Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egyébként Jerome úgy látom elmozdul ma az utolsó helyről 😛 😀eaglesmcnabb
El-el, mert nem volt nagy iram a nagy hegyen, és szinte végig elöl volt. Viszont a lanterne rouge tippem tuti nem jön be, mert ma Steegmans is feladta. 😕Vrijbloed
Viszont a most utolsó helyre került srácnak még életemben nem hallottam a nevét. Valami Bakkazakova, egyes források szerint Bikkazakova, mások simán a keresztnevén Amadornak hívják. De az tény, hogy Jeromenak szép előnyt sikerült összeszednie vele szemben.Schleck
Pont ezt néztem én is, az eddigi szakaszok során sem hallottam semmit róla, még akkor is, ha nem minden kerekesről esik szó, de a legtöbbjükről azért igen. Jó 5 perc előnye van Jerome-nak, bár az szép volt, hogy eddig az Europcar adta az első és az utolsó helyezettet is, ez msot változott. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként Jerome úgy látom elmozdul ma az utolsó helyről 😛 😀eaglesmcnabb
El-el, mert nem volt nagy iram a nagy hegyen, és szinte végig elöl volt. Viszont a lanterne rouge tippem tuti nem jön be, mert ma Steegmans is feladta. 😕Vrijbloed
Viszont a most utolsó helyre került srácnak még életemben nem hallottam a nevét. Valami Bakkazakova, egyes források szerint Bikkazakova, mások simán a keresztnevén Amadornak hívják. De az tény, hogy Jeromenak szép előnyt sikerült összeszednie vele szemben.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Egyébként Jerome úgy látom elmozdul ma az utolsó helyről 😛 😀eaglesmcnabb
El-el, mert nem volt nagy iram a nagy hegyen, és szinte végig elöl volt. Viszont a lanterne rouge tippem tuti nem jön be, mert ma Steegmans is feladta. 😕
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Soldi engem már tényleg csak az érdekelne, hogy tegnap miért kellet volna mennie Andynak?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tehát
Ha Contador nem támad hátrányban, semmi baj, csak egy gyenge napja volt
Ha Andy nem támad előnyben akkor egy fasz.

Ha Contador kap 13mpt akkor semmi baj, csak egy gyenge napja volt
Ha Andy kap 8mpt akkor egy szerencsétlen utolsó looser.

Nem pozitív irányba vagy elfogult Contador mellett, hanem negatív irányba Andy mellett, de nagyon.Black_Adder
Nem. Engem rettenetesen zavar az itt tömjénző Andy-hype az ordítóan nagy nullára. Mert egy olyan kerekes van egekbe emelve, aki életébe nem nyert, nemhogy GT-t, de még egy legendás szakaszt sem, amikor mindenkit odavert volna. Semmi több, mint egy erős versenyző, akinek a Hushovdhoz hasonló versenyzői morálnak csak tizede ha van. De nála csak többet mutatott esélyesek vannak a mezőnyben. Mindenkinek van már nagy skalpja, neki egy sem... Ez az ember pedig 4 éve erre a versenyre készül, majd szürkén végigteker az élmezőnyben, ez mind amit fel tud mutatni. Édes kevés... Contadort már láttam jól menni, ez a Contador gyenge, azért nem ment, de róla tudhatjuk, mert láttuk már nem egyszer, hogy megy, ha lenne erő. Andy soha életében nem ment még... Ez a bibi... Pedig erre készül minden évben, ez a "kifogás" minden más versenyen, ahol lefőzik neki a kávét. De itt sem csinál semmit, csak nem főzik le a kávét. Pedig ő "hegyimenő" lenne, vagy mi a szösz. Tiszta szégyen rá ilyen jelzővel illetni őt, Virenquék után...

Rajna:
Ez a ritka, ha így tud nyerni vki. Arm mindig odabaszta a mezőnyt (az hogy szökevény nyerte a szakaszt, kit érdekel?), amikor Ullrich nyert, akkor ő is odabaszta a mezőnyt Andorrába menet, vagy tán elfelejted ezt az apróságot? Aki nyerni akar, annak oda kell basznia a mezőnyt. Egyszer, tényleg csak egyszer szeretném látni, amikor mondjuk megindul és több mint egy percet kioszt mindenkinek Andy. Na ilyen egy nagy versenyző. Hát ő nem az (egyelőre). Ilyen diadalok tesznek egy versenyzőt nagy versenyzővé. amíg ez nem következik be, addig meg hagyjuk az állandó magyarázkodást, hogy most éppen miért nem ment. A tény az, hogy sosem megy. Kiváló kerekes nulla eredménnyel - még a részsikereket tekintve is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Az a baj, hogy Andy agyon van hype-olva. Pedig egész pályafutása alatt nem nyert semmit és nem volt még egyetlen olyan pillanata se amire az utókor emlékezni fog. Egyelőre nem több, mint egy jó kerekes, amiből a kerékpársport történetében rengeteg volt. Míg Contador-ra megy a lehúzás (mert egy kemény Giro után a királyetapon 13 mp-et kap az agyon hype-olt Andy-től) amikor ő már ha holnap visszavonulna legenda lenne.
tamasboldizsar
Azt szerintem a nagy többség nem vitatja, hogy egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy míg Contador egy sporttörténeti kerekes, addig Schleck csak egy menő aki a korban erősnek száímtott de semmi több. Viszont pont ebből kiindulva vicces, hogy egyesek néha érzékenyebbek Andy megrogyásaira. A tegnapi nap fordított helyzetben nem lett volna gáz jah. Kettős mérce van, mert két külön klasszisról beszélünk. Ha Armstrong kap 13 másodpercet Ullrichtól (olyan szituban, amikor amúgyis másfél perc hátránya van), az sokkal durvább, mint fordítva. A 8-13 összehasoníltás pedig röhej, mindenki ezerszer leírta már, hogy az Andynak nem fekszik, és ezt igazolja minden eredmény régebbről. Andy egy valamiben nagyon jó jelenleg, ez pedig a sorozatos nagy hegyek, Contadorra nem lehet mondani, hogy ez nem az ő terepe lenne. Amúgy pedig úgy kapott 13 másodpercet, hogy Andy csak tempót ment, semmit nem haladt mert Frank ellen nyilván nem akart harcolni, Contador erről a tempóról szakast le a végén. Nem a világvége, és nálam Contadornak még mindig van esélye (nem is kevés) Andyval szemben, de egy klasszist ilyenkor be lehet oltani. Ahogyan Cavendishnek is gáz már, ha jó vonattal 7-8. helyen végez egy erős mezőnyben, pedig Greipeltől ezt elnézzük. Mások az elvárások, amiért megdolgoztak.

több mint 12 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Az a baj, hogy Andy agyon van hype-olva. Pedig egész pályafutása alatt nem nyert semmit és nem volt még egyetlen olyan pillanata se amire az utókor emlékezni fog. Egyelőre nem több, mint egy jó kerekes, amiből a kerékpársport történetében rengeteg volt. Míg Contador-ra megy a lehúzás (mert egy kemény Giro után a királyetapon 13 mp-et kap az agyon hype-olt Andy-től) amikor ő már ha holnap visszavonulna legenda lenne.

A mai szakaszról:
Hushovd valami eszméletlen. Sose szerettem, de ez a Tour alatt teljesen megváltoztak vele kapcsolatban az érzéseim.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Tehát
Ha Contador nem támad hátrányban, semmi baj, csak egy gyenge napja volt
Ha Andy nem támad előnyben akkor egy fasz.

Ha Contador kap 13mpt akkor semmi baj, csak egy gyenge napja volt
Ha Andy kap 8mpt akkor egy szerencsétlen utolsó looser.

Nem pozitív irányba vagy elfogult Contador mellett, hanem negatív irányba Andy mellett, de nagyon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ti itt miről beszéltek? Úgyis Samu Sanchez nyeri a Tourt. 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Contador miért nem támadott? Lassan 2 perc hátrányban van Cadeltől és Andytól. Neki kéne támadni. Nem Andyt kell számon kérni hanem AC-t. Ne haragudj Soldi de eszméletlenül elfogult vagy.
Mellesleg 13 mp-t hozott Contadoron úgy hogy nem támadott. Contador meg keményen küzdött azért a szaros 8 mp-ért.Ez a nem mindegy. 1 perc előny bőven elég neki a TT-re, úgy látom ez simán megvan.
Egy Tour 21 napos, nem 12.eaglesmcnabb
Az a baj, hogy nem én vagyok elfogult, nem is lehetek sem szakmámból kifolyólag, illetve mert nem Contador a kedvencem, sőt... Hanem ti nem láttok tisztán ettől a Schleck-mániától, de a tény az, hogy Andy soha egyetlen nagy diadalt nem tudott felmutatni. Nincs egyetlen szakasz sem, amikor úgy támadott, hogy mindenkit odaver... Egy jó kerkes, aki még semmit nem mutatott... Kifogás mindig van és volt, hogy most éppen miért nem ment, de még soha nem ment. ez a tény, a többi rizsa.

Contador most nem ment, mert nem volt benne erő. Ennyi történt. De mint mondtam, elég nagy dolog, ha vki akkor gyenge, vagy az a gyenge napja, ha kap kemény 13 mp-t egy pireneusi királyetapon a nagy és csodálatos állandó akcióban lévő Andytől...Soldados
Nem volt állandóan akcióban. Senki sem mondta 😊 de tény hogy támadott. de amikor Frank elment már nem volt értelme. Szerinted volt?
Nem kell akcióban lenni állandóan ahhoz hogy Tourt nyerj. Nem kell Pantaninak lenni ahhoz hogy Tourt nyerj.
Az eddigi 97 Tour győztesből a "mindigtámadok" Pantanikból volt több vagy a visszafogottabban akciózókból?
Így is lehet Tourt nyerni, meg úgy is.
Armstrong sem akciózott egyfolytában, nyert ő úgy Tourt hogy egy szakaszt sem nyert. Tavaly Contadornak is csak egy valamicske támadása volt, amikor Andynak leesett a lánca. És megnyerte a Tourt? MEG.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Contador miért nem támadott? Lassan 2 perc hátrányban van Cadeltől és Andytól. Neki kéne támadni. Nem Andyt kell számon kérni hanem AC-t. Ne haragudj Soldi de eszméletlenül elfogult vagy.
Mellesleg 13 mp-t hozott Contadoron úgy hogy nem támadott. Contador meg keményen küzdött azért a szaros 8 mp-ért.Ez a nem mindegy. 1 perc előny bőven elég neki a TT-re, úgy látom ez simán megvan.
Egy Tour 21 napos, nem 12.eaglesmcnabb
Az a baj, hogy nem én vagyok elfogult, nem is lehetek sem szakmámból kifolyólag, illetve mert nem Contador a kedvencem, sőt... Hanem ti nem láttok tisztán ettől a Schleck-mániától, de a tény az, hogy Andy soha egyetlen nagy diadalt nem tudott felmutatni. Nincs egyetlen szakasz sem, amikor úgy támadott, hogy mindenkit odaver... Egy jó kerkes, aki még semmit nem mutatott... Kifogás mindig van és volt, hogy most éppen miért nem ment, de még soha nem ment. ez a tény, a többi rizsa.

Contador most nem ment, mert nem volt benne erő. Ennyi történt. De mint mondtam, elég nagy dolog, ha vki akkor gyenge, vagy az a gyenge napja, ha kap kemény 13 mp-t egy pireneusi királyetapon a nagy és csodálatos állandó akcióban lévő Andytől...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Egyébként Jerome úgy látom elmozdul ma az utolsó helyről 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Hatalmas versenyző. Bár a sprinteknél elmarad a többiektől, de akkor is rajta látnám szívesen a zöld trikót. Mondom ezt Cavendish fanként.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 423 — TODDHERREMANS79
Contador miért nem támadott? Lassan 2 perc hátrányban van Cadeltől és Andytól. Neki kéne támadni. Nem Andyt kell számon kérni hanem AC-t. Ne haragudj Soldi de eszméletlenül elfogult vagy.
Mellesleg 13 mp-t hozott Contadoron úgy hogy nem támadott. Contador meg keményen küzdött azért a szaros 8 mp-ért.Ez a nem mindegy. 1 perc előny bőven elég neki a TT-re, úgy látom ez simán megvan.
Egy Tour 21 napos, nem 12.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ááááááá! Ez az ember vmi überbrutál. Hushovd óriási, elképesztő ez a pali! Ilyen egy igazi versenyző. Aki tud, az megy. Hát ő megy, amíg csak bírja.Soldados
+1, nagy arc a pali.. 😀 csinálta ő ezt már hegyen mondjuk, szóval a többiek sejthették volna/kockáztathattak volna lefele.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ááááááá! Ez az ember vmi überbrutál. Hushovd óriási, elképesztő ez a pali! Ilyen egy igazi versenyző. Aki tud, az megy. Hát ő megy, amíg csak bírja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Hushooooovd 😀 :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Soldi.
Én továbbra sem értem miért kéne Andynek támadnia? Ő van a legjobb helyzetben most. Contadorral szemben van másfél perc előnye, és nem úgy tűnik most, hogy Contador tudna ezen javítani. Ellene nem kell támadnia mert a cronón nem fog ennyit kapni tőle. A tesója ellen nem kell támadnia mert mégiscsak egy csapat plusz nála bő 1 perccel jobb cronón. 😀 Egyedül talán Evans ellen kéne mennie mert ott hátrányban van és még a cronón is kapna. DE Evans ellen mert ráér majd az alpokban támadni. Ehhez még hozzátenném, hogy hatalmas balfaszság lett volna ha tegnap erőset támad, mert akkor nem tudott volna a tesója elmenni így. Látszott, hogy tegnap az volt a taktika, hogy Frank időt verjen rájuk.
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 113 — Tyrone Creek
Thor harmadikként ért fel az Aubisque-re. Még mindig képes meglepetéseket okozni 😀 Vive le Thor!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem írtam, hogy gecinagyot támadt.. azt írtam ő volt az első, akit támadt, és kétszer próbálkozott. Ennyi.
Ezt sokszor beszéltük már, hogy nálad a támadás mást jelent.. az utóbbi 20 évben tudott támadni mondjuk Pantani, Ricco és Contador.. esetleg Armstrong még? Én kicsit engedékenyebb vagyok.. lehet hogy nem jól használom a szaknyelvet, ha ez a helyzet, akkor sajnálom. Maradok kocaszurkolónak, és nem leszek szaktekintély, ez van.

Ja és azt mondtam, hogy aki szerint Andy tegnap gyenge volt.. az nem jól olvasta a helyzetet. Egyrészt nem látta, hogy mindig Andy zárt vissza Basso/Evans duóra, másrészt taktikailag hatalmas kreténség lenne Franket előreküldeni, ha Andy szarul érzi magát... egy kis paraszti logika, ennyi.
Lehet valaki szakteintély.. de az nem ugyanaz mint a szent tehén. Vitray is szaktekintély volt, és remek kommentátor egy darabig.. de nem biztos, hogy az utolsó egy-két olimpián már olyan volt mint fénykorában..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Contador szimpatikusan nyilatkozott, nem nyomott ilyen Nibali szintű kamuszövegeket. Jah, és ő is azt említette, hogy Basso és Cadel sem tudott menni Frankkal, mikor kérdezték tőle, hogy miért nem ment ő. Gondolom nem véletlenül nem említette Andyt, ő is sejti, hogy mi a taktika a Leopardnal. Kár, hogy egyes szurkolói nem tudják ilyen szimpatikusan viselni azt, hogy egy hegyen nem volt erős, mint ő maga.

szerk: Klödi feladta a Tourt, várható volt, már a szakasz elején minden baja volt.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Ha elindulsz, de nem enged a mezőny/utánad mennek = kuffervizit
Ha elindulsz, és elengednek/nem mennek utánad = támadás

Jól látom?

PS: most megy az ismétlés, aki tudja megnézheti.. és formáljon maga véleményt.Igor
Nem jól látod , ha Andy támadkuffervizit ha Andynel 1 mp-vel is többet próbálsz menni akkor már támadás.
Andy megpróbálta nem ment , minek erolkodjon lesz meg hegy neki nem most kell eldöntenie a dolgokat. Ő áll jelenleg legjobban (cadel szokásos elszallasaval számolva ) tempót bőven bírta , ő minek diktaljon farassza magát ráadásul Alberto is így leszakadt. Egyenlőre úgy tűnik nyeregbe érzi magát főleg hogy Frank is ott van. Cadelt meg könnyű megrogyasztani miatta nem izgul.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha elindulsz, de nem enged a mezőny/utánad mennek = kuffervizit
Ha elindulsz, és elengednek/nem mennek utánad = támadás

Jól látom?

PS: most megy az ismétlés, aki tudja megnézheti.. és formáljon maga véleményt.Igor
Nem látod jól.

Az nem támadás, hogy kibaszott 5 mp erejéig kiállok és taposok, majd hátranézek és jaj megállok, mert mindenki jön... Ha gondolod beteszek neked támadásról videókat, hogy lásd a különbséget... Ez nulla, ez kuffervizit volt. Nem engedték? Ez meg vicc... Úgy persze hogy nem engedik, hogy 5 mp-ig tapos, azt már hesszöl... Ennyire még én is össze tudnám kapni magam... Mit gondolt, 5 mp taposástól majd Basso, Cadel és mindenki azt mondja, "húúúú bazz Andy de megindult én ezt nem bírom, ha ilyen gecierős, akkor menjen!?" LOL... Ne nevetess ilyenekkel. Nem támadott. Mellesleg olyan amúgy nincs is hegyen hogy nem engedik, mert ha Te vagy a legerősebb, akkor elmész, mert a többiek nem bírják.

De akik szerint Andy támadott, azok nincsenek tisztában a kerékpársportban mit jelent az, hogy vki támad a hegyen... (Erre megint jöhet a magyarázás, hogy én vagyok az örökös megmondó ember, aki nem enged, de ez egész egyszerűen ostobaság, hogy ő támadott, mindössze megnézte, ki hogy reagál. Tudom, hogy utáljátok, ha ezzel jövök, de ez a szakmám, és nem kicsit nagyobb rálátásom van a sportok jelentős részére és hátterére (amelyek iránt érdeklődők), mert én nem egyszerűen szurkolóként ülök le nézni egy versenyt, ahogy a többség, s - jelen esetben - nem egy kerékpárossal beszéltem már, vagy éppen a méltán szaktekintélynek számító Sipivel is abszolút napi szintű személyes kapcsolatom van.

De ha vkinek jobb a sötétségben, akkor Andy gecinagyot támadott, de ezek a mocskok őt nem engedték, bezzeg Frankot igen. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha elindulsz, de nem enged a mezőny/utánad mennek = kuffervizit
Ha elindulsz, és elengednek/nem mennek utánad = támadás

Jól látom?

PS: most megy az ismétlés, aki tudja megnézheti.. és formáljon maga véleményt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Lehet, hogy egy kontrája volt Albertonak, amikor valaki más indított, és ő onnan próbált kontrázni.. bár én sem vagyok biztos benne. Olyan sztem nem volt, hogy ő indult meg a mezőnyből előre (vagy csak nem láttam)

Amúgy ez a tegnapi kifejezetten jó volt, ott volt Geraint Thomas (v. Simon Gerrans? 😊) műsora, ott voltak Samuék.. csak a főmezőny volt megint lusta, de azért Frank elmenése nem volt rossz.. és az, amikor utolérte Samuékat, az meg külön vicces momentum volt 😊

Az első nap nem szokás ellőni az összes puskaport.. még Armstrong se tette. Pantani más szitu, ő annyira gyenge TT's volt.. meg azért abban az időben kicsit durvábban/kevésbé ellenőrzötten doppingoltak. Ezt végülis Landis is megcsinálta.. 😊
Olyan se lesz már, mint Merckxék korában, hogy 10-12 perceket, vagy félórákat vernek egymásra.. evvan, ez is taktikusabb/szorosabb verseny lett, ezt kell szeretni/élvezni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)