Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egész konkrétan ritka, nyílt és őszinte nyilatkozat, amely szvsz teljesen fedi a valóságot. Ha elég erősek lettek volna, akkor el is mentek volna. Az teljesen ostoba versenyző, aki annak ellenére nem lépne el, ha el tudna... Ilyen nincs. Nem volt erő, ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Az ember arca leszakad Kim Andersen nyilatkozatán...
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9716roniadi
Pontosan melyik részétől kellene?Schleck
Konkrétan annyira nem mondott hülyeséget, hogy én is így láttam a dolgokat. Nem a taktikával volt baj, nem volt erő...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az ember arca leszakad Kim Andersen nyilatkozatán...
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9716roniadi
Pontosan melyik részétől kellene?

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Az ember arca leszakad Kim Andersen nyilatkozatán...
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9716

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Contador:

As my right knee was hurt, I was forced to compensate with the other leg and it wasn’t my natural pedalling style. However, I’m feeling better and better. I’m confident that I’ll go better in the Alps than in the Pyrenees.

"The Giro was a very exciting race with many possibilities to attack. At the Tour, there are many kilometres between the climbs. It reduces the possibilities to attack.

"With the overall classification that we have now, I wouldn’t win the Tour de France in the last time trial, so I have to attack somewhere to beat [Thomas] Voeckler and [Cadel] Evans. Without the crash that delayed me on day 1, I could have waited for the time trial, not now.

"[Voeckler] He’s got an incredible form and it’ll be hard to throw him out of first place. Without any doubt, he’s a candidate for the overall victory. He’s a favourite at the same level as Evans right now.

Teljes cikk

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kongrat Knézynek, hogy nem sikerült észrevennie, hogy Hagen csak Swiftet vezette fel.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Ha nem lesz támadás, akkor Voeckler megnyeri. Ha meg lesz, akkor aki támad az megérdemli majd, ebben a mezőnyben.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem meg Basso semilyen gyengeséget nem mutatott. Még ő volt az, aki legalább ment vmit, vagy néha komolyabb próbálkozása volt, abból volt az egyetlen érdei attak, amikor ő megindult 1-2 km-rel a vége előtt. Abszolút erős volt. Ritmust váltani már nem tud, de saját tempóban bárkire felér a mai ergya mezőnyben. Andy nembírja sokáig a megindulást, azaz Basso simán felér rá, ha nem is tudja lereagálni azonnal, akkor is. Még Cadel aki eddig abszolút hibátlan. Conta szenved, Schleckek meg szokásos, Frank egy szakaszra mindig jó, Andy meg ott bassza szájba magát ahol van. Főleg a nyilatkozata után, hogy nem volt elég nehéz és meredek a hegy...

Alpok egyértelműen Bassónak (irammenőknek) kedvez, én ott tőle várok egy komolyabb attakot. Egyet aludva a szakaszra nálam Andy teljesen lejáratta magát. A magam részéről vagy Cadel, vagy Voeckler nyerje az idei Tourt, esetleg Frank, ha tud csinálni még egy elmenést, a többi egész egyszerűen EDDIG nem érdemli meg, se Andy, se Conta, se Basso. Bár ha vmelyik képes lenne egy komoly, leglább 1-2 perces elmenésre, akkor persze ezt hajlandó vagyok felülírni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Na Cavendsih tegnap is vontattatta magát, lassan megbüntethetnék érte, mert vannak akik megpróbálnak saját erőből végig menni, és kizárják őket ha nem sikerül, és egyébként is jóval fáradtabban érkeznek a másnapi sík szakaszra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
/*Azt h a Giro eddig idén is jobb volt, már-már le se merem írni... A dimbes-dombos szakaszok persze jók voltak, de az kevés, ha a nagy hegyeken semmi sem történik*/Black_Adder
A Giro az Etnán eldőlt, és igazából kb. minden szakasz forgatókönyve hasonló volt, csak az volt a kérdés, hogy kinek jótékonykodik AC. Nekem ez jobbant etszik, buzulás ide vagy oda.

Amúgy meg Andy tényleg mehetett volna ma tovább, de hát ez a taktika, lehet, hogy bejön. Az Alpokban muszáj lesz már leszakítani minimum Evanst mert így most ő van nyeregben (meg persze Voeckler 😊 )Rajna
Lehet h eldőlt már az Etnán, de legalább történt valami a szakaszokon utána isBlack_Adder
Nézőpont kérdése, szerintem nem történt semmi, annyira sem volt izgalmas, mint egy sprint, lehetett tudni, ki hol lesz.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Netes komment:
"hát ha ilyen a tiszta verseny, akkor inkább engedélyezzék a szabad cuccozást" 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
/*Azt h a Giro eddig idén is jobb volt, már-már le se merem írni... A dimbes-dombos szakaszok persze jók voltak, de az kevés, ha a nagy hegyeken semmi sem történik*/Black_Adder
A Giro az Etnán eldőlt, és igazából kb. minden szakasz forgatókönyve hasonló volt, csak az volt a kérdés, hogy kinek jótékonykodik AC. Nekem ez jobbant etszik, buzulás ide vagy oda.

Amúgy meg Andy tényleg mehetett volna ma tovább, de hát ez a taktika, lehet, hogy bejön. Az Alpokban muszáj lesz már leszakítani minimum Evanst mert így most ő van nyeregben (meg persze Voeckler 😊 )Rajna
Lehet h eldőlt már az Etnán, de legalább történt valami a szakaszokon utána is

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
/*Azt h a Giro eddig idén is jobb volt, már-már le se merem írni... A dimbes-dombos szakaszok persze jók voltak, de az kevés, ha a nagy hegyeken semmi sem történik*/Black_Adder
A Giro az Etnán eldőlt, és igazából kb. minden szakasz forgatókönyve hasonló volt, csak az volt a kérdés, hogy kinek jótékonykodik AC. Nekem ez jobbant etszik, buzulás ide vagy oda.

Amúgy meg Andy tényleg mehetett volna ma tovább, de hát ez a taktika, lehet, hogy bejön. Az Alpokban muszáj lesz már leszakítani minimum Evanst mert így most ő van nyeregben (meg persze Voeckler 😊 )

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért ha lennének VDBék lehet h nem támadnának, de ha mennének egy kemény fárasztó tempót, utána ha megtorpannak, más könnyebben támadhatna. Rosszabb semmi esetre se lenne a helyzet velük se...

Cadel viszont többet van a boj elején, mint eddig összesen 😀 Ez persze nem nagy szó, de mindenképp kellemes meglepetés, h magának is tud menni. Ha nem lenne gyenge napja, akkor eddig neki áll a zászló...

Egy jó formában lévő Joaquin Rodriguez viszont sokat dobhatna a versenyen. Mondjuk neki is kéne min5 perc az ITTre, ami úgyse jönne össze, de ő legalább minden bizonnyal csinálna valamit...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Néhány kitétel:
-Pantani v. Schleck stílusa... sokat beszéltük már, más típusú versenyzők. Amúgy is Marconak muszáj volt min 5 perc mindenkivel szemben a TT miatt. Igor
Ezzel az a baj, hogy Andynak is menni kéne Evans miatt. Reálisan nézve tőle kifog kapni a TTn. Persze könnyen lehet, hogy Andy úgy gondolkodik, hogy most fárasztja és majd az Alpokban odabassza, csak ez a taktika tavaly se jött be neki.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Néhány kitétel:
-Pantani v. Schleck stílusa... sokat beszéltük már, más típusú versenyzők. Amúgy is Marconak muszáj volt min 5 perc mindenkivel szemben a TT miatt.
Ettől független megjegyzem, a mai Schleck-taktika nekem se tetszett annyira (hacsak nem volt Frank hullagyenge.. de az fura lenne) a végén lévő támadás teljesen értelmetlen.
De az végre ma látszott mindenki számára, hogy Andy is erős a hegyen, és Cadel kifejezetten jól ment... jövő héten már brusztolni kell a tesóknak, hogy odaverjék őt - ez lesz a TOP 3, márha Voecklert le tudják szakítani. Bassonak már voltak gyengeségei, és Contador is szenvedett arcra, persze lehet pókerezik.
-VDB itt lenne... nem lennénk semmivel előrébb. Böszmeerős lenne az Omega Lotto, és ők vinnék a csapatversenyt + lenne még egy arc, aki tempót menni tud hegyen, de nem támadgat. Wiggins dettó, ő is Evans Light... etaponként egyszer megkísérti a sorsot (szóval ebből a szemppontból Schleckék mérföldekkel többet tudnak), de elmenni ő is ritkán tud.

Igazából Rajnának volt ma igaza, aki azt mondta ma, hogy Joaquim Rodriguez kéne ide, aki bőven támadna.. csak neki ezek a hegyek nem elég meredekek szvsz, a hegyi irammenők visszacsörlőznék ülésben.
(Hushovd beszólás jó volt 😀)

PS: akkor Vanendert fogja a végén nyerni a sárgát? :o

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Andy azért állt le 5mp után, mert Contador meg Evans átvette a támadást. Ha egyedül maradt volna, akkor egy kicsit gyorsabban menve előnyt szerezhetett volna, azt a tempót viszont sokáig nem tartani. Ennyi. Igen Pantani tudta és végig is vitte, Andy nem, ő ennyit tud. Miután látta h senki esélyest nem szakított le /*valójában Basso nem vette át rögtön azokat a támadásokat, de saját tempóban felérhetett volna*/
Próbálkozott ennyit tudott. Mások ennyit se tettek, pedig van akinek nagyobb szüksége lenne egy sikeres támadásra.

Azt meg, h a végén minek ment el 2mpt, a szemére vetni, nos az a nevetséges. Ha nem ment volna akkor tuti az lenne, h miért nem ment legalább a végén néhány mpre. Nem volt nagy támadás, nem ért el vele sokat, nem ment jól a szakaszon, de az utolsó hajrája miatt szívatni az már az üldözési mánia teteje. Ennek a szakasznak a nagy része miatt lehetne őt elmarasztalni /*ACt sokkal jobban 😛*/ pont az utolsó 20m miatt nem.
Egyébként azt a támadást se tudta volna végig vinni ha lett volna még a szakaszból. Abban a tempóban nem tudott volna sokat menni, Evansék utolérte volna, aztán megállnak és mindenki más is felér...

Eddig ez így nagy csalódás. Az biztos h nagyon hiányzik az RSH, VDB, Wiggins, vino és a többiek, meg h jó formában legyen Gesink vagy Kreuzigher őket felhozni viszont nincs sok értelme, mindig az hiányzik aki nincs itt, de ők se biztos h támadnának. Ez a kivárás nagyon ragályosnak tűnik sajnos.
Egy nagyon kicsit viszont még bízok benne, h az Alpokban lesz akinek muszáj lesz kockáztatnia, és fog is. A mezőny egyébként kiegyensúlyozott lenne...

/*Azt h a Giro eddig idén is jobb volt, már-már le se merem írni... A dimbes-dombos szakaszok persze jók voltak, de az kevés, ha a nagy hegyeken semmi sem történik*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://en.wikipedia.org/wiki/Plateau_de_Beille
Ajánlom az időket. Ennyit Knézyék faszságáról, hogy 50 perc alatt mennek fel megy ilyenek.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
de h a vegen mit a tokomet kellett menozni az egyszeruen erthetetlen ... vkinek van vmi logikusnak tetszo tippje ?
4x v 5x berantotta a tempot abbol legalabb 2x mehetett vna mert maximum nem egyedul marad hanem meg vki aki nem frank megy vele. de ez a szaggatas a vegen mi a pocsomre volt jo az egyszeruen nem fer a fejembe.
legalabb tamadott vna 2 kilivel a vege elott egy nagyot ha maskor nemis. a jo oreg marco csinalt olyat a 99es Giron. 2 kmes tablaig semmi de mondjuk odaig sem seta tempo az elso hegyi szakaszon. de a 2es kapunal kiallt a nyeregbol lefogott es ugy odadurrantott h adott 2 percet azoknak akikkel egyutt ment fel odaig. de ez amit ma andy muvelt elegge langyosfos volt sajna. a tobbiekre meg sok jo szot plane nem tudnek mondani :/ mondjuk csalodott nem mondanam h vagyok csak bekell latni h ez a mezony ennyit tud. mondjuk ha vandenbroeck es wiggins lenne sztem az jobban inspiralna a tamadasokat meg a tempomenest is hegyen mert ellenuk tenyleg kene az elony a cronora dehat sajnos nincsen ha.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nekem az volt csalódás, hogy Andyn látni lehetett, hogy ma erősebb volt mindenkinél, erre produkálta ezeket a semmi 5 másodperces támadásokat. Tök jól megindul ott hagyja a többieket erre megáll. Ezek után megértem Soldit.FViktor93
Igen, ez Sipit és Knézyt is bosszantotta, meg engem is. Ha erő, akkor menjen, látszott rajta, hogy jó erőben van. Tetszett az a beszólás, hogy csak jönne Hushovd, rendet vágna itten. 😂
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nekem az volt csalódás, hogy Andyn látni lehetett, hogy ma erősebb volt mindenkinél, erre produkálta ezeket a semmi 5 másodperces támadásokat. Tök jól megindul ott hagyja a többieket erre megáll. Ezek után megértem Soldit.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Egyébként látva hogy Peraud hogy megy (12. összetettben), ezen a Touron Absalon első számú esélyes lenne az ziher.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Csalódás volt ez a szakasz, ezt a taktikus kínlódást én nem tudom értékelni, küzdelemre, agresszívabb támadásokra számítottam (az már mindegy, hogy sikerült volna elmenni vagy tudnak a követők is tempót váltani, csak lett volna valami versenyszerűbb...)

A 16.-17. szakaszra leszek kíváncsi, hátha lesz sikeres szökés, a 18-19. szakaszon úgyis dettó ez a takonyformázgatás lesz, mint ma.

Nem segítene az időjóváírás legalább a hegyi befutós szakaszokon?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Grat Jellének, kár, hogy VDB bukott, nagyon jó segítője lett volna a hegyeken. 😊
Viszont így nemcsak VDB fan lettem, hanem Vanendert fan is, így kell ezt.

Andy utolsó 20 méteren való 2 sec előnykiharcolása meg nekem nevetséges, semmire se volt jó...
több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Voecklert lassan komolyan rá lehetne tenni a listára. Akár jobb helyen zárhat, mint Cunego...Black_Adder
Ha csütörtökön lőtávolban marad felrakom, meg a csütörtöki etap után legjobban állóhoz mérem a különbségeket is.Ha akkor nem javít Conta, akkor elszállt nálam.