Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
akinek semmiképpen nem adnék sárgát, az Cadel. A támadás szót ő biztosan nem ismeri...Hurka
Neki nem kell mennie. Bejön így a TTre és simán nyer
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
akinek semmiképpen nem adnék sárgát, az Cadel. A támadás szót ő biztosan nem ismeri...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kemény "támadás", amikor tizen ott maradnak, ilyen Voecklerekkel (félreértés ne essék, bírom Voecklert) az élen... 😂 Ennyit tudnak, hogy 5 mp-re kiálljanak... Pfff... Idén ki se osztanám a sárga trikót, vagy nyerje meg Voeckler. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 779 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Voeckler még a végén Tourt fog nyerni...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én most érzem úgy, hogy Voeckler nem akaratból megy most, hanem alaposan megtuningolták. Eddig azért ennyire durván nem tudta lereagálni azokat a támadásokat, ami Cadel Evanséknak sem ment könnyen.

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Voeckler beszarás 😊Hurka
Elég szégyenletes lenne, ha nem tudnák leszedni róla a sárga trikót...Gogo
lehetséges, de ettől függetlenül óriási, ahogy küzd
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Voeckler beszarás 😊Hurka
Elég szégyenletes lenne, ha nem tudnák leszedni róla a sárga trikót...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Megint bazdmeg elindult ott hagyta őket erre, megállt.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Andy megindult, de aztán leállt. Egyedül Evanst értem meg, hogy nem megy neki nem kell.FViktor93
Cadel nem is tudna támadni
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Voeckler beszarás 😊
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A visszanézegetésben fáradnak el komolyan.
Gyerünk már Samu!!!!

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Andy megindult, de aztán leállt. Egyedül Evanst értem meg, hogy nem megy neki nem kell.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sipiék épp arról beszélnek, amit én is mindig mondok. Sok középkategóriás versenyző, aki képtelen/nem elég jó/nincs benne spiritusz, hogy támadjon, plusz egy formán kívüli Contador... 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
köszi
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.fromsportcom.com/c-9.html

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nincs vkinek vmi streamje ami nem akadozik? (nem tudom rendes tvn most nézni sajnos)Dub
Ez jónak tűnik nekem: http://zonein.tv/493099
De ha beszaggat, ezek közül valamelyik biztosan jó lesz: http://www.fromsportcom.com/a-0/4/146/a-54643.html

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Támadhatna már valaki...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Nincs vkinek vmi streamje ami nem akadozik? (nem tudom rendes tvn most nézni sajnos)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Durva lesz ez a hegy. Aki erős simán kioszthat perceket is akár.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
te soldi. a hatalmas versenyzoi kvalitasokkal rendelkezo contador tavaly vegig + iden is eddig hany hegymenetes kilometeren keresztul rakta a kereket andyra ugy h akkor meg hatranyban volt ? eszebe sem volt tamadni mert a cronora jatszott vegig tavaly es szeretne ezt iden is eljatszani ... az meg sztem h a te szemednek andy sosem tamad amiatt van mert o ilyen stilusban hajt. en elismerem h az valoban latvanyosabb es ugy tetszhet h tobb spiritusz van abban ha vki ugy megy fel a hegyre h megfogja alul a kormanyt es kanyarbol kifele jove gyorsabban megy mint befele menve vagy ha ugy tetszik tamad de ullrich sem azert szivott ki armstrongtol mert neki is ilyen nehezlovas stilusa volt vagy mert "nem tamadott" ilyen alapon hanem azert mert egyszeruen nem birt vele menni. masreszt mondjuk szamomra ullrich sokkal nagyobb sportolo mint ez a marhahusos makimajom hiaba szamolgatod a GT gyozelmeket. jan elete gyozelmenek lehetoseget kapta meg anno a luz ardidonon es megis megvarta armstrongot. contador egy egesz touron keresztul rakta a kereket es csak egyszer volt hajlando tamadni. mit ad isten akkor amikor a legfobb rivalisanak leesik a lanca. ez szted tenyleg contador versenyzoi kvalitasait dicseri amikor andyrol ugyanekkor nemtulzottan vagy elvarazsolva ? hogyisvanez ?Fake
Elkezdhetjük újra, de Andy megvárta Contát a 3. szakaszon tavaly? A lófaszt, előrezavarta Cancellarát, hogy húzd meg apám, hadd szopjon a spanyol. Itt gyorsan hozzáteszem, ez verseny, sztem mindkettő jól tette, hogy nem várta a másikat. Ullrich pedig extramód sportszerű volt a Luz Ardinenen.

Contát már láttam nem egyszer támadni. Hozzáteszem, a 3 Tour-győzelme közül messze a 2010-esnél volt a leggyengébb formában. De 2007-ben, amikor feltűnt, nagyon zsír volt, éppen a Plateau-n, de 2009-ben is párszor - asszem kétszer is - odabaszta a mezőnyt, az idei Giro meg vmi félelmetesen nagy formát mutatott. Ez nem rivális függő, minden szakaszon halomra verhette volna a mezőnyt, lászott, hogy duzzad az erőtől és igazából akár 30 perccel is megnyerhette volna a versenyt. De a 2008-as Giro- és Vuelta-győzelmén is támadott. Egyedüli kakukktojás a 2010-es Tour, de az messze a leggyengébb Conta volt a 6 GT-győzelme közül. És amúgy úgy unblock a qrva kicsi különbség ellenére minden idők sztem egyik leggyengébb Tourja volt - legalábbis amit én láttam 96 óta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
te soldi. a hatalmas versenyzoi kvalitasokkal rendelkezo contador tavaly vegig + iden is eddig hany hegymenetes kilometeren keresztul rakta a kereket andyra ugy h akkor meg hatranyban volt ? eszebe sem volt tamadni mert a cronora jatszott vegig tavaly es szeretne ezt iden is eljatszani ... az meg sztem h a te szemednek andy sosem tamad amiatt van mert o ilyen stilusban hajt. en elismerem h az valoban latvanyosabb es ugy tetszhet h tobb spiritusz van abban ha vki ugy megy fel a hegyre h megfogja alul a kormanyt es kanyarbol kifele jove gyorsabban megy mint befele menve vagy ha ugy tetszik tamad de ullrich sem azert szivott ki armstrongtol mert neki is ilyen nehezlovas stilusa volt vagy mert "nem tamadott" ilyen alapon hanem azert mert egyszeruen nem birt vele menni. masreszt mondjuk szamomra ullrich sokkal nagyobb sportolo mint ez a marhahusos makimajom hiaba szamolgatod a GT gyozelmeket. jan elete gyozelmenek lehetoseget kapta meg anno a luz ardidonon es megis megvarta armstrongot. contador egy egesz touron keresztul rakta a kereket es csak egyszer volt hajlando tamadni. mit ad isten akkor amikor a legfobb rivalisanak leesik a lanca. ez szted tenyleg contador versenyzoi kvalitasait dicseri amikor andyrol ugyanekkor nemtulzottan vagy elvarazsolva ? hogyisvanez ?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jo az a sorrend kimaradt atfutottam rajta hogy kinek mikor kell támadni úgyis utólag derül ki. Pl.: ha tavaly előre tudja Andy hogy leesik a lánca akkor támadott volna és nem hiszi azt hogy elég lesz az előnye.
De igen az andyben ahogy mar leírtam ezt en sem bírom hogy olyan mintha kiszamolna mindent hogy hogy nyerhet és ennél többet nem látom tekerni lehet ennyit bír lehet mással van gond, de en idén várok tőle egy megindulast mert Cadelt le kell meg szakítania .Toca
De egy háromhetesen nem lehet így menni, hogy kiszámolok, megtervezek mindent előre. Akkor kell menni, amikor csak lehet, mert bármikor történhet vmi váratlan. Defekt a hegylábánál, leesik a lánc, bukás, eléhezés, megdöglés és még lehetne sorolni. Aki erre megy, hogy vhogy éppen megnyerjem és túléljem, az nem fog nyerni.

Ettől függetlenül én is leírtam, hogy idén talán megtörik a jég nála is, meg Cadelnél is az évi egy döglött hegye. 😊 Csak látnám már, hogy megindul és nem vár, nem tartalékol, hanem tapos mint az állat a célig. Nem vagyok telhetetlen, csak egyszer csinálja meg és esküszöm azt mondom, hogy na ezt a Tourt megérdemelte.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Jo az a sorrend kimaradt atfutottam rajta hogy kinek mikor kell támadni úgyis utólag derül ki. Pl.: ha tavaly előre tudja Andy hogy leesik a lánca akkor támadott volna és nem hiszi azt hogy elég lesz az előnye.
De igen az andyben ahogy mar leírtam ezt en sem bírom hogy olyan mintha kiszamolna mindent hogy hogy nyerhet és ennél többet nem látom tekerni lehet ennyit bír lehet mással van gond, de en idén várok tőle egy megindulast mert Cadelt le kell meg szakítania .
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Andy agyon van hypolva tény , ettől fuggettlenul te teljesen sarbatiprod amikor csak nem olyan tipusú versenyző mint akit te szeretsz . Mondod hogy mennyire értesz mindenhez de azt nem tudtad meg megválaszolni hogy mert is kellett volna támadnia aktívan Andynek ? Persze tudom Contador akkor király hogy így is csak 13 Mpt kapott , de nem fogod fel hogy ettől ő meg mindig rosszabbul áll . Bárki bármit mond annyit tudsz írni hogy Andy sosem támadott ezért szerinted nem jo versenyző , bezzeg Pantani, Contador, Amstrong támadott rendesen.
Mindezt úgy hajtogatod hogy mindenki leírta hogy Contador eddig jobb kerekes mint Andy , de ettől meg most Andy az esélyes meg Cadel perpill esetleg Frank de Contador max utánuk jön, de neked tök mindegy mert ő 6 GT győztes ezért ő innen is 20 esélyesebb mint ők mert csak 18 Mpt kapott a kiralyetapon...Toca
contador se olyan típusú versenyző, akit szeretek, meg Cav se, mégse szidom őket. És Andyt se sárba tiprom, csak leírom, hogy egy átlagosan erős kerekes nem több ennél, mint ahogy azt sokan láttatják, hisz semmit nem nyert. 😉

Másrészt megválaszoltam: nem kellett mennie - csak kissé unalmas, hogy 4 éve sose megy, hol ezért, hol azért. Ok mindig van, de a lényeg, hogy a gyerek még életében nem nyert semmit, mert neki soha nem kell mennie. Illetve annyit azért hozzátettem, hogy nemcsak hogy nem kellett mennie, de nem is tudott menni. 😉 Ha tudott volna, akkor ment is volna, ugyanis Bassóék azért nem mentek Frankkal, mert nem bírtak, ha Andy bírt volna, akkor ment volna bratyóval, hogy Contadorra (továbbá Bassóra és Cadelre) további zsíros kis mp-ket rápakoljon, de az igazság az, hogy benne is csak annyi volt mint Bassóékban, ezért nem ment. Az ettől még igaz, hogy neki megfelelt ez az állás is, ezért nem feltétlenül kellett mennie. De attól még az is igaz, hogy ha tudott volna, akkor ment is volna. És igen, nem jó versenyző(típus), ezért se volt soha még sikeres támadása. Nála sokkal rosszabb kerekeseknek is van nagy sikere, diadala, amikor mindenkit odavert, neki, aki sokaknál jobb kvalitásokkal rendelkezik, egy sincsen...

És kedves Toca végezetül tényleg tanulj meg olvasni... (Jóval) Fentebb leírtam az én jelenlegi esélyességi sorrendemet, és Contador nincs benne a TOP3-ban... 😉 Andy-Basso-Cadel-Frank és csak aztán jön Contador.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Andy agyon van hypolva tény , ettől fuggettlenul te teljesen sarbatiprod amikor csak nem olyan tipusú versenyző mint akit te szeretsz . Mondod hogy mennyire értesz mindenhez de azt nem tudtad meg megválaszolni hogy mert is kellett volna támadnia aktívan Andynek ? Persze tudom Contador akkor király hogy így is csak 13 Mpt kapott , de nem fogod fel hogy ettől ő meg mindig rosszabbul áll . Bárki bármit mond annyit tudsz írni hogy Andy sosem támadott ezért szerinted nem jo versenyző , bezzeg Pantani, Contador, Amstrong támadott rendesen.
Mindezt úgy hajtogatod hogy mindenki leírta hogy Contador eddig jobb kerekes mint Andy , de ettől meg most Andy az esélyes meg Cadel perpill esetleg Frank de Contador max utánuk jön, de neked tök mindegy mert ő 6 GT győztes ezért ő innen is 20 esélyesebb mint ők mert csak 18 Mpt kapott a kiralyetapon...