Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Gesinkkel mi f.sz történt? Több mint 1 percet kapott...

Amúgy végre normális útvonalat csináltak a Touron is, hogy a 10-12 napnyi "dögunalom-sprintbefutó-Cav a császár" szakaszok közé hála az égnek betettek ilyen kis fincsiségeket, rögtön totálisan élvezhetővé vált az első 1,5 hét is.Soldados
Bukott, de így is simán fehérben maradt, Kreuzigerék már nagyon messze vannak.

A szakasz lefolyásából még nem is lenne emglepő Hushovd sárgája, mert úgy tűnhetne, hogy elbuzulták, de nem, mert nagyon szép tempóval érkeztek be... jóval az itiner által várt előtt. Egyébként a legnagyobb kalapemelés részemről Rui Costa és Hushovd mellett Vinonak jár, aki egy nagyon szépet próbálkozott, a végét nem bírta de nagyon jól ki volt találva ez a mai nap neki, a többiek csak tempót mentek.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Grat Thornak. Az a francia? ki volt aki valamelyik Lances győzelemnél szedett össze valami nagy előnyt és a kislányának gyüjtögette a sárga oroszlánt amíg rajta volt a trikó ?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gesinkkel mi f.sz történt? Több mint 1 percet kapott...

Amúgy végre normális útvonalat csináltak a Touron is, hogy a 10-12 napnyi "dögunalom-sprintbefutó-Cav a császár" szakaszok közé hála az égnek betettek ilyen kis fincsiségeket, rögtön totálisan élvezhetővé vált az első 1,5 hét is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nagyon jó eddig a tour. Ezek a 3. 4. kategóriás hegyi befutók beszínezik az egyébként szürkébb szakaszokat 😊

Costa nagyon nagyot küzdött a végén, na meg persze Thor. Egyébként Boasson Hagen és Rojas is, csak rajtuk nincs sárga, de kb ugyanakkorát mentek mint Hushovd

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Imádom, aki ennyire tud küzdeni. Mondtam, hogy lesz esélye, és ha vkinek van esélye és megvan benne a küzdőszellem is, akkor a sérga óriási erőt tud adni az embernek. Ezt Vasseur óta tudjuk. Zseniális! Bravó Thor!Soldados
Ez ThorTourja lesz. 😊 Jobb erőben érzem, mint Farrart, meglesz ott még a zöld!
Evans -1'41"
F.Schleck -1'38"
Klöden -1'32"
A.Schleck -1'30"
Martin -1'29"
Vinokourov -1'10"
Van Den Broeck -1'03"
Basso -39"
Cunego -30"
Gesink -14"
Rojas -13"
Contador
Zubeldia +53"
S.Sanchez +54"
Rojas verte ma is Gadret. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Háháháááááááááááááááááá!!!

Imádom, aki ennyire tud küzdeni. Mondtam, hogy lesz esélye, és ha vkinek van esélye és megvan benne a küzdőszellem is, akkor a sérga óriási erőt tud adni az embernek. Ezt Vasseur óta tudjuk. Zseniális! Bravó Thor!


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Itt a végén de gagyin mutatták az eseményeket.

Hushit hülyeség volt akkor eladnom, de ezek a tegnapi nyilatkozatai nagyon megvettek.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondtam, hogy Hushovdnak lesz esélye megvédeni a sárgát. Óriásit küzd a pali, nagyon drukkolok neki, hogy sikerüljön.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Ja, és hajrá a zöldért Cavendish!Deny
Ááá! Csakis Rojas! 😀

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Engem azért oldalakon keresztül érdekelne egy felépített érveléses. De tényleg oldalakon keresztül tartson. Ja, és hajrá a zöldért Cavendish!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Nem a sprinterek miatt kezdtem el kerékpárt nézni, és továbbra is csak néhánynak szurkolok közülük. Nem tetszik, h ők nem adnak ki magukból mindent a hegyi szakaszokon, mert mindegy mennyit kapnak. Akik összetettre hajtanak nem maradhatnak le sík szakaszon se, sőt elől helyezkednek a bukások miatt, meg hátha megszakad a sor...

De csak emiatt nem utálok egyetlen sprintert se. Elfogadtam őket úgy, ahogy vannak. Nem utáltam Cipollinit se, Abdut se,... Cavet oldalakon át sorolhatnám h mi minden miatt utálom az összes sportoló közül a legjobban, de az aligha érdekel bárkit is, főleg az itt lévő jelentős számú cav fanokat nem...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ez nem ilyen egyszerű, azért szerintem kár szidni Cavéket, mert szarok a hegyen. becsüljük a hegyet is bíró sprintereket, de azért önmagában a hegyeken ők sem alkotnak maradandót, Cavéknek az a dolguk, hogy túléljenek.

Mellesleg Rojas gyakran van szökésben komoly hegyi szakaszokon, olyanon is, ahol egy kiemelt kategóriásat kell a völgy előtt megmászni. Ő tényleg durván jól bírja a hegyet, az összetett top50 sem lehetetlen részéről.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Szerintem Hushovd már lemondhat a sárgáról de ezt szerintem ő is tudja és nyilatkozta is, hogy küzd de azért nincs sok esélye megtartani. Én persze sajnálom, de szerintem a zöld trikó meg lesz neki. Farrar, Rojas, Cavendish ki fognak esni a hegyeken, Hushovd meg átevickél.
danyly
Rojas miért esne ki a hegyeken? Szerintem Cavet is átrángatják valahogy, de az ilyen féldombos szakaszok miatt én most Rojast tartom a ponttrikó legnagyobb esélyesének, és ő az, aki a sima szakaszos sprintekben is ott tud lenni.Schleck
Jaja, nagyon szép volt h Hushovd ott maradt a 3. kategóriás hegyen, de Rojas is. Ráadásul Hushovd tegnap a részhajrára se sprintelt, ez nem is nagyon tudom mire vélni, neki (is) ez lenne az esélye h lenyomja a britet.

Amúgy engem az se lepne meg, ha ma Rojas szökne, az igazi Hushovdos húzás lenne 😊 Nem tartom nagyon valószínűnek, de olyan nagyon azért nem lepne meg.

Sokkal többre tartom azokat a sprintereket akik a hegyeken is törik magukat és esetleg a Zoncolanra se vontatják magukat 10kmen át, h erőt spóroljanak a következő szakszra, amúgy viszont akkor is leszakadnak, ha egy hídon kell átmenni...
Sosem felejtem amikor Hushovd felért egy igazi hegyre a mezőnnyel, és ha már ott volt lejtmenetben meg is szökött, h begyűjtsön 6+6 pontot a részhajrákért, de Zabel és Freire se csak az utolsó grupettóval érkezgettek
Lehet h Cipollini vagy Cavendish sokkal több szakaszgyőzelmet számol náluk, de számomra Hushovd, Zabel, Freire sokkal szimpatikusabbak, sokkal inkább versenyzők...
//Hagymácskát egyébként bírtam, pedig ilyen szempontból ő volt a legrosszabb mindközül 😊 de ettől még nála is többre tartom ezt a hármast. igazából rosszul is jön ki h cavendish-sel együtt emlegettem ez sértő rá nézve, mert ő legalább egyéniség volt...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Amíg Farrar ottvan annyira nem fog erőlködni Hushovd, de biztos úgy lesz, hogy Farrar nem lesz sehol és a norvég "nyomul" előre. Nem az elsődleges célja a zöld trikó, mert ezt ő is mondta, de ha Farrar-t már nem kell segíteni ill. kiesik neki szabad a pálya.
Hát spanyol sem sokszor nyert zöld trikót a Tour-on (1x Oscar Freire 2008-ban), de előtte se utána senki. Ez is egy motiváció. Nem tudom nekem Hushovd az első számú esélyesem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szerintem Hushovd már lemondhat a sárgáról de ezt szerintem ő is tudja és nyilatkozta is, hogy küzd de azért nincs sok esélye megtartani. Én persze sajnálom, de szerintem a zöld trikó meg lesz neki. Farrar, Rojas, Cavendish ki fognak esni a hegyeken, Hushovd meg átevickél.
danyly
Rojas miért esne ki a hegyeken? Szerintem Cavet is átrángatják valahogy, de az ilyen féldombos szakaszok miatt én most Rojast tartom a ponttrikó legnagyobb esélyesének, és ő az, aki a sima szakaszos sprintekben is ott tud lenni.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én is azt mondom, hogy Cadel átveszi a sárgát mert reálisan neki van a legnagyobb esélyen annak fényében is, hogy bírja a hegyeket ill. szinte semmi hátránya nincs a sárga trikós ellenében. Persze mögötte nagy a torlódás, de nem hinném, hogy lemaradna holnap ellenük olyan nagy mértékben.
Holnap szerintem Contador támad, mert neki kell a jó idő és meg kell mutatnia magát. Kérdéses mit válaszolnak (v. mit tudnak válaszolni) a többiek.
Szerintem Hushovd már lemondhat a sárgáról de ezt szerintem ő is tudja és nyilatkozta is, hogy küzd de azért nincs sok esélye megtartani. Én persze sajnálom, de szerintem a zöld trikó meg lesz neki. Farrar, Rojas, Cavendish ki fognak esni a hegyeken, Hushovd meg átevickél.

De itt a holnapi napra az is kérdés ki akarja tartani a sárga trikót, mert azért dolgozni kell, hogy meg is tartsák. Mert ahhoz egy kemény csapat munka is szükségeltetik, hogy védjék a vezető versenyzőt. Attól függ ezt milyen mértékben vállalják be a top csapatok, akiknek top menőjük van. Holnap érdekes nap lesz és azért sok mindenre fény derül, de persze nem mindenre. Ez még az eleje, de az tény Contador-nak mutatni kell valamit. Hogy mi lesz belőle kiderül.
De egyébként akár Klöden is átveheti a sárgát, bár nem olyan erősnek tűnik eddig a Radioshack. A saját erejéből kíváncsi vagyok mit tud. De nagyon sok esélyes szerintem ez a holnapi nap, bárki befuthat jó helyre ami később kedvez neki. Nagy taktika lesz holnap. Alig várom. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Azért Frank szereti az ilyesmit, a végén pár másodpercet hozhat meglepetésből, de Cadelre nagyban tennék 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Persze, a legvalószínűbb, hogy Cadel átveszi. De az nagyon meglepne, ha Fra:nk kerülne az élre. sztem nem is célja a csapatnak.Soldados
Ezzel nagyon egyetértek. És szerintem is Cadelé lesz holnap a sárga.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Áááá, kizárt dolog. Ha nem lesz hatalmas menés, akkor azt se tartom kizártnak, hogy Hushovd - látva küzdeni tudását - megtartja a sárgát. Mondjuk nagy bravúr lenne tőle, de egyáltalán nem tartom most már lehetetlennek.

Az viszont nagyon meglepne, ha a 2. kategóriáson bárki lemaradna a nagyok közül, ott még nem lesz olyan nagy menés. Ezért gondolom, hogy akár talán-talán Hushovd is túlélheti. Majd a célba vezető 3. kategóriáson lehet megint 5-10 mp-ket kiosztani, de láttuk, hogy ha addig eljut Hushovd, akár azt is túlélheti.Soldados
Szerintem Hushovdnak azért ez már sok lesz. Kicsit olyasmi a szakasz, mint a TdS 2. szakasza volt idén, ott azért leszakadtak azok, akik amúgy nem bírják a hegyet, még ha nem is voltak hatalmas különbségek.Rajna
Persze, a legvalószínűbb, hogy Cadel átveszi. De az nagyon meglepne, ha Fra:nk kerülne az élre. sztem nem is célja a csapatnak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
Jerome hozott megint Hernandezen egy csomót. Meg lesz az. 😊
Holnap remélem FSchleck átveszi a sárgát, bár nem hiszem hogy Cadel leszakadna egy 2. kategóriáson...eaglesmcnabb
Éppenhogy fordítva, épp most akartam írni.. Hernandez Blazquez nagyon taktikusan csak a legvégén jött 12'41 hátrányban, majd 10 percet kapott Jerome-tól.

Galymzhanov mér nem volt a listában, DQ.. ha igen, mitől?Igor
Én az utolsó hely elkerülésére gondoltam, hogy meg lehet. 😀 Drukkolok neki, hogy ne egy francián essen meg ezen csúfság, igaz, nagy teljesítmény az is ha valaki végigmegy egy ilyen versenyen.

Én bízom benne, hogy a 2. kategóriáson nagy menés lesz (bár tény hogy erre igen kicsi az esély), különben Cadel biztos nem marad le.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Galymzhanov mér nem volt a listában, DQ.. ha igen, mitől?Igor
Milyen listában? Ahol én néztem, mindenhol ott volt a 6. helyen.Schleck
Euro nem írta ki a képernyőre.. kétszer is, az eredménynél. Sztem ők voltak bénák, remélem.

Hushovd érdekes dió. Sztem egy Galibierre (4-5%-on) fölmegy a 40-50 fős grupettóval erővel (láttunk már olyat, hogy támadt a hegyen), de a nagyon meredek nem jó neki.. és a legutolsó emelkedő 1.5 kilis, 7.6%-os, átlagban.
Azt nem fogja bírni Cadel v Schleck ellenében... pláne ha mondjuk Contador már most odateszi magát.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Áááá, kizárt dolog. Ha nem lesz hatalmas menés, akkor azt se tartom kizártnak, hogy Hushovd - látva küzdeni tudását - megtartja a sárgát. Mondjuk nagy bravúr lenne tőle, de egyáltalán nem tartom most már lehetetlennek.

Az viszont nagyon meglepne, ha a 2. kategóriáson bárki lemaradna a nagyok közül, ott még nem lesz olyan nagy menés. Ezért gondolom, hogy akár talán-talán Hushovd is túlélheti. Majd a célba vezető 3. kategóriáson lehet megint 5-10 mp-ket kiosztani, de láttuk, hogy ha addig eljut Hushovd, akár azt is túlélheti.Soldados
Szerintem Hushovdnak azért ez már sok lesz. Kicsit olyasmi a szakasz, mint a TdS 2. szakasza volt idén, ott azért leszakadtak azok, akik amúgy nem bírják a hegyet, még ha nem is voltak hatalmas különbségek.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Holnap remélem FSchleck átveszi a sárgát, bár nem hiszem hogy Cadel leszakadna egy 2. kategóriáson...eaglesmcnabb
Érdekes lesz a vége, a befutó egy 3. kategóriás hegy, cél előtt 6,5 km-rel egy 3,5 km hosszú 5%-os emelkedő, utolsó másfél kilométer 7,6%. Pár másodperc itt is leeshet, ha valakinek sikerül robbantani (de egy szökés igazán végigérhetne).

+: kellett nekem szerkesztgetni 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Áááá, kizárt dolog. Ha nem lesz hatalmas menés, akkor azt se tartom kizártnak, hogy Hushovd - látva küzdeni tudását - megtartja a sárgát. Mondjuk nagy bravúr lenne tőle, de egyáltalán nem tartom most már lehetetlennek.

Az viszont nagyon meglepne, ha a 2. kategóriáson bárki lemaradna a nagyok közül, ott még nem lesz olyan nagy menés. Ezért gondolom, hogy akár talán-talán Hushovd is túlélheti. Majd a célba vezető 3. kategóriáson lehet megint 5-10 mp-ket kiosztani, de láttuk, hogy ha addig eljut Hushovd, akár azt is túlélheti.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Galymzhanov mér nem volt a listában, DQ.. ha igen, mitől?Igor
Milyen listában? Ahol én néztem, mindenhol ott volt a 6. helyen.