Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szerintem S. Sánchez megnyeri a szakaszt, mert 21-es a rajtszáma ami szerencseszám és nekem is szerencseszámom. 😊 De persze ez nem így működik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Gyerünk már Alberto...JayB
Ezen a szakaszon már nem fog...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Érdekes, hogy ennyire nem érdekli Contadort és Evanst F.Schleck. Ennyire nem tartanak tőle ezek szerint.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Ezt a taktikát, hogy őszinte legyek, most nem értem. Andy jobb tempómenésben, Conta jobb ritmusváltásokban, akkor nem tudom miért így támadnak Schleckék.Schleck
Az a taktika, h F meglépjen, amíg Contador Andyra figyel. Így kétesélyes a részükről az összetett.
Sastre hasonlóan nyert 2008banBlack_Adder
Ez a felváltva támadgatás anno nagy klasszikus volt, Riis és Ullrich így nyírták ki Induraint.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Voeckler előtt le a kalappal. Frank Schleck SOKKAL erősebb mint Andy...iktriad
Azért nagybetűsen sokkal szerintem nem. Ő jobb az ilyen támadásokban, nem hiába jó általában az Amstel Gold Race-en is. De hosszabb távon nem nagoyn szokta bírni Andyval. Mindenesetre, ha ő nyerné a Tourt én ugyanannyira örülnék neki, mintha Andy. 😊
Ezt a taktikát, hogy őszinte legyek, most nem értem. Andy jobb tempómenésben, Conta jobb ritmusváltásokban, akkor nem tudom miért így támadnak Schleckék.Schleck
Az a taktika, h F meglépjen, amíg Contador Andyra figyel. Így kétesélyes a részükről az összetett.
Sastre hasonlóan nyert 2008banBlack_Adder
Ez tűnik legjobb magyarázatnak, köszi!

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 609
Gyerünk már Alberto...
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Ezt a taktikát, hogy őszinte legyek, most nem értem. Andy jobb tempómenésben, Conta jobb ritmusváltásokban, akkor nem tudom miért így támadnak Schleckék.Schleck
Az a taktika, h F meglépjen, amíg Contador Andyra figyel. Így kétesélyes a részükről az összetett.
Sastre hasonlóan nyert 2008ban

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Voeckler előtt le a kalappal. Frank Schleck SOKKAL erősebb mint Andy...
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Voecklernek ki ez a segítője aki így bírja a hegyet? Ki nem néztem ezt az EuropcarbólFa
Rolland, Kernnel ők is mehetnének a csapatversenyre.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Contador itt még annyira nem fog akciózni, sok van még a versenyből. Szerintem csak az a célja, hogy együtt érkezzem be azokkal akik számítanak az összetettben.danyly
Ennél csak egy komolyabb szakasz lesz... a Giron már az első hegyen indított, nem is kicsit. Fura ez, mert akkora tempó nincs, ha egy Vanendert simán üti őket...Rajna
Támadhat még a 14., 18. és a 19. szakaszon is, és persze ott az időfutam a 20.-on.Gogo
Persze, csak egyrészt most van hátránya, meg mondom, a Giron egy sokkal bénább hegyen már nekiment mindenkinek, pedig kb 10 keményebb szakasz volt még hátra.

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Voecklernek ki ez a segítője aki így bírja a hegyet? Ki nem néztem ezt az Europcarból
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezt a taktikát, hogy őszinte legyek, most nem értem. Andy jobb tempómenésben, Conta jobb ritmusváltásokban, akkor nem tudom miért így támadnak Schleckék.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Contador itt még annyira nem fog akciózni, sok van még a versenyből. Szerintem csak az a célja, hogy együtt érkezzem be azokkal akik számítanak az összetettben.danyly
Ennél csak egy komolyabb szakasz lesz... a Giron már az első hegyen indított, nem is kicsit. Fura ez, mert akkora tempó nincs, ha egy Vanendert simán üti őket...Rajna
Támadhat még a 14., 18. és a 19. szakaszon is, és persze ott az időfutam a 20.-on.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Na ennyit erről h Contador majd így meg úgy nem csak a végén az uccsó 2kmen fog támadni. Schleckét előbb támadtak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Contador itt még annyira nem fog akciózni, sok van még a versenyből. Szerintem csak az a célja, hogy együtt érkezzem be azokkal akik számítanak az összetettben.danyly
Ennél csak egy komolyabb szakasz lesz... a Giron már az első hegyen indított, nem is kicsit. Fura ez, mert akkora tempó nincs, ha egy Vanendert simán üti őket...Rajna
Ez teljesen más mint a Giro, azért ne keverjük. Máés útvonal, más körülmények, más lehetőségek stb. Tehát más a taktika is.danyly
Kevesebb lehetőség van, tehát ekvesebbszer érdemes támadni. értem.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Contador itt még annyira nem fog akciózni, sok van még a versenyből. Szerintem csak az a célja, hogy együtt érkezzem be azokkal akik számítanak az összetettben.danyly
Ennél csak egy komolyabb szakasz lesz... a Giron már az első hegyen indított, nem is kicsit. Fura ez, mert akkora tempó nincs, ha egy Vanendert simán üti őket...Rajna
Ez teljesen más mint a Giro, azért ne keverjük. Más útvonal, más körülmények, más lehetőségek stb. Tehát más a taktika is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Kicsit idegesítő ez a De Weertezés 😀
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Most Sipi De Weertet keverte Vanenderttel, vagy miről beszélt?Schleck
Azt már többször nyomták, van még pár hasonló eset 😊

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bocs de Taaramae is elől van. Na ki lesz a fehér?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most Sipi De Weertet keverte Vanenderttel, vagy miről beszélt?

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Contador itt még annyira nem fog akciózni, sok van még a versenyből. Szerintem csak az a célja, hogy együtt érkezzem be azokkal akik számítanak az összetettben.danyly
Ennél csak egy komolyabb szakasz lesz... a Giron már az első hegyen indított, nem is kicsit. Fura ez, mert akkora tempó nincs, ha egy Vanendert simán üti őket...

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Voeckler szerintem simán megtartja a sárgát ma, nem hiszem, hogy kapna 2:26 percet Evans-tól pl.
De Jeannasson elől van Gesink meg sehol...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Contador itt még annyira nem fog akciózni, sok van még a versenyből. Szerintem csak az a célja, hogy együtt érkezzem be azokkal akik számítanak az összetettben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen legalább én is választ kaptam a kérdésemre. Igen bírja. Ez csak így derülhetett ki, verseny közben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a zöld trikós mizéria még érdekes lehet. Nekem nagy kérdés Gilbert, mert elviekben ő a nagy hegyeket nem nagyon bírja. De lehet átevickél a zöld trikó megszerzéséért? Nagy kérdés.danyly
😀
Bocsi, de ezt muszáj volt.

Knézyt amúgy megint nem értem. Miért gáz, és legfőképp miért meglep, hogy Andy Contadort figyeli?