Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Apa kezdődik:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/tour-de-france-megvan-az-idei-verseny-elso-pozitiv-doppingmintaja-2085635
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudom de nekem túl enyhének tűnik ez a büntetés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Igen a másik kérdés az, hogy arról eddig miért nem hallottunk, hogy az a barom miért nem állt meg, milyen büntetésre számíthat, vizsgálódik-e a Rendőrség, megtörtént-e a feljelentés, miért nem segített az a barom stb. ?
Bár szerintem ezekre holnap biztos válaszokat kapunk.danyly
http://www.cyclingnews.com/news/hoogerland-hopes-to-continue-in-tour-de-france
Nem tesznek feljelentést az ellen a fasz ellen, túl jó fejek.
Ami nem derül ki a cikkből, h miért nem állt meg, de arra egyszerű a magyarázat: Mert egy nyomorult senkiházi fasz. Ha annyira siet, h áthajt rajtuk, akkor már megállni se fog a holttestükhöz se. Így meg h csak sérültek szart rájuk egy nagyot...

Amúgy örökre kitiltották a tdfről, szóval nem maradt intézkedés nélkül az eset...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kösz de én innen nem töltök le.danyly
Off: Csak kíváncsiságból, akkor te honnan töltesz le cuccokat a telódra, ha onnan nem?
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kösz de én innen nem töltök le.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀tenorx
És ez hol található meg?danyly
Android market.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀tenorx
És ez hol található meg?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ingyenes, ugye tenorx?Deny
Aha.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ingyenes, ugye tenorx?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀tenorx
http://gaps.letour.fr/us.php
Erre gondolsz?Schleck
Nem, Android marketről töltöttem hivatalos TdF appot. Mutatja GPSel, hogy merre vannak, szakaszinformációk, eredmények, videó összefoglaló + folyamatosan frissül hírekkel meg tweetekkel. Nekem nagyon bejön.tenorx
Váó, erről nem is hallottam még, majd holnap megnézem.

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀tenorx
http://gaps.letour.fr/us.php
Erre gondolsz?Schleck
Nem, Android marketről töltöttem hivatalos TdF appot. Mutatja GPSel, hogy merre vannak, szakaszinformációk, eredmények, videó összefoglaló + folyamatosan frissül hírekkel meg tweetekkel. Nekem nagyon bejön.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀tenorx
http://gaps.letour.fr/us.php
Erre gondolsz?

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem tudom de én úgy olvastam (a Hoogerland, Flecha balesettel kapcsolatban), hogy azt mondták (a versenyszervező adta az utasítást) a kísérő autóknak, sajtós autósoknak, hogy álljanak félre és engedjék előre a versenyzők csapatautóit. Annak a baromnak is mondták, hogy álljon félre az úton és engedje előre az Europcar kocsit mert Voeckler-nek akarnak frissítőt vinni. Bár ez is lehet csak magyarázkodás Prudhomme úrék részéről, hogy mentsék a menthetőt, de ezen nincs mit magyarázni. És ez a barom ahelyett előre ment. Utána persze jött is az Europcar kocsi és hozta a frissítőt Voeckler-nek, csak ugye a sajnálatosan megtörtént előzmény nélkül kellett volna ennek történnie.
danyly
Igen, ez benne volt abban velo.hu-s cikkben amit linkeltem. (ugyanúgy, mint a kép is, de gondolom akkor nem olvashatták el azt.)
És az tényleg igaz, hogyha igazat mondott Prudhomme akkor még nagyobb gáz, mint elsőre tűnt.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon ideges a mezőny amióta elkezdődött ez a Tour. Nem tudom mi okozza ezt, de remélem változik a helyzet a hegyekben ( de persze ott is el lehet esni lejtmenetben; mondjuk ezt azért nem szeretném).

Nem tudom de én úgy olvastam (a Hoogerland, Flecha balesettel kapcsolatban), hogy azt mondták (a versenyszervező adta az utasítást) a kísérő autóknak, sajtós autósoknak, hogy álljanak félre és engedjék előre a versenyzők csapatautóit. Annak a baromnak is mondták, hogy álljon félre az úton és engedje előre az Europcar kocsit mert Voeckler-nek akarnak frissítőt vinni. Bár ez is lehet csak magyarázkodás Prudhomme úrék részéről, hogy mentsék a menthetőt, de ezen nincs mit magyarázni. És ez a barom ahelyett előre ment. Utána persze jött is az Europcar kocsi és hozta a frissítőt Voeckler-nek, csak ugye a sajnálatosan megtörtént előzmény nélkül kellett volna ennek történnie.

Igen a másik kérdés az, hogy arról eddig miért nem hallottunk, hogy az a barom miért nem állt meg, milyen büntetésre számíthat, vizsgálódik-e a Rendőrség, megtörtént-e a feljelentés, miért nem segített az a barom stb. ?
Bár szerintem ezekre holnap biztos válaszokat kapunk.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoogerland sérülései:
Bazzani
Nem kicsit durva.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hoogerland sérülései:

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=9659
Hoogerland meglepően visszafogottan nyilatkozott, ha én a helyében lettem volna, nekem azt hiszem nem sikerült volna ez.

De ami még jobban felidegesített, az amit Prudhomme mondott, hogy nem is adták meg az engedélyt a kocsinak, hogy előremenjen.

több mint 12 éve
roniadi Denver Broncos Oregon Ducks 551 — Broncos fan
Egyszerűsödik az egyenlet. Sajnos...
Evans -1'41"
F.Schleck -1'38"
A.Schleck -1'30"
Martin -1'29"
Klöden -1'24"
Basso -31"
Cunego -30"
Gesink -6"
Contador
S.Sanchez +54"
Zubeldia +1'07"

Rojas "barátom" elszállt. Állom a sört. 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 818 — Nega Scott
Hoogerland kap majd 8-10 percet így. Jól keresztbe tettek neki... 😕

Remélem most még beér időben, és a holnapi pihenőnap neki is jól jön majd.Vrijbloed
Szierntem pont leszarja, hogy hány percet kap, Jenőéket sem értettem mit sopánkodnak ezen, ő mindenért jött csak a sárgáért nem. Viszont ezzel kilőtték a szakaszgyőzelmi esélyeit meg talán a későbbiekre is kihat... kemény. De mondjuk ő közel nem veszített annyit, mint VdB és Vino... gyakorlatilag a valódi jók közül a két kedvencem, előbbinek élete Tourja lehetett volna, dobogó miegymás, Vino karrierje meg végig ilyen szerencsétlen volt, de hogy így is fejeződjön tulajdonképp be... az Astana nemtudom, mit csinál, kb. szakaszokra tudnak így-úgy rámenni néha.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ez a visszafordító a mezőnynek majd nem lesz egyszerű...
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
A lényeg itt az lenne, hogy ha esetleg időlimiten túl érkezne, akkor az a minimum, hogy nem zárom ki. Kapni fog erős negyedórát, esetleg 20 percet, de szerintem örül, hogy él, és tud tekerni, a hátrány, meg úgy az egész most nem érdekli, látszott is rajta, és meg is értem.Vrijbloed
Van a versenybizottságnak ilyen joga... volt már olyan, hogy időlimiten kívül érkező ember(eke)t nem zártak ki.
Sztem akármivel jön is be ma Hoogerland, nem fogják kizárni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A lényeg itt az lenne, hogy ha esetleg időlimiten túl érkezne, akkor az a minimum, hogy nem zárom ki. Kapni fog erős negyedórát, esetleg 20 percet, de szerintem örül, hogy él, és tud tekerni, a hátrány, meg úgy az egész most nem érdekli, látszott is rajta, és meg is értem.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként tényleg kéne valami ilyen szabály, hogy iylen esetekben ne kapjon időt.FViktor93
De ezzel mit érne? Knézyt sem értettem most. Ő ezen a szakaszon top5 lett volna, és még szerezhetett volna két hegyihajrá pontot. Pont az összetett érdekli szerintem legkevésbé.
Csak érjen be, és a pöttyös trikót tudja átvenni szegény.

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Egyébként tényleg kéne valami ilyen szabály, hogy iylen esetekben ne kapjon időt.