Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Taaramaet benéztem, még jó hogy fantasyban Jeannesson megkapta a bizalmat. Gesink lefőtt, többi tippem még bejöhet...eaglesmcnabb
Hat a Taaramae tippeddel még mindig közelebb állsz mint mindenki más a Gesinkel 😀
15 emberből csak Te nem tettél Gesinkre
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát én nagyot csalódtam eddig Contador-ban. Ez egy nagy 0 teljesítmény volt tőle. Nem ezt vártam.
danyly
Szerintem teljesen papírforma. Nem hiába mondták, hogy ha vmikor nem lehet duplázni, az az idei év. Brutál kemény Giro volt és Contador 1000szer jobb formában volt, mint pl. a tavalyi Touron. Jó volt a formaidőzítése, utána kicsit pihent, de másfél hónap alatt két GTn jól teljesíteni a mai időkben nehéz, majdhogynem lehetetlen.

Frank Schleck és Samuel Sanchez, Cadel a 3 legerősebb + Andy Schleck. Ha Evans nem fől le óriási sansza van. Cunegoval viszont nem lőttem mellé, hogy jó lesz.tüsi91
Persze az én nagy kedvencem Pantani meg tudta csinálni de az más helyzet volt és más útvonalak ill. más típusú versenyzők. Ezt a duplázást nagyon sokáig senki nem fogja megcsinálni...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Taaramaet benéztem, még jó hogy fantasyban Jeannesson megkapta a bizalmat. Gesink lefőtt, többi tippem még bejöhet...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Ma nagyon kötözködős hangulatomban vagyok, de Jenőéknek azt is megsúghatná valaki, hogy Samu egyszerűenn nem baszk.Schleck
Aki az Euskaltelben van az baszk, tökmindegy, hogy Sydney-ben vagy Madridban született-e, már mehet az ETA-ba.

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Fehér Jeannesson lett. Pöttyös meg Samu
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma nagyon kötözködős hangulatomban vagyok, de Jenőéknek azt is megsúghatná valaki, hogy Samu egyszerűenn nem baszk.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hát én nagyot csalódtam eddig Contador-ban. Ez egy nagy 0 teljesítmény volt tőle. Nem ezt vártam.
danyly
Szerintem teljesen papírforma. Nem hiába mondták, hogy ha vmikor nem lehet duplázni, az az idei év. Brutál kemény Giro volt és Contador 1000szer jobb formában volt, mint pl. a tavalyi Touron. Jó volt a formaidőzítése, utána kicsit pihent, de másfél hónap alatt két GTn jól teljesíteni a mai időkben nehéz, majdhogynem lehetetlen.

Frank Schleck és Samuel Sanchez, Cadel a 3 legerősebb + Andy Schleck. Ha Evans nem fől le óriási sansza van. Cunegoval viszont nem lőttem mellé, hogy jó lesz.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Roche reméltem marad velük. Kreuziger meg elég vicc. Nem bírja a dombokat, de az utolsó hegy előtt kifárasztja magát, mikor van benne erő. Jeannesson adott 2 percet Taaramae-nek. Gesink meg szerintem még célba se ért

Most nézem Rolland is lehetne fehér
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Voeckler-ről sem fogják egyhamar lerángatni a sárgát, ha nem muszáj, menjen csak a Europcar, Rolland meg felviszi majd a hegyre. Állítom, hogy holnap még ilyen tempó se lesz, majd ilyen Riblon-félék hazaérnek.gerle
Amilyen eddig ez a Tour, a holnapi szakaszon se lesz sikeres szökés, kiemelt kategóriás hegy, aztán 42,5 kilométer lejtmenet a célig. Hogy miért jó ez így...Gogo
Városi lobbi meg kell az ilyen az erre specializálódott szökevényeknek, nem baj ez ha nem tömegével van.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Voeckler-ről sem fogják egyhamar lerángatni a sárgát, ha nem muszáj, menjen csak a Europcar, Rolland meg felviszi majd a hegyre. Állítom, hogy holnap még ilyen tempó se lesz, majd ilyen Riblon-félék hazaérnek.gerle
Amilyen eddig ez a Tour, a holnapi szakaszon se lesz sikeres szökés, kiemelt kategóriás hegy, aztán 42,5 kilométer lejtmenet a célig. Hogy miért jó ez így...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Voight hatalmasat ment, Voecklernek max respect, Samunak meg hatalmas gratuláció, jó helyre került a szakaszgyőzelem 😀

Fantasyba a vöklermedzsik annyira nem jött jól, de azért F.Schleck, Evans és A.Schleck hozták a pontokat, meg Rojas is szerzett néhányat, szvsz dobogó-közelben maradok

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Voeckler-ről sem fogják egyhamar lerángatni a sárgát, ha nem muszáj, menjen csak a Europcar, Rolland meg felviszi majd a hegyre. Állítom, hogy holnap még ilyen tempó se lesz, majd ilyen Riblon-félék hazaérnek.gerle
Holnap nyilván völgyszökevények lesznek, holnapután lesz megint szakaszkinézetű valami.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Azért vannak feltámadások, de innen tényleg meglepő lenne Contador. Viszont ezzel az infóval már a Leopard úgy gazdálkodik, ahogy akar.

több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Voeckler-ről sem fogják egyhamar lerángatni a sárgát, ha nem muszáj, menjen csak a Europcar, Rolland meg felviszi majd a hegyre. Állítom, hogy holnap még ilyen tempó se lesz, majd ilyen Riblon-félék hazaérnek.

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Mondjuk az is érdekelne, hogy Voeckler mit kapott a reggeli kakaójába...somoskovig
Szerintem semmit, ennyit bír menni, lószar tempót mentek. Ha Vanenedert második egy ilyen szökés után, akkor Voeckler is beérhet... ennél mindenkiben több van.Rajna
Levi,Klöden,Gesink?Ez most mit jelent rájuk nézve? 😀

jó pont írtál egy hasonló választ már😊
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Azért az hogy Voeckler meg Pierre Rolland elver egy Danielsont Gesinket Klödent Uran-t. ajajjFa
Ebből Gesink a meglepő, Klödinek ezer baja volt ma/a Touron, a másik kettő meg annyira nem nagy hegyimanó.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hát én nagyot csalódtam eddig Contador-ban. Ez egy nagy 0 teljesítmény volt tőle. Nem ezt vártam.
Cunego kellemes meglepetés és persze Basso is. Nagyon kíváncsi vagyok a továbbiakban mit tudnak.
Contador tippem törölve, semmit nem fog idén nyerni (mármint a Tour-on).

Itt a továbbiakban összetettben Evans A. Schleck párharc lesz. Szerintem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Azért az hogy Voeckler meg Pierre Rolland elver egy Danielsont Gesinket Klödent Uran-t. ajajj
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hihi, fantasyban nagyot szoptam, de ennek hihetetlenül örülök most. 😀

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Gyerünk már Alberto...JayB
Ezen a szakaszon már nem fog...Gogo
Ezen a Tour-on se nagyon... 😕JayB
Az Alpokra szerintem elkéri Landistől a receptet 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Hát ez brutális LOL. Valamit nagyon elnéztek a Saxonál, ez a formaidőzítés dolog el lett cseszve.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 837 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emberek idén végre izgalmas lesz a Tour. Immár hivatalos - nincs 1. számú esélyes!
Gratula Samuel Sancheznek, Frank Schlecknek és Voecklernek.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Gyerünk már Alberto...JayB
Ezen a szakaszon már nem fog...Gogo
Ezen a Tour-on se nagyon... 😕
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Contador csúnyán lefőtt. Most így nálam magasan Evans a favorit.
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Cunego gyorsabban ért fel, mint Contador :cool: