NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Jo az a sorrend kimaradt atfutottam rajta hogy kinek mikor kell támadni úgyis utólag derül ki. Pl.: ha tavaly előre tudja Andy hogy leesik a lánca akkor támadott volna és nem hiszi azt hogy elég lesz az előnye.
De igen az andyben ahogy mar leírtam ezt en sem bírom hogy olyan mintha kiszamolna mindent hogy hogy nyerhet és ennél többet nem látom tekerni lehet ennyit bír lehet mással van gond, de en idén várok tőle egy megindulast mert Cadelt le kell meg szakítania .
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Andy agyon van hypolva tény , ettől fuggettlenul te teljesen sarbatiprod amikor csak nem olyan tipusú versenyző mint akit te szeretsz . Mondod hogy mennyire értesz mindenhez de azt nem tudtad meg megválaszolni hogy mert is kellett volna támadnia aktívan Andynek ? Persze tudom Contador akkor király hogy így is csak 13 Mpt kapott , de nem fogod fel hogy ettől ő meg mindig rosszabbul áll . Bárki bármit mond annyit tudsz írni hogy Andy sosem támadott ezért szerinted nem jo versenyző , bezzeg Pantani, Contador, Amstrong támadott rendesen.
Mindezt úgy hajtogatod hogy mindenki leírta hogy Contador eddig jobb kerekes mint Andy , de ettől meg most Andy az esélyes meg Cadel perpill esetleg Frank de Contador max utánuk jön, de neked tök mindegy mert ő 6 GT győztes ezért ő innen is 20 esélyesebb mint ők mert csak 18 Mpt kapott a kiralyetapon...Toca
contador se olyan típusú versenyző, akit szeretek, meg Cav se, mégse szidom őket. És Andyt se sárba tiprom, csak leírom, hogy egy átlagosan erős kerekes nem több ennél, mint ahogy azt sokan láttatják, hisz semmit nem nyert. 😉

Másrészt megválaszoltam: nem kellett mennie - csak kissé unalmas, hogy 4 éve sose megy, hol ezért, hol azért. Ok mindig van, de a lényeg, hogy a gyerek még életében nem nyert semmit, mert neki soha nem kell mennie. Illetve annyit azért hozzátettem, hogy nemcsak hogy nem kellett mennie, de nem is tudott menni. 😉 Ha tudott volna, akkor ment is volna, ugyanis Bassóék azért nem mentek Frankkal, mert nem bírtak, ha Andy bírt volna, akkor ment volna bratyóval, hogy Contadorra (továbbá Bassóra és Cadelre) további zsíros kis mp-ket rápakoljon, de az igazság az, hogy benne is csak annyi volt mint Bassóékban, ezért nem ment. Az ettől még igaz, hogy neki megfelelt ez az állás is, ezért nem feltétlenül kellett mennie. De attól még az is igaz, hogy ha tudott volna, akkor ment is volna. És igen, nem jó versenyző(típus), ezért se volt soha még sikeres támadása. Nála sokkal rosszabb kerekeseknek is van nagy sikere, diadala, amikor mindenkit odavert, neki, aki sokaknál jobb kvalitásokkal rendelkezik, egy sincsen...

És kedves Toca végezetül tényleg tanulj meg olvasni... (Jóval) Fentebb leírtam az én jelenlegi esélyességi sorrendemet, és Contador nincs benne a TOP3-ban... 😉 Andy-Basso-Cadel-Frank és csak aztán jön Contador.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Andy agyon van hypolva tény , ettől fuggettlenul te teljesen sarbatiprod amikor csak nem olyan tipusú versenyző mint akit te szeretsz . Mondod hogy mennyire értesz mindenhez de azt nem tudtad meg megválaszolni hogy mert is kellett volna támadnia aktívan Andynek ? Persze tudom Contador akkor király hogy így is csak 13 Mpt kapott , de nem fogod fel hogy ettől ő meg mindig rosszabbul áll . Bárki bármit mond annyit tudsz írni hogy Andy sosem támadott ezért szerinted nem jo versenyző , bezzeg Pantani, Contador, Amstrong támadott rendesen.
Mindezt úgy hajtogatod hogy mindenki leírta hogy Contador eddig jobb kerekes mint Andy , de ettől meg most Andy az esélyes meg Cadel perpill esetleg Frank de Contador max utánuk jön, de neked tök mindegy mert ő 6 GT győztes ezért ő innen is 20 esélyesebb mint ők mert csak 18 Mpt kapott a kiralyetapon...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Contador akkor istenkirály mert felért Rasmussanel, Schleck meg egy közepes Gyenge kerekes mert tavaly is lánc leesest kivéve végig Albertoval ment Es TTben verte őt le éppenhogy . Logikus.
Az meg hogy te neked csak az a támadás hogy ha otthagyja őket mint a szar az vicces. Ennyi erővel TD ,fg nélküli támadás az nem is az vagy ha a focicsapat nem lő gólt nem is támadott ?Toca
Látom véletlenül se akarod észrevenni, hogy az a bajom Andyvel, hogy még életében nem támadott igazán, vagy nyert volna egy szakaszt úgy, hogy mindenkit odaver, miközben minden évben erre az egyetlen qrva versenyre készül, s agyon van hypolva...

A támadás pedig nem az, ha ott is hagyja a riválisokat az ember. De az nem támadás, hogy 5 mp-re kiállok taposni majd visszülök nézelődni... Conta pl megtámadta Rasmussent, de nem sikerült, Armstrong kétszer megtámadta Pantanit a Mont Ventoux-n, de nem sikerült, Pantani, többször megtámadta Ullrichot és Virenque-t az Alpe d,Huezen 97-ben, és csak sokadjára tudott elmenni tőlük. És még 1000 példát sorolhatnék. Azt sajnálom, ha nem tudod, hogy mit jelent kerékpárban a támadás, de nem azt amit 2 napja Andy csinált, és természetesen semmi köze ahhoz, hogy sikeres-e vagy sem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jó lesz ez a mai szakasz is, már az első 12 kilométeren szöknek huszonheten... 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Contador akkor istenkirály mert felért Rasmussanel, Schleck meg egy közepes Gyenge kerekes mert tavaly is lánc leesest kivéve végig Albertoval ment Es TTben verte őt le éppenhogy . Logikus.
Az meg hogy te neked csak az a támadás hogy ha otthagyja őket mint a szar az vicces. Ennyi erővel TD ,fg nélküli támadás az nem is az vagy ha a focicsapat nem lő gólt nem is támadott ?
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Na meg is találtam mindkettőt:

Contador sikere 2007-ből a Plateau de Beille-n: http://www.youtube.com/watch?v=GFRx0NFrofQ&feature=related
Pantani sikere ugyanitt 1998-ban: http://www.youtube.com/watch?v=GGoXMpSrrSY

Na így néz ki ha vki valóban támad.Soldados
Csendben hozzátenném, hogy az időjóváírás eltörlése óta az összetettben érdekelteknek nem feltétlen cél a szakaszgyőzelem. ergo nem foglalkoznak mással, csak az aktuális ellenféllel. Nem feltétlenül kifizetődők az őrült támadások, pláne úgy h mára még a végére is marad egy-két segítője szinte mindenkinek.
Egyébként ezt a 2007-es videót se értem 😕 Úgy kell támadni, hogy az aktuális sárgatrikóst és favoritot, h azonos idővel kell vele beérni? Mellesleg azon a szakaszon még 2.23-as hátrányban volt...a szerencséjére az a tour előtt Rasmussen ehetett valamiféle marhahúst, mert egyszercsak eltűnt az a két szakasz múlva már 3.10-es Conta hátrány...clbass
Rasmussen azon a Touron simán nyert volna, messze a legjobb volt. Az volt a nagy dolog, hogy Contador vele tudott menni, de legalább megpróbálta és keményen megkínálta. Ez kb olyan, mint amikor az Armstrong-érában felért vki az amerikaival.

És ahogy Rajna írta, nem volt semmi extra feltámadás, hogy hirtelen eltűnt a hátránya, Rasmussent visszalépptette a csapata annak ellenére, hogy ő viselte a sárga trikót.Soldados
Ismertem és persze láttam is a szituációt 😉 Csak gondoltam elég egy irónikus megjegyzést tennem, hogy hogy került Contadorra a sárga 😛
több mint 12 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Áhhh, pedig amióta tourt néztem Rasmussen volt a kedvencem 😊 Jó kis dolog ez a kerékrpár főleg ilyen rohadt jó kommentárral 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na meg is találtam mindkettőt:

Contador sikere 2007-ből a Plateau de Beille-n: http://www.youtube.com/watch?v=GFRx0NFrofQ&feature=related
Pantani sikere ugyanitt 1998-ban: http://www.youtube.com/watch?v=GGoXMpSrrSY

Na így néz ki ha vki valóban támad.Soldados
Csendben hozzátenném, hogy az időjóváírás eltörlése óta az összetettben érdekelteknek nem feltétlen cél a szakaszgyőzelem. ergo nem foglalkoznak mással, csak az aktuális ellenféllel. Nem feltétlenül kifizetődők az őrült támadások, pláne úgy h mára még a végére is marad egy-két segítője szinte mindenkinek.
Egyébként ezt a 2007-es videót se értem 😕 Úgy kell támadni, hogy az aktuális sárgatrikóst és favoritot, h azonos idővel kell vele beérni? Mellesleg azon a szakaszon még 2.23-as hátrányban volt...a szerencséjére az a tour előtt Rasmussen ehetett valamiféle marhahúst, mert egyszercsak eltűnt az a két szakasz múlva már 3.10-es Conta hátrány...clbass
Rasmussen azon a Touron simán nyert volna, messze a legjobb volt. Az volt a nagy dolog, hogy Contador vele tudott menni, de legalább megpróbálta és keményen megkínálta. Ez kb olyan, mint amikor az Armstrong-érában felért vki az amerikaival.

És ahogy Rajna írta, nem volt semmi extra feltámadás, hogy hirtelen eltűnt a hátránya, Rasmussent visszalépptette a csapata annak ellenére, hogy ő viselte a sárga trikót.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Hú, akkoriban borzasztó volt a Peloton, 2006ban Pereirot engedték el félórával, úgy h előtte már 2× top10ben volt, 2007ben meg Rasmussent az első hegyi szakaszon, úgy h tudhatták, h ő az egyik legjobb hegyi menő.
//Ezekből is látszik, h azért nem kis dolog, ahogy az US Postal évről-évre kontrollálta a mezőnyt...

Rasmussen egyébként összesen 4 doppingellenőrzésen nem jelent meg. 3 már vétségnek számít, nála viszont 2 volt WADAs 2 meg valami más. Viszont ha jól tudom, nagy körverseny előtt X héttel már egyetlen egyet se lehet mulasztani, szóval a szervezőknek lett volna lehetőségük kizárni, amikor kiderült.
+ Ugye azért nem jelent meg a 4 doppingellenőrzésen, mert nem érték el, mert Mexikóban olyan helyen edzett Deckerrel, ahol nem volt térerő. Ehhez képest ugye látta az olasz kommentátor őt a Dolomitokban. Ezek után a Napnál is világosabb lett, h csalt. A Rabobank mint szponzor meg nem akarta, h úgy emlékezzenek a nevére, mint mondjuk a Festináéra, szóval nyomást helyezett a csapatra és visszaléptették Rasmussent. Lett volna olyan csapat, amelyik hagyja nyerni a versenyzőjét.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Nem tűnt el, csak Rasmussent kirakták a csapatból, mikor már a kezében volt a Tour. Én még doppingeseten nem akadtam ki annyira, mint azon (pedig nyilvánvaló volt valami extra a kronó előtt nála), semmilyen gyanús mintáról nem volt szó, csak kizárta a csapata mert valaki látta őt a Dolomitokban amikor elvileg Mexikóban kellett volna lennie... pedig én nagyon bírtam Rasmussent, 2005 után ő volt a legjobb hegyimenő simán, ha ő nagyon akart valamit akkor azt behúzta, csak a kronón mindennél borzasztóbb volt.

több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Na meg is találtam mindkettőt:

Contador sikere 2007-ből a Plateau de Beille-n: http://www.youtube.com/watch?v=GFRx0NFrofQ&feature=related
Pantani sikere ugyanitt 1998-ban: http://www.youtube.com/watch?v=GGoXMpSrrSY

Na így néz ki ha vki valóban támad.Soldados
Csendben hozzátenném, hogy az időjóváírás eltörlése óta az összetettben érdekelteknek nem feltétlen cél a szakaszgyőzelem. ergo nem foglalkoznak mással, csak az aktuális ellenféllel. Nem feltétlenül kifizetődők az őrült támadások, pláne úgy h mára még a végére is marad egy-két segítője szinte mindenkinek.
Egyébként ezt a 2007-es videót se értem 😕 Úgy kell támadni, hogy az aktuális sárgatrikóst és favoritot, h azonos idővel kell vele beérni? Mellesleg azon a szakaszon még 2.23-as hátrányban volt...a szerencséjére az a tour előtt Rasmussen ehetett valamiféle marhahúst, mert egyszercsak eltűnt az a két szakasz múlva már 3.10-es Conta hátrány...
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
😊 Jók ezek a viták! A kedvencem, hogy Soldados 5 sornál hosszabb kommentjeiben szinte mindig előfordul az: "Andy nem nyert még semmit" - "Andy nem tud harcolni" - "Contador egy korszakos zseni" - "Contador azért is zseni mert duplázni akar" - '...' - '...Pantani...' ... Mintha más vélemény nem is lenne...
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
A Plateau de Beille győztese egyébként mindig nyeri is a Tourt, kemény hegy 😊

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na meg is találtam mindkettőt:

Contador sikere 2007-ből a Plateau de Beille-n: http://www.youtube.com/watch?v=GFRx0NFrofQ&feature=related
Pantani sikere ugyanitt 1998-ban: http://www.youtube.com/watch?v=GGoXMpSrrSY

Na így néz ki ha vki valóban támad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Holnap se lesz komoly támadás szvsz. Ezek a különbségek amik most vannak ACn kívül minden nagy esélyesnek megfelelnek az Alpok előtt, ő meg még túlélésre játszik...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Többet támadott, mitn Contador, bár kétségkívül erőtlenek voltak, de legalább valamit mutatóba csinált, Contador pedig az irammenéstől is leszakadt. Ezt kellett csinálnia, szerintem 100%-ig jó munkát végzett.Rajna
Ha ő is olyan erős, mint a bátyja, akkor ő is ugyanúgy elléphetett volna. Bassóék nem bírtak többet menni. De nem volt olyan erős, ezért maradt Bassóéknál. Ettől viszont nem kell elájulni, se nem rossz, se nem jó. Aki jó volt, az Samu és Frank, ők nyertek, plusz Cunyesz önmagához képest. Basso-Cadel-Andy átlagot hoztak (a szintjükhöz képest), míg Conta gyenge volt - szintén önmagához képest.Soldados
Frank erősebb volt, ezzel szerintem nem vitatkozik senki. Samuban nemv agyok ennyire biztos, őt a nagy hátránya miatt hamar elengedték, a holnapi telejsítménye mrévadóbb lesz.Rajna
Egyetértek Samuban, őt elengedték, de végig tudta csinálni, ami azért azt mutatja, hogy erős volt azon a napon, de meglátjuk, hogy mire megy most, hogy már nem fogják engedni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Többet támadott, mitn Contador, bár kétségkívül erőtlenek voltak, de legalább valamit mutatóba csinált, Contador pedig az irammenéstől is leszakadt. Ezt kellett csinálnia, szerintem 100%-ig jó munkát végzett.Rajna
Ha ő is olyan erős, mint a bátyja, akkor ő is ugyanúgy elléphetett volna. Bassóék nem bírtak többet menni. De nem volt olyan erős, ezért maradt Bassóéknál. Ettől viszont nem kell elájulni, se nem rossz, se nem jó. Aki jó volt, az Samu és Frank, ők nyertek, plusz Cunyesz önmagához képest. Basso-Cadel-Andy átlagot hoztak (a szintjükhöz képest), míg Conta gyenge volt - szintén önmagához képest.Soldados
Frank erősebb volt, ezzel szerintem nem vitatkozik senki. Samuban nemv agyok ennyire biztos, őt a nagy hátránya miatt hamar elengedték, a holnapi telejsítménye mrévadóbb lesz.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Többet támadott, mitn Contador, bár kétségkívül erőtlenek voltak, de legalább valamit mutatóba csinált, Contador pedig az irammenéstől is leszakadt. Ezt kellett csinálnia, szerintem 100%-ig jó munkát végzett.Rajna
Ha ő is olyan erős, mint a bátyja, akkor ő is ugyanúgy elléphetett volna. Bassóék nem bírtak többet menni. De nem volt olyan erős, ezért maradt Bassóéknál. Ettől viszont nem kell elájulni, se nem rossz, se nem jó. Aki jó volt, az Samu és Frank, ők nyertek, plusz Cunyesz önmagához képest. Basso-Cadel-Andy átlagot hoztak (a szintjükhöz képest), míg Conta gyenge volt - szintén önmagához képest.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem azt mondhatjuk hogy Ullrich szint, a jelenlegi korszak második legjobb GT menője, és valszeg lesz is a köv. 5 évben ... és annyira nyilvánvaló a párhuzam Lance-Ulle, Conta-Andy vonalon hogy már fáj 😊 3 fehér trikó, és 3 db GT 2. hely az teljesen korrekt az első négy év alatt.. Ulle 26 éves korára megnyerte élete 2 GT-jét, és utána jelent meg a nagy rivális. Andy-nak is meglesz a negyedik TOP 3 az év végére, és meglátjuk ezúttal milyen színű lesz az idén.

Andynél kicsit hamarabb tűnt fel Alberto.. de nekem nincs kétségem afelől, hogy jelenleg a fiatalabb Schleck az egész mezőny második legjobb háromhetes versenyzője.Igor
Amíg nem nyer semmit, addig nem lehet Ullrichhal egy lapon említeni. Persze míg Ullrics egész karreirje rendelkezésünkre áll, addig Andy - jó esetben - még csak a felénél tart, de amíg nincs GT-győzelem, addig ő kb Escartín-szint, aki szintén qrva jó volt, de még szakaszgyőzelemre is legtöbbször kevés volt.

És én ezt a 2. helyet se adnám ilyen egyértelműen neki, ami a háromheteseket illeti. Már csak azért sem, mert tavaly a Vueltán kiderült, hogy ő abszolút képtelen/alkalmatlan egy évben két háromhetesen jól futni.

Amúgy Contador sztem holnap jó lesz - legalább annyira, hogy ne kapjon megint plusz időt. Én egyetlen Giro-Tour duplázást láttam, így csak abból tudok kiindulni, s ott Pantani szép fokozatosan lendült bele, a Tour elején még nagyon látszott rajta a fáradtság. A 2. pireneusi szakaszt már megnyerte, de emlékeim szerint csak szolid előnnyel, s mit ad Isten, az épp a Plateau de Beille volt, s amikor legutóbb ez volt a befutó a Touron, akkor Contador nyert itt, asszem 2007-ben. 😊 Holnap kiderül végérvényesen, hogy kik érhetnek oda. Conta ha megint időt kap, vége, akkor már nem is lesz több benne, ha nem, akkor még összekaphatja magát az Alpokra, Pantani is ott vitte be a döntő csapást, s ott már dominált mindent.

Kiderül továbbá, hogy Cunyesz egyhegyes fecske volt, vagy most tényleg nagyon összerakták erre a Tourra. Sztem utóbbi. Frank tényleg van-e olyan erős, hogy megint ellépjen mindenkitől. Sztem a legerősebb, de nem biztos, hogy most is el tud majd lépni. Andy vajon tényleg egy szinten van-e a Basso-Cadel párossal. Sztem igen. Vajon Basso képes lesz-e támadni, mert az irammenéssel nem fog tudni Tourt nyerni. Sztem ő marad az irammenésnél és megy Andyvel, ő az Alpokban akar dönteni, azok a hegyek jobban feküdnek neki szvsz. Cadelnél vajon eljön a megdöglés? Sztem megdögleni nem fog, de most nem biztos, hogy felér azonos idővel, de ha nem is ér fel, akkor is kicsi, "contadoros" hátránnyal megússza.

Jó nap lesz az biztos, és végképp letisztulnak majd a dolgok. Remélem, most nem kell az utolsó 3 km-ig várni az akcióra... Az első hegyi etapon ez megszokott, de aki erős, annak a másodikon már tényleg mennie kell, nem csak kóstolgatni. Szerencsére én most a melóban elejétől élvezhetem szombaton úgysem szokott lenni semmi 17-18 óráig. 😊 Óránként egy hírt összedobok 5 perc alatt, a többi időben meg nézem a Tourt. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Többet támadott, mitn Contador, bár kétségkívül erőtlenek voltak, de legalább valamit mutatóba csinált, Contador pedig az irammenéstől is leszakadt. Ezt kellett csinálnia, szerintem 100%-ig jó munkát végzett.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rajna:
Ez a ritka, ha így tud nyerni vki. Arm mindig odabaszta a mezőnyt (az hogy szökevény nyerte a szakaszt, kit érdekel?), amikor Ullrich nyert, akkor ő is odabaszta a mezőnyt Andorrába menet, vagy tán elfelejted ezt az apróságot? Aki nyerni akar, annak oda kell basznia a mezőnyt. Egyszer, tényleg csak egyszer szeretném látni, amikor mondjuk megindul és több mint egy percet kioszt mindenkinek Andy. Na ilyen egy nagy versenyző. Hát ő nem az (egyelőre). Ilyen diadalok tesznek egy versenyzőt nagy versenyzővé. amíg ez nem következik be, addig meg hagyjuk az állandó magyarázkodást, hogy most éppen miért nem ment. A tény az, hogy sosem megy. Kiváló kerekes nulla eredménnyel - még a részsikereket tekintve is.Soldados
Én nem mondtam, hogy Schleck Armstrong vagy akár Ullrich-szint.Ettől még a tegnapi menete nagyon szép volt, ezt kellett csinálnia. Biztos vagyok benne, hogy holnap/az Alpokban lesz ennél keményebb akciója is, ha kell. Ha meg nem, akkor szarik bele. Nem egy legendás arc, de attól még jó bringás és teszi ami tőle telik a győzelemhez.Rajna
Én meg csak annyit írtam, hogy nem támadott. Mert itt a Schleck-tábor bizony ezt írogatta, ami kissé röhejes. Erre reagáltam. Csinált 2 kuffervizitet, ezenkívül utazott Basso és Cadel mögött és nézte Contát. Ez volt mind, amit csinált. Semmivel nem csinált többet, mint Basso, vagy Cadel, letudta a napot úgy, hogy nem nyert, nem vesztett. Ez se nem jó, se nem rossz.

FViktor: nem mondom, hogy mennie kellett volna, csak azt, hogy sose ment el eddig, és kifogás mindig van, hogy most éppen miért. Most éppen nem kellett mennie. De ez kb olyan már nála, mint Cadelnél az, hogy az egyik hegyen majd úgyis meghal. Aztán lehet, hogy az idei Tour mindkettejüknél kivétel lesz. 😊 De ha igazán erős lett volna, akkor elmegy a bátyjával. Bassóék nem elengedték Franket, hanem nem bírtak menni vele. Ha Andy is ilyen erős lett volna, akkor ketten mennek el. Bassóékra így veszélyes lett Frank, ezért óriási ostobaság, hogy "elengedték", Andyt meg nem. Az igazság annyi, hogy a Luz Ardinenen Frank volt a legerősebb, a Basso-Cadel-Andy azonos erőt képviseltek, Cunego és Contador pedig a következő kaliber, csak míg egyiktől ez qrva jó, addig a másiktól qrva szar. De hát ettől nagy versenyző vki, hogy a szar napján 3 kemény hegyen mindössze 13 mp-t kapott a legnagyobb riválisoktól.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztem azt mondhatjuk hogy Ullrich szint, a jelenlegi korszak második legjobb GT menője, és valszeg lesz is a köv. 5 évben ... és annyira nyilvánvaló a párhuzam Lance-Ulle, Conta-Andy vonalon hogy már fáj 😊 3 fehér trikó, és 3 db GT 2. hely az teljesen korrekt az első négy év alatt.. Ulle 26 éves korára megnyerte élete 2 GT-jét, és utána jelent meg a nagy rivális. Andy-nak is meglesz a negyedik TOP 3 az év végére, és meglátjuk ezúttal milyen színű lesz az idén.

Andynél kicsit hamarabb tűnt fel Alberto.. de nekem nincs kétségem afelől, hogy jelenleg a fiatalabb Schleck az egész mezőny második legjobb háromhetes versenyzője.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Rajna:
Ez a ritka, ha így tud nyerni vki. Arm mindig odabaszta a mezőnyt (az hogy szökevény nyerte a szakaszt, kit érdekel?), amikor Ullrich nyert, akkor ő is odabaszta a mezőnyt Andorrába menet, vagy tán elfelejted ezt az apróságot? Aki nyerni akar, annak oda kell basznia a mezőnyt. Egyszer, tényleg csak egyszer szeretném látni, amikor mondjuk megindul és több mint egy percet kioszt mindenkinek Andy. Na ilyen egy nagy versenyző. Hát ő nem az (egyelőre). Ilyen diadalok tesznek egy versenyzőt nagy versenyzővé. amíg ez nem következik be, addig meg hagyjuk az állandó magyarázkodást, hogy most éppen miért nem ment. A tény az, hogy sosem megy. Kiváló kerekes nulla eredménnyel - még a részsikereket tekintve is.Soldados
Én nem mondtam, hogy Schleck Armstrong vagy akár Ullrich-szint.Ettől még a tegnapi menete nagyon szép volt, ezt kellett csinálnia. Biztos vagyok benne, hogy holnap/az Alpokban lesz ennél keményebb akciója is, ha kell. Ha meg nem, akkor szarik bele. Nem egy legendás arc, de attól még jó bringás és teszi ami tőle telik a győzelemhez.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Egyébként Jerome úgy látom elmozdul ma az utolsó helyről 😛 😀eaglesmcnabb
El-el, mert nem volt nagy iram a nagy hegyen, és szinte végig elöl volt. Viszont a lanterne rouge tippem tuti nem jön be, mert ma Steegmans is feladta. 😕Vrijbloed
Viszont a most utolsó helyre került srácnak még életemben nem hallottam a nevét. Valami Bakkazakova, egyes források szerint Bikkazakova, mások simán a keresztnevén Amadornak hívják. De az tény, hogy Jeromenak szép előnyt sikerült összeszednie vele szemben.Schleck
Costa Ricai, Movistartos, indult már több körversenyen is. Sokat nem alkotott, viszit a tempót sík szakaszokon...
Remélem elkerüli az uccsó helyet

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear