Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Voecklerrel már nem fognak foglalkozni legkésőbb cronon leesik róla a trikó. Bár szerintem már ma befog szedni egy olan hátrányt ami top 5-n kívül lökheti.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Pont nem láttam a szakasz lényegi részét, és ma az Alpe-d’Huez-t se fogom látni, a picsába.
Andy-nek riszpekt, Voeckler meg... leszedhetnék róla már a sárgát...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most így nézve az ismétlést, lehet lehetett volna előre látni ezt a támadást Schlecktől. A Leopard összes emberét elfogyasztotta Frankon és a szökésre küldötteken kívül, és miután mind kihajtotta magát a mezőny elején tempózva, akkor indult meg Andy. Olyan jó így utólag is nézni. 😊

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó verseny volt ma, de én még így is egy kicsivel többre számítottam abból a szempontból, hogy több lesz a tűzijáték az esélyesek között. Nekem alapból nem szimpik ezek a Schleck testvérek (nem az ilyen típusú versenyzőket, karaktereket kedvelem a kerékpársportban ; óriási nagy Pantani rajongó voltam - ma is mutatták az öreget - nagyon örültem), de tényleg nagyot ment ettől függetlenül Andy. Szerintem holnap sem lesz gyenge, de Cadel nem fogja hagyni magát és ha kap is Andytől nem sokat, csak pár mp-et.
De én inkább arra számítok, hogy újra egy olyan dolog fog történni amitől elképednek a kedves nézők és versenyzők. Senki nem számított Contador támadásaira az előző dombos szakaszokon, most meg Andy korai támadására. Holnap is valami meglepőt fog húzni az egyik csapat. Itt csak így lehet nyerni ha valaki olyannal rukkol elő, amire a másik álmába sem gondolna. 😊

A végét rendesen állva néztem, hogy Voeckler megtartsa a sárgát. Nagyon örültem. Valaki azt mondta, hogy ma biztos elveszíti. Nem jött be. Megint az mondta, hogy holnap már biztos. Én erre nem vennék mérget. Mindent meg fog tenni, hogy megtartsa. És nekem ne jöjjön azzal a dumával, hogy nincs esélye. Igenis mindent kiad magából és igencsak örült amikor beérkezett a célba. Persze a végén már csak a szíve vitte előre. Nagyon nagy versenyző. Eljátssza azt amit 2004-ben. Ott is 10 napig rajta volt a sárga és azt hiszem időfutamon is még sárgában tekert és akkor Armstrong megszerezte a trikót és persze nyert. Most is ilyenre számítok. Csak ugye már nincs itt Armstrong.

Ilyenekről már kár beszélni, hogy tegnap v. tegnapelőtt Sipi 7 esélyest említett, más 5-öt mondott. Már csak azért írom így mert azt gondolnátok utólagosan húú de okos vagyok persze nem muszály elhinni, de én ezt a 4/3 versenyzőt tippeltem végső esélyesnek. Evans, Voeckler, A. Schleck/F. Schleck. A két Schleck közül egyenlőre akkor még nem tudtam dönteni, de gondoltam, hogy az egyik előbbre lesz mint a másik. Bár a mai napon sem volt nagy különbség köztük de Franknak más volt a feladata a mezőnyben. Szerintem ha nagyon akart volna (ha azt mondják a Leopárdnál szabad a vásár az első csapatpozícióért ; bár ez valljuk be hülyeség - ez nem Forma-1 😊) , akkor simán utána megy a tesónak. De még egyszer mondom neki más feladata volt.

És ez a szép továbbra is a Tour-ban, hogy mindjárt vége és még mindig nyitott minden...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Az uccsó 14 km-t nem láttam, de bepótolom. Andy Schleck óriási versenyzővé vált ma nekem, eddig Soldi állásfoglalásával értettem egyet, de ma igazi klasszissá nőtt. Ettől függetlenül nem fogom szeretni 😀. Úgyhogy holnap hajrá Cadel. 57 sec, az kb. a határon van, talán Schleck ennyivel nem gyengébb kronón. Evansnek holnap mennie kell, de érdekes lesz mennyit vett ki a szakasz Andyból. Mindenesetre holnap óriási csata lesz.

S szerintem nem elképzelhetetlen egy 2 hegyes támadás sem. Pl. Contador, Samu.tüsi91
Sztem a kéthegyes támadás most kizárt, az Alpe d,Huezen lesz a tűzijáték. Elsősorban Andytől várom, hogy még rápakoljon Cadelre. Kérdés, hogy andyből és Cadelből mennyit vett ki a mai nap.Soldados
Szvsz Frank Schleck fog támadni. Ő maradhatott a legpihentebb ma, az erő meg megvan. És Andynak is könnyebb dolga lenne, h kontrázhatna. ha Evansnek kéne elől menni Frank miatt, és onnan támadhatna. Illetve AC vagy Samu is támadhat a szakaszért. De ha megpróbálnák /*szerintem se fogják*/ is a Galibier-n akkor se engednék őket...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az uccsó 14 km-t nem láttam, de bepótolom. Andy Schleck óriási versenyzővé vált ma nekem, eddig Soldi állásfoglalásával értettem egyet, de ma igazi klasszissá nőtt. Ettől függetlenül nem fogom szeretni 😀. Úgyhogy holnap hajrá Cadel. 57 sec, az kb. a határon van, talán Schleck ennyivel nem gyengébb kronón. Evansnek holnap mennie kell, de érdekes lesz mennyit vett ki a szakasz Andyból. Mindenesetre holnap óriási csata lesz.

S szerintem nem elképzelhetetlen egy 2 hegyes támadás sem. Pl. Contador, Samu.tüsi91
Sztem a kéthegyes támadás most kizárt, az Alpe d,Huezen lesz a tűzijáték. Elsősorban Andytől várom, hogy még rápakoljon Cadelre. Kérdés, hogy andyből és Cadelből mennyit vett ki a mai nap.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az uccsó 14 km-t nem láttam, de bepótolom. Andy Schleck óriási versenyzővé vált ma nekem, eddig Soldi állásfoglalásával értettem egyet, de ma igazi klasszissá nőtt. Ettől függetlenül nem fogom szeretni 😀. Úgyhogy holnap hajrá Cadel. 57 sec, az kb. a határon van, talán Schleck ennyivel nem gyengébb kronón. Evansnek holnap mennie kell, de érdekes lesz mennyit vett ki a szakasz Andyból. Mindenesetre holnap óriási csata lesz.

S szerintem nem elképzelhetetlen egy 2 hegyes támadás sem. Pl. Contador, Samu.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 642 — Vikings fan
Hosszú volt ugyan a szakasz így sok idő kell hozzá, de mekkorát röhögnék ha megbaszná Cavendisht a limit. Rojas már beért a Grupettóval, 59.ként, és ő is több mint fél órát kapott...

szerk: kár volt beírni már beért :/eaglesmcnabb
Miért is lenne jó ha megvágná az idő? Cav nem bírja a hegyeket ez tény, de e helyet mindenkinél jobban sprintel.FViktor93
azért lenne jó, mert nem ő, hanem egy számomra szimpatikusabb versenyző nyerné a zöldet. 😀eaglesmcnabb
Holnap elvesztheti a zöldet, viszont utolsó nap valszeg visszahozza.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
LOL, asszem 33'40 körül írták a limitet, és a fél mezőny 35'40-el jött, szép. 😊 😂

Pfhűűű, emelem kalapom elsősorban Andy előtt, mert kockáztatott, és szívvel ment végig, és bejött neki.Cadel picit elaludt, de így is óriásit küzdött, asszem 4'20-ról hozta vissza 2'15-re, az is szép volt. Voeckler meg önkívületben tekert a végén, féltem, hogy leesik a bicajról a végén, azt hittem hányni fog, vagy ilyesmi. Jó kis szakasz volt, holnap majd az Alp D'Huezen lesz támadás, ha ez az 57 másodperc marad, akkor az abszolút 50-50% lesz a cronón. El nem tudom képzelni, hogy Voeckler megtartja holnap a sárgát, 15 s-t simán tud adni Andy az utolsó hegyen, és jobban jár, ha nem hagyja, hogy Voeckler sárgában teljesítse a szombati cronót...
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Viszont kapott -20 pontot, mint mindenki más, aki limiten kívül érkezett.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Hosszú volt ugyan a szakasz így sok idő kell hozzá, de mekkorát röhögnék ha megbaszná Cavendisht a limit. Rojas már beért a Grupettóval, 59.ként, és ő is több mint fél órát kapott...

szerk: kár volt beírni már beért :/eaglesmcnabb
Miért is lenne jó ha megvágná az idő? Cav nem bírja a hegyeket ez tény, de e helyet mindenkinél jobban sprintel.FViktor93
azért lenne jó, mert nem ő, hanem egy számomra szimpatikusabb versenyző nyerné a zöldet. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hosszú volt ugyan a szakasz így sok idő kell hozzá, de mekkorát röhögnék ha megbaszná Cavendisht a limit. Rojas már beért a Grupettóval, 59.ként, és ő is több mint fél órát kapott...

szerk: kár volt beírni már beért :/eaglesmcnabb
Miért is lenne jó ha megvágná az idő? Cav nem bírja a hegyeket ez tény, de e helyet mindenkinél jobban sprintel.
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Hosszú volt ugyan a szakasz így sok idő kell hozzá, de mekkorát röhögnék ha megbaszná Cavendisht a limit. Rojas már beért a Grupettóval, 59.ként, és ő is több mint fél órát kapott...eaglesmcnabb
twitteren: "#TDF Mark Cavendish is finishing the stage beyond the time limit and faces elimination unless the jury extends it #cycling #cav"

szerk: #TDF Mark Cavendish's green jersey dream still alive as time limit on today's stage extended. Phew. #cycling #cavMattMiller
81-től lefelé mindenki 35'40"re jött. Nem hinném, h kivágják a fél mezőnyt.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsit ülepedve, ez abszolút legendás szakasz lett. Mind Andy kéthegyes támadása, mind Voeckler drámai és sikeres küzdelme miatt a sárgáért. És akkor Cadel remények életben tartásáról szóló sikeres küzdelmét meg se említettem.

Zseniális szakasz volt, benne volt a kerékpározás sava-borsa és a legszebb, hogy még csak el sem dőlt a verseny. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Hosszú volt ugyan a szakasz így sok idő kell hozzá, de mekkorát röhögnék ha megbaszná Cavendisht a limit. Rojas már beért a Grupettóval, 59.ként, és ő is több mint fél órát kapott...eaglesmcnabb
twitteren: "#TDF Mark Cavendish is finishing the stage beyond the time limit and faces elimination unless the jury extends it #cycling #cav"MattMiller
jaja most nézem hogy beért. lassan frissített a letour így még reménykedtem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Hosszú volt ugyan a szakasz így sok idő kell hozzá, de mekkorát röhögnék ha megbaszná Cavendisht a limit. Rojas már beért a Grupettóval, 59.ként, és ő is több mint fél órát kapott...eaglesmcnabb
twitteren: "#TDF Mark Cavendish is finishing the stage beyond the time limit and faces elimination unless the jury extends it #cycling #cav"

szerk: #TDF Mark Cavendish's green jersey dream still alive as time limit on today's stage extended. Phew. #cycling #cav

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Nem. '97 tényleg nem sok, a több, mint 100 éves múlthoz képest. Igazad van. 😊roniadi
Akkor a memóriád rossz 😊

Perception is reality.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Hosszú volt ugyan a szakasz így sok idő kell hozzá, de mekkorát röhögnék ha megbaszná Cavendisht a limit. Rojas már beért a Grupettóval, 59.ként, és ő is több mint fél órát kapott...

szerk: kár volt beírni már beért :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Azért egy kéthegyes támadásnál nehéz nagyobbat menni.. Andy 40km-t ment hegyre egyedül, Cadel kb. 10-et.. és ő amúgy is irammenő.
Ő is nagyot ment, de azért miazmá, hogy nagyobbat.. khm.Igor
MAGÁHOZ képest. Andynek volt már egy-két menése. Tavaly is próbálta Contát rendesen. Tőle ilyet várunk. Nem azt mondtam, h nagyobbat, mert egy ilyen győzelemnél nem kell nagyobb. De Cadeltől ilyet látni, h húzza a sort km-eken keresztül, holott eddig csak a kereket rakta, az igen.roniadi
Nem olyan régóta nézel te kerékpározást.Jakehomer
Nem. '97 tényleg nem sok, a több, mint 100 éves múlthoz képest. Igazad van. 😊

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Cadel mekkorát ment magához képest! Nagyobbat, mint Andy!roniadi
Azért egy kéthegyes támadásnál nehéz nagyobbat menni.. Andy 40km-t ment hegyre egyedül, Cadel kb. 10-et.. és ő amúgy is irammenő.
Ő is nagyot ment, de azért miazmá, hogy nagyobbat.. khm.Igor
MAGÁHOZ képest. Andynek volt már egy-két menése. Tavaly is próbálta Contát rendesen. Tőle ilyet várunk. Nem azt mondtam, h nagyobbat, mert egy ilyen győzelemnél nem kell nagyobb. De Cadeltől ilyet látni, h húzza a sort km-eken keresztül, holott eddig csak a kereket rakta, az igen.roniadi
Nem olyan régóta nézel te kerékpározást.

Perception is reality.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Azért egy ilyen attack után nem lesz egyszerű virgonckodni az Alpe d'Huezen. Kell majd a mákos tészta vacsorára.Jakehomer
A holnap jóval rövidebb, és sztem a Galibieren nem sokan fognak izmozni az 50 kili lejtő miatt.. max Alpe D'Huez aljától lesz érdekes.Igor
Az mindegy, hogy rövid, a nagy tempós rész ugyanannyi lesz kb, mint egy hosszú szakaszon. A Telegraph egy kemény hegy, mentem rajta, ha valaki akar még valamit, akkor ott lehet támadni, viszont az igaz, hogy aki még akarhat, az már messze van, az élbolyban meg - más-más miatt, de - senkinek nem érdeke a korai nagy tempó.

A versenynek jót tett ez az elmenés, nagyon Cadelnek állt a zászló eddig.

Perception is reality.
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Cadel mekkorát ment magához képest! Nagyobbat, mint Andy!roniadi
Azért egy kéthegyes támadásnál nehéz nagyobbat menni.. Andy 40km-t ment hegyre egyedül, Cadel kb. 10-et.. és ő amúgy is irammenő.
Ő is nagyot ment, de azért miazmá, hogy nagyobbat.. khm.Igor
MAGÁHOZ képest. Andynek volt már egy-két menése. Tavaly is próbálta Contát rendesen. Tőle ilyet várunk. Nem azt mondtam, h nagyobbat, mert egy ilyen győzelemnél nem kell nagyobb. De Cadeltől ilyet látni, h húzza a sort km-eken keresztül, holott eddig csak a kereket rakta, az igen.

Na lássuk:
Voeckler
Andy +15"
Frank +1'08"
Evans +1'12"

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Azért egy ilyen attack után nem lesz egyszerű virgonckodni az Alpe d'Huezen. Kell majd a mákos tészta vacsorára.Jakehomer
A holnap jóval rövidebb, és sztem a Galibieren nem sokan fognak izmozni az 50 kili lejtő miatt.. max Alpe D'Huez aljától lesz érdekes.Igor
Ja de az is a luxemburgiaknak kedvez, szimpla irammenéstől leszakadoztak Cadelről, ráadásul Frank is kibaszott erős...

Titkon bíztam Andyban, de ezt azért nem vártam 😀

Holnap egy iylen támadást várok, mint amilyet ma Frank a végén csinált, csak mondjuk olyan 4-5 km-rel a vége előtt. Vagy Frank elindul a hegy alján.
Azt viszont sajnálom ,hogy a Monfortos segítség miatt nem nyerjük meg a csapatversenyt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Azért egy ilyen attack után nem lesz egyszerű virgonckodni az Alpe d'Huezen. Kell majd a mákos tészta vacsorára.Jakehomer
A holnap jóval rövidebb, és sztem a Galibieren nem sokan fognak izmozni az 50 kili lejtő miatt.. max Alpe D'Huez aljától lesz érdekes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Kurva nagy verseny volt, kár hogy csak az utsó 6 km-t láttam, szerencsére tesóm közvetített telón...
Holnap még minimum egy fél perc, és meglesz Andynak. Mellesleg Voecklert is nagyra becsülöm, nagyot ment, de a mai nap után bízom Andy győzelmében.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!