NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Utáljuk?!

Cavendish nálam a No.1 kerekes, sárga terén meg személytelenül csak Contador uralmának megtörését várom 😊
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Cavnek meg a sík szakaszokon lehene meg, de bízom benne, h lesz még olyan sprint ahol Rojas ott lesz, ő viszont nem, + kisebb hegyek utáni részhajrákkal meglehet a második spanyol zöld trikó... Legalábbis nagyon remélem
Rojas mostantól csak abba bízhat, hogy Cav elesik vagy kicsúszik a limitből, egyéb esetekben szinte lehetetlennek tartom, hogy megelőzze (ez Gilbert-re is igaz). 😉
Lesz még két sík szakasz (15. és 21.), ezek ugyebár nagyon is Cav-nek állnak, de legalábbis ezeken Cav eddig 1 kivétellel mindig megverte Rojas-t, Gilbert-et pedig mindig. Összesen lesz 3 sprinthajrá, amelyekre Cavendish talán nem ér oda velük, de még ez se biztos (az első ilyen holnap lehet amikor is egy 3. és egy 4. kategóriájú hegy után jönnek meg). Szóval ezeken hozhat rajta Rojas egy max 40 pontot. Ám Cavendish ott lesz velük 5 sprinthajrában is valamint, 2 mezőnyhajrában is és itt ezekben bizony nagyon nehéz lesz őt megverni. 😉 És ugye a mezőnyhajrában nem kis különbség van egy 1. és egy 2. hely között. Szóval Rojasnak kevés esélye maradt.
Amúgy miért is utáljátok Cavendish-t?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Farrar azért nem volt sehol 😊 Montpellierig viszont nem biztos, hogy kihúzza. A holnapi viszont kőkemény nap lesz, alig várom 😊

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, Cavendish behúzta, pontosabban a végén a HTC felhozta szépen.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
maillot vert: Rojas (Gilbert, Cav) A részhajrákkal meglehetne Gilbertnek, de inkább a szakaszgyőzelem érdekli őt, Cavnek meg a sík szakaszokon lehene meg, de bízom benne, h lesz még olyan sprint ahol Rojas ott lesz, ő viszont nem, + kisebb hegyek utáni részhajrákkal meglehet a második spanyol zöld trikó... Legalábbis nagyon remélem

polka dot: Contador - Az új pontrendszer miatt a 'vöklerhegyeken' már nehezebb megnyerni, és szvsz Contador nem csak az uccsó hegyeken fog támadni...

maillot jaune: Andy Schleck. Cadel elfogy a nagy hegyeken. Franknak amíg van időfutam 0 esélye, főleg h mindössze 8mp az előnye az öccsével szemben, akit ráadásul segíteni is kell. Contadort meg utólérte a carma és nem is fogja elereszteni őt egyhamar 😊 Basso a nagy kérdés, eddig semmit se csinált, de nyilván nem véletlenül a tdfen indult...

maillot blanc: Gesink. Eddig csalódás a holland, de nincs komoly kihívója..., bár Gesinket ismerve úgyis összetöri magát és fel kell majd adnia, akkor Taramae megnyerheti.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Taramae-t nem írnám még le... sztem 70% Gesink, 30% ő lesz a fehér.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
A trikókra így a Tour közepe fele én is tippelnék:
A zöldre nálam egyértelmű esélyes Rojas. A síkon jobb, mint Gilbert és nem is nagy a hátránya. Cavendish idén szerintem nem megy végig. Nekem a mostani Tour útvonal nehezebbnek tűnik, mint az eddigiek amin végig ment és most nagyon össze is vannak sűrűsítve a hegyi szakaszok. Más esélyest a trikóra nem látok.
A sárgára Contador lenne a favoritom, de tegnap láttam képet a térdéről és nagyon csúnya volt. Azzal nem fog másfél percet hozni. Így marad Andy Schleck. Evans nálam a dobogóra se fér fel. Ott van még Basso is, aki a nyilatkozatai alapján nagyon magabiztos. Ő lesz a második. Tehát nálam: Andy, Basso, Contador
A pöttyös trikóra nehéz tippelni, mert attól függ, hogy ki hajt rá. Itt nem olyan egyértelmű, mint a többi trikónál. Az én titkos favoritom Uran aki szerintem az összetettben is okozhat meglepetést (top 10). De a lényeg számomra, hogy ne olyan győztes legyen, mint tavaly. Így remélem Voeckler nem nyeri meg. Bár az új pontozás miatt szerencsére nincs is sok esély arra, hogy valaki olyan nyeri akinek köze nincs a hegyekhez.
A fehér trikó pedig Gesink. Rajta kívül nincs jó fiatal a mezőnyben vagy formában nincs

A csütörtöki szakaszon szerintem még igazán nagy elmenés nem várható. Én arra számítok, hogy egy 4-6 fős csoport egyszerre érkezik meg a hegy tetejére és csak a végén a szakaszgyőzelemért kialakuló sprintben alakulnak ki kisebb különbségek. De mindenki ebből az 4-6 főből 20 sec-en belül marad.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Akkor tippeim nekem is így Tour fele felé.

Fehér: Robert Gesink. Azt hiszem ez az a trikó amit mindenki így lát a fórumon, teljesen egyesélyes.

Zöld: Philippe Gilbert. Ez a Tour útvonal teljesen neki kedvez.Idén Hushovd szorongathatta volna meg legjobban ha a Garmin is úgy akarja. Nem nagyon néztek mapot mikor Farrar-t nevezték ki sprinternek.

Pöttyös: Thomas Voeckler. Tegnap hajrázott a hegyi pontokért sárga trikóba. Reálisabb neki a pöttyös. Fura helyzet, mert ahhoz hogy meglegyen a hegyi trikója, szerintem csak úgy van esélye ha minél előbb elveszti a sárgát.

Sárga: Frank vagy Cadel. Két forgatókönyv van. Első az hogy Contador támad már csütörtökön, Andy leszakad, Frank megy vele. Szakasz után Leopard kinevezi első számúnak Frankot, aki megtartja előnyét végig Contadorral szemben, időfutamra összekapja magát és megnyeri a Tourt. Ehhez az kell hogy Andy minél előbb elszálljon, úgy hogy Frank nem marad le hozzá. Második lehetőség pedig az hogy mivel Andy szerintem nincs nagy formába, nem lesznek erős támadásai, Contador nincs nagy formában esik kel, nem lesznek nagy támadásai, Frank nem támad mert Andy mellett megy. A kisebb támadásokat pedig végig bírja Cadel és megnyeri a Tourt.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Ez a zöld trikós mizéria még érdekes lehet. Nekem nagy kérdés Gilbert, mert elviekben ő a nagy hegyeket nem nagyon bírja. De lehet átevickél a zöld trikó megszerzéséért? Nagy kérdés. Rojas nekem eddig kellemes meglepetés, ő már sokkal jobban elbírja a hegyeket szerintem mint Gilbert. Rojas biztos mindent megtesz, hogy eljusson Párizsig.danyly
Már miért ne mennének végig? Mindketten jobban bírják a hegyeket, mint Cavendish (szerintem amúgy Gilbert a legjobban közülük, Hushovdnál is jobban), márpedig Mark az utóbbi két Touron végigment, mit végigment mind a kettőn megnyerte a Párizsi befutót. 😉 Farrarba már nem vagyok biztos elképzelhetőnek tartom, hogy mivel a hegyeket utálja gyakorlatilag a zöld trikó elúszott ezért lehet, hogy feladja, bár már 2009-ben ő is végigment a Touron.

És most írnék 1-2 szót a szakaszokról és a véleményemet egyesével lebontva a pihenőnapig (megírtam végig (magam se tudom miért 😊 ) de a többit majd a pihenőnapon teszem fel ide, mert túl hosszú lenne):
11. szakasz: erről már írtatok sík szakasz a Pireneusok előtt szerintem a sprinterek ezt még nagyon akarják, és be is húzzák mezőnyhajrával, véleményem szerint Cavendish meg nyeri, tegnap a hegy lefárasztotta mind őt mind a segítőit. Bár lehet, hogy nagyon rápihennek a 12. szakaszra és akkor a szökevények örülhetnek
12. szakasz: gyakorlatilag sík a sprinthajráig, ahol a sprinterek még hajrázhatnak, de utána egy 1. kat. hegy, majd két kiemelt kategóriájú az első a híres Tourmalet, majd a második a 13 km hosszú 7,4%-os (helyenként 10 %-os) befutó, valószínűleg már itt eldőlik, hogy kik az igazán erősek, és esélyesek.
13. szakasz: igazából érdekes lehet a sprintereknek az eleje , ugyanis bár nem sokkal a sprint előtt meg kell mászni egy 3. és egy 4. kat. hegyet de fontos lesz Mark-nak és Rojas-nak menni, mert Gilbert-nek ezek jók lesznek, aztán úgyis leszakadnak, hisz jön az Aubisque, ez a szakasz amúgy tipikus Tour szakasz hisz a hegy megmászása után 42 km lejtmenet jön szóval itt nem várható támadás (bár tavaly is ilyen lejtős szakaszon dőlt el, de az egy bizonyos lánc miatt volt).
14. szakasz: egy 2. kategóriás után sprint, szóval a sprintereknek nagyon kell majd küzdeni vagy szökni, mert ez még jól jöhet annak, aki túléli (talán abba bízhatnak, hogy itt még tartalékolni fognak a nagyok, hisz mindössze a szakasz kezdete után 26 km-mel lesz a hegy). Majd egy 1. egy 2. újra egy első majd egy 3. kat. hegy végül kiemelt kategóriás befutó (átlagban 7,9 %-os), ez lesz a 2. komoly szakasz (itt várom azt, hogy Andy és Alberto tavalyhoz hasonlóan meglépjen mindenkitől és csak egymással csatázzon) 😉 .
15. szakasz sík: szakasz mindössze egy 4. kategóriással kérdés a Pireneusok után hagyják-e a szökevényeket? (tippem nem, mert utolsó előtti sík szakasz, ami sokat számít majd a zöld trikóért folytatott harcban).

Egyébként tippelnék is így Tour közepe fele (tudom ilyenkor már nem ér, de hát még minden teljesen nyitott) a trikókra csak, hogy lássam, hogy hogy menne.
Sárga trikó: Alberto Contador (nem tudnék ide más nevet írni, de szerintem elfogultságom ellenére is ő nyeri).
Zöld: Mark Cavendish (ezt is nagyon remélem, bár Gilbert megnehezítheti a dolgát, de szerintem végre megnyeri).
Pöttyös: Thomas Voeckler (erős, és nagyon akarja ma is megnyerte a hegyet, és nagyon jól tud szökni megérdemelné)
Fehér: Robert Gesink (bár gyengébb mint vártam, de így is erősebb mint a többi fiatal)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Farrar holnap sem lesz sehol, nem bírja ő ezt. Lehet nem Hushovd az első számú sprinter, de Farrar a Pireneusokon kiesik és a norvég mehet a pontokra. Eddig persze segítette de a mai szakaszon is látszott, hogy mer menni mert nincs kit segítenie és ez később is így lesz.
Ez a zöld trikós mizéria még érdekes lehet. Nekem nagy kérdés Gilbert, mert elviekben ő a nagy hegyeket nem nagyon bírja. De lehet átevickél a zöld trikó megszerzéséért? Nagy kérdés. Rojas nekem eddig kellemes meglepetés, ő már sokkal jobban elbírja a hegyeket szerintem mint Gilbert. Rojas biztos mindent megtesz, hogy eljusson Párizsig.

Mai szakasszal kapcsolatban : mindenki elmondta (szinte egyöntetűen), hogy Cavendish a leggyorsabb, legerősebb a sprinteknél, erre Greipel egy kerék hossznyival kenterbe verte. Nagy erő van a kis németben. 😀 Mai szakaszra is azt tippeltem Cavendish behúzza, de a németre egyáltalán nem számítottam. De hát Gilbert lemaradt v. bezárták ezért mehetett a sprintre.danyly
Holnap nem lesz jelentős méretű grupetto.
Az elején egy 3. kategóriás hegy, a mezőny nem is megy majd rajta gyorsan, a 4. kategóriás után meg van még 10+km, ha mégis leszakadna. Ráadásul nagyon rövid a szakasz, ezt egy protour csapatban lévő sprinternek bírnia kell. Aztán lehet h Hushovd lesz kedvezőbb helyzetben a sprintnél, de nem biztos. Azért neki is jelentős hátránya van már a zöldért, nem is megy rá a részhajrákra, szakaszgyőzelemre meg, holnap Farrarnak van nagyobb esélye...
Gilbert leginkább 1 napos versenyző, a dombokat nagyon bírja, a hegyeket valóban kevésbé, de annyira mint Rojas valószínűleg bírja, ha egyszer a dombokon jobb nála. Sokkal meg semmi esetre se gyengébb, bár ez nem is nagyon számít. Sík szakaszokon viszont nem nagyon rúg labdába, szóval még nálam még mindig, ahogy már a tdf előtt is Rojas a favorit a zöldre, bár erősen elfogult vagyok mellette, és Cav túl közel van hozzá...
Feladni se Gilbert se Rojas nem fogja. A grupettoval minden gond nélkül megérkeznek mindketten. Cavendish is. Nem lesznek buckalakók az Alpokban, h levadásszák őket, vagy nem is tudom mire számítasz, h kb mindenki halálát várod ott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://www.cyclingnews.com/news/flecha-the-driver-didnt-even-stop

Flecha declared: “He’s not come to see me and I think if he did I wouldn’t want to talk to him. France Télévisions haven’t tried to apologize to me either.”
:mad:

Amúgy azt is elmondta Flecha, h egyrészt meg se állt ugye, másrészt, még csak nem is dudált rájuk, h vigyázzanak mert egy elmebeteg bowlingozni akar velük... :mad:Black_Adder
Nem lep meg. Annyira kiveszett már az emberség elemi szikrája is az emberekből sajnos... 😕
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
http://www.cyclingnews.com/news/flecha-the-driver-didnt-even-stop

Flecha declared: “He’s not come to see me and I think if he did I wouldn’t want to talk to him. France Télévisions haven’t tried to apologize to me either.”
:mad:

Amúgy azt is elmondta Flecha, h egyrészt meg se állt ugye, másrészt, még csak nem is dudált rájuk, h vigyázzanak mert egy elmebeteg bowlingozni akar velük... :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Farrar holnap sem lesz sehol, nem bírja ő ezt. Lehet nem Hushovd az első számú sprinter, de Farrar a Pireneusokon kiesik és a norvég mehet a pontokra. Eddig persze segítette de a mai szakaszon is látszott, hogy mer menni mert nincs kit segítenie és ez később is így lesz.
Ez a zöld trikós mizéria még érdekes lehet. Nekem nagy kérdés Gilbert, mert elviekben ő a nagy hegyeket nem nagyon bírja. De lehet átevickél a zöld trikó megszerzéséért? Nagy kérdés. Rojas nekem eddig kellemes meglepetés, ő már sokkal jobban elbírja a hegyeket szerintem mint Gilbert. Rojas biztos mindent megtesz, hogy eljusson Párizsig.

Mai szakasszal kapcsolatban : mindenki elmondta (szinte egyöntetűen), hogy Cavendish a leggyorsabb, legerősebb a sprinteknél, erre Greipel egy kerék hossznyival kenterbe verte. Nagy erő van a kis németben. 😀 Mai szakaszra is azt tippeltem Cavendish behúzza, de a németre egyáltalán nem számítottam. De hát Gilbert lemaradt v. bezárták ezért mehetett a sprintre.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hajj, de várom már a csütörtököt. 😊

Pont ezért holnap semmi menés nem lesz szerintem. Lesz szökés, de azt úgyis megfogják, hogy a sprinterek még pontokat szerezhessenek. Mindenki "takarékra" rakja majd magát.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
amúgy Fararral mi van? megnyerte a 3.szakaszt és azóta semmi.Habi
Ma mutatták, hogy leszakadt az egyik dombon. SZegény még annyira sem bírja a hegyet, mint Cav.Schleck
jó nem csak mára gondoltam. 😀 De mintha azt mondták volna Sipiék a szakasz vége felé, hogy ott van Tyler is elől...Habi
Nem volt elől, 6 percre jött be Petacchiékkal együtt. Ezt pont nem hallottam én, de akkor úgy látszik, hogy félrebeszéltek megint.
Ha holnap sem lesz ott, akkor tényleg ki lehet jelenteni, hogy egynapos csoda volt idén a Touron a teljesítménye, de én szerintem holnap jó lesz. Egyáltalán nem biztos, de szerintem csak nem volt szerencséje azon a pár tükörsima szakaszon, a többin meg egyszerűen leszakadt.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Az harmadik hely... nemtom, a BMC már nem először csinálja ezt, úgy tesznek, mintha Cadel sárgában lenne, biztos fantsyznek ott meg számít.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valaki tud értelmes magyarázatot arra, hogy a BMC miért ment ennyire? Cadel sprintelni fog, vagy wtf?Schleck
1. Cadel eddig is mindig spintelt 😛 😉
2. Tony Martin miatt? mondjuk én nem tartanék tőle... de hátha meg akarják őrizni a 2. helyet...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
amúgy Fararral mi van? megnyerte a 3.szakaszt és azóta semmi.Habi
Ma mutatták, hogy leszakadt az egyik dombon. SZegény még annyira sem bírja a hegyet, mint Cav.Schleck
jó nem csak mára gondoltam. 😀 De mintha azt mondták volna Sipiék a szakasz vége felé, hogy ott van Tyler is elől...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
amúgy Fararral mi van? megnyerte a 3.szakaszt és azóta semmi.Habi
Ma mutatták, hogy leszakadt az egyik dombon. SZegény még annyira sem bírja a hegyet, mint Cav.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
amúgy Fararral mi van? megnyerte a 3.szakaszt és azóta semmi.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Valaki tud értelmes magyarázatot arra, hogy a BMC miért ment ennyire? Cadel sprintelni fog, vagy wtf?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Fú, nagyon szurkolok Gilbert-nek, hogy érjen haza. Elképesztően nagyot küzd.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oh, faszom, ha nem csak Gilbert akarna menni, akkor simán hazaérhetnének...

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Durva lenne, ha Voeckler verne pár másodpercet az összetettben üldözőkre 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, sokak kívánsága teljesült:
A francia rendőrség vizsgálatot indított a Tour de France országúti kerékpáros körverseny vasárnapi szakaszán történt baleset ügyében, melyben egy televíziós autó két versenyzőt elütött. A rendőrség tájékoztatása szerint megkezdődött az áldozatok és az autót vezető sofőr kihallgatása, és szeretnék minél hamarabb lezárni az ügyet, mert a mezőny kedden továbbteker.