Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 849 — we almost always almost win
Szerintem Taaramae sem fogja végig bírni a tdfet. Én úgy tippeltem Gesinkre h nem vártam 10be az eddigi teljesítménye alapján. Most már az se lepne meg, ha a fehértrikós, akárki legyen is az, nem lenne a 20ban...
Persze Taaramae még rám cáfolhat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Taaramae lehet, hogy csapat nélkül hazaviszi a fehér trikót?
Egyébként Ő nagy ász lehetne egy jobb csapatban, simán rá lehetne bízni egy háromhetest.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 781 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Ennyit a legegyértelműbb trikóról.. 😂 még a végén Jeannesson elviszi.
Kreuzi meg ma szakaszra jó lesz, de azért az O'Grady-Cancellara duó is hozott rajta már egy fél percet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Áh, Gesink nagyon gyenge.

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Gesink rotty...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
amugy rajottem kreuziger eddig azert halt meg a dombokon h itt janizhasson 😀
sipiek is itt magyaraznak h roman milyen eros meg dejo eroben van. ja. azert van hegy nelkul 40 perc hatranya 😂
több mint 12 éve
Krajci lehet rá megy majd a pöttyösre ha ma elég pontot szerez. Egyelőre úgy tűnik nincs olyan rossz erőben, szökni meg simán mehet 50+ perc hátrányból...

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Huúúú a legnagyobb Tour őrültet kihagynátok a tippelésből? 😀
Sárga: Contador
Pöttyös: Contador
Zöld: Cavendish
Fehér: Gesink

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 781 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Sárga: Andy - nem fogja szétszedni Conta a hegyen.. és időfutamon tavaly is láttuk mire képes
Zöld: Cav - túléli
Pöttyös: Contador - a spanyol fog több szakaszt vinni, Andy mindenhol második lesz
Fehér:Gesink - hát igen..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én előreláttam (pedig nem vagyok jós), hogy uo. el fognak esni (mármint a mezőny) ahol Thomas. A bácsi mutogatta, hogy lassan, de gondolom nem nagyon figyeltek rá ill. nem is értesítették a főmezőnyt rádión, hogy azon a ponton lassan. Persze a sok hülye motoros kb. 4-5 rögtön ment Thomas után, hogy mutassa v. lássa v. nem tudom mit akartak. Törvényszerű volt ott a bukás. Sajnos.
Na és persze Klöden benne volt. 😕

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 814 — Steelers fan
Bukás? Jelentést kérek, nincs tévém a munkahelyen!
több mint 12 éve
Áááá Klödi... 😕

több mint 12 éve
A mezőny ugyanott...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Uh, ez a lejtmenet nagyon parásnak néz ki, csak érjenek le biztonságban, meg utána a Tourmaletről is.

Lehet nagy hülyeséget mondok, de az nem lehet, hogy ebbe a sok bukásba az is belejátszik, hogy a pályáról átszivárgó versenyzők egyszerűen nincsenek annyira hozzászokva ezekhez a változó körülményekhez? Csak Wigginsről és most Thomasról jutott eszembe, akit nem tudom, hogy miért becéznek folyamatosan Jenőék.

több mint 12 éve
Geraint Thomas majdnem eljátszotta azt amit Augustyn pár éve...

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 807 — Nega Scott
Egyébként nem értem, hogy miért ezt a mai szakaszt adják élőben végig. Ezt kifejezetten elég lett volna a sprinthajrától szerintem.Schleck
Az Eurosport totál logikátlanul csinálja ezt, ha fontos és sokhegyes szakasz van, adják végig, még ha nem is rédemes, bezzeg a végig fontos dombszakaszokat (mint amilyen a bukásos is volt) nem.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 042 — capitaine du château de Vienne 1487
Sárgapöttyös: Fökler
Zöld: Hushi

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Sárga: Contador: Jughead, Rajna, Danyly
Cadel: Fa, Tüsi91, Habi
Andy: Black Adder, Eaglesmcnabb, Schleck, FViktor, Tamasboldizsár, Igor
Frank: Deny
Basso: Vrijbloed
Klöden: Roniadi
Voeckler: Sutianap

Zöld: Cavendish: Jughead, Vrijbloed, Tüsi91, Deny, FViktor, Habi, Roniadi, Danyly, Igor
Gilbert: Fa, Schleck
Rojas: Black Adder, Rajna, Eaglesmcnabb, Tamasboldizsár
Hushovd: Sutianap

Pöttyös: Voeckler: Jughead, Fa, Eaglesmcnabb, Sutianap
Contador: Black Adder, Schleck, Tüsi91, Deny, Rajna, FViktor, Habi, Roniadi, Danyly, Igor
Cadel: Vrijbloed
Uran: Tamasboldizsár

Fehér: Gesink: Jughead, Fa, Black Adder, Vrijbloed, Schleck, Tüsi91, Deny, Rajna, FViktor, Habi, Roniadi, Tamasboldizsár, Igor, Danyly
Taaramae: Eaglesmcnabb

Ha valakit valahonnan kihagytam írjon és megy a szerkeztés. Vagy ha valami nevet rosszul írtam.
több mint 12 éve
Egyébként nem értem, hogy miért ezt a mai szakaszt adják élőben végig. Ezt kifejezetten elég lett volna a sprinthajrától szerintem.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 807 — Nega Scott
Nem, a csapat tényleg tisztán Leopard a papírforma szerint. Ha Fuglsang meg mindenki más összeomlik aki nem luxemburgi, akkor én talán a Rabora tippelnék.

több mint 12 éve
Én sem tippelek, hanem reménykedem.
Már a Rojas vs Gadret úgyis a zsebemben van.
Sárga: Andy de Klödi
Zöld:Cavendish
Pöttyös:Contador
Fehér:Gesink
Csapat: Radioshack
😊roniadi
Ezt a RSH-s tippet a verseny előtt nagyon jónak gondoltam volna, de mostanra azért kicsit már irreális lett. 😊
Klödi valszeg jó lesz, de én szerintem már Leipheimer sem lesz nagyon jó a hegyeken, Zubeldia meg végképp nem. Ha Fuglsang tűrhetően megy, akkor én nagyon odaadnám a Leopardnak a csapat győzelmet, de lehet kicsit elfogult is vagyok.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én hülye szakbarbár valamit kihagytam a tippelés közül: 😂

Lanterne rouge: Gert Steegmans 😛

Nah, kezdődik. 😊
több mint 12 éve
Én sem tippelek, hanem reménykedem.
Már a Rojas vs Gadret úgyis a zsebemben van.
Sárga: Andy de Klödi
Zöld:Cavendish
Pöttyös:Contador
Fehér:Gesink
Csapat: Radioshack
😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor én is tippmixelek:
Sárga: Cadel (én most erősnek érzem nagyon, egy kicsit a végén megtart előnyéből Contadorral szemben)
Pöttyös: Contador (nyerni fogja a hegyeket, de ez is kevés lesz a sárgához)
Fehér: Gesink (talán ez a legegyértelműbb)
Zöld: Cavendish (2 mezőnyhajrá lesz még sztem idén, azokat behúzza és Rojas nem fog közben annyit gyűjteni, hogy Ő nyerje)

JT Daniels fan
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Na akkor én is tippelek egyet.
Sárga: A.Schleck
Pöttyös: Contador
Fehér: Gesink
Zöld: Cavendish