Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na ez már mindennek a teteje : Alberto Contador meghallgatását a CAS augusztusról novemberre halasztotta (!).
Még azért megvárják, hogy szerepeljen a vb, a vk stb.

Nem szeretem a Nemzeti Sport írásait de a mai újságban a cikk utolsó mondata igen jó lett : "Talán még a visszavonulása előtt eldöntik...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Zomegnan távozik a Giro éléről 😕 Azért remélem, hogy a szín(út)vonal megmarad.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Sokat nem beszélt senki pl.: Cunego-ról, pedig ez messze legjobb eredménye Tour-on és valószínőleg ennél jobbat már nem igen fog elérni. Eddig egy 11-ik helye volt a legjobb, úgyhogy ez a 7-ik hely neki szerintem tökéletes.danyly
Én neki szurkolok már jó ideje és jó volt látni. Szó szerint értem, mert szinte mindig az elejével ért fel 😊 Csapat nélkül nem fog jobb eredményt elérni az biztos. Cadeltől a két TT-n kapott 1:00 és 3:31-et, ha ezen tudna egy kicsit javítani, akkor talán egy TOP5 meglehet jövőre. Bár jobban örülnék, ha inkább rámenne egy Giro vagy Vuelta győzelemre. Jaj, de nagyon elkalandoztam 😊
Két hét és jön az Eneco, és a Vueltáig is csak 3 és fél hét van 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem 2012-ben is ilyen jó verseny lesz.
Ilyenkor sajnálom, hogy egyetlen percet is kihagytam az idei Tour-ból.
Hiányozni fog...danyly
Én is. Ilyenkor majd egy hétig űr van a lelkemben, vissza kell rázódni.Vrijbloed
Mindjárt jön a NFL/NCAA/soccer szezon. + ottvan még a Vuelta.
A Tour pont jókor van, rohadt nagy pangás lenne nélküle Júliusban.tüsi91
Egyáltalán nem vészes, csak én vagyok ilyen. 😊 😂 😀
Jajam, a lehető legjobb időpont, hogy mindenki azt nézze. 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Remélem 2012-ben is ilyen jó verseny lesz.
Ilyenkor sajnálom, hogy egyetlen percet is kihagytam az idei Tour-ból.
Hiányozni fog...danyly
Én is. Ilyenkor majd egy hétig űr van a lelkemben, vissza kell rázódni.Vrijbloed
Mindjárt jön a NFL/NCAA/soccer szezon. + ottvan még a Vuelta.
A Tour pont jókor van, rohadt nagy pangás lenne nélküle Júliusban.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Remélem 2012-ben is ilyen jó verseny lesz.
Ilyenkor sajnálom, hogy egyetlen percet is kihagytam az idei Tour-ból.
Hiányozni fog...danyly
Én is. Ilyenkor majd egy hétig űr van a lelkemben, vissza kell rázódni.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon jó kis Tour volt az idei, a hagyományokhoz híven (mármint, hogy nagyon izgalmas volt).
Cadel Evans-nek nagyon-nagy gratuláció. Valami emberfeletti tekert időfutamon (persze ne felejtsük el Tony Martin brutális idejét sem). Én azt mondom az első kettő hiperszónikus és brutális időt ment, Contador olyan "normálisat" ami itt kihuzható és a többiek hozzájuk mérhetőek. Cancellara kicsit csalódás de szerintem nagyon elfáradt a segítésben. Meg mostanában azt érzem többet koncentrál a mezőnyversenyekre, mintha kicsit háttérbe szorítaná az egyéni időfutamokat. Attól még nagyon jó benne és az egyik legjobb de változik a helyzet.
Lehet rossz példa de pl.: Botero = először kiváló hegyeken, utána átállt inkább időfutamra és utána már alig bírt hegyre menni. Én így emlékszek, ha nagy marhaság bocs.
A. Schleck mintha kicsit letört volna időfutam közepén v. nem bírta. Cadel meg egyre gyorsabban ment. Nem tudom de nagy volt a kontraszt. Időfutamon rég izgultam ekkorát. Nem bírtam nem nézni a tv-ét. Hál Istennek asszony internetezett és nyugodtan tudtam nézni a versenyt. 😊
Én titkon reménykedtem (persze utólagosan okos az ember), hogy Cadel ledolgozza a hátrányt.
Be is akartam linkelni az utóbbi évek különbségeit Andy és Cadel között a Tour-on, de arra sajna nem jutott időm, de ott aztán volt minden : 30 mp és 2:02 perc között minden. Tehát előzetesen teljesen kiszámíthatatlan volt a dolog. Ez is lehetett volna, meg az is. Lett az egyik, ilyen gyengén fogalmazva.

Sokat nem beszélt senki pl.: Cunego-ról, pedig ez messze legjobb eredménye Tour-on és valószínőleg ennél jobbat már nem igen fog elérni. Eddig egy 11-ik helye volt a legjobb, úgyhogy ez a 7-ik hely neki szerintem tökéletes.
Igazából én Basso-tól nem vártam többet, de szerintem nagy dumái és felkészülései alapján a TOP5-ben ott kellett volna, hogy legyen de nem. Személy szerint nekem ez gyenge teljesítménynek nevezném részéről. Vagy ott van Danielson v. Peraud, róluk is nagyon kevés szó esett, de kiváló versenyzők és bírják a hegyeket. Sok jó kis francia versenyző is volt itt most a Tour-on (Rolland, Coppel, Jeannesson, Roy), mint mindig de mutattak is azért nagyokat is. Nagy gratula nekik is.

Remélem 2012-ben is ilyen jó verseny lesz.
Ilyenkor sajnálom, hogy egyetlen percet is kihagytam az idei Tour-ból.
Hiányozni fog...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/kerekpar-katar-szakaszt-rendezne-a-2016-os-tour-de-france-on-2087651?nocache
😂
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
http://tdflr.blogspot.com/ Óriási tisztelet neki is!

Grat Schleck! 😊 😉Vrijbloed
Amador szökése kellett hozzá. 😀
tisztelet az összes versenyzőnek aki végigment.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://tdflr.blogspot.com/ Óriási tisztelet neki is!

Grat Schleck! 😊 😉
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oh, a biciklit szerintem nem nyertem meg. :/
De legalább egy Eurosportos ajándékcsomag meglett, ez is több mint a semmi. 😊

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Andy-t mindenki sajnálja, de egyszerűen ennyi akcióval nem lehet nyerni (csak irreális szerencsével), pláne ha tudja magáról, hogy ergya crono-n. (Érdekesség, hogy Frank-re pár mp-t vert csak, ennek fényében ha Frank tolja a hegyeket kajakra, tán ő végez az élen. Bár ugye "ha" nincs a sportban.)
Hátha ez a verseny egy (újabb) pofon abban a sorban, melynek végén rájön, hogy versenyezni kell, harcolni, küzdeni, nem "csak" tekerni.
A fizikai képességei megvannak, valaki összerakja fejben, nem jön új, ifjú gigász, és meglesz a győzelem.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hosszú évek óta nem volt ilyen jó Tour, mint a mostani. Végre normális szakaszok voltak és még úgy is nagy verseny volt, hogy a Pireneusokban kb semmi nem történt.

Andyt most először sajnálom, mert most rászolgált a sárgára, de Cadelnél sincs rossz helyen, ő is összerakta ezt a Tourt nagyon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
http://www.youtube.com/watch?v=FikzgWE3t0Acatattack
http://www.youtube.com/watch?v=GoCOg8ZzUfg
több mint 12 éve
catattack 3 520
http://www.youtube.com/watch?v=FikzgWE3t0A
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hülye balfasz rendező... 😕

Enyhén ciki, amit műveltek. 😕

Tök felesleges Conta, Mark meg Husi interjú az eredményhirdetés helyett, megalol... 😕

A Zabriskie figura tényleg óriási húzás volt, és Voecklernek is "kitaláltak" valamit, hogy ott lehessen a pódiumon. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nagyon nagy őrjöngés volt tegnap otthon az időfutamon! Nagyon örülök Cadel sikerének!catattack
itthon is őrjöngés volt. Csak fordítva 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
catattack 3 520
Nagyon nagy őrjöngés volt tegnap otthon az időfutamon! Nagyon örülök Cadel sikerének!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mekkora volt ez a Zabriskie figura. 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Gratulálok a rendezőnek, h a legjobb helyre tette be a Contador interviewt.
Úgy tűnik a jelenlegi győztes tényleg csak engem érdekel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jéé, Cavendish nyerte a sprintet 😛

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Javíthatatlanul optimista vagyok: hazaérnek. 😛
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Sárga: Contador: Jughead, Rajna, Danyly
Cadel: Fa, Tüsi91, Habi
Andy: Black Adder, Eaglesmcnabb, Schleck, FViktor, Tamasboldizsár, Igor
Frank: Deny
Basso: Vrijbloed
Klöden: Roniadi
Voeckler: Sutianap

Zöld: Cavendish: Jughead, Vrijbloed, Tüsi91, Deny, FViktor, Habi, Roniadi, Danyly, Igor
Gilbert: Fa, Schleck
Rojas: Black Adder, Rajna, Eaglesmcnabb, Tamasboldizsár
Hushovd: Sutianap

Pöttyös: Voeckler: Jughead, Fa, Eaglesmcnabb, Sutianap
Contador: Black Adder, Schleck, Tüsi91, Deny, Rajna, FViktor, Habi, Roniadi, Danyly, Igor
Cadel: Vrijbloed
Uran: Tamasboldizsár

Fehér: Gesink: Jughead, Fa, Black Adder, Vrijbloed, Schleck, Tüsi91, Deny, Rajna, FViktor, Habi, Roniadi, Tamasboldizsár, Igor, Danyly
Taaramae: Eaglesmcnabb



Ha valakit valahonnan kihagytam írjon és megy a szerkeztés. Vagy ha valami nevet rosszul írtam.Fa
Ez volt a tippelde, eddig sárga Fa,Tüsi,Habi. Fehér,Pöttyös senki 😊
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Egy kis statisztika: Hincapie kilencedszer részese csapattársa TdF győzelmének. Az se semmi...Black_Adder
És ő teljesítette a legtöbb Tourt zsinórban egymás után.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
"I'm not the next Zoetemelk. I promise I'll come back next year to try and win the Tour de France,"

más:
Egy kis statisztika: Hincapie kilencedszer részese csapattársa TdF győzelmének. Az se semmi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear