Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"az az egyik legjobb honlap" - ez sok mindent megmagyaráz.. 😀Igor
Én is a cyclingnews-t szoktam néni. Miért, te mit? 😀Schleck
Jah, azt nem vettem, hogy arról beszélnek.. annyit hallottam hogy valami ausztrál cucc.
cyclingnews nem rossz.. de igazából csak arra szoktam használni, hogy megnézem a szöveges kommentárjukat 😊

steephill a legjobb sztem 😊Igor
Legalábbi a cyclingnews-on van kitéve a holnapi térkép. Meg a live közvetítét szokták még felolvasni azon kívül, amit látnak is a szemükkel. 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
"az az egyik legjobb honlap" - ez sok mindent megmagyaráz.. 😀Igor
Én is a cyclingnews-t szoktam néni. Miért, te mit? 😀Schleck
Jah, azt nem vettem, hogy arról beszélnek.. annyit hallottam hogy valami ausztrál cucc.
cyclingnews nem rossz.. de igazából csak arra szoktam használni, hogy megnézem a szöveges kommentárjukat 😊

steephill a legjobb sztem 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amúgy van valahol pontos infó a különbségekről? Vagy majd olyan olaszosan a célban megtudjuk? :/

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"az az egyik legjobb honlap" - ez sok mindent megmagyaráz.. 😀Igor
Én is a cyclingnews-t szoktam néni. Miért, te mit? 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
azt a kanyart lejtmenetben úgy vette be Amador, mintha MotoGP versenyen menne éppen :oshawnka
Nem semmi a gyerek. Mondjuk Knézyék vajon mikor jönnek rá, hogy ő costa ricai? Már tavaly is baszkozták. 😀Schleck
Tiszteletbeli baszk!
"az az egyik legjobb honlap" - ez sok mindent megmagyaráz.. 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azt a kanyart lejtmenetben úgy vette be Amador, mintha MotoGP versenyen menne éppen :oshawnka
Nem semmi a gyerek. Mondjuk Knézyék vajon mikor jönnek rá, hogy ő costa ricai? Már tavaly is baszkozták. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Frank ma fog kapni 5 percet.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
azt a kanyart lejtmenetben úgy vette be Amador, mintha MotoGP versenyen menne éppen :o
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, Rujano! Toljad nekiii! 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
bazmeg sipi ne zavarjon hogy igor anton el se indult 😀eaglesmcnabb
😂

A lejtmenet is vizes lesz? :/Schleck
azt sem értem miért nem lehet inkább Amadort mondani, inkább "Bikkazova"-zzák full helytelenül 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bazmeg sipi ne zavarjon hogy igor anton el se indult 😀eaglesmcnabb
😂

A lejtmenet is vizes lesz? :/

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
bazmeg sipi ne zavarjon hogy igor anton el se indult 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
mondjuk pont ezek miatt helyezkednek elől, akik összetettben akarnak vmit...Black_Adder
most nyilatkozta adás elején, hogy nem volt ő olyan hátul, sőt Rasmussen mögött volt pont, aki viszont bukott :/ .eaglesmcnabb
ja, hát az pech, de akkor miért is nem kapott azonos időt?
Ott volt a bukásnál, és amiatt szakadt le.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó kretén helyre tették a szakasz végét...

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
mondjuk pont ezek miatt helyezkednek elől, akik összetettben akarnak vmit...Black_Adder
most nyilatkozta adás elején, hogy nem volt ő olyan hátul, sőt Rasmussen mögött volt pont, aki viszont bukott :/ .

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
mondjuk pont ezek miatt helyezkednek elől, akik összetettben akarnak vmit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
félelmetes ez a Tour of California 😀 😀

Sagan négyből négy szakaszt nyert eddig, Haussler pedig négyből négyszer jött másodiknak 😀shawnka
jaja, tesóm Mo. elsőszámú haussler drukkere, lassan agyvérzést kap 😂eaglesmcnabb
egyébként a Schleckes sztorihoz még csak annyit, hogy állítólag a bukás miatt kapott 46 mp-t, elég hátul helyezkedett, viszont a balesetben nem volt benne közvetlenül, így külön időt kapott.
Elég mérges volt egyébként a szakasz után az UCI szabályaira

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
félelmetes ez a Tour of California 😀 😀

Sagan négyből négy szakaszt nyert eddig, Haussler pedig négyből négyszer jött másodiknak 😀shawnka
jaja, tesóm Mo. elsőszámú haussler drukkere, lassan agyvérzést kap 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
félelmetes ez a Tour of California 😀 😀

Sagan négyből négy szakaszt nyert eddig, Haussler pedig négyből négyszer jött másodiknak 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Ti láttátok, hogy Frank Schleck mit csinált, hogy kapott 46 másodpercet ma?Schleck
nem bírta. mondták is, hogy nem képes menni a rövid, meredek emelkedőkön.shawnka
Azt tudom, hogy nem szereti az ilyeneket, de ma ezen még Cavendish is felment.

szerk: Meg azért csak nyert Amstel Gold Race-t is, szóval vagy a vártnál sokkal gyengébb formában van mégis, vagy történt vele valami szerintem.Schleck
a giro előtt asszem valami 5 napot edzett, előtte 8 napot pihent, nem ment egy kilit sem, ergo gyakorlatilag nulla kondival jött a Girora, ez kezd kiütni rajta, egyszerűen nem bírta az iramot, és a szakasz is igen hosszú volt. Gondolom az ilyen kondíciónak nem tesz jót a sorozatterhelés pihenés nélkül. Egyedül Azt nem értem a "hegyi befutón" hogy lett így 3. Remélem az utolsó hétre formába lendül, de ez így elég rossz ómen a hegyek előtt. Amúgy nem lenne baj neki ezekkel az emelkedőkkel, inkább Andy az aki nem szereti ezeket.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ti láttátok, hogy Frank Schleck mit csinált, hogy kapott 46 másodpercet ma?Schleck
nem bírta. mondták is, hogy nem képes menni a rövid, meredek emelkedőkön.shawnka
Azt tudom, hogy nem szereti az ilyeneket, de ma ezen még Cavendish is felment.

szerk: Meg azért csak nyert Amstel Gold Race-t is, szóval vagy a vártnál sokkal gyengébb formában van mégis, vagy történt vele valami szerintem.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Ti láttátok, hogy Frank Schleck mit csinált, hogy kapott 46 másodpercet ma?Schleck
nem bírta. mondták is, hogy nem képes menni a rövid, meredek emelkedőkön.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ti láttátok, hogy Frank Schleck mit csinált, hogy kapott 46 másodpercet ma?

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha már csak egy kis emelkedő van, az inkább a cél legyen.
A tavalyi Giro útvonal nekem is jobban tetszett, de nem a tegnapi szakasszal van a baj. Meg néha nem árt, ha a Giro is kicsit könnyebb, minden évben azért nem lehet Zoncolan.


Cavendish meg kikapott, :naggyon boldog smile: 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Inkább ilyenek, mint a Cavendish-szakaszok 😛 Legalább izgalmas a vége.Black_Adder
Hát nem tudom mindig azt hallom hogy a Giron ilyen meg olyan nagy hegyek vannak, megnézve a szakaszok profiljait idén nem sok szakasz lesz ahol lenne legalább 3db 1. kategóriájú hegy. Ezeket hiányolom, de az ilyen "160 km full sík majd a végén egy hegy" szakaszokon még fárasztani se lehet a népet.eaglesmcnabb
Az utolsó hét lesz csak idén brutál és ennyi. De ez nem is baj, mondjuk tavaly durva hegyek voltak, aztán annyi volt az egész, hogy Contador mindenkit megcsapott és szevasz. Az ilyen trükkösebb szakaszok izgalmasabbak, mert Huzarskik is tudnak másodikok lenni.