Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 807 — Nega Scott
Az harmadik hely... nemtom, a BMC már nem először csinálja ezt, úgy tesznek, mintha Cadel sárgában lenne, biztos fantsyznek ott meg számít.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Valaki tud értelmes magyarázatot arra, hogy a BMC miért ment ennyire? Cadel sprintelni fog, vagy wtf?Schleck
1. Cadel eddig is mindig spintelt 😛 😉
2. Tony Martin miatt? mondjuk én nem tartanék tőle... de hátha meg akarják őrizni a 2. helyet...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
amúgy Fararral mi van? megnyerte a 3.szakaszt és azóta semmi.Habi
Ma mutatták, hogy leszakadt az egyik dombon. SZegény még annyira sem bírja a hegyet, mint Cav.Schleck
jó nem csak mára gondoltam. 😀 De mintha azt mondták volna Sipiék a szakasz vége felé, hogy ott van Tyler is elől...

JT Daniels fan
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
amúgy Fararral mi van? megnyerte a 3.szakaszt és azóta semmi.Habi
Ma mutatták, hogy leszakadt az egyik dombon. SZegény még annyira sem bírja a hegyet, mint Cav.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
amúgy Fararral mi van? megnyerte a 3.szakaszt és azóta semmi.

JT Daniels fan
több mint 12 éve
Valaki tud értelmes magyarázatot arra, hogy a BMC miért ment ennyire? Cadel sprintelni fog, vagy wtf?

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 087 — Tyrone Creek
Fú, nagyon szurkolok Gilbert-nek, hogy érjen haza. Elképesztően nagyot küzd.
több mint 12 éve
Oh, faszom, ha nem csak Gilbert akarna menni, akkor simán hazaérhetnének...

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Durva lenne, ha Voeckler verne pár másodpercet az összetettben üldözőkre 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, sokak kívánsága teljesült:
A francia rendőrség vizsgálatot indított a Tour de France országúti kerékpáros körverseny vasárnapi szakaszán történt baleset ügyében, melyben egy televíziós autó két versenyzőt elütött. A rendőrség tájékoztatása szerint megkezdődött az áldozatok és az autót vezető sofőr kihallgatása, és szeretnék minél hamarabb lezárni az ügyet, mert a mezőny kedden továbbteker.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Van Den Broeck-et az intenzíven kezelik/kezelték...
Szép. 😕
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Kolobnev úgy néz ki, hogy kénytelen befejezni a versenyt. Vízhajtó.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 478 — rabszolga
Apa kezdődik:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/tour-de-france-megvan-az-idei-verseny-elso-pozitiv-doppingmintaja-2085635
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem tudom de nekem túl enyhének tűnik ez a büntetés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 849 — we almost always almost win
Igen a másik kérdés az, hogy arról eddig miért nem hallottunk, hogy az a barom miért nem állt meg, milyen büntetésre számíthat, vizsgálódik-e a Rendőrség, megtörtént-e a feljelentés, miért nem segített az a barom stb. ?
Bár szerintem ezekre holnap biztos válaszokat kapunk.danyly
http://www.cyclingnews.com/news/hoogerland-hopes-to-continue-in-tour-de-france
Nem tesznek feljelentést az ellen a fasz ellen, túl jó fejek.
Ami nem derül ki a cikkből, h miért nem állt meg, de arra egyszerű a magyarázat: Mert egy nyomorult senkiházi fasz. Ha annyira siet, h áthajt rajtuk, akkor már megállni se fog a holttestükhöz se. Így meg h csak sérültek szart rájuk egy nagyot...

Amúgy örökre kitiltották a tdfről, szóval nem maradt intézkedés nélkül az eset...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Kösz de én innen nem töltök le.danyly
Off: Csak kíváncsiságból, akkor te honnan töltesz le cuccokat a telódra, ha onnan nem?
több mint 12 éve
Kösz de én innen nem töltök le.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 250 — Wrath of Khan
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀tenorx
És ez hol található meg?danyly
Android market.
több mint 12 éve
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀tenorx
És ez hol található meg?

több mint 12 éve
Ingyenes, ugye tenorx?Deny
Aha.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ingyenes, ugye tenorx?
több mint 12 éve
http://gaps.letour.fr/us.php
Erre gondolsz?Schleck
Nem, Android marketről töltöttem hivatalos TdF appot. Mutatja GPSel, hogy merre vannak, szakaszinformációk, eredmények, videó összefoglaló + folyamatosan frissül hírekkel meg tweetekkel. Nekem nagyon bejön.tenorx
Váó, erről nem is hallottam még, majd holnap megnézem.

több mint 12 éve
Erre gondolsz?Schleck
Nem, Android marketről töltöttem hivatalos TdF appot. Mutatja GPSel, hogy merre vannak, szakaszinformációk, eredmények, videó összefoglaló + folyamatosan frissül hírekkel meg tweetekkel. Nekem nagyon bejön.
több mint 12 éve
Erre gondolsz?

több mint 12 éve
A hivatalos appot néztétek már? Szerintem tök jól meg van írva, tegnap is azon követtem, amíg nem voltam gép közelben 😀