Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Fúúúúú ez tényleg randa! Ki a tulaj?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

Igen randa egy vádli...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na a bwin-ről is levették a kerékpár fogadásokat. Contador-ra a verseny előtt 1,65-ös odds volt, most már gondolom 2 felett van.
Nem az ő napja volt megint, de rengeteg bukás volt. Valami volt a levegőben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Jeee, látszik, ma értem el egy stream végét 😀
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na csak megvan Cavendish első szakaszgyőzelme 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Contador-Andy-Van Den Broeck lesz szerintem az első három. 😛 😊

Lanterne rouge meg Muravyev. 😛Vrijbloed
Jerome erősen hajt, eddig nem hallottam a srácról de nagyon szépen összeszed minden szakaszon öt percet.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Az Eurosport ne adjon több reklámot.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Meg ott a combjánál felül is teljesen leszedte a bőrt...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Contador megint hátul ment, és megint benne volt egy bukásban. Brajkovic-t sajnálom, csúnyát esett. A könyöke és a feje elég durván nézett ki.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ejha, megint bukás, Conatdor megint benne, nagyon nincs eddig szerencséje, ez nem jó előjel neki...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
....tüsi91
Értem én hogy jo szorszallhasogatni , de az első hegyig vagy inkább 12. Szakaszig hogy mennyire nincs erőben és mennyire gyenge vezér nem lehet megallaitani .
Toca
Egy szóval nem írtam le, hogy mennyire nincs erőben. A leaderség is csupán egy dolog, pl. Contadort sem tartom olyan igazi nagy csapatvezérnek. Mint írtam nem voltak rászorulva, de basszus vmit azért odatehettek volna. Nem mellesleg sokaktól láttam, hogy Andy mennyit fejlődött TT-n és má alig fog kikapni a legjobbaktól.
Mindegy nem veszünk össze. Persze az én álláspontomba nagyban tükröződik, hogy nem szimpatikus számomra.

Ma jó kis szakasz lehet. A végén a tengerpart mellett jönnek jórészt. Kíváncsi vagyok lesz-e olyan balf*sz a menők közül, aki megszívja. Mai tippem Farrar.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Contador-Andy-Van Den Broeck lesz szerintem az első három. 😛 😊

Lanterne rouge meg Muravyev. 😛
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Én ehhez a Schleckhes dologhoz hozzáfűznék 2 dolgot.

1. Amit már valaki írt. Ha esélyes vagyok és leszakadok, akkor is minden erőmmel azon dolgozok, hogy a lehető legkisebb hátrányt szedjek össze. Andy ehhez képest bejött a csoportjának közepe táján.

2. TTT. Oké, hogy van egy Cancellara és még 2-3 jó időfutam menő a csapatban. Schleck(ék) gyakorlatilag végig utazták a 23 km-t. Armstrongot hányszor utazott? Még az Astanas csapatban is, amikor tényleg vadállat csapat volt ő húzatta talán a legtöbbet. Vagy Contadort? De említhetnék még sok embert. Persze nem volt rászorulva, de számomra akkor is furcsa. Nekem ebből az jön le, hogy nem igazi Leader.

Megnéztem, tavaly Schleck a 12. szakaszon, ahol a vége egy 3,1 km hosszú és 10%os hegyen volt kapott 10 mp-t Contadortól. Halkan jegyzem meg az már nem az első hét.tüsi91
38x leírtak Schleck nem kedveli az ilyen rövid meredek hegyeket, el is mondta hogy nem fekszik neki. Elmondta hogy 1.het neki rahangolodas látta hogy 8-10 mpnel többet nem kap szarul is jött neki a hegy nem kapalozott szvsz ritmusvaltasnal volt beszorulva utána meg felesleges lett volna 8mpert ennyit szenvedni.
NASA mint TT vb, Contador mint az egyik legjobb TTs a mezőnyben Es a csapatában a legjobb hajt a kronón elől mily meglepő. Míg Schleck 20 x többet ér ha a nála jóval jobb chronosok viszik ha ettől nem lesz leader mert osszevan rakva a csapat hogy TTTn ne az ő tempója számítson vicc. Értem én hogy jo szorszallhasogatni , de az első hegyig vagy inkább 12. Szakaszig hogy mennyire nincs erőben és mennyire gyenge vezér nem lehet megallaitani .
Ha Frank végig bírja és Andynak nem csak védenie kell az előnyét mindenki látni fogja hogy igen is fog támadni .
Ettől függetlenül Contador jobb versenyző és Giró nélkül NASA szintű esélyes lenne, de így Es hogy Andynek ilyen csapata van ráadásul ajándékot is kapott azert Necces lesz Contadornak.
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Én ehhez a Schleckhes dologhoz hozzáfűznék 2 dolgot.

1. Amit már valaki írt. Ha esélyes vagyok és leszakadok, akkor is minden erőmmel azon dolgozok, hogy a lehető legkisebb hátrányt szedjek össze. Andy ehhez képest bejött a csoportjának közepe táján.

2. TTT. Oké, hogy van egy Cancellara és még 2-3 jó időfutam menő a csapatban. Schleck(ék) gyakorlatilag végig utazták a 23 km-t. Armstrongot hányszor utazott? Még az Astanas csapatban is, amikor tényleg vadállat csapat volt ő húzatta talán a legtöbbet. Vagy Contadort? De említhetnék még sok embert. Persze nem volt rászorulva, de számomra akkor is furcsa. Nekem ebből az jön le, hogy nem igazi Leader.

Megnéztem, tavaly Schleck a 12. szakaszon, ahol a vége egy 3,1 km hosszú és 10%os hegyen volt kapott 10 mp-t Contadortól. Halkan jegyzem meg az már nem az első hét.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Szvsz Krajci nem lesz méltó ellenfele Gesinknek. Én Krajcitól kb semmit nem várok, max olyan 15-20 körüli helyet, Gesinket pedig TOP5-be várom.

Igor: Mollema asszem ma is szar volt. Ő nem lesz jó talán 20-ba se lesz. Frank viszont perpill még erősebbnek is tűnik öccsénél, ő simán TOP5 lehet minden hegyen most úgy látom. Meg a kettő amúgy sem egy kaliber. 😛Soldados
Mollema szerintem alig gyengébb, mint Gesink, de száz százalékig neki dolgozik, Gesink ma azt mondta, hogy Mollema vitte egyáltalán föl a mai dombra, mert utálja az ilyen rövid de meredek dolgokat, ha nincs Mollema többet kap, valami hasonlót fog csinálni a későbbiekben is.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szvsz Krajci nem lesz méltó ellenfele Gesinknek. Én Krajcitól kb semmit nem várok, max olyan 15-20 körüli helyet, Gesinket pedig TOP5-be várom.

Igor: Mollema asszem ma is szar volt. Ő nem lesz jó talán 20-ba se lesz. Frank viszont perpill még erősebbnek is tűnik öccsénél, ő simán TOP5 lehet minden hegyen most úgy látom. Meg a kettő amúgy sem egy kaliber. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Frank is segítő.. 😛 a top csapatokból elég gyakran előfordul, hogy nem csak egy ember fér be a TOP 10-be.

Itt az eyém is akkor:
Andy-Contador-Frank-VDB-Evans-Gesink-Vino-Basso-Mollema-Hesjedal (a meglepi)-Levi-Gadret (és Rojas a 13. 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Frank valóban kimaradt, bár sztem nem lesz top5, a TdS-en is igen gyenge volt, a kronó maitt meg amúgyis kap időt a nagymenőktől.

Kreuziger és Wiggins sztem sem mennek olyan nagyot, de Wiggins egy jó kronóval és tempómenéssel beférhet a top10-be nagyon simán, Kreuziger meg így is Gesink fő riválisa a fehérért, bár szerintem sem húzza majd be.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Frank sztem is TOP5 lesz idén. Viszont Mollema és Gadret sztem sehol se lesznek. Egyik segítő, a másik meg a Girón kifutotta magát. És én Krajcitól és Wigginstől se várok sokat. Samu pedig szvsz megint lúzer lesz 😕, de azért 10-be befér.

Most TOP5 tippem: Contador-Andy-Gesink-Frank-Vandenbroeck. Utána az öregek: Basso, Evans, továbbá a Klöden, Levi, Vino hármasból 1, plusz Samu és Cunyesz, mint az idei meglepetésember. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Cunego valami emberibb szakaszon tényleg jó lehet, de semmi több. Gesink viszont nekem is nagyon tetszik, Kreuzigerrel közdhetnek a fehér trikóért. Akik kicsit is veszélyesek lehetnek rájuk, Taaramae, Coppel meg Van Garderen elég közepesek, Mollema meg csapattárs, inkább segíti Gesinket mintsem támadja. Bár Coppeltől én a nagy hegyeken sokat várok.

Basso szerintem ott lesz a menőkkel, csak a hegyek végét nem fogja bírni, top10 befigyelhet nála. De VdB-től én is sokat várok, a harmadik hely kinézhet neki, bár a grenoble-i pálya nem neki való a Dauphiné alapján, a hegyeken pedig nagyon ellépni nem szokott, de elég sokáig bírja a tempót. Az én tippem a top5-re egyelőre Contador-Andy-Evans-VdB-Wiggins, aki még odaérhet szerintem az Basso, Gesink, Klöden, Leipheimer, Samu, Kreuziger és Vino (ez így a top12 tippem is).Rajna
Nagyjából egyetértek veled, kivétel Frank kihagyása, amit Igor írt és a kiemelt rész. Szerintem Gesink simán befogja húzni a fehéret, Kreuziger nálam marad örök ígéretnek. Az összes trikó közül a holland fehér trikójára tennék legtöbbet messze.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Frank nem lesz TOP 10-es? Naaa.. Cunyeszt meg már a 8. szakaszon lehet majd temetni.
Evans pedig évek óta nem tud egy normális háromhetesen úgy végigmenni, hogy min 2-3 hegyen ne rogyna meg.. teljesen esélytelen az a TOP 3, ha szerencséje van talán lesz TOP 5.

Aki sztem jó lesz egy TOP 10-12-re, de Rajna nem írta, az Frank (ő TOP 5 lesz), Mollema és Gadret.
Klöden biztos nem lesz tízben, és a nagy öregek közül (Basso, Levy, Vino) is lesz min egy, ha nem több, aki be fog sülni.

Plusz minden Touron van egy meglepiember is a TOP 10-ben.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Cunego valami emberibb szakaszon tényleg jó lehet, de semmi több. Gesink viszont nekem is nagyon tetszik, Kreuzigerrel közdhetnek a fehér trikóért. Akik kicsit is veszélyesek lehetnek rájuk, Taaramae, Coppel meg Van Garderen elég közepesek, Mollema meg csapattárs, inkább segíti Gesinket mintsem támadja. Bár Coppeltől én a nagy hegyeken sokat várok.

Basso szerintem ott lesz a menőkkel, csak a hegyek végét nem fogja bírni, top10 befigyelhet nála. De VdB-től én is sokat várok, a harmadik hely kinézhet neki, bár a grenoble-i pálya nem neki való a Dauphiné alapján, a hegyeken pedig nagyon ellépni nem szokott, de elég sokáig bírja a tempót. Az én tippem a top5-re egyelőre Contador-Andy-Evans-VdB-Wiggins, aki még odaérhet szerintem az Basso, Gesink, Klöden, Leipheimer, Samu, Kreuziger és Vino (ez így a top12 tippem is).

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az 5 legjobb szerintem nem sorrendben Contador, Schleck, Basso, van den Broeck és Gesink.
A 10ben még a RSH-s veteránok, Samu és Wiggins

Cunego max 1 szakaszgyőzelem, de még top20 se

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Minden nyilatkozatból az jött le, hogy Gilbert a legnagyobb esélyes a mai szakaszra de én éreztem, hogy nem lesz ez így. Még ő is azt nyilatkozta, hogy megnyerheti. Előzetesen volt esélye, de a látottak alapján nem sok. Én biztos nem tettem volna rá egy forintot sem. Én inkább Van de Broeck-re tettem volna, de jobb , hogy nem tettem. 😊
Jó kis "vegyes vágott" befutó lett ez a mai. Sprinter, hegyi ill. összetett menő.
Eddig nagyon király ez a Tour. Csak így tovább.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem Gesink is tetszik még, amit eddig mutat, sztem tuti TOP10-es lesz. Meg amúgy Cunyesz is. Nagyon akar most. Bár ma ő is megkapta a 8 mp-t, de pl ő húzta azt a csoportot, az élén ment, taposott, mint atom. Sztem idén megpróbál rámenni egy szakaszgyőzelemre és esetleg a pöttyösre. Idén először el tudom képzelni, hogy 10-ben legyen a végén, Giro győzelme óta nem volt ilyen jó. Persze tuti lesz olyan szakasza, ahol nagyon odaverik, de kiváló formában van, ezt megmutatta Svájcban is.

De ezek most úgyis csak okoskodások, első benyomások, az első hegyen dől el, hogy kiben mennyi nafta van. De az eddigiek alapján Basso és Andy csalódás, Evans, Frank, Gesink és Cunyesz jobb, mint vártam. Többi olyan, amilyennek vártam. De aztán ezt gyorsan felülírja majd az első igazi hegy. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!