Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Jó kis szakasz volt, bár pont le kellett lépnem, amikor Samuék beértek a célba.
Megmondom őszintén, hogy titkon reménykedtem valamiben, de a Pireneusokat látva nem számítottam támadásra. Örülök, hogy Contador támadt, és bár látszott rajta, hogy nincs 100%-os formában, mindent beleadott, kockáztatott a siker érdekében, és faragott a hátrányából, teljesen megérdemelten. Nem szeretem őt, de nagyon tetszett, és nagyon szurkoltam, hogy a tudjon hozni minél több másodpercet Voeckler/Schleckékkel szemben.

Schleckék kezdenek elszállni, mind a kettőnek támadnia kell majd az Alpokban a TT miatt.

Szerintem Contador holnap nemigen támad majd az Alpok miatt, de lehet megint berántja majd a sort 1- alkalommal. Üdítő látvány volt, ahogy megindult, vicsorogva, küzdve, hiányzott már egy ilyen. 😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az eddigiek hangsúlyozom az eddigiek fényében számomra óriási kérdés, hogy hogyan sikerült elbaltázni Andy Schleck felkészülését. Tavaly fényévekkel jobb erőben volt.

Evans top favorit innentől. Én kedvelem az ausztrált, s az eddigiek alapján bombaformában van. Nincs rajta sárga sem, ami nyomná, 1:49 a hátránya, ezt csütörtökön és pénteken redukálhatja, hogy szombaton a ITT-n megszerezze a győzelmet. 2szer volt második, minden szakaszon elől van, hajrázik. Szóval nagyon megérdemelné, attól függetlenül, hogy nem egy támadó típus.

Contador meg megmutatta, hogy ő a jelenleg legjobb kerékpáros. Nincs jó passzban, de óriásit szenvedett fel a hegyen, az esélyesek közül ő csinálta az első igazi attack sorozatot.
Érdekes szakasz volt, a holnapi hasonló lesz. Meglátjuk. Ha Schleckék akarnak valamit menni kell.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Valamelyik sportszerű fantasy ellenfél megmondaná, h Roy mennyire fáradt el ezen a szakaszon. Holnapra szinte biztosra vettem volna, h szökni fog, de most így h ma is volt...
A szakaszt sajnos nem láthattam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Ez a mai szakasz megteremtette A.Schleck-nek a lehetőséget, hogy megmutassa, hogy nem egy erős, de középszerű versenyző, hanem kiemelkedő kerékpáros.
Mindegy, hogy megnyeri e a tour-t, de ha az Alpokban nem hal meg, nem támad mindig, és mindenkor, amikor csak lehet, nem tesz meg mindent a győzelemért, akkor tényleg egy igazi ergya, futottakmég-kategóriás szereplője a kerékpársportnak.
Az elmúlt napokban azért nem folytam bele itt a disputába, mert Soldi tökéletesen leírta, ami ebben a szituban van, hogy miként kell küzdeni, hajtani, tekerni, kerékpározni, és magam se írhattam volna le szebben. 😊
Én eddig azt gondoltam, hogy simán nyer Contador, az Alpokban kioszt 2-3 perceket, kronón bebiztosít, és feladat letudva, mert bár nekem a jelenlegi mezőnyből senki se kiemelkedően szimpatikus/unszimpatikus (pár éve még Andy-nak drukkoltam, de egyszerűen alkalmatlan, hogy az ember igazán besoroljon mögé, semmi tűz, semmi harcosság nincs benne számomra, aki a Bartali, Coppi, Pantani vonalon szurkoltam), az tény, hogy küzdeni nagyon tud.
De a mai napon az eddig mindig leírt, lesajnált Evans is megmutatta, hogy ő is tud.
És megteremtődött a lehetőség Andy-nak is, hogy megmutassa, hogy rosszul ismerjük (legalábbis Soldi meg én), és nem egy jófajta megélhetési tucatbringás, hanem lapul benne egy igazi bajnok.
Erre mindenképpen jó volt ez a mai szakasz.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nem látom a szakaszt és rögtön történik valami...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Hát itt nincs más hátra Sclecknek és COntadornak is hogy Alpokban ami csövön kifér és támadni. Eddig lehetett Andynek szórakázni,de ha van benne erő (mondjuk a mai nap alapján inkább Contában van) akkor kikell nyomni és ami belefér.
Evans szerintem lefogmég főni valamelyik hegyen. Ha Evans visszaesik és Schleck, Contador bírja akkor 39 mp lesz a különbség a tavaly 37-tel szemen. 😀 Amúgy Samu is esélyes ha Evans lefő mert ő Conta szintü időt tud futni TT-n.

Garmin azért meg lassan remélem fogjaa fejét hogy Farrart sprinteltették Thor helyett mert akár zöld esélyes is lenne.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
...JayB
Szerintem kár általánosítani. Frank bőven tudása fölött teljesít...
Andy egyedül a balfasz. Mondjuk nem kicsit, ez tény... Az hagyján, hogy egy ilyen mezőnyön, ahol Cadel a legerősebb nem tudott semmit sem hozni 2 hegyi szakasz alatt ilyen segítőkkel, de hogy még egy ilyen lejtőn is ennyi időt beszop, hát arra nem lehet más szavakat találni. A legcsúnyább az lesz (a valószínűsíthető holnapi időhátrányát beleértve is), hogyha a 2 hegyibefutós szakaszon sem fog lófaszt sem csinálni... Sajnos erre is van esély, nem is kicsi. Most már Voeckleren és Cadelen is kell hoznia minimum 2 percet, illetve a 2 spanyolon sem ártana még kb. fél perc. Amire az eddig látottak alapján szinte semmi esély sincs...

Ettől függetlenül drukkolok neki, és reménykedem... Eddig (főleg a tavalyi teljesítménye után) kibaszott nagy csalódás az amit itt művel...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
Schlekkék
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Hát ha Contador innen meg tudja nyerni, akkor nagyon meg is érdemli, most már szurkolok neki, bár ha Evans nem esik vissza látványosan, akkor no chance.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Valaki tudja hogy miért kapott Andy 40secet a nagyobb csoporttól? Ennyire parázott lejtmenetben?
Jeanesson bukott és még így is beért velük.
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Hát úgy indultam neki a Tour-nak, hogy csak ne Contador nyerjen, de kezd szimpatikussá válni. (Bár lehet az is közrejátszik, hogy jelenleg Ő van hátrányban.)

Samu (akár már holnap) rámehet a pöttyösre vagy többet ér neki egy Top5 (vagy dobogó)?
Időfutamban mennyire jó?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Nem láttam a mai szakaszt. Lehet hogy jobb is...
Jobb ha holnap is számolunk 1 perc hátránnyal. Ez itt csúnyán el lett baszva...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Innentől kezdve Evans kezében a Tour. A legvicessebb az egészben, hogy a legveszélyesebb rá Contador akinek két perc hátránya van, mert a többiek az időfutamon eléggé gyengék. Ráadásul a két Schleck közül is a jobb időfutamos kapott több időt. Ha a következő 3 napban nem kap valami hatalmas krízist akkor simán nyerheti. Sőt az időfutamon még jobb is lehet, mint Contador.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
nem lattam a szakaszt. mi tokom tortent ? samu+cadel+conta otthagytak a tobbieket lejtmenetben
es andynak meg a pelotontol is sikerult leszakadnia lefele azon a kemeny 15 kilometeren ?Fake
2. kategoriásra hegyre fölmenet rántotta meg Contador háromszor a sort.
Elsőt zárta Cancellara, a két Schleck + Evans rögtön ment vele.. amikor Alberto kivett, Voeckler és a többi hegyimenő visszagurult. Volt egy második rántás.. azt még bírták a nagy nevek (Basso volt még relatíve gyengécske), a harmadikra már csak Evans és Samu ment el.. a többiek maradtak egy csoportban, Voeckler és Frank vezetett. Taaramae-nak volt egy kufferje, azonkívül semmi.

30 sec előnyük volt a tetőn, hegy aljára maradt 20 sec a mezőnnyel szemben. Lejtőn Evans volt nagyon állat.. Samu meglepően konzervatív volt. Volt egy Jeannesson bukás, a többiek megúszták, mind bejöttek együtt, kivéve Andy Schleck, aki nem bírta a lejtőzést, és leszakadt a sorról.. és majd 1 percet kapott Voeckler/Frank/összes többiektől és így 1'20-at az első háromtól.

Helyesbítek, Basso is szopott fél percet a Voeckler/Frank/Uran/Vanendert/Cunego sortól.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
nem lattam a szakaszt. mi tokom tortent ? samu+cadel+conta otthagytak a tobbieket lejtmenetben
es andynak meg a pelotontol is sikerult leszakadnia lefele azon a kemeny 15 kilometeren ?Fake
Felfele a hegyen Contador többször próbálkozott. Aztán kb a harmadik próbálkozásánál lerázta a két Schlecket plusz Voecklert, és csak Evans meg Samu tudott vele menni. Aztán lejtmenetben Evans 3 másodpercet rávert COntára és Samura. Andy meg nem tudom mit csinált lefele.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem lattam a szakaszt. mi tokom tortent ? samu+cadel+conta otthagytak a tobbieket lejtmenetben
es andynak meg a pelotontol is sikerult leszakadnia lefele azon a kemeny 15 kilometeren ?
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Muhaha, a sokat alázott Jerome volt a Europcar harmadik embere ezen a szakaszon 😀 ennek ellenére beszopták a csapatversenyt.. kecseg Garmin 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
De, hogy Thor megint mit művelt! Óriási ez a fickó! 😊
Voeckler
Evans + 01' 45"
Frank + 01' 49"
Andy + 03' 03"
Sanchez + 03' 26"
Contador + 03' 42"
Basso + 03' 49"
Cunego + 04' 01"

Andy sztem lefőtt. Dőlttel szedtem az általam esélyesnek vélt versenyzőket.
Meg a cseh2-t nézik, mert ketten nem bírják észrevenni, h Andy több, mint 1 percet kapott...

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha Samu nincs benne a bukásban az elején (és a csapata nem ilyen faszpörgettyű az időfutamon) akkor jelenleg ő lenne a legnagyobb esélyes.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Akkor legalább innentől legalább egyértelműek a szerepek, csak legyen akkor erő Frankban, mert a Plateau de Beillen nem nagyon tűnt erősnek.

Egyébként kongrat Knézynek, hoyg nem bír rájönni arra, hogy Hesjedal azért örült, mert a csapattársa nyert...

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az durva mit csinál Evans. Innentől ha nem rogyik meg torony magas favorit. Frankkal szemben 3 másodperc, Andyval szemben 1:18, Contadorral szemben 2 perc az előnye. Nagyon szurkolok neki mert az élmenők közül ő megy a legjobban.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Andy elszállt.. mostantól egyértelmű. 😕
Na de ilyen lejtőzéssel, pff.. öreganyám jobban lejön.

Voeckler/Frank 17-18 másodpercet buktak Contadorral, 20-at Evansszel szemben.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, Andynak ezen a köcsög szakaszon fog elmenni a Tour, ezt nem hiszem el...

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Cadel Evans piszok jó helyzetben van. Főleg ha most sikerül még hoznia a két Schlecken.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Karcos lesz ez a lejtő Samuval, és ha Contador tovább izmozik... csak ne bukás döntsön.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)