Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a zöld trikós mizéria még érdekes lehet. Nekem nagy kérdés Gilbert, mert elviekben ő a nagy hegyeket nem nagyon bírja. De lehet átevickél a zöld trikó megszerzéséért? Nagy kérdés.danyly
😀
Bocsi, de ezt muszáj volt.

Knézyt amúgy megint nem értem. Miért gáz, és legfőképp miért meglep, hogy Andy Contadort figyeli?

több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Velits milyen jól bírja. Bár a tavalyi Vuelta után nem meglepő.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Samunak remélem összejön

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én most leginkább Cunego-ra és Basso-ra vagyok kíváncsi mit bírnak...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Frissítettem a táblázatot, Danyly és Igor tippeivel lezárom a szavazást 😊

Öröm volt még így utólag beírni két fehér Gesinket 😊Fa
Köszi és nincs mit. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Frissítettem a táblázatot, Danyly és Igor tippeivel lezárom a szavazást 😊

Öröm volt még így utólag beírni két fehér Gesinket 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sipi keveri Geraint Thomas-t és Simon Gerrans-szal.gerle
Ez komoly? Én azt hittem, hogy csak a keresztnevén hívja, de akkor az előbb tényleg ezért mondott valami Simont. Ez az azért elég gáz akkor.

A Saxo viszont későn támadott, lassan juthatott el az információ hozzájuk, hogy Andynak defektje volt. 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
sztetek megfog a peloton mindenkit a tourmalet vegeig ?Fake
Csak ha Contador támad...Black_Adder
pedig ha ebben a tempoban jonnek tovabb akkor megfognak mindenkit ha tamad az az osfasz hanem
kerdes a leopard folytatja-e a mezony gyilkolasat
mondjuk en sztem contador egy gyava fasz tamadni egeszen az alpokig varni fog vmi lancleesos temara
h aztan a cronon "hosies" 3 mpvel atvehesse a sargat. es akkor ennyit arrol h o micsoda versenyzoi kaliber.
nem tagadom orulnek ennek a forgatokonyvnek mert bebizonyosulna rola feketen-feheren h micsoda maki
viszont a verseny szempontjabol nyilvan annak orulnek ha berobbantana a hegytetohoz kepest 2 kmel es megprobalna elmenni a lejtmenetben 😀 kar h erre az esely 0 😕Fake
Geraint Thomas jelenleg talán még a mezőnynél is gyorsabban megy. Megszokott forgatókönyv, aki erős ott hagyja a többi szökevényt, és felér a hegyre míg a többit befogják...
Ha ide lenne a befutó még mindig utolérhetnék /*bár már elég necces lenne*/, de utána lesz még egy hegy ezért nem fogják...

Az utolsó hegyen viszont 10+percet is kaphat majd tőlük...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Sipi keveri Geraint Thomas-t és Simon Gerrans-szal.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztetek megfog a peloton mindenkit a tourmalet vegeig ?Fake
Csak ha Contador támad...Black_Adder
pedig ha ebben a tempoban jonnek tovabb akkor megfognak mindenkit ha tamad az az osfasz hanem
kerdes a leopard folytatja-e a mezony gyilkolasat
mondjuk en sztem contador egy gyava fasz tamadni egeszen az alpokig varni fog vmi lancleesos temara
h aztan a cronon "hosies" 3 mpvel atvehesse a sargat. es akkor ennyit arrol h o micsoda versenyzoi kaliber.
nem tagadom orulnek ennek a forgatokonyvnek mert bebizonyosulna rola feketen-feheren h micsoda maki
viszont a verseny szempontjabol nyilvan annak orulnek ha berobbantana a hegytetohoz kepest 2 kmel es megprobalna elmenni a lejtmenetben 😀 kar h erre az esely 0 😕
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
sztetek megfog a peloton mindenkit a tourmalet vegeig ?Fake
Kreuziger, Thomas és Perez biztos túlélik.. de nem lesz szakaszgyőzelem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
sztetek megfog a peloton mindenkit a tourmalet vegeig ?Fake
Csak ha Contador támad...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
sztetek megfog a peloton mindenkit a tourmalet vegeig ?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Szerintem Taaramae sem fogja végig bírni a tdfet. Én úgy tippeltem Gesinkre h nem vártam 10be az eddigi teljesítménye alapján. Most már az se lepne meg, ha a fehértrikós, akárki legyen is az, nem lenne a 20ban...
Persze Taaramae még rám cáfolhat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Taaramae lehet, hogy csapat nélkül hazaviszi a fehér trikót?
Egyébként Ő nagy ász lehetne egy jobb csapatban, simán rá lehetne bízni egy háromhetest.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ennyit a legegyértelműbb trikóról.. 😂 még a végén Jeannesson elviszi.
Kreuzi meg ma szakaszra jó lesz, de azért az O'Grady-Cancellara duó is hozott rajta már egy fél percet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Áh, Gesink nagyon gyenge.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Gesink rotty...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amugy rajottem kreuziger eddig azert halt meg a dombokon h itt janizhasson 😀
sipiek is itt magyaraznak h roman milyen eros meg dejo eroben van. ja. azert van hegy nelkul 40 perc hatranya 😂
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Krajci lehet rá megy majd a pöttyösre ha ma elég pontot szerez. Egyelőre úgy tűnik nincs olyan rossz erőben, szökni meg simán mehet 50+ perc hátrányból...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Huúúú a legnagyobb Tour őrültet kihagynátok a tippelésből? 😀
Sárga: Contador
Pöttyös: Contador
Zöld: Cavendish
Fehér: Gesink

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sárga: Andy - nem fogja szétszedni Conta a hegyen.. és időfutamon tavaly is láttuk mire képes
Zöld: Cav - túléli
Pöttyös: Contador - a spanyol fog több szakaszt vinni, Andy mindenhol második lesz
Fehér:Gesink - hát igen..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én előreláttam (pedig nem vagyok jós), hogy uo. el fognak esni (mármint a mezőny) ahol Thomas. A bácsi mutogatta, hogy lassan, de gondolom nem nagyon figyeltek rá ill. nem is értesítették a főmezőnyt rádión, hogy azon a ponton lassan. Persze a sok hülye motoros kb. 4-5 rögtön ment Thomas után, hogy mutassa v. lássa v. nem tudom mit akartak. Törvényszerű volt ott a bukás. Sajnos.
Na és persze Klöden benne volt. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Bukás? Jelentést kérek, nincs tévém a munkahelyen!
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Áááá Klödi... 😕