Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
http://www.cyclingnews.com/news/2012-tour-de-france-route-officially-presented fos útvonal, Andy jövőre sem fog nyerni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
ZAUGG!!! de szép 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
na csak a skyba került a köcsög. Remélem Boasson Hagen és Flecha elmenekül valami szimpatikus csapathoz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Cavendish mégse megy a Team Skyhoz, elvileg azért mert olyan cégekkel áll kapcsolatban, akiknek pont a riválisuk a legfőbb szponzoraik a csapatnak.Deny
Talán valami olyan bullshit dolgon bukhat az egész, hogy Cavendish-nek csak a Specialized kerékpár a megfelelő, Pinarellóval nem hajlandó menni...

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cavendish mégse megy a Team Skyhoz, elvileg azért mert olyan cégekkel áll kapcsolatban, akiknek pont a riválisuk a legfőbb szponzoraik a csapatnak.
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Eddig csak nevettem rajtuk,de ma tényleg felbasztak a kommentátorok.10 km-en keresztül azt hitték hogy Froome megy a főboly elején.
Már évek óta közvetítik ezt a sportágat, és nem tudom hogy gondolták hogy Froome aki ma támadni akar,a boly élére fog állni vinni a mezőnyt.Hihetetlen.De pluszba hogy lehet összekeverni a fehér trikósat egy másik Skyossal akinek full fekete a hasán a meze!?

Másik meg 20km-rel a vége elött ...."Sagan jól helyezkedik, akár nyerheti is a mai szakaszt.Ahogy látom már leszakadt."
Érdekes.
Fa
Ezek tényleg idegesítő dolgok, engem is egyre jobban zavar, de főleg Jenő hülyeségei.

Sipinél ez teljesen megszokott, egy szakaszon( vagy akár a végén) annyi emberre mondja, hogy megnyerheti a szakaszt ahány próbálkozik egy elmenéssel.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Sastre az idén végén visszavonul. Szegényebb lesz a kerékpársport. Segítőemberből vált TdF győztessé. Mellé van 2 Vuelta 2. helye Giro 3. vagy 4. helye, /*4. lett, de Di Luca-t ugye kizárták*/, nyert hegyi összetettet touron és vueltán is, mindhárom nagy körversenyen nyert szakaszt, és sokkal színesebbé tette a mezőnyt, a versenyt, kedvenc kerékpározóm volt.Black_Adder
nem lepődnék meg ha pár éven belül valamelyik csapat kisérőautójában látnánk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Sastre az idén végén visszavonul. Szegényebb lesz a kerékpársport. Segítőemberből vált TdF győztessé. Mellé van 2 Vuelta 2. helye Giro 3. vagy 4. helye, /*4. lett, de Di Luca-t ugye kizárták*/, nyert hegyi összetettet touron és vueltán is, mindhárom nagy körversenyen nyert szakaszt, és sokkal színesebbé tette a mezőnyt, a versenyt, kedvenc kerékpározóm volt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Eddig csak nevettem rajtuk,de ma tényleg felbasztak a kommentátorok.10 km-en keresztül azt hitték hogy Froome megy a főboly elején.
Már évek óta közvetítik ezt a sportágat, és nem tudom hogy gondolták hogy Froome aki ma támadni akar,a boly élére fog állni vinni a mezőnyt.Hihetetlen.De pluszba hogy lehet összekeverni a fehér trikósat egy másik Skyossal akinek full fekete a hasán a meze!?

Másik meg 20km-rel a vége elött ...."Sagan jól helyezkedik, akár nyerheti is a mai szakaszt.Ahogy látom már leszakadt."
Érdekes.
Jaj meg Sipinek nem tudom honnan jön ez a Geox hype-ja. minden szakaszon elmondja hogy a Geox kerete milyen erős és hogy milyen jó formában vannak. Elég sértő ez Mencshovra és Sastre-re nézve.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Faszomba, hogy ilyen amatőrök a szervezők...
Ezen ment el a fantasym.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
fasza. ennyi volt a Leopard.
http://velo.hu/index.php?modul=hir&kod=10007

"Brian Nygaard csapatfőnök mellett 11 bringás, Brice Feillu, Fabian Wegmann, Thomas Rohregger, Martin Mortensen, Martin Pedersen, Tom Stamsnijer, Bruno Pirès, Anders Lund, Davide Vigano és Jens Voigt irányába is jelezte a csapat vezetése, hogy keressenek maguknak másik együttest." 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hihetetlen volt ez a mai szakasz, Köd, 23,5 fokos emelkedő, semmi motor, emberáradat, ááá.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez nekem is feltűnt ez a Tour-os dolog... miután mondták, hogy 5 évig volt a SDV-ben? :S
Ez a kiírás amúgy nagyon nagy volt: Froome, Grabsch, Pouls, mint üldözőboly 😂

És bizony beomlott Wiggo... akkor Froome vs. Cobo csata szerdán.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Ha Nibali nem fő meg vmelyik hegyi befutónál, akkor megvédi címét. Nincs igazán nagy formában (mondjuk kb senki sincs), de hihetetlen érett, taktikus, összeszedett és összetett versenyzéssel írogatja apránként a másodperceket a riválisaira. Versenyzésből jeles.Soldados
Ma is megfőtt, el nem szállt teljesen, de egyáltalán nem bíztató a hegyeken nyújtott teljesítménye. Szerintem a kalapban Wiggins, Mollema és Cobo maradt, nem látom magam előtt azt, hogy Nibali holnap 1 percet ver Wigginsre. Persze az Anglirún minden lehet, itt nagyjából el is dől a dolog, mert olyan nagyon nehéz hegyibefutó nincs már.

Amúgy nemtom hogy ma volt vagy tegnap, de ez a Tony Martin azonos Dan Martinnal beszólás übergáz volt.Rajna
Knézy bazdmeg Cobo nem indult Touron? Még szakaszt is nyert!!!

utána javít hogy egyetlen egyszer indult 2007-ben. Nem baj hogy 2008-ban nyert szakaszt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Froome is nyerhet. Ha véletlen meghal Wiggins és ő bírja szerintem nem állítja le a csapata 😀
Bár szerintem nem lesz SKY 1-2. nibali szerintem már nem fog megtáltosodni.eaglesmcnabb
Jó, ez a forgatókönyv azért sztem valószínűtlen, de valóban, ő is nyerhet 😊

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Nagyon tetszetősen alakul ez a Vuelta. Szegény fiúkat pedig nagyon lehordtam a csapatidőfutam után.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Ha Nibali nem fő meg vmelyik hegyi befutónál, akkor megvédi címét. Nincs igazán nagy formában (mondjuk kb senki sincs), de hihetetlen érett, taktikus, összeszedett és összetett versenyzéssel írogatja apránként a másodperceket a riválisaira. Versenyzésből jeles.Soldados
Ma is megfőtt, el nem szállt teljesen, de egyáltalán nem bíztató a hegyeken nyújtott teljesítménye. Szerintem a kalapban Wiggins, Mollema és Cobo maradt, nem látom magam előtt azt, hogy Nibali holnap 1 percet ver Wigginsre. Persze az Anglirún minden lehet, itt nagyjából el is dől a dolog, mert olyan nagyon nehéz hegyibefutó nincs már.

Amúgy nemtom hogy ma volt vagy tegnap, de ez a Tony Martin azonos Dan Martinnal beszólás übergáz volt.Rajna
Froome is nyerhet. Ha véletlen meghal Wiggins és ő bírja szerintem nem állítja le a csapata 😀
Bár szerintem nem lesz SKY 1-2. nibali szerintem már nem fog megtáltosodni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Ha Nibali nem fő meg vmelyik hegyi befutónál, akkor megvédi címét. Nincs igazán nagy formában (mondjuk kb senki sincs), de hihetetlen érett, taktikus, összeszedett és összetett versenyzéssel írogatja apránként a másodperceket a riválisaira. Versenyzésből jeles.Soldados
Ma is megfőtt, el nem szállt teljesen, de egyáltalán nem bíztató a hegyeken nyújtott teljesítménye. Szerintem a kalapban Wiggins, Mollema és Cobo maradt, nem látom magam előtt azt, hogy Nibali holnap 1 percet ver Wigginsre. Persze az Anglirún minden lehet, itt nagyjából el is dől a dolog, mert olyan nagyon nehéz hegyibefutó nincs már.

Amúgy nemtom hogy ma volt vagy tegnap, de ez a Tony Martin azonos Dan Martinnal beszólás übergáz volt.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha Nibali nem fő meg vmelyik hegyi befutónál, akkor megvédi címét. Nincs igazán nagy formában (mondjuk kb senki sincs), de hihetetlen érett, taktikus, összeszedett és összetett versenyzéssel írogatja apránként a másodperceket a riválisaira. Versenyzésből jeles.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Drukkolok VdB-nek, de Nibali és Wiggins kemény menet lesz. bár az Anglirún aki erős az hozhat 2-3 percet a többin simán. Bár szerintem ott is Martin fog nagyot menni, akit ma még Rodriguez is jócskán elvert. Ha jól látom TT már nem lesz, most már nem kell számolgatni, hanem menni amennyi a csövön kifér...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Tegnap Froome-ék szakították le Nibalit és Rodriguezt. Nem hiszek bennük, de nem hiszem, hogy könnyű lesz őket leszakítani.

VdB 2 és fél perc, Rodriguez három és fél, nem reménytelen, ugye Nibalitól mindez fél perccel kevesebb.

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Froome, de jó. Mikor megnéztem a Sky névsort a Vueltára, azt gondoltam hogy Löfkvist lesz az első számú segítő,és akár Top 10et is elérhet. Froome eddig durván meglepetés ember, de egy komolyabb meredek hegyen természetesen nem lesz keresni valója, ahogy Wigginsnek sem.

A kommentátorok pedig viccesek voltak. Nem nagyon tudták követni az állást. Fuglsangon egy másodpercig nem volt virtuálisan a piros.Fa
Majd lepődj meg, a tegnapi hegy is elég komoly volt, mindketten elég jók hegyen, sokkal jobbak mint Lövkvist. Svájci körön Froom már megmutatta, hogy bírja a hegyet ha kell, persze nyerni nem fog, de nem lepődnék meg, ha még három szakaszt kibírna pirosban.Rajna
Ugy gondolom a durvább meredek hegyet, hogy egy Nibali támadás lesz,amivel előzi őket összetettben. Wiggins olyasmi mint Basso, támadni nem fog, csak tempózik felfele. Mondjuk Evans picit hasonlóan nyert TDF-et idén.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Froome, de jó. Mikor megnéztem a Sky névsort a Vueltára, azt gondoltam hogy Löfkvist lesz az első számú segítő,és akár Top 10et is elérhet. Froome eddig durván meglepetés ember, de egy komolyabb meredek hegyen természetesen nem lesz keresni valója, ahogy Wigginsnek sem.

A kommentátorok pedig viccesek voltak. Nem nagyon tudták követni az állást. Fuglsangon egy másodpercig nem volt virtuálisan a piros.Fa
Majd lepődj meg, a tegnapi hegy is elég komoly volt, mindketten elég jók hegyen, sokkal jobbak mint Lövkvist. Svájci körön Froom már megmutatta, hogy bírja a hegyet ha kell, persze nyerni nem fog, de nem lepődnék meg, ha még három szakaszt kibírna pirosban.

több mint 12 éve
Fa Las Vegas Raiders 232
Froome, de jó. Mikor megnéztem a Sky névsort a Vueltára, azt gondoltam hogy Löfkvist lesz az első számú segítő,és akár Top 10et is elérhet. Froome eddig durván meglepetés ember, de egy komolyabb meredek hegyen természetesen nem lesz keresni valója, ahogy Wigginsnek sem.

A kommentátorok pedig viccesek voltak. Nem nagyon tudták követni az állást. Fuglsangon egy másodpercig nem volt virtuálisan a piros.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Egy rendes kommentátornak MOST mondanának fel. Egy órája Froomeon a piros és nem veszik észre. Facebookon is ezrek írják nekik, minden live közvetítésben írva van, még számolni se kéne.