Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 14 éve
és ott a 2 perc végre, természetesen Karabaticcsak menjen be a hetes
így ni 😊
több mint 14 éve
Fazekas mit csinál?? ez az ember 😮 :cool:

"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 14 éve
NÁNDI!!
több mint 14 éve
Fazekaaaaas! Két kapus jól elvan! 😂
több mint 14 éve
húúúú mi van itt bazzeg 😀
több mint 14 éve
Fazekas hihetetlen. :cool: 😊
több mint 14 éve
Nándi csak nem akarja lekapcsolni a hero mode-ot 😀

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
2 percet!!!
több mint 14 éve
Mondjuk ezt a hármas cserét hosszan ne csináljuk...empty taxiLassan vissza kéne hozni a komplett kezdőt
több mint 14 éve
Mondjuk ezt a hármas cserét hosszan ne csináljuk...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Kimerítené a hihetetlen kategóriát, ha ez a meccs is döntetlen lenne. 😂
több mint 14 éve
Krivokapicot azért anyám is lefutná..de szerencsére dobni jobban tud 😀
több mint 14 éve
Krivokapic tényleg de lassú..
több mint 14 éve
Ejj Gergő...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
ez miért nem 2 perc akkor, ha Császárnak fele ennyire megadták?
több mint 14 éve
Nah, csak jöjjenek bele a cserék! Ez még később is igen jól jönne. 😊Nárciszra viszont lehet, hogy ki kellene mennie valakinek.
több mint 14 éve
Karabaticon elmehet a franciáknak a meccs 😊SzeszeAz a szerencse, hogy Honesta szerintem mindenképp formába akarja hozni a középdöntőkre. Amúgy már rég nem lenne a pályán. 😊
Viszont az amúgy is nagy Omeyert ne tegyük már még nagyobbá. :/
több mint 14 éve
2-0ra nyertük az emberhátrányt :cool:Krivo mennybe mehetett volna most, sajna nem sikerült 😕
több mint 14 éve
Karabaticon elmehet a franciáknak a meccs 😊
több mint 14 éve
EGÁÁÁÁÁÁL!

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Basszus, Krivónak olyan a mozgása, mintha minimum 40 éves lenne, de ez a passz fantasztikus volt. 😊Nárciszt nem nyomták ki, Csaszit meg ezért igen, szép...
több mint 14 éve
Gille bmeg idióta színész...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
