Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Antón nem lesz sehol... Ennyit a nagy esélyességéről.

Szvsz vanden Broeck és Nibali nagy harca lesz ez a Vuelta, esetleg még Rodriguez szólhat bele a dolgokba.

Cav feladásának örülök, így nem jött össze neki 4.-nek a kerékpársportban, hogy ugyanabban az évben mindhárom Grand Touron szakaszt nyerjen. És így nagyobb esélye lehet Petacchinak 2 szakaszsikerre, hogy meglegyen neki az 50 Merckx és Cipollini után harmadikként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Van den Broeck jól bírja. Remélem dobogós lesz, az már egy nagy eredmény lenne tőle. De persze bízom az első helyben. 😛

Brutál ez a hegy, meg az idő is hozzá.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Zabriskie-nek ez a Captain America mez kemény volt 😀

szerk.: közben Cavnek ennyi vót...
szerk2.: Anton de szarul néz ki...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Na majd ma. Kemény szakasz lesz. 31. km-en már egy első kategóriás és ugye a hegyi befutó.

Összetettben pár kerekes hátránya:

Lastras
Chavanel +20
Monfort +1.55
Nibali +1.59
VDB +2.13
Le Mevel +2.20 (Nem értem hogy ért be a mezőnnyel a perece után)
Rodriguez +2.20
Anton +2.23
Brajkovic +2.24
Mollema +2.25
LL Sanchez +2.25
Scarponi +2.27
Roche +2.37
Wiggins +2.37
Cobo +2.38
Sastre +2.58
Lövkvist +4.00 (Ezt inkább csak magamnak írom)
Menchov +4.01 (Geox megint ügyes 😊)
Klöden +14.18 (Hát nem tudom minek írom ide,inkább csak a neve miatt)

Hosszú a lista, de ma sok minden letisztul.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Lastras minden téren az élen, még a csapatversenyt is a Movistar vezeti 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Bocsánatot kérek azoktól akiket kihoztam a sodrából azzal az éjszakai kommentemmel, szombati kocsmázás után egy ilyen Sky csapat időfutam teljesítményt kicsit nehezen tudtam megemészteni.
Az a 40 sec hátrány tényleg nagyon nem a világ vége, csak a olyan komolytalannak tűnt pár csapat.
Sutton pedig teljes vigaszt hozott nekem tegnap, és most megint happy vagyok és kárpótolva.

Sastre miért kapott 20 secet?Fa
Semmi gond, amúgy is volt benne igazság. /*nem is jöttem ki a sodromból, de ha úgy is lenne, az se jelentene semmit, az én véleményem nem ér többet mint másé*/

Sastre előtt megszakadt a sor szvsz. Az öreg meg mindig hátul helyezkedik... Nem fog ő már nyerni semmit se, sajnos... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Bocsánatot kérek azoktól akiket kihoztam a sodrából azzal az éjszakai kommentemmel, szombati kocsmázás után egy ilyen Sky csapat időfutam teljesítményt kicsit nehezen tudtam megemészteni.
Az a 40 sec hátrány tényleg nagyon nem a világ vége, csak a olyan komolytalannak tűnt pár csapat.
Sutton pedig teljes vigaszt hozott nekem tegnap, és most megint happy vagyok és kárpótolva.

Sastre miért kapott 20 secet?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Módosított taktikát alkalmazok, meglátjuk mennyire jön be, van egy olyan tippem hogy semennyire 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Nem láttam a mai szakaszt, mi lett Cavendishsel?Schleck
Utsó kilométeren volt egy emelkedő ami miatt csak az erősebbek maradtak elöl, a Leopard egyébként is kemény tempót ment a végén már, gondolom azt nem bírta, és akkor már inkább Degenkolbra fókuszált a csapat.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem láttam a mai szakaszt, mi lett Cavendishsel?

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na ez a belemagyarázás. 1 percet se vesztett Wiggins, és már is nem lehet top10...
az h 5en maradnak az nem gáz. 13 kilóméteren a tempó is nagy. Sokan úgy mennek, mintha egy hajrát vezetnének fel. A htcből se sokan maradnak olyankor cav mellett. Egyébként a páyla se olyan volt, h nagyon össze lehetett volna állni a legtöbbb részen és mondjuk lánctalpazni...
2 felfogás van:
1 egységesnek maradni
2.) Ha a végén 5nél több ember marad ott, akkor lehetett volna gyorsabban is menni, h még pont 1 ember maradjon le.

Igen minden másodperc számít, és nem jön jól ha most többet kapsz mint kéne, de azért ez nem a világ vége... az meg h a katusha nem készült fel az no comment. eleve sokkal jobbat mentek, mint én számítottam rá.
A sky téleg elcseszte a szakaszt, de nem is voltak olyan erősek, h megnyerjék azért.

Az h az elején anniy embernek gonja volt, az mondjuk egy kicsit tényleg vicces, de rögtön ócsárolni miatta az egész versenyt...

Nem a tdf. De nagyon szar lenne, ha 3 tdf lenne egy évben a vuelta meg a giro helyett. Mindhárom kör különnöző és mindhárommnak meg van a szépsége.


Nincs itt contador Samu és Schleck meg Evans? Na és? Egy csomó jó versenyző van itt így is, akik nagyon jó versenyt csinálhatnak. De ha már előre eldöntötted, h szara aszínvonal és szar lesz a veerseny, akkor inkább ne is nézzétek

Nem lesz egyébként minenidők legemlékezetesebb vueltája sztem se. de nem emiatt a ttt miatt. Az utolsó hét miatt. De előtte az a 14. 15. szakasz nagyon király lesz. Ott nem fél percekkel fognak dobálózni...


több nap, mint kolbász

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Hát ez elég gyenge kezdés volt.Remélem ennél magasabb lesz a színvonal a hátralévő szakaszokon.Fa
Milyen színvonal? TTT volt, az max látványos, de ilyen távon azért nyilván leszarja a nagy többség.Rajna
Hát azért profi sportban ilyet hogy leszarnak egy szakaszt, nem tudom... nem kéne hogy legyen. Illene minden másodpercért küzdeni, de az idei Vuelta úgy néz ki világbajnokságra bemelegítés mindenkinek. Persze bele lehet magyarázni hogy első szakasz, nem akkora táv, nem lesznek akkora különbségek, de hogy a csapatok többségén lehetett látni hogy nem is akar nagyon menni, nekem ez kicsit felháborító.
Mert ugye van egy csapat. Neveznek 9 embert. Azokat hozzák el akiket Vueltán be akarnak vetni. Tehát azt az ember teljességgel elfogadja ugyebár hogy nincs itt Contador, Schleck fivérek, Samu... sorolhatni lehetne. Itt vannak azok az emberek akik Tour-ról kimaradnak, Vueltára összpontosítanak... stb.
Lehet kérdezed milyen színvonal mert TTT. Szerintem a TTT pont nem látványos, hanem küzdős. Mert itt nem mezőnyhajrá van ahol mindenki azonos idővel jön. Itt lehetne kialakítani minimális lépéselőnyt a másikkal szemben. Touron végig lehetett kombinálni azzal hogy Cadel-lel szembe mekkora előny kell időfutam előtt,mert ő az időfutamot nagyon is tudja. Itt akkor egy Skynak (Persze velük tudok példálozni,mert kedvenceim és nem kicsit ütött szíven ez a 20. hely, VATTAFAKKK!!!) nincs annyi komolysága,felkészülés, hogy együtt tudjanak menni és komolyan venni?Wiggins most bukta el azt a top 10 esélyét például a Vueltán ami meg lehetett volna ha a csapat kihozza az erősségeit,például időfutam, senki se 20. helyre várja őket. Persze ez csak egy Wiggins és csak egy Sky, de elbaszkodta a Geox is Katusha fiúk mozgásán lehetett látni hogy fejbe nem itt vannak.
Én a színvonalat arra gondoltam mikor leírtam a kommentbe hogy szar volt, hogy igen, az ember nem ezt várja a Pro Team csapatoktól. Egyszerűen a mozgáson lehetett látni hogy nincs felkészülés.
Persze az is még mindig tény hogy ezek a különbségek amik kialakultak nem döntik el a vueltát, de továbbra is tartom, hogy a színvonal gyenge volt és remélem ennél már csak magasabb lesz.
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Pont azon filóztam, hogy Fuglsang esetleg még elcsíphet akár egy top10-es helyet is, bár akkor földöntúlit kell mennie.
Amikor megláttam, hogy egy Saxo-s kászálodik ki az árokból, rögtön tudtam, csak Nuyens lehet, egyszerűen annyira idegbeteg, hisztis képe van.
Euskatel ömagához képest jól ment, a középmezőnyben végeztek. Sky 😂 no comment... Wiggins leszakított mindenkit.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Hát ez elég gyenge kezdés volt.Remélem ennél magasabb lesz a színvonal a hátralévő szakaszokon.Fa
Milyen színvonal? TTT volt, az max látványos, de ilyen távon azért nyilván leszarja a nagy többség.Rajna
ez igaz, de a touron azért ilyen elképzelhetetlen lett volna

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Hát ez elég gyenge kezdés volt.Remélem ennél magasabb lesz a színvonal a hátralévő szakaszokon.Fa
Milyen színvonal? TTT volt, az max látványos, de ilyen távon azért nyilván leszarja a nagy többség.

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Hát ez elég gyenge kezdés volt.Remélem ennél magasabb lesz a színvonal a hátralévő szakaszokon.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Beleszerkesztettem én is akkor ezt a kettőt is. Bár annyira sok a papírformának tűnő, hogy tuti el fog menni mondjuk a csapat. 😀

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Tényleg. Attól még ellenőrizhetjük az ifjoncverseny állását is 😛 de akkor nyilván kombináltba is Rodriguez. A csapat legyen a Geox.

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Ja ma nyomtam a Pro Cycling Manager 2010-el, és ott volt 😀 pedig igaz,mert tavaly se volt U25. Régebbiket meg nem emlékszem(Mondjuk mivel nem is láttam nehéz lenne rá emlékezni).

Hát jó, akkor a kombinált: Rodriguez. És akkor a tippeldém is javítom.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Közlöm a sok divattal, h a vueltán nincs fehér 😛 😀 Kombinált van.

összetett: Joaquin Rodriguez
hegyi: moncutié
pont: cav
kombinált: Joaquin Rodriguez
csapat: euskatel

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Összetett: Anton
Hegyi: Carrara
Pont: Farrar
Kombinált: Rodriguez
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Összetett: Anton
Hegyitrikó: Anton
Pontverseny: Bennati
Fehér: Taaramae
szerk.: kombinált: Anton, csapat: Geox.
Talán az összetett tippem összejön 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ilyet én is tolok akkor.
Összetett: Rodriguez
Hegyitrikó: Moncutié
Kombinált: Rodriguez
Ponttrikó: Sagan
Csapat: Geox
Fehér: Kruijswijk

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Akkor egy gyors tippverseny:

Összetett: Rodriguez
Hegyitrikó: Rodriguez
Ponttrikó: Cavendish
Fehér: Kruijswijk

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Holnap kezdődik a Vuelta, még van idő jönni a fantasyba:
http://www.cyclinggames.de/vuelta/news.html

Név: bowl.hu
Jelszó: vandenbroeck