Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Bauert láttam a végefelé, ha nem tévesztettem el a rajtszámát. Meg amúgy is nyolcan voltak ott a végén, ha jól számoltam.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lol. Mi a franc van Rasmussennel? Mi az, hogy ő szakad le egyedül egy csapatidőfutamon? 😊Rajna
Ahogy nézem a kiírt összetett állást, Jack Bauer is leszakadt. Találós kérdés: Mi a közös bennük? 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Lol. Mi a franc van Rasmussennel? Mi az, hogy ő szakad le egyedül egy csapatidőfutamon? 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na az mi crash volteaglesmcnabb
Kíváncsi vagyok, hogyha egy nem olasz csinál egy ilyet, az is megússza-e ilyen semmi büntetéssel. És a nyilatkozata is elég szánalmas volt Ferrarinak.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
na az mi crash volt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Csak most olvasom a fejleményeket, de Bos úgy látszik, még nem nagyon szokta meg az aszfaltot.Schleck
Jó azért ilyen előfordult már sokakkal, nem hiszem, hogy holnap megint valami ilyesmi bejátszana, kíváncsi vagyok, hogy bírja majd Cavék ellen.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak most olvasom a fejleményeket, de Bos úgy látszik, még nem nagyon szokta meg az aszfaltot.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Nagyon unalmas szakasz volt ez, persze a vége kárpótolt egy kicsit ezzel a Phinney-mizériával meg a végén a bukással, de azért az 1-2 is papírforma lett. Kíváncsi leszek, melyik sprinter marad benn az utolsó hétre, mert gondolom a többség le fog lépni a hegyek előtt.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Szerintem is Uran a fő favorit, ha nem ő akkor Stetina vagy Zeits jut eszembe... de előjöhet valami ismeretlen mert nagy név nincs.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És ez a Henao ki és honnan jött, hogy Uran után a második legesélyesebbnek tartják a legjobb fiatal trikóra?Schleck
Hát én láttam valamelyik tavaszi klasszikuson (talán az Amstelen), nem jött rosszul de semmi extra. Idéntől megy ugye ProTourban, nemtom miért lenne veszélyes Uranra.Rajna
Én is néztem a CQ-n és sehol semmi komoly. Amúgy szerinted ki lehet veszélyes Uranra? Nem nagyon látok a mezőnyben annyira átütő fiatal titánt.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
És ez a Henao ki és honnan jött, hogy Uran után a második legesélyesebbnek tartják a legjobb fiatal trikóra?Schleck
Hát én láttam valamelyik tavaszi klasszikuson (talán az Amstelen), nem jött rosszul de semmi extra. Idéntől megy ugye ProTourban, nemtom miért lenne veszélyes Uranra.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És ez a Henao ki és honnan jött, hogy Uran után a második legesélyesebbnek tartják a legjobb fiatal trikóra?

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 843 — Nega Scott
Énláttam már a srácot, sajna bombahatástalanításban jobb, mint bringában 😊

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 908 — No 1 Zhang Yufei fan
Az csak nekem újdonság, hogy a Garminban teker és indul is a Giron egy Jack Bauer nevű versenyző? 😀Schleck
Psszt 😛
Gondolkodtam rajta, hogy poénból megveszem a prológra 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az csak nekem újdonság, hogy a Garminban teker és indul is a Giron egy Jack Bauer nevű versenyző? 😀

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Frank Schleck hivatalosan is Giro induló! 😊 végre 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Giro d'Italia 1. szakasz május 5. Ha már HTC nincs maradok Cavendishel 😊
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
volt valaki cm-en?

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
Mezőny mellett fut egy tehéncsorda. Sipi: "Bezavar egy másik mezőny, nehéz látni h pontosan mi történik" 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Valami barom elgázolta Tony Martin-t Zürichben. 😕
Lehet oda az éve.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
Már megy a Paris-Roubaix, ha valakit érdekel. A kedvenc 1 naposom. Stuey O'Grady 2007es sikere mindig nagyon kedves emlék lesz. 😊iktriad
Spartacussal érdekesebb lenne :/

amúgy kíváncsi vagyok meddig fogja Sipi bácsi Saramontis-ozni Saramotins-t 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 553 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már megy a Paris-Roubaix, ha valakit érdekel. A kedvenc 1 naposom. Stuey O'Grady 2007es sikere mindig nagyon kedves emlék lesz. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
A kurva életbe már, Cancellara bukott és vagy 4-5 perce fel sem tud ülni... :/


szerk.: törött kulcscsont, kurvajó..,.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gerle 185 — Buckeye
Gerrans-nak gratula, Fabian olyan helyzetbe hozta, hogy az lett volna a nagyobb csoda, ha elveszti.
Rettentően hasonlított Nuyens tavalyi győzelmére a Flandriai Körön, ahol inkább mentek Cancellara ellen, mint a győzelemért.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hagymácska indulna a Giro-n 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear