Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Szegény Klödi csapat nélkül is tartja magát. Remélem mostmár Bruyneel is belátja, h őt kell segíteni. Az amcsi (öreg) motorsok kiszálltak cseréltem őket Haimarra. 😊
Wigginst sajnálom.
Evans -1'41"
F.Schleck -1'38"
Klöden -1'32"
A.Schleck -1'30"
Martin -1'29"
Gesink -1'22"
Vinokourov -1'10"
Van Den Broeck -1'03"
Basso -39"
Cunego -30"
Rojas -27"
Contador
Zubeldia +42"
S.Sanchez +54"

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Jerome hozott megint Hernandezen egy csomót. Meg lesz az. 😊
Holnap remélem FSchleck átveszi a sárgát, bár nem hiszem hogy Cadel leszakadna egy 2. kategóriáson...eaglesmcnabb
Éppenhogy fordítva, épp most akartam írni.. Hernandez Blazquez nagyon taktikusan csak a legvégén jött 12'41 hátrányban, majd 10 percet kapott Jerome-tól.

Galymzhanov mér nem volt a listában, DQ.. ha igen, mitől?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Jerome hozott megint Hernandezen egy csomót. Meg lesz az. 😊
Holnap remélem FSchleck átveszi a sárgát, bár nem hiszem hogy Cadel leszakadna egy 2. kategóriáson...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A zöld trikóért a pontversenyben:

"80. AMADOR Andrey 82 MOVISTAR TEAM -5 pts"

Ezt hogyan sikerült összehozni?Gogo
Azt tippelem, hogy szabálytalankodhatott valamelyik hajránál, de nem láttam még ilyet.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A zöld trikóért a pontversenyben:

"80. AMADOR Andrey 82 MOVISTAR TEAM -5 pts"

Ezt hogyan sikerült összehozni?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szegény Wiggins. 😕

Mondjuk azt nem nagyon értem, hogy miért állt meg hozzá Hagen és Thomas is.

Cavendish szerintem elsírta magát, mikor elvágták most az interjút. Nagyon furcsa személyiség, néha nagyképűnek tűnik, de közben hihetetlenül érzelmes.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Sajnálom őket...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Wigginsnek is annyiJoci
Sajnálatos, pedig jó lett volna szerintem. A RadioShack pedig jól kalkulált, hogy elhozták a sok öreget, Klödi legalább végigmegy (vagy nem).

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Wigginsnek is annyi


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Knézy néha ha olyan, mint egy 5 éves kisgyerek. 😀tüsi91
Hát amikor ilyen kastélyokat mutatnak akkor én is úgy álmodozok mint egy kisgyerek.
Ez a hídkastély gyönyörű volt.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Azért egy sört tennék rá, hogy Gadret/Levi mondjuk Rojas előtt végez 😀 (sőt, akár Cunyeszt is megkockáztatom, bár ő amiatt a szökőéves győzelme miatt legalább félig jogosan van a listán) - igaz Gadret is sokat lazul mostanában, sztem szakaszra/hegyitrikóra megy már rá maximum... 😕
Pedig elkelne nekik egy TOP 5-ös francia eredmény már...

PS: bocs, hogy mindig ezzel nyaggatunk, de kimondottan vicces a sorban 😊Igor
Levi tuti, Gadrera állom a sört,ha megelőzi Rojast. 😊
Semmi gond, majd kikerül onnan 😊

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Knézy néha ha olyan, mint egy 5 éves kisgyerek. 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 104 — Tyrone Creek
Boonen feladta. 😕
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ez a Cavendish nyalás fárasztó volt a beharangozóban. Azért is hajrá Farrar, meg persze az embereim!

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Egy kis update:

Evans -1'41"
F.Schleck -1'38"
Klöden -1'32"
Wiggins -1'32"
A.Schleck -1'30"
Martin -1'29"
Horner -1'24"
Gesink -1'22"
Vinokourov -1'10"
Van Den Broeck -1'03"
Basso -39"
Cunego -30"
Rojas -27"
Leipheimer -19"
Contador
Kreuziger +47"
S.Sanchez +54"

Brajkovic és Gadret még tegnap, ma meg nálam Levi is elszállt.roniadi
Azért egy sört tennék rá, hogy Gadret/Levi mondjuk Rojas előtt végez 😀 (sőt, akár Cunyeszt is megkockáztatom, bár ő amiatt a szökőéves győzelme miatt legalább félig jogosan van a listán) - igaz Gadret is sokat lazul mostanában, sztem szakaszra/hegyitrikóra megy már rá maximum... 😕
Pedig elkelne nekik egy TOP 5-ös francia eredmény már...

PS: bocs, hogy mindig ezzel nyaggatunk, de kimondottan vicces a sorban 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vincent Jerome szépen gyűjtögeti a hátrányát, már most több, mint 46 perc, és több, mint 10 perc hátránya van az utolsó előttivel szemben. :o

Komolyan, csak én vagyok ilyen beteg, perverz éllat, hogy külön odafigyelek a potenciális "Lanterne rouge-ra"? 😂

Wim Vansevenant az egyik kedvenc bringásom, viccen kívül, kár, hogy visszavonult. 😊

Anno, vagy 2-3 éve volt egy Kenny Robert Van Hummel nevezetű versenyző, ő is mindig tök utolsó volt minden szakaszon, a hegyekben összeálló grupettótól is leszakadva jött be, aztán a 18. szakasz körül feladta, pedig lazán 5 óra felett lehetett volna a hátránya, ami azért nem gyenge.

Figyelem ezt a srácot, remélem végigtekeri a 3 hetet ahogy nézem kb. az összes eddigi szakaszon az utolsó 5-ben ért be a célba.Vrijbloed
Én is szoktam nézni, bár az első hegytől szokott igazán érdekes lenni, de Jerome személyében egy ismeretlen klasszis tűnik fel. Szerintem valakinek a valakije, hogy a csapatba került pl. Arashiro helyett.Rajna
Az első szakaszon bukott a srác, és azóta alig tudja használni a bal lábát, ha igazak a honlapján található információk. Szóval én inkább tisztelem, hogy próbálkozik így is, és elvileg már jobban is van, bár nem hiszem, hogy kibírja az két Massif Centralos szakaszt.Schleck
Hmmm, értem. Nem gúnyolódásból figyelem amúgy, mert mindenkinek kijár a tisztelet, aki végigteker egy 3 hetes körversenyt, legyen az az első, vagy éppen a százhatvankettedik.
Így viszont megvárom én is az első hegyi szakaszt, lehet HD-vel jön.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az első szakaszon bukott a srác, és azóta alig tudja használni a bal lábát, ha igazak a honlapján található információk. Szóval én inkább tisztelem, hogy próbálkozik így is, és elvileg már jobban is van, bár nem hiszem, hogy kibírja az két Massif Centralos szakaszt.Schleck
Uhh így viszont sajnálom, hogy viccelődtem vele, max respect neki.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vincent Jerome szépen gyűjtögeti a hátrányát, már most több, mint 46 perc, és több, mint 10 perc hátránya van az utolsó előttivel szemben. :o

Komolyan, csak én vagyok ilyen beteg, perverz éllat, hogy külön odafigyelek a potenciális "Lanterne rouge-ra"? 😂

Wim Vansevenant az egyik kedvenc bringásom, viccen kívül, kár, hogy visszavonult. 😊

Anno, vagy 2-3 éve volt egy Kenny Robert Van Hummel nevezetű versenyző, ő is mindig tök utolsó volt minden szakaszon, a hegyekben összeálló grupettótól is leszakadva jött be, aztán a 18. szakasz körül feladta, pedig lazán 5 óra felett lehetett volna a hátránya, ami azért nem gyenge.

Figyelem ezt a srácot, remélem végigtekeri a 3 hetet ahogy nézem kb. az összes eddigi szakaszon az utolsó 5-ben ért be a célba.Vrijbloed
Én is szoktam nézni, bár az első hegytől szokott igazán érdekes lenni, de Jerome személyében egy ismeretlen klasszis tűnik fel. Szerintem valakinek a valakije, hogy a csapatba került pl. Arashiro helyett.Rajna
Az első szakaszon bukott a srác, és azóta alig tudja használni a bal lábát, ha igazak a honlapján található információk. Szóval én inkább tisztelem, hogy próbálkozik így is, és elvileg már jobban is van, bár nem hiszem, hogy kibírja az két Massif Centralos szakaszt.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Vincent Jerome szépen gyűjtögeti a hátrányát, már most több, mint 46 perc, és több, mint 10 perc hátránya van az utolsó előttivel szemben. :o

Komolyan, csak én vagyok ilyen beteg, perverz éllat, hogy külön odafigyelek a potenciális "Lanterne rouge-ra"? 😂

Wim Vansevenant az egyik kedvenc bringásom, viccen kívül, kár, hogy visszavonult. 😊

Anno, vagy 2-3 éve volt egy Kenny Robert Van Hummel nevezetű versenyző, ő is mindig tök utolsó volt minden szakaszon, a hegyekben összeálló grupettótól is leszakadva jött be, aztán a 18. szakasz körül feladta, pedig lazán 5 óra felett lehetett volna a hátránya, ami azért nem gyenge.

Figyelem ezt a srácot, remélem végigtekeri a 3 hetet ahogy nézem kb. az összes eddigi szakaszon az utolsó 5-ben ért be a célba.Vrijbloed
Én is szoktam nézni, bár az első hegytől szokott igazán érdekes lenni, de Jerome személyében egy ismeretlen klasszis tűnik fel. Szerintem valakinek a valakije, hogy a csapatba került pl. Arashiro helyett.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az egyetlen aki nem szed semmit 😂
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vincent Jerome szépen gyűjtögeti a hátrányát, már most több, mint 46 perc, és több, mint 10 perc hátránya van az utolsó előttivel szemben. :o

Komolyan, csak én vagyok ilyen beteg, perverz éllat, hogy külön odafigyelek a potenciális "Lanterne rouge-ra"? 😂

Wim Vansevenant az egyik kedvenc bringásom, viccen kívül, kár, hogy visszavonult. 😊

Anno, vagy 2-3 éve volt egy Kenny Robert Van Hummel nevezetű versenyző, ő is mindig tök utolsó volt minden szakaszon, a hegyekben összeálló grupettótól is leszakadva jött be, aztán a 18. szakasz körül feladta, pedig lazán 5 óra felett lehetett volna a hátránya, ami azért nem gyenge.

Figyelem ezt a srácot, remélem végigtekeri a 3 hetet ahogy nézem kb. az összes eddigi szakaszon az utolsó 5-ben ért be a célba.
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Egy kis update:

Evans -1'41"
F.Schleck -1'38"
Klöden -1'32"
Wiggins -1'32"
A.Schleck -1'30"
Martin -1'29"
Horner -1'24"
Gesink -1'22"
Vinokourov -1'10"
Van Den Broeck -1'03"
Basso -39"
Cunego -30"
Rojas -27"
Leipheimer -19"
Contador
Kreuziger +47"
S.Sanchez +54"

Brajkovic és Gadret még tegnap, ma meg nálam Levi is elszállt.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na erre legvérmesebb gondolataimban sem számítottam, hogy Hagen behúzza a mai szakaszt. De nagyon örülök. Norvég nap a Tour-on. 😀 Főleg úgy, hogy nagy norvég mániákus vagyok. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Pedig szurkoltam most Hushovdnak. Élmény látni ahogy a sárga trikos sprinthajrázik 😀
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig már reménykedtem, hogy Voeckler alkot valami maradandót a végén. Hushovd rohadt jól bírja ezeket a dombokat!