Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Schleck 9 percet kapott Durbridge-től és még hol a vége.
Hát pajtás formaidőzítés ide vagy oda ez édes kevés lesz a Touron még a dobogóhoz is...eaglesmcnabb
Elesett.Schleck
ja azt vágom, 12 kilinél, de ahogy nézem az idejét, még az első szektorban volt a legjobb. :/
Állítólag a fizikai sérülései nem nagyok, legalábbis a csapatfőnök azt írta twitteren.
Nincs még formában, és biztos vagyok benne hogy nem is adott ki magából mindent, pláne hogy még bukott is.
Bízom benne hogy a Touron 5 percnél nem kap többet a két nagy kronón...
Ejj de várom már azt a júliust.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Schleck 9 percet kapott Durbridge-től és még hol a vége.
Hát pajtás formaidőzítés ide vagy oda ez édes kevés lesz a Touron még a dobogóhoz is...eaglesmcnabb
Elesett.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Schleck 9 percet kapott Durbridge-től és még hol a vége.
Hát pajtás formaidőzítés ide vagy oda ez édes kevés lesz a Touron még a dobogóhoz is...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Tavaly 2 nap alatt értünk körbe, 21-es átlaggal. Az úgy pont kellemes volt 😀

Rajna: ezért mondtam, össze lehetne egyeztetni a dolgokat 😊 nekem pl. július 7-től szabad az időm, addig tömve vagyok programokkal.
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Július elején szeretném megint körbetekerni a Balatont. Tavaly harmadmagammal csináltam, idén jó volna legalább kétszer ennyi ember. A táv 210 km, de nem nagy kihívás. A Badacsony környékén vannak emelkedők szép számmal ugyan, de a java az sík.

Innen lenne kedve valakinek csatlakozni? Még a részletek nincsenek letisztázódva, de minden megbeszélhető, ötletekre is nyitott vagyok.shawnka
Milyen tempóban gondolkozol? 1 vagy 2 nap alatt szeretnéd letekerni ? Előbbi eléggé combos, túl sok nézelődés meg öröm nem lenne benne, de meg lehet csinálni. 2 nap alatt viszont szerintem "lazán" teljesithető és akkor meg lehet közbe állni sörözgetni stb... Engem adott esetben, ha idegenként is lehet jelentkezni, érdekelne a dolog.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Július elején szeretném megint körbetekerni a Balatont. Tavaly harmadmagammal csináltam, idén jó volna legalább kétszer ennyi ember. A táv 210 km, de nem nagy kihívás. A Badacsony környékén vannak emelkedők szép számmal ugyan, de a java az sík.

Innen lenne kedve valakinek csatlakozni? Még a részletek nincsenek letisztázódva, de minden megbeszélhető, ötletekre is nyitott vagyok.shawnka
Tavaly én Siófok-Fonyódot csináltam csak (a hosszabbfélét persze 😀 ), de jó móka. Július elején viszont sajna haverokkal leszek pont Almádiban ,egyébként mennék szívesen.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Július elején szeretném megint körbetekerni a Balatont. Tavaly harmadmagammal csináltam, idén jó volna legalább kétszer ennyi ember. A táv 210 km, de nem nagy kihívás. A Badacsony környékén vannak emelkedők szép számmal ugyan, de a java az sík.

Innen lenne kedve valakinek csatlakozni? Még a részletek nincsenek letisztázódva, de minden megbeszélhető, ötletekre is nyitott vagyok.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
A vége nagyon izgalmas lett, Cadel meg kurva nagyot ment.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
http://www.mavic.com/en/tour-de-france-contest

lehet nyerni egy ülést a Mavic kísérőkocsiba a 11. szakaszra. hátha érdekel valakit testközelből a verseny 😀
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 462 — Panthers fan
Már hogy lenne az, díjazza, ha jobb vagy csak valaki mindig a seggeden kapaszkodik.
Rajna
Ugyan már, ha jobb vagy, szakítsd le. Arról nem is beszélve, hogy a jóváírást jellemzően inkább azok vitték el, akik gumiztak kilométereken át, aztán lesprintelték azt, aki végig melózott. Jobb az, ha nincs jóváírás és csak a tiszta idő számít, rengeteg lehetőség van 3 hét alatt időt nyerni.

Perception is reality.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
A végén egy kicsit paráztam, de szerencsére nyert a kanadai. De Gendt iszonyat szimpatikus versenyző, hajrá a továbbiakban 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Bassz 16 mp-n múlott a Giro Rodriguez-nek. A hegyeken kellett volna egy kis előnyt szedni és akkor meglett volna ez a győzelem. Nagyon sajnálom mert nagyon nagyot küzdött. De Gendt-et se felejtsük el, ő is óriásit ment ezen a Giron, és még surranó pályán majdnem meg is nyerte.danyly
A 16 mp az kb. pont abból az idióta szabályból jött, hogy síkon van jóváírás, hegyen meg nincs. De a sportban nincs ha, és ha így lett volna a szabály, akkor valószínűleg máshogy ment volna Hesjedal is.Schleck
a jóváírás is faszság, nem véletlenül nincs a Touron sem.shawnka
Már hogy lenne az, díjazza, ha jobb vagy csak valaki mindig a seggeden kapaszkodik.

Mellesleg Rodriguez egy gyengébb menettel is simán a legjobb volt a hegyekben és az összetett sem volt messze. Hesjedalnak és De Gendtnek nagy grat, utóbbira kíváncsi leszek a továbbiakban.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
azt nagyon sajnálom, hogy De Gendt nem jön a Tourra. majd a Vacansoleilből Hoogerland villan megint 😀 csak remélem nem úgy, mint tavaly.

szörnyű, hogy milyen messze van még a Tour kezdete.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bassz 16 mp-n múlott a Giro Rodriguez-nek. A hegyeken kellett volna egy kis előnyt szedni és akkor meglett volna ez a győzelem. Nagyon sajnálom mert nagyon nagyot küzdött. De Gendt-et se felejtsük el, ő is óriásit ment ezen a Giron, és még surranó pályán majdnem meg is nyerte.danyly
A 16 mp az kb. pont abból az idióta szabályból jött, hogy síkon van jóváírás, hegyen meg nincs. De a sportban nincs ha, és ha így lett volna a szabály, akkor valószínűleg máshogy ment volna Hesjedal is.Schleck
a jóváírás is faszság, nem véletlenül nincs a Touron sem.shawnka
A Tour-on is volt régen a hegyen és síkon is jóváírás, utána már csak síkon és végül eltörölték végleg.
Igen, akkor kicsit lehetett játszani az idővel. Emlékszem még egy Tour-on az utolsó Champs-Élysées-és szakaszon Ullrich még ráment a jóváírás mp-re. Volt (van) előnye és hátránya is ennek a jóváírás dolognak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
Bassz 16 mp-n múlott a Giro Rodriguez-nek. A hegyeken kellett volna egy kis előnyt szedni és akkor meglett volna ez a győzelem. Nagyon sajnálom mert nagyon nagyot küzdött. De Gendt-et se felejtsük el, ő is óriásit ment ezen a Giron, és még surranó pályán majdnem meg is nyerte.danyly
A 16 mp az kb. pont abból az idióta szabályból jött, hogy síkon van jóváírás, hegyen meg nincs. De a sportban nincs ha, és ha így lett volna a szabály, akkor valószínűleg máshogy ment volna Hesjedal is.Schleck
a jóváírás is faszság, nem véletlenül nincs a Touron sem.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassz 16 mp-n múlott a Giro Rodriguez-nek. A hegyeken kellett volna egy kis előnyt szedni és akkor meglett volna ez a győzelem. Nagyon sajnálom mert nagyon nagyot küzdött. De Gendt-et se felejtsük el, ő is óriásit ment ezen a Giron, és még surranó pályán majdnem meg is nyerte.danyly
A 16 mp az kb. pont abból az idióta szabályból jött, hogy síkon van jóváírás, hegyen meg nincs. De a sportban nincs ha, és ha így lett volna a szabály, akkor valószínűleg máshogy ment volna Hesjedal is.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bassz 16 mp-n múlott a Giro Rodriguez-nek. A hegyeken kellett volna egy kis előnyt szedni és akkor meglett volna ez a győzelem. Nagyon sajnálom mert nagyon nagyot küzdött. De Gendt-et se felejtsük el, ő is óriásit ment ezen a Giron, és még surranó pályán majdnem meg is nyerte.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Egyébként magához képest elég jól megy J. Rodriguez. De azért biztathatnák egy kicsit jobban is a spanyolt a kocsiból.danyly
Már régóta nem annyira "ótvar" időfutammenő, mint aminek tartják... picit jobbat ment, mint amit vártam, de kb. ez a realitás.
TOP 3-nak mind gratula.. majdcsak nyer Purito is egy GT-t hamarosan.. talán a Vueltát.

De Gendt nem ment akkorát, mint amit vártam tőle amúgy.. de a második hely nem nagyon lett volna meg ígyse-úgyse.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 178 — Tyrone Creek
MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! :') Elmondhatatlanul boldog vagyok 😀

De rohadt szoros volt ez itt a végén!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezaz! De Gendt megcsinálta a 3. helyet.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egyébként magához képest elég jól megy J. Rodriguez. De azért biztathatnák egy kicsit jobban is a spanyolt a kocsiból.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon szoros lesz, kb. lesz vagy 10 mp különbség az első és a második között. Sajnos úgy néz ki Hesjedal nyer, bár volt egy elváltása és ez által egy nehéz kanyar vétele, de sajna nem nagyon rázta meg.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Larsson csalódás.

Egyébként talán izgalmasabb lett volna ez a rózsaszín trikóért ha van jóváírás hegyen is, de így teljesen egyértelmű. Grat Hesjedelnak, bár én inkább Rodriguez párti vagyok.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
J. Sergent már 34 perc alatt ment, 49.7 km/h átlaggal. Ez már jó idő. Tavaly a vb-n 18-ik lett.
Szerintem nyerni olyan 32 vége idővel lehet. Az 50 km/h feletti átlag tuti meg lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A tavalyi svájcin volt 33 kilos időfutam, ott 7 másodpercet kapott Larssontól.. (és 48-at Cancellarától), az is elég komoly.Igor
Igen igazad van azt ki is hagytam.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.