna kedvéért maradt. 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hushovd kb 50-50 volt, hogy íbrja-e ezt, annyira nem volt ez meglepő. Andy tényleg kicsit gázos volt, ez aggasztó lehet neki, de ez csak egy ilyen trailer-szagú szakasz volt, az égvilágon semmit sem befolyásolt.Rajna
Szerintem ez teljesen várható volt Andytől. Nagyon nincs jóban az ilyen rövid, de meredek hegyekkel. Tavaly is mikor Joaquim Rodriguez és Contador elmentek tőle, akkor is mindenki temette.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hushovd kb 50-50 volt, hogy íbrja-e ezt, annyira nem volt ez meglepő. Andy tényleg kicsit gázos volt, ez aggasztó lehet neki, de ez csak egy ilyen trailer-szagú szakasz volt, az égvilágon semmit sem befolyásolt.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Imádom azokat a sprintereket, akik nem döglenek meg egy kis emelkedőtől. Ezért szerettem Zabelt is, de Hushovd hatalmas király.
Azt hittem Contador lába beállt 1,5 kmnél, az látszott, hogy megszenvedett és nincs olyan formában, mint a Giron. Andy Schleck meg kapott 8 másodpercet. Érdekes.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Engem speciel nagyon meglepett, hogy ennyire jó volt a Garmin vonata. Sima Cavendish győzelmet jósoltam. De így legalább van ellenfele a britnek.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Hushovd adottságaival kifejezetten jó felvezető ember lett
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na csak nem lett igazam.Mégis A sárga trikós vezetetett fel hajrát Farrar-nak. Kicsit fura szituáció de ilyenek v. hasonlóak voltak már. Csak látni akartam élőben tényleg igaz-e az, hogy nem Hushovd lesz az első számú a sprinteknél. Hát sajnos nem. 😕 Én akkor is nagyobb (és jobb) sprinternek tartom a norvégot.

De ez az új pontszámítási rendszer is bekavar még. Most már sehol nincs másodperc jóváírás. Régen volt befutó+részhajráknál is, utána megszűnt előbb v. a befutónál v. a résznél (nem emlékszem pontosan), most meg sehol. Pedig az adott egy kis izgalmat néha, mikor pl.: Ullrich is "meglógott" az utolsó szakaszon és szerzett 2 v. 4 mp jóváírást Armstrongal szemben. Persze az már nem osztott nem szorzott, de lehetett róla beszélni, spekulálni esetleg a helyzetről. De persze ennél voltak élesek szituációk is. Jó persze így nem valós idők alakultak ki, de jó volt az úgy szerintem. Bár szerintem a szervezők úgy gondolták frissítsünk egy kicsit a versenyen, ill. ezáltal izgalmasabbá akarták tenni a trikókért folytatott harcot.danyly
Már évek óta nincs sehol jóváírás a Touron. Azt hiszem.

És szerintem, ha Hushovd, szigorúan, mint sprinter, nem mint versenyző, jobb lenne Farrarnál, akkor ő lenne az elsőszámú embere a Garminnak. Nem hülyék, hogy a gyengébbel sprintertessenek.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na csak nem lett igazam.Mégis A sárga trikós vezetetett fel hajrát Farrar-nak. Kicsit fura szituáció de ilyenek v. hasonlóak voltak már. Csak látni akartam élőben tényleg igaz-e az, hogy nem Hushovd lesz az első számú a sprinteknél. Hát sajnos nem. 😕 Én akkor is nagyobb (és jobb) sprinternek tartom a norvégot.

De ez az új pontszámítási rendszer is bekavar még. Most már sehol nincs másodperc jóváírás. Régen volt befutó+részhajráknál is, utána megszűnt előbb v. a befutónál v. a résznél (nem emlékszem pontosan), most meg sehol. Pedig az adott egy kis izgalmat néha, mikor pl.: Ullrich is "meglógott" az utolsó szakaszon és szerzett 2 v. 4 mp jóváírást Armstrongal szemben. Persze az már nem osztott nem szorzott, de lehetett róla beszélni, spekulálni esetleg a helyzetről. De persze ennél voltak élesek szituációk is. Jó persze így nem valós idők alakultak ki, de jó volt az úgy szerintem. Bár szerintem a szervezők úgy gondolták frissítsünk egy kicsit a versenyen, ill. ezáltal izgalmasabbá akarták tenni a trikókért folytatott harcot.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Most értem haza, ismét Garmin W. Történt valami érdekes a szakaszon? 😊shawnka
Nemigazán, a híd vicces volt ahogy várható is volt de túl messze volt a céltól ahhoz hogy jelentősége legyen. A Garmin-vonat meg brutál, a Highroad elbújhat 😊 Hinault az igazi meglepetés.Rajna
feillu sem volt ratyi, még jó hogy benne volt a csapatomban, mert a többiek alul teljesítettek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!