Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Johnnyval viszont úgy tűnik, hogy eddig én nem jártam rosszul. Csak szerezze meg a pöttyöset, kopp-kopp. 😊Schleck
Eddig jól áll...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Forma1et néztem. Mi történt?
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
3:30-ról laza 7:30-ra nő mindjárt az előny. Szerintem tuti hazaérnek, de Hushovd csapatának azért majd mennie kéne, a sárga miatt.

Van den Broeck miatt ez nekem ma egy rohadt nagy sokk. Még jó, hogy Klöden még versenyben van...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon tudnék örülni, mert Voeckler elől van, de látva szegény Van Den Broecköt az út szélén nem tudok. Hát ez nagyon nem hiányzott.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A jó kurva életbe.... 😕 😕 😕 😕 😕

Van Den Broecket így látni, áááááá, bakker. :/ :/ 😕 😕
És vissza akart ülni a bringára, kb. nem is volt eszméleténél szegény. 😕

Top5-be vártam idén is, a legnagyobb kedvencem bukott és feladta. :/

És akkor még ott van Vino is... 😕 😕

A pi.csába már. 😕
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
az biza kulcscsonttörés lesz...
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
VDB vissza akart szállni a bicajra, aztakurva, pedig kb. mozdulni nem bír...
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Átbuktak egy korláton. Zabriskie, Vino és Van Den Broeck beszállt a mentőbe.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mi volt?
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Csóri Van de Broeck 😕

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Bazzeg szegény VdB elszállt. De nem 1-2 név távozik. :S

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
úú ez nagyon durva 😐
Vinonak annyi...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Casar és Taarammae között gondolkodtam. nyilván az észtet raktam be.
Contador ma is bukott...eaglesmcnabb
Johnnyval viszont úgy tűnik, hogy eddig én nem jártam rosszul. Csak szerezze meg a pöttyöset, kopp-kopp. 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 351 — TODDHERREMANS79
Casar és Taarammae között gondolkodtam. nyilván az észtet raktam be.
Contador ma is bukott...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jó lesz ez a mai szakasz...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Rojas ma csak Gilberttel próbált menni, azért szenvedte be magát ennyire elől.. a mai 21 sec nem lényeg. A nagy hegyeken majd nem produkálja magát, és Gadret visszahoz a hátrányból.. bár egyelőre laza 11 perc hátránya van (van ami bukás miatt, van amikor csak lazsázott az öreg), de még nem aggódom túlságosan.

Hushovdnak max respect.. nem hittem volna, hogy fölszenvedi magát (igaz, azért a fiúk nem rángatták meg annyira a bolyt mint vártam.. de hát egy ilyen vikingtől már ez is fantörpikus. Sőt, Boasson Hagen is bejött TOP 30-ba 😀)

Velits/Uran jól mentek, Mollema/Gesink/Dupont nem annyira... Euskaltel sztem szakaszozni fog, Katushából Trofimov a legjobb, nem Karpets (ejnye..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Amúgy végre normális útvonalat csináltak a Touron is, hogy a 10-12 napnyi "dögunalom-sprintbefutó-Cav a császár" szakaszok közé hála az égnek betettek ilyen kis fincsiségeket, rögtön totálisan élvezhetővé vált az első 1,5 hét is.Soldados
Örülök, hogy örülsz 😊 Pár hete, hónapja a Giro alatt még más véleményed volt a tour vonalvezetéséről 😐
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 547 — Vikings fan
Grat Thornak. Az a francia? ki volt aki valamelyik Lances győzelemnél szedett össze valami nagy előnyt és a kislányának gyüjtögette a sárga oroszlánt amíg rajta volt a trikó ?Toca
eloszor nekem is vasseur jutott eszembe de 04'ben voeckler volt az aki a 14. szakasz vegeig orizte a mjt.
o mondjuk tipikusan az az allat akirol soldi beszel h ha rajta van a sarga akkor ugy megy mintha a kivegzeserol menekulne.
btw nem lattam a mai szakaszt de azert ez megcsipte a szemem. oke h kreuziger egy foshalom volt mar eddig is de ez a mai
mi a pocs ? a grupetto utan ert be es kapott tobb mint 20 percet ... mondjuk vannak meg erdekes nevek en mondjuk pl garate es noval megborulasat sem tulzottan ertem sot utobbi miatt a stukkeres helyeben tulzottan boldog sem lennek dehat az is lehet h most "pihent" h aztan amikor kell eloszedjek egy jo irammenesre.Fake
Nem Vasseur ,de még nem is az én kedvenc francia kerekesem Voeckler akire gondoltam, hanem 2001ből Simon aki egy szökés után 2.volt O'gready mögött 4 perccel de mindeki más előtt kb 18al aztán Alp d'Huez után 11 perccel vezetett és 4 szakaszig bírta tartani az előnyét és mindig büszkén gyüjtögette az oroszlánokat
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat Thornak. Az a francia? ki volt aki valamelyik Lances győzelemnél szedett össze valami nagy előnyt és a kislányának gyüjtögette a sárga oroszlánt amíg rajta volt a trikó ?Toca
eloszor nekem is vasseur jutott eszembe de 04'ben voeckler volt az aki a 14. szakasz vegeig orizte a mjt.
o mondjuk tipikusan az az allat akirol soldi beszel h ha rajta van a sarga akkor ugy megy mintha a kivegzeserol menekulne.
btw nem lattam a mai szakaszt de azert ez megcsipte a szemem. oke h kreuziger egy foshalom volt mar eddig is de ez a mai
mi a pocs ? a grupetto utan ert be es kapott tobb mint 20 percet ... mondjuk vannak meg erdekes nevek en mondjuk pl garate es noval megborulasat sem tulzottan ertem sot utobbi miatt a stukkeres helyeben tulzottan boldog sem lennek dehat az is lehet h most "pihent" h aztan amikor kell eloszedjek egy jo irammenesre.Fake
Nem szeretem a franciákat, de Voecklert igen és pont ezért. Olyan küzdőszellem van benne, ami elklépesztő és rendkívül tiszteletreméltó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Grat Thornak. Az a francia? ki volt aki valamelyik Lances győzelemnél szedett össze valami nagy előnyt és a kislányának gyüjtögette a sárga oroszlánt amíg rajta volt a trikó ?Toca
eloszor nekem is vasseur jutott eszembe de 04'ben voeckler volt az aki a 14. szakasz vegeig orizte a mjt.
o mondjuk tipikusan az az allat akirol soldi beszel h ha rajta van a sarga akkor ugy megy mintha a kivegzeserol menekulne.
btw nem lattam a mai szakaszt de azert ez megcsipte a szemem. oke h kreuziger egy foshalom volt mar eddig is de ez a mai
mi a pocs ? a grupetto utan ert be es kapott tobb mint 20 percet ... mondjuk vannak meg erdekes nevek en mondjuk pl garate es noval megborulasat sem tulzottan ertem sot utobbi miatt a stukkeres helyeben tulzottan boldog sem lennek dehat az is lehet h most "pihent" h aztan amikor kell eloszedjek egy jo irammenesre.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vincent Jerome pedig sikeresen bejött a nagy gruppettoban, gondolom már jobban van a lába. 😊Schleck
Azért az laza, hogy a kettővel előtte lévő Engelsszel szemben van majdnem 16 perc hátránya. :o
Amennyiben végigbírja fizikailag ezta Tourt, és nem kap majd valamelyik hegyi szakaszon HD-t, akkor tuti övé a lanterne rouge.

Bár szeretném, ha a végén Steegmansszé lenne, nagy kedvenc az öreg, és tuti végigröhögné az utolsó szakaszt, tuti előre engednék, hogy "támadjon". 😂
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Geraint Thomas simán tarthatná még mindig a fehéret, ha nem állították volna meg Wigginshez. :/

Vincent Jerome pedig sikeresen bejött a nagy gruppettoban, gondolom már jobban van a lába. 😊Schleck
Jó, de ő a hegyekre nem faktor. Kreuziger, Coppel és Taaramae is le van viszont rendesen maradva.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gesinkkel mi f.sz történt? Több mint 1 percet kapott...

Amúgy végre normális útvonalat csináltak a Touron is, hogy a 10-12 napnyi "dögunalom-sprintbefutó-Cav a császár" szakaszok közé hála az égnek betettek ilyen kis fincsiségeket, rögtön totálisan élvezhetővé vált az első 1,5 hét is.Soldados
Bukott, de így is simán fehérben maradt, Kreuzigerék már nagyon messze vannak.
Rajna
Geraint Thomas simán tarthatná még mindig a fehéret, ha nem állították volna meg Wigginshez. :/

Vincent Jerome pedig sikeresen bejött a nagy gruppettoban, gondolom már jobban van a lába. 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat Thornak. Az a francia? ki volt aki valamelyik Lances győzelemnél szedett össze valami nagy előnyt és a kislányának gyüjtögette a sárga oroszlánt amíg rajta volt a trikó ?Toca
Nem. Vasseur még 97-ben volt asszem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Gesinkkel mi f.sz történt? Több mint 1 percet kapott...

Amúgy végre normális útvonalat csináltak a Touron is, hogy a 10-12 napnyi "dögunalom-sprintbefutó-Cav a császár" szakaszok közé hála az égnek betettek ilyen kis fincsiségeket, rögtön totálisan élvezhetővé vált az első 1,5 hét is.Soldados
Bukott, de így is simán fehérben maradt, Kreuzigerék már nagyon messze vannak.

A szakasz lefolyásából még nem is lenne emglepő Hushovd sárgája, mert úgy tűnhetne, hogy elbuzulták, de nem, mert nagyon szép tempóval érkeztek be... jóval az itiner által várt előtt. Egyébként a legnagyobb kalapemelés részemről Rui Costa és Hushovd mellett Vinonak jár, aki egy nagyon szépet próbálkozott, a végét nem bírta de nagyon jól ki volt találva ez a mai nap neki, a többiek csak tempót mentek.