Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Vicces látni azoknak a fejét akik mellet elment Andy. Rá egyáltalán nem számítottak.
Szerk: Na 2 perc az előny. Még legalább ennyi kéne és akkor jó lenne.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Sztem Conta tartalékol még.. neki Evans/Voeckler a lényeg úgyis.
Egyelőre pókereznek a fiúk... azért ha Bookwalter vezeti a sárgamezőnyt, az elég sokatmondó.

Lesz 2'30 előnye Andynek odafent.. ha Monfort bevárja, ez érdekes lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Így azért értem, hogy miért volt elől két Leopard ember is. Nem most hirtelen találta ki ezt Andy.
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Nem tom, ti hogy látjátok, de ma megint nem érzem erősnek Contát innen a tv elől?! 😊
Lehet ma nagyon nyerő lesz ez az Andy féle bevállalás.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Háh ezt vártam a mai szakasztól. Hatalmas meglepetés szerintem, hogy Andy elindult, de nagyon örülök neki. Remélem végig ér és akkor Soldi is talán megdicséri 😀FViktor93
Én már most dicsérem, ha sikerül, ha nem, így kell menni, ha nyerni akar az ember.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Háh ezt vártam a mai szakasztól. Hatalmas meglepetés szerintem, hogy Andy elindult, de nagyon örülök neki. Remélem végig ér és akkor Soldi is talán megdicséri 😀
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ez igen. Andy ha megcsinálja, akkor ez egy igazi legendás etaop lesz, mint Pantanié volt 98-ban. Bravó, eddig ezt a tökösséget hiányoltam belőle. Ha ezt végig tudja csinálni, ezért a támadásért megérte 4 évet várni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huh, ezt viszont így nem értem. Remélem Andersenék kitaláltak valamit.Schleck
Ha utoléri a szökevényeket a hegytetőig, akkor nyerő.. akár Posthuma is leviszi lefelé.Igor
Aha, így értem. Nem tűnik hülye ötletnek. 😊
Egyébként érdekes, hogy Knézyék mennyivel lelkesebben szokták fogadni Contador támadásait...Schleck
Monforték 2 percre vannak.. ez meglesz sztem. Na végre attack az uccsó előtti hegyen 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ezt viszont így nem értem. Remélem Andersenék kitaláltak valamit.Schleck
Ha utoléri a szökevényeket a hegytetőig, akkor nyerő.. akár Posthuma is leviszi lefelé.Igor
Aha, így értem. Nem tűnik hülye ötletnek. 😊
Egyébként érdekes, hogy Knézyék mennyivel lelkesebben szokták fogadni Contador támadásait...

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Huh, ezt viszont így nem értem. Remélem Andersenék kitaláltak valamit.Schleck
Ha utoléri a szökevényeket a hegytetőig, akkor nyerő.. akár Posthuma is leviszi lefelé.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ezt viszont így nem értem. Remélem Andersenék kitaláltak valamit.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
De rövid lett az emlékezet.. Andy próbálkozott eddig is az Alpokban, amit Soldi nagylelkűen kuffernak hívott. Csak 1 héttel később már senki sem emlékszik rá... ez a baj itt ebben a topicban.

Voeckler mit csinál, nooormális? 😂Igor
Föki a nemzet oroszlánja 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De rövid lett az emlékezet.. Andy próbálkozott eddig is az Alpokban, amit Soldi nagylelkűen kuffernak hívott. Csak 1 héttel később már senki sem emlékszik rá... ez a baj itt ebben a topicban.

Voeckler mit csinál, nooormális? 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 677 — Vikings fan
szerk: Vazzeg, esik az eső a Galibier-n, ez nem jó hír Schleckéknek.Schleck
Felfelé csak nem fognak fosni... 😊roniadi
Nem erre gondoltam. 😀
Andy általában nem a legjobb esős időben, de remélem most nem ez lesz a kifogás és fog menni rendesen.Schleck
Ha most se megy majd év vicce lesz kb.
Mondjuk azert paródia lesz akkor. Nem jo a hegy neki mert túl rövid Es meredek vagy túl hosszú Es lankas. Nem megy lefelé mert az luxus. Nézelődik mint egy bambagyerek nem támad mert majd egyszer ha fekszik neki a terep. Ha erre ma bevagja hogy nem ment neki mert esett az eső ...
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
szerk: Vazzeg, esik az eső a Galibier-n, ez nem jó hír Schleckéknek.Schleck
Felfelé csak nem fognak fosni... 😊roniadi
Nem erre gondoltam. 😀
Andy általában nem a legjobb esős időben, de remélem most nem ez lesz a kifogás és fog menni rendesen.Schleck
Erre vártak, úgyh mostmár go mindenkinek!

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
szerk: Vazzeg, esik az eső a Galibier-n, ez nem jó hír Schleckéknek.Schleck
Felfelé csak nem fognak fosni... 😊roniadi
Nem erre gondoltam. 😀
Andy általában nem a legjobb esős időben, de remélem most nem ez lesz a kifogás és fog menni rendesen.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
szerk: Vazzeg, esik az eső a Galibier-n, ez nem jó hír Schleckéknek.Schleck
Felfelé csak nem fognak fosni... 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Két BMC's és Leopardos elől.. főképp Evans küldött előre nagy neveket a saját csapatából.
Igor
Azért a hegyet messze jobban bírja Monfort mindkettőjüknél. Tempót tudnak menni, de itt szerintem arra annyira nem lesz szükség.

szerk: Vazzeg, esik az eső a Galibier-n, ez nem jó hír Schleckéknek.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Két BMC's és Leopardos elől.. főképp Evans küldött előre nagy neveket a saját csapatából.
Az Agnelt pedig át fogják lazsázni... nem lesznek itt 4-5 percek, ugyanmár.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Meg lehet Contador nem is evett tegnap este olyan bőven és változatosan, mint anno Landis. 😀tüsi91
Pedig komoly lenne egy ilyen támadás 😀 Élőben még nem láttam soha ilyet 😀FViktor93
Akkor csekkold majd le valahol, hogy mit ment Landis. 😀 Még becuccozva is durva teljesítmény volt szerintem...
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jah, és az Izoardnak kéne az első hegynek lennie.



Szerintem az első hegyen a nagyon meredek ellenére lassabb tempó lesz, de így is szépen lemorzsolódik majd a mezőny így a 3. hét közepén. A második hegyen meg előre áll a Leopard, és erős tempó lesz, elsősorban Voeckler ellen. Szerintem Cancellara, Voigt, és O"Grady gyilkos egy tempót fog menni, hogy az utolsó hegy lábánál csak az esélyesek legyenek.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Meg lehet Contador nem is evett tegnap este olyan bőven és változatosan, mint anno Landis. 😀tüsi91
Pedig komoly lenne egy ilyen támadás 😀 Élőben még nem láttam soha ilyet 😀
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Meg lehet Contador nem is evett tegnap este olyan bőven és változatosan, mint anno Landis. 😀
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Két kiemelt kategóriás hegy után itt is lehet majd különidőket osztani:

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Izoard után elég sok downhill van. Meglátjuk. Amúgy a Galibier első 14 km-je 4%os átlagban, az utolsó 9 km 6,8%.tüsi91
Kár, hogy nem a Colle dell'Agnellon van a befutó:



Az utolsó 9 km aranyos.

Ami Contadort illeti, szerintem túl nagy kockázat lenne a részéről a kéthegyes támadásban. Annyira azért nem áll még szarul, hogy egy Landis-féle kamikaze akcióba fogjon.