Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Már megy a Paris-Roubaix, ha valakit érdekel. A kedvenc 1 naposom. Stuey O'Grady 2007es sikere mindig nagyon kedves emlék lesz. 😊iktriad
Spartacussal érdekesebb lenne :/

amúgy kíváncsi vagyok meddig fogja Sipi bácsi Saramontis-ozni Saramotins-t 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már megy a Paris-Roubaix, ha valakit érdekel. A kedvenc 1 naposom. Stuey O'Grady 2007es sikere mindig nagyon kedves emlék lesz. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A kurva életbe már, Cancellara bukott és vagy 4-5 perce fel sem tud ülni... :/


szerk.: törött kulcscsont, kurvajó..,.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Gerrans-nak gratula, Fabian olyan helyzetbe hozta, hogy az lett volna a nagyobb csoda, ha elveszti.
Rettentően hasonlított Nuyens tavalyi győzelmére a Flandriai Körön, ahol inkább mentek Cancellara ellen, mint a győzelemért.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hagymácska indulna a Giro-n 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kezdődik a szezon a http://velogames.com/index.php oldalon is.

A lényege, hogy pl most a Paris-Nice versenyen résztvevő bringások közül csinálhatsz magadnak egy csapatot. Minden bringásnak meg van határozva az értéke, 100 pont fölé nem lehet menni a kiválasztásnál. A kiválasztott bringások után kaphat pontokat az ember, a szakasz eredményére, hegyi- sprint hajrára, de még talán úgy emlékszem, hogy ha valaki szökésben van arra is kaphatsz pontot.

Létrehoztam egy ligát, a kódja: 04025042

Ha valakit érdekel csatlakozzon 😉Bondi
Szakaszok között nincs csere?Schleck
Na, bocsi, hogy csak most írok.

Nincsen csere, ugyan azt a 9 embert értékelik szakaszról szakaszra.
Ha érdekel lesz majd a Tirreno-Adriaticon, a tavaszi egynaposokon és a 3 hetes versenyeken is ilyen. Ha gondolod küldöm majd PM-ben a kódokat.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kezdődik a szezon a http://velogames.com/index.php oldalon is.

A lényege, hogy pl most a Paris-Nice versenyen résztvevő bringások közül csinálhatsz magadnak egy csapatot. Minden bringásnak meg van határozva az értéke, 100 pont fölé nem lehet menni a kiválasztásnál. A kiválasztott bringások után kaphat pontokat az ember, a szakasz eredményére, hegyi- sprint hajrára, de még talán úgy emlékszem, hogy ha valaki szökésben van arra is kaphatsz pontot.

Létrehoztam egy ligát, a kódja: 04025042

Ha valakit érdekel csatlakozzon 😉Bondi
Szakaszok között nincs csere?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
A Garmin nyilván ZS csapattal indul, hogy esélyük se legyen semmire. Nem baj, szökéseknél jól fog mutatni a mez a képernyőn, de semmit nem várok ettől az összeállítástól. Ellenben a Radioshack megateam rohadt ütős kerettel érkezik, nagyon csúnya dolgoknak kell történnie, hogy elbasszák ezt a versenyt.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kezdődik a szezon a http://velogames.com/index.php oldalon is.

A lényege, hogy pl most a Paris-Nice versenyen résztvevő bringások közül csinálhatsz magadnak egy csapatot. Minden bringásnak meg van határozva az értéke, 100 pont fölé nem lehet menni a kiválasztásnál. A kiválasztott bringások után kaphat pontokat az ember, a szakasz eredményére, hegyi- sprint hajrára, de még talán úgy emlékszem, hogy ha valaki szökésben van arra is kaphatsz pontot.

Létrehoztam egy ligát, a kódja: 04025042

Ha valakit érdekel csatlakozzon 😉

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
legalább Scarponi és Schleck most már nyert háromhetest 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Így látjátok ti.
Én meg úgy, hogy elég álszent dolog elvenni az elsőtől, odaadni a másodiknak, miközben mindenki doppingol a kerékpársport élmezőnyében.
(Egyébként sosem drukkoltam Contadornak, nem is kedvelem, vissza lehet nézni régebbi bringástopicbéli beírásaimat.)
Ti őt nem kedvelitek, és ezért elfogadjátok azt, hogy csak az doppingol, aki le is bukik. Én nem, mivel eléggé tájékozottnak tartom magam ezügyben.
Morbid dolognak tartom azt, minden sportban, ha az első és a második között nüanszok vannak (másodpercek, centiméterek, stb.), de az első doppingol, a második nem. A hivatalos álláspont szerint.
Ezt tartom következetlen dolognak, ami sérti a sportszerűség szellemét.
Vagy ellenőrizzenek rendesen, vagy ne, de annak semmi értelme, hogy random meghurcolnak 1-2 embert, ezzel kvázi legitimizálva a többiek tisztaságát.
Ben Johnson ugye lebukott annakidején, Carl Lewis nem. Most meg ugye ...
Vagy Marion Jones. Vagy a magyarok Athénban.
Ebbe az álszent sorozatba illik bele most Contador.Sobri Jóska
Ha rendesen ellenőriznének is azt mondanánk hogy mindenki doppingol. Ki tudná bizonyítani hogy rendesen ellenőriznek-e? Mi a rendesen ellenőrzés definíciója?
Egyáltalán honnan tudod hogy mindenki doppingol? Azért mert te azt mondod? Az nem érv. Epic, hogy elutasítod az általánosítást, miközben te is azt teszed 😉

Egyébként én aláírom hogy mindenki doppingol. Számomra ez nyilvánvaló, ezt másképpen nem lehetne bírni, de ezzel hogy én így gondolom még nincs bizonyítva semmi... Azt azonban tartom, hogy amíg a versenyzők többi része olyan doppingot használ, ami nincs MÉG benne a tiltott szerekben, addig Contador olyat ami benne volt. Ezért bukott meg ő, és nem Schleck, vagy akárki más. De ezzel sincs bizonyítva hogy mindenki doppingol.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Így látjátok ti.
Én meg úgy, hogy elég álszent dolog elvenni az elsőtől, odaadni a másodiknak, miközben mindenki doppingol a kerékpársport élmezőnyében.
(Egyébként sosem drukkoltam Contadornak, nem is kedvelem, vissza lehet nézni régebbi bringástopicbéli beírásaimat.)
Ti őt nem kedvelitek, és ezért elfogadjátok azt, hogy csak az doppingol, aki le is bukik. Én nem, mivel eléggé tájékozottnak tartom magam ezügyben.
Morbid dolognak tartom azt, minden sportban, ha az első és a második között nüanszok vannak (másodpercek, centiméterek, stb.), de az első doppingol, a második nem. A hivatalos álláspont szerint.
Ezt tartom következetlen dolognak, ami sérti a sportszerűség szellemét.
Vagy ellenőrizzenek rendesen, vagy ne, de annak semmi értelme, hogy random meghurcolnak 1-2 embert, ezzel kvázi legitimizálva a többiek tisztaságát.
Ben Johnson ugye lebukott annakidején, Carl Lewis nem. Most meg ugye ...
Vagy Marion Jones. Vagy a magyarok Athénban.
Ebbe az álszent sorozatba illik bele most Contador.Sobri Jóska
LOL. Akkor álszent dolog oda adni bárkinek a győzelmet a pályán elért teljesítménye alapján. Úgyis mindenki doppingol. Ennyi erővel ne rendezzenek kerékpár versenyt.

Azisjó h Schleck eddig egy utolsó balfasz senki volt, akinek soha még momentumai se voltak a kerékpáron és simán kikapott mindig, most meg hirtelen csak nüasznok döntöttek....

Egyébként korábban is minden második megkapta utólag a győzelmet, most miért lenne máshogy?

És NEM RANDOM 1-2 embert hurcolnak meg, hanem azt az 1-2 embert akit el tudnak kapni. Akik vagy jobban doppingolnak mint a többiek, vagy pechesebbek. Ez van. Én senkit nem utálok meg azért mert doppingol, ÉN IS tájékozottnak tartom magam ez ügyben, tisztában vagyok ezekkel a ...dolgokkal... De amíg mindenkit eltiltanak, akit elkapnak, és minden másodiknak oda adják utólag az 1. helyet, addig MOST se legyen máshogy.

Contador story-ja pedig rám nézve is sértő volt. Ha ő azt hitte, h én azt elhiszem neki, akkor hülyének tart. Márpedig van egy olyan megérzésem, h biztos jobb kerékpáros nálam, de váll fölött lehet h felülmúlnám őt, szóval ne egy ilyen történettel próbálja kiszúrni a szememet....

Btw ezek szerint örülsz, h a fehérorosz nehézatléták megtarthatták az Olimpiai érmüket? Én kurvára nem.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én meg úgy, hogy elég álszent dolog elvenni az elsőtől, odaadni a másodiknak, miközben mindenki doppingol a kerékpársport élmezőnyében.
Sobri Jóska
nem o volt az elso hanem lance armstrong meg a zsurikocsi. innet is lehet nezni es akkor valojaban egy olyan dolgot vesznek el contadortol ami sosem volt az ove.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Így látjátok ti.
Én meg úgy, hogy elég álszent dolog elvenni az elsőtől, odaadni a másodiknak, miközben mindenki doppingol a kerékpársport élmezőnyében.
(Egyébként sosem drukkoltam Contadornak, nem is kedvelem, vissza lehet nézni régebbi bringástopicbéli beírásaimat.)
Ti őt nem kedvelitek, és ezért elfogadjátok azt, hogy csak az doppingol, aki le is bukik. Én nem, mivel eléggé tájékozottnak tartom magam ezügyben.
Morbid dolognak tartom azt, minden sportban, ha az első és a második között nüanszok vannak (másodpercek, centiméterek, stb.), de az első doppingol, a második nem. A hivatalos álláspont szerint.
Ezt tartom következetlen dolognak, ami sérti a sportszerűség szellemét.
Vagy ellenőrizzenek rendesen, vagy ne, de annak semmi értelme, hogy random meghurcolnak 1-2 embert, ezzel kvázi legitimizálva a többiek tisztaságát.
Ben Johnson ugye lebukott annakidején, Carl Lewis nem. Most meg ugye ...
Vagy Marion Jones. Vagy a magyarok Athénban.
Ebbe az álszent sorozatba illik bele most Contador.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Azért közülük is néhányan húzták halasztották egy darabig... Bár Valverdét és Bassot konkrétan sosem kapták el verseny közben, szóval az más kategória, de azért Basso se lett rögtön eltiltva 2006-ban, csak miután beismerte, h csalni PRÓBÁLT, Valverde pedig miután az olaszok vhogy megszerezték a dns-ét, volt még egy kis átfutási idő, míg nemzetközileg is meg lett vizsgálva és el lett tiltva...

Ellenben mondjuk Contadornak a meghallgatását is majd 1 évvel odább tolták minden ok nélkül.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Az a durva, hogy Contador, aki doppingolt, csak másodperceket tudott verni Schleckre, aki pedig nem doppingolt. Soha.Sobri Jóska
Nem erről van szó, csak te megint kevered a szezont a fazonnal... Az a durva hogy az összes játékos aki megbukott egy doppingvizsgálaton el lett egyből tiltva a picsába... Basso, Valverde, Di Luca, Ricco, Landis, Schumacher, Kohl és még sorolhatnám. Sőt Rasmussen is úgy hogy nem is bukott meg.
Sőt akadtak olyanok is akik bevallották hogy ők biza hozzá nyúltak a szerekhez, ilyen volt pl az osztrák. Contador pl. mindvégig tagadta, őcska mesével állt elő, amit még a 6 éves unokatestvérem sem vesz be. Na mindegy, az ő dolga, saját magát járatja le...

A lényeg: 1, csupán 1 ember volt aki megbukott a doppingvizsgálaton és tovább versenyezhetett gyakorlatilag másfél évig. Ő nem más mint Contador. Na EZ az ami felháborító. Mi alapján élvez ő megkülönböztetést? Ha nem érted miről beszélünk azt csak sajnálni tudom Sobri, és emellett egy elég szomorú dolog.

Majd ha Schleck megbukik egy doppingvizsgálaton, akkor majd fel lehet nyugodtan hozakodni a nevével...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Az a durva, hogy Contador, aki doppingolt, csak másodperceket tudott verni Schleckre, aki pedig nem doppingolt. Soha.Sobri Jóska
Ezt kimondta?

A különbség kettejük között h Contadort elkapták, Schlecket meg /*(még)*/ nem.
Olyat nem mondok h ártatlanság vélelme, de tény h Schleck vérében nem tudtak kimutatni Klenbuterolt vagy más doppingszert. Pont.

Mellesleg Schlecket is te keverted most ide, pedig neki köze nincs ahhoz h Contador lebukott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Az a durva, hogy Contador, aki doppingolt, csak másodperceket tudott verni Schleckre, aki pedig nem doppingolt. Soha.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A kurva anyjukat, már akkor el kellett volna tiltani a picsába, nem pedig így utólag pár hónapra. vicc ez az egész...eaglesmcnabb
vagy mostantól 2 év + eredmények törlése...
Mindegy, így legalább meg lesz a lehetőség a többiekben versenyben megverni őt. Azért az idei TdF jobb volt vele, mint nélküle lett volna, amíg 5. helyeket szerez, addig meg nem is zavar h indulhat 😉

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
A kurva anyjukat, már akkor el kellett volna tiltani a picsába, nem pedig így utólag pár hónapra. vicc ez az egész...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Contador szevasz. Remélem utólag kiosztják a TdF meg a Giro győzelmet a 2. helyezetteknek...

Egyébként mikortól számít az eltiltása? Ha mosttantól akkor nagyon megszívta, de meg is érdemli, ha a tdf-től, akkor kicsit igazságtalan, h végig a csapattal edzhetett versenykörülmények között az -utólagos- eltiltása alatt...

//Persze h egyedül is lehet edzeni, csak az TELJESEN más, ÖSSZEHASONLÍTHATATLAN a versenykilóméterekkel, ami pl Bassonak és Valverdének nem volt, és ez mondjuk Basso első évében meg is látszott...Black_Adder
no-no a mintavételtől, illetve mikor az egyeskét kimutatták pozitivan - tehát elvileg Vuelta


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Contador szevasz. Remélem utólag kiosztják a TdF meg a Giro győzelmet a 2. helyezetteknek...

Egyébként mikortól számít az eltiltása? Ha mosttantól akkor nagyon megszívta, de meg is érdemli, ha a tdf-től, akkor kicsit igazságtalan, h végig a csapattal edzhetett versenykörülmények között az -utólagos- eltiltása alatt...

//Persze h egyedül is lehet edzeni, csak az TELJESEN más, ÖSSZEHASONLÍTHATATLAN a versenykilóméterekkel, ami pl Bassonak és Valverdének nem volt, és ez mondjuk Basso első évében meg is látszott...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Kicsit jobban kéne eröltetni ezeket a visszamenőleges doppingügyeket, eredménytörléseket.
Hátha lesz Bodroginak is tour-győzelme idővel.

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Alberto, talán a Vueltára, igy jár minden spiropentes marhahúszabáló kituggyami


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
film készül Schleckék idei Tourjáról. http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=10406eaglesmcnabb
Annak idején a CSC-ről is készült egy remek kis dokumentum filmBondi
Az AG2R-ről is készült idén egy dokufilm. 😊
Egyébként pár hete találtam egy blogot pedálkirály néven remek kerékpáros írások vannak, most pl. Javier Otxoaról találtam egyet: http://pedalkiraly.blog.nepsport.hu/archives/2011/12/23/Javier_Otxoa_-_a_Hautacam_hose/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!