NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
De Weert nem gyengén tolja. Már 5. helyen van a virtuális összetettben. A végén még egy top10-es helyezést is megalapozhat ezzel, ha nme jönnek sokkal közelebb Voecklerék.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszi. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
itt is egy: http://www.firstrowsports.eu/watch/73967/1/watch-le-tour-de-france-2011-%5Baso/uci-cycling%5D.html
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vki tud adni egy streamet?

MTI-ben beázott vmi szar, emiatt nincs és nem is lesz holnapig Eurosport...Soldados
http://www.fromsportcom.com/a-0/4/146/a-54643.html
Ezeket nézd szerintem. A legfelső már jó, de ha véletlen nem működne neked, ott van a többi is.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vki tud adni egy streamet?

MTI-ben beázott vmi szar, emiatt nincs és nem is lesz holnapig Eurosport...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, az nem lenne ugyanolyan szégyen, ha Cadel nyerné?Hurka
Má' mé' lenne? Ő jó cronos neki megfelel az állás és minden szakaszon a legerősebb, minden támadást azonnal reagál, eddig messze ő érdemli meg a legjobban, egyetlen üres szakasza sem volt és jó cronósként neki nincs is más dolga, mint minden támadást lereagálni, neki nem kell menni, de ha megy más, arra kell indulnia. Szal teljesen rendben van, és bizony ezen Touron emberesen tud küzdeni is.

Igor: holnap válaszolok, ma nem otthon vagyok, s fejből nem tudom a beosztásom.Soldados
Voecklerről mit gondolsz(merthogy róla nem írtál)? Mennyi sansza van ott lenni az elején a végelszámolásnál?iktriad
Conta erősödik, plusz Samu is erős -> lesz igazi támadás az Alpokban -> megrogy -> elveszíti a sárgát. De TOP10-es lesz, ha nagyon jól megy, akár TOP5 is lehet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Soldi, az nem lenne ugyanolyan szégyen, ha Cadel nyerné?Hurka
Má' mé' lenne? Ő jó cronos neki megfelel az állás és minden szakaszon a legerősebb, minden támadást azonnal reagál, eddig messze ő érdemli meg a legjobban, egyetlen üres szakasza sem volt és jó cronósként neki nincs is más dolga, mint minden támadást lereagálni, neki nem kell menni, de ha megy más, arra kell indulnia. Szal teljesen rendben van, és bizony ezen Touron emberesen tud küzdeni is.

Igor: holnap válaszolok, ma nem otthon vagyok, s fejből nem tudom a beosztásom.Soldados
Voecklerről mit gondolsz(merthogy róla nem írtál)? Mennyi sansza van ott lenni az elején a végelszámolásnál?iktriad
Dobogóra simán jó lehet szvsz. Csak az Alpe d'Huezen lehet neki komoly időt adni, a Galibieren nem lehet komoly különbséget összetekerni, és a hegy lába előtt, ha más nem lejtmenetben felzárkózik. És ő az a típusú versenyző, aki ebben a szituációban élete cronoját fogja menni. F. Schlecknél mindenképp jobbat
És akkor azt a tényezőt, h Evans agyilag zokni, még be se kalkuláltam /*bár egyre inkább úgy gondolom, h ezen a TdF-en nem fog látványosan összeomlani*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Soldi, az nem lenne ugyanolyan szégyen, ha Cadel nyerné?Hurka
Má' mé' lenne? Ő jó cronos neki megfelel az állás és minden szakaszon a legerősebb, minden támadást azonnal reagál, eddig messze ő érdemli meg a legjobban, egyetlen üres szakasza sem volt és jó cronósként neki nincs is más dolga, mint minden támadást lereagálni, neki nem kell menni, de ha megy más, arra kell indulnia. Szal teljesen rendben van, és bizony ezen Touron emberesen tud küzdeni is.

Igor: holnap válaszolok, ma nem otthon vagyok, s fejből nem tudom a beosztásom.Soldados
Voecklerről mit gondolsz(merthogy róla nem írtál)? Mennyi sansza van ott lenni az elején a végelszámolásnál?iktriad
Hat ha tényleg nem supermant csináltak belőle akkor nem sok. 2 szakaszon rommá lesz támadva mert Contador menni fog ha egyszer is hegy alján lemarad akkor kb annyi. De ha csoda folytán fentmarad rajta a sárga akkor cronon bukja el.
Nagy csoda lenne ha 3 neki nem fekvő szakaszon megtartaná a Sárgát
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 061 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Soldi, az nem lenne ugyanolyan szégyen, ha Cadel nyerné?Hurka
Má' mé' lenne? Ő jó cronos neki megfelel az állás és minden szakaszon a legerősebb, minden támadást azonnal reagál, eddig messze ő érdemli meg a legjobban, egyetlen üres szakasza sem volt és jó cronósként neki nincs is más dolga, mint minden támadást lereagálni, neki nem kell menni, de ha megy más, arra kell indulnia. Szal teljesen rendben van, és bizony ezen Touron emberesen tud küzdeni is.

Igor: holnap válaszolok, ma nem otthon vagyok, s fejből nem tudom a beosztásom.Soldados
Voecklerről mit gondolsz(merthogy róla nem írtál)? Mennyi sansza van ott lenni az elején a végelszámolásnál?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Cadel eddig magához képest nagyon sokat vállalt. Magától vette át a támadásokat, ő maga is próbálkozgatott, és ő az akinek tényleg megfelel ez a részeredmény, neki nem kell akciózgatnia, így elvárni se nagyon lehet tőle. Ereje alapján meg egyértelműen GT győztes kaliber, ezt már korábban bizonyította.

Én leírtam őt, még az első hét után is, és továbbra se lepne meg ha elszállna az egyik szakaszon, de eddig hibátlanul megy, kicsit szurkolok is neki. Nem lehet rá azt mondani, h nem küzd...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, az nem lenne ugyanolyan szégyen, ha Cadel nyerné?Hurka
Má' mé' lenne? Ő jó cronos neki megfelel az állás és minden szakaszon a legerősebb, minden támadást azonnal reagál, eddig messze ő érdemli meg a legjobban, egyetlen üres szakasza sem volt és jó cronósként neki nincs is más dolga, mint minden támadást lereagálni, neki nem kell menni, de ha megy más, arra kell indulnia. Szal teljesen rendben van, és bizony ezen Touron emberesen tud küzdeni is.

Igor: holnap válaszolok, ma nem otthon vagyok, s fejből nem tudom a beosztásom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Soldi, az nem lenne ugyanolyan szégyen, ha Cadel nyerné?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Na innen nagyon úgy tűnt, h Schleck ment amíg tudott aztán kb kiborított. ez egyben magyarázat lehet a lejtmenetre is, bár azt még nem láttam, de, ha teljesen elfáradva ér fel, akkor koncentrálni se tud lejtmenetben. Andy ma egyszerűen elfogyott.
A F.Schleck által vezetett csoportban is hátul ment

Evans viszont eddig nagyon jól versenyzik, számomra ő az egyik pozitív meglepetés, még azért arra lennék h Samu hol lehetne a bukás nélkül...

Amúgy 18mp volt az a 30, nem mintha a tényeken bármit is változtatna

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Buzi vihartól még az ismétlést se tudom nézni :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Én Bassótól többet.. Cunegotól meg semmit 😀 mindenki föladta vele kapcsolatban kb. 2 éve, hogy lesz bármi belőle. Meglesz neki a TOP 7-8, végülis a Tour előtt erre se fogadtam volna. Vele kapcsolatban Igazad van.

A PM-et láttad?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Olaszokat kicsit túlértékeled, főleg Bassot (ő is leszakadt ma, nem egyszer) - és a szokásos olasz/klaccs/támadásos részeket ignorálva 😊 nagyjából stimmöl.Igor
Én Bassótól ennyit vártam. Ő már nem tud ritmust váltani, épp ezért nem tud felvenni egy támadást sem. Ő egy erős iramot tud. Ennyi. Az erre jó.

Cunyesz viszont nagyon jó - önmagához képest. Sztem 5 éve nem láttam ilyen elszántan megszakadva menni és ez már Svájcban is látszott, hogy most nagyon összerakták őt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Olaszokat kicsit túlértékeled, főleg Bassot (ő is leszakadt ma, nem egyszer) - és a szokásos olasz/klaccs/támadásos részeket ignorálva 😊 nagyjából stimmöl.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Contador megmutatta miért nagy versenyző - fáradtan (giro), sérülten (bukások), ergó önmagához képest szar formában, ha vicsorogva is, de megdöglik 10 mp-ért is, mert győzni jött, mert ő győztes alkat és inkább leszop sokat (kockáztat), de ő megpróbálja amint érez magában csak egy induripinduri pluszt is ehhez

Andy megmutatta, a versenyző szó klasszikus értelmében miért huszadrangú (most már még lejjebb sorolnám...), nemhogy felfele beszop 30 mp-t, lefele még beszop 40-et. Grat...! Ez az ember ne nyerjen Tourt, mert az ennek a legendás versenynek a megcsúfolása. Most mi lesz a kifogás? Ez sem fekszik neki? Pedig 10 km-es hegy volt... Ez is rövid volt? Mert lehet a lefele úton keseregni, az csak a versenyzői huszadrangúságát mutatja, de felfele is benyalt 30-at... Ez az igazi mélyütés, nem a lefele.

Cadel nyerőhelyzetbe került, Samu erős, Conta javul, Frank és Basso úgyahogy elmegy önmagához képest, Cunyesz önmagához képest zseniális, Andy pedig önmagához képest is rettenetesen gyenge, pedig amúgy se egy ász, de ez már kiderült a Pireneusokban is, hogy nem taktika ez, ennyi van benne, nincs erő.

Sok-sok vitára visszatérhetnék, mi a támadás, mi nem az, Andy milyen versenyző, Conta milyen versenyző. Mit is várhatunk attól, akinek két 40 éves 1,5 hónappal a Tour előtt lefőzi a kávét egyszerű irammenéssel Kaliforniában... Andynek ideje lenne Giróban vagy Vueltában gondolkodni. Nem alkalmas (jelenleg/eddigi pályafutása alapján) Tour-győzelemre, de még a Girót és a Vueltát is erősen megkérdőjelezném...

Hushovd pedig... Ha negyed Hushovd megbújna Andyben, akkor simán korszakos egyéniség lehetne. De a mentalitást nem lehet tanulni, az vagy van, vagy nincs. ŐT gyengének áldotta meg a sors fejben, s így nem lehet háromhetest nyerni. Nem vagyok nagyigényű, továbbra is csak egyetlen igazi, fogcsikorgatós, izzadós, de mindenre elszánt támadást szeretnék látni Andytől. Csak egyet. 4 éve erre az egyetlen szájbak.rt versenyre készül és egyetlen szájbak.rt támadást képtelen volt összehozni ezalatt, pedig az egész éve erről a 3 hétről szól... Miről beszélünk? Egy támadást kérek tőle, ha megcsinálja az Alpokban, visszaszívom ezeket, de egy támadás 4 év alatt remélem nem nagy kérés... Merthogy eddig 4 év alatt egy sem volt ilyenből.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Visszaolvastam a topik első hszétől az összes hszt egészen a Giro végéig. Elég érdekes volt a Schleck hype vs Soldi anti Schleck hype vitája a Tour jelenlegi alakulása szempontjából.
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Miért nem volt jó nap a Saxonak? Contador megmutatta, hogy még bőven nyerhet. Lehet, hogy Andy Schlecknek csak rossz napja volt, lehet ennyit tud idén. Contadornak mennie kell, hátha a folyamatos attackokkal megöli Evanst és a 2 Schlecket és Samut. Sztem kihozták a maximumot ebből a 2. kat emelkedőből és a downhillből.tüsi91
Oks! Én vok már fáradt. Elnéztem. Le is vettem. 😊

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
De tudja valaki, hogy Andy miért kapott ennyit a lejtőn? Elég hamar száraz volt az út, az elején volt csak vizes, utána már nem volt gond.Vrijbloed
Az igazi okot sztem senki. De valszeg nem mert menni lefelé.

Bradley McGee, a Saxo Bank sportigazgatója hangsúlyozta, hogy készültek erre az akcióra. „Tudtuk, hogy ez a hegy jó esélyt kínál a támadásra és arra, hogy Alberto kisebb előnyre tegyen szert a lejtmenet előtt. Cadel nagyon erősnek tűnik, a lejtmenetben rutinosan versenyzett. Remélem lesznek még támadások a hátralévő szakaszokon, összességében ez egy jó nap volt számunkra.” – értékelt a sportvezető.
Ha ez a jó nap, akkor mi a rossz?!roniadi
Miért nem volt jó nap a Saxonak? Contador megmutatta, hogy még bőven nyerhet. Lehet, hogy Andy Schlecknek csak rossz napja volt, lehet ennyit tud idén. Contadornak mennie kell, hátha a folyamatos attackokkal megöli Evanst és a 2 Schlecket és Samut. Sztem kihozták a maximumot ebből a 2. kat emelkedőből és a downhillből.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Én sem tudok más magyarázatot.
Ám itt a Tourról van szó, és ilyet nem engedhetett meg volna magának. Cadel, meg Contador is ment lefelé, amennyi a csövön kifért, holott nyilván bennük is benne volt, hogy "csak ne bukjak".

Mondjuk szerintem eleve rossz, ha félve kezdi meg a lejtmenetet. Persze alap, hogy lefelé dolgozik az ösztön, de ez számomra elég érdekes...
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
De tudja valaki, hogy Andy miért kapott ennyit a lejtőn? Elég hamar száraz volt az út, az elején volt csak vizes, utána már nem volt gond.Vrijbloed
Az igazi okot sztem senki. De valszeg nem mert menni lefelé.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
De tudja valaki, hogy Andy miért kapott ennyit a lejtőn? Elég hamar száraz volt az út, az elején volt csak vizes, utána már nem volt gond.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Holnapi Sestrieres nem lesz gyenge mert támadnia kell elég sok embernek. Mondjuk a 1600 m-es ereszkedés utána 50kmen érdekes lesz ha Andy ennyire töketlen marad sokat kaphat.