Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szeretett Cadelem végre felért a csúcsra. Az örök vesztes, aki mindig megrogyik. Nagyon megérdemelte. 08ban lehet annyi hiányzott, hogy merjen menni. Most mert. 1. szakaszon szerzett 3 mp előnyt, aztán lesajnált BMCvel ment remek időt TTTn, a hegyekben végig ott volt, lejtmenetben is szerzett időt. Aktív volt, és ez meghozta számára a várva várt sikert.

Cadel drukkerként mondom: Schleck a Galibieres szakasz miatt megérdemelte volna a Tourt, de az egészet nézve, azt hiszem a megfelelő ember nyert idén.
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jövőre már 36, nem tudom itt lesz e a következő Touron, de egy győzelmet mindenképpen megérdemelt.Vrijbloed
Nyilván nem ilyen egyszerű a dolog és több mindentől is függ, de szerintem az alaphelyzet az, hogy jönni fog - hiszen mégiscsak címvédő lesz.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Örülök Cadelnek, megérdemelte. Ő volt a legkiegyensúlyozottabb a 3 hét alatt, egyszer volt 4. összetettben, mindig vagy 2. vagy 3. volt, és a lehető legjobbkor szerezte meg a sárgát. 😊
Jövőre már 36, nem tudom itt lesz e a következő Touron, de egy győzelmet mindenképpen megérdemelt.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mindenesetre örülök a 2-3. helynek, testvérpár ha jól tudom Touron még nem állt dobogón... Végtelenül csalódott vagyok...
eaglesmcnabb
Maes

szerk: És mégse, ők nem voltak.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Evanst még a 2001-es Osztrák körön láttam először, amikor lenyomta a mezőnyt Kitzbühelben, ott megláttam benne a bajnokot 😊 Örülök neki, hogy összejött végre neki a nagy győzelem, méltó és hiteles bajnok, kezd ritkaságszámba menni az ilyen.

A Tour első két hetéből meló miatt keveset láttam, de a vége rendben volt.

Andy meg még mindig fiatal, a kerékpározásban pedig sokáig tartanak a legjobb évek, lesz ő még erősebb. Garancia persze nincs, hogy Tourt is fog nyerni, de azért mert most kikapott, nem romlott az esélye a jövőre nézve.

Perception is reality.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Már "csak" 5 harmadik hely kell Andynak és Poulidor nyomdokaiba lép. Nekem ő volt a kedvencem a régi nagyok közül, Most meg Schleck, lehet hogy ő is arra a sorsra ítéltetett mint anno a francia...
Tavaly még bizakodó voltam, idén már nem látom, hogy Andy Tourt tudna nyerni, hegyen gyengébb volt mint tavaly, TT-n ugyan jobb volt, de ha komolyan fontolgatja a Tour győzelmet, inkább a hegyet erőltetném, TT-n úgy sem lesz soha olyan mint a többi esélyes, hegyen még lehetne jobb talán... Tudom hogy fiatal, és mögötte a jövő, de már 4. második helye van GT-n, első még mindig nincs... És félő hogy amilyen korán érő típus volt, olyan korán le is fog neki áldozni... Meg aztán a bátyja sem lesz ott mögötte míg a világ...

Mindenesetre örülök a 2-3. helynek, testvérpár ha jól tudom Touron még nem állt dobogón... Végtelenül csalódott vagyok...

Voeckler ahhoz képest hogy top10 szokott lenni hátulról kibaszott nagyot ment, Peraud papírforma, mint már említettem montiból jött, ott meg ugye a magad ura vagy, Riblon második lett a francia bajnokságon, Rolland-t hajtotta a fehér, Coppel meg mindig is jó TT-s volt, nem hinném hogy a franciák eredményei olyan meglepőek lennének. Vökit kivéve persze...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
És most sajnálom, hogy Wiggins, Klöden, Horner, Van Den Broeck vagy Vino nem lehetett itt. 😕 Velük ez még nagyobb verseny lehetett volna. Wiggo jó formában volt, az első csoporttal mindig tudott volna érkezni. Van Den Broeck már a Pireneusokban is izgalmassá tehette volna versenyt, Klöden vagy Horner pedig a Shack kapitánya lehetett volna.
Mindenesetre kíváncsi vagyok a majdani UCI-féle vizsgálatra abban az ügyben, hogy miért volt ennyi bukás a TdF-en. Gyanítom sok okosság nem lesz benne...

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Nagyon jó kis Tour volt. A 2. hét volt a legszarabb, de az 1. és a 3. hét kárpótolt.
Conta is szimpatikussá vált. Ezt nem hittem volna 3 héttel ezelőtt. 😀
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hát Cadel 3 hétig erős volt. Nem fogyott el a végére se, nagyot tévedtem vele kapcsolatban. És végig aktívan versenyzett, reagált a támadásokra, sőt támadott is. Mindenképp jó helyre került a sárga.
Abszolút kellemes meglepetés volt Cadel, Voeckler és Cunego. //Gilbert is nagyot ment, te tőle számítottam is hasonlóra
Akikben viszont csalódtam az Kreuziger, Gesink és Basso

Összességében jó kis TdF volt. Az elején a bukások nem kellettek volna, de a dombos szakaszok izgalmasak voltak, a Pireneusokban nem is járt a mezőny, de az Alpokban nagyon jó verseny kerekedett.

Andy meg lehet h örök második lesz, ÚJRA el lehet olvasni az elejétől a topicot, és belerúgni még néhányat meg a szurkolóiba, de megint ő volt az aki szorossá tette a versenyt, és nagyot küzdött. Lehet h nem támad minden dombon, nem az a stílusa /*és ez nem kifogás*/, ahogy Ulrichnak se volt, Bassonak se, Evansnek se, és attól h sokan nem ismerik el, igenis nagyot küzdött ezen a touron. És azt is leszarom ha csak a lábjegyzet lábjegyzete se lesz, mert én akkor is emlékezni fogok, pl a Galibier-re aratott győzelmére, ahogy az ezredfordulóból se csak a NASAra maradt meg nekem. Meg lehet kövezni érte, de én nem csak a győztesre emlékszem, és számomra nem csak róluk szól egy verseny. Küzdőszellemről egyébként a spanyol is komoly tanúságot tett, ő a legjobb kerékpáros ez nem vitás

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Ennek most legalább annyira örülök mintha Conta nyert volna. 😊JayB
Én egy kicsit jobban. 😀
Bár még a zöld nem dőlt el, de rápillanthatnánk, hogy a tippek hogy jöttek be?!

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Ennek most legalább annyira örülök mintha Conta nyert volna. 😊
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Voeckler pedig ma is teljesen irreális időt ment természetesen...Schleck
Nem csak ő. A többi francia is...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ez sima volt...
Grat Cadelnek! De úgy érzem, hogy most megint nem lesz egy ideig esélye Andynak a győzelemre, ezzel, hogy Contador jövőre újra normális felkészüléssel fog idejönni. De hátha.

Voeckler pedig ma is teljesen irreális időt ment természetesen...

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Evans nagyon bivaly volt ma, így kell menni egy időfutamon, ha a győzelem a tét.
A pöttyösben Sancheznek örülök, fehérben jobb szerettem volna Taaramae-t látni, dehát minden nem jöhet be 😊
A zöld meg nem érdekel.

Az induláshoz képest azért egész élvezhető lett ez a Tour is a végére.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Cadel! Ezaz! Szépet ment ma a kis auszi!

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Második pont: Taaramae +01:26.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Aki akar jöjjön chatre.
http://cbe001.chat.mibbit.com/
#bowlhu
IRC2.HU-s szerver

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az első mérőponton Taaramae +43 mp, Rolland +59 mp.
Virtuálisan a francia előnye 01:17.

(Contador 21 másodperccel lassabb az első ponton, mint Martin. Jó időt megy, de már nem számít.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Na megy a meccs a fehér trikóért is (hajrá Taaramae).
Az első ponton az észt fiú 43 másodperccel van lemaradva Martin mögött.

És elindult Cadel is.Gogo
A fehér, az első hely és a 3. hely érdekes szerintem. Hajrá Taaramae, Andy és Frank!

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Na megy a meccs a fehér trikóért is (hajrá Taaramae).
Az első ponton az észt fiú 43 másodperccel van lemaradva Martin mögött.

És elindult Cadel is.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
MArtin meg ezerrel jobb mindenkinél. Meg fogja nyerni ezt.Schleck
Az első ponton 22 másodperccel jobb Boasson Hagennél, ha tartja ezt a tempót, durva időt futhat.
(BH erősen kezdett az első pontig, aztán elszállt)

A második ponton Martin 38 mp előny, jó időt fog futni, talán még egy 56 perc közeli eredmény is lehet belőle.
55:33 (végülis közelebb van az 56-hoz, mint az 55-höz 😊)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
BH 3mp-cel jobb Porténál az első pontnál.roniadi
MArtin meg ezerrel jobb mindenkinél. Meg fogja nyerni ezt.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
BH 3mp-cel jobb Porténál az első pontnál.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
De Gendt 57:02-vel vezet

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Titkon reménykedtem Porte-ban és Boasson-Hagen-ben 😉