Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a Barcelona 2.számú kapusa hihetetlen,kivédi a veszprémiek szemét...
mondjuk Peric is hozza magát,mint mindig 😊Newman
Második egy fenét, Saricsnál simán jobb már. Mellesleg Sjöstrand Pericsnél is sokkal jobb kapus, inkább Perics teljesítméyne meglepő. De azért amit elöl művelünk a végén az elfogadhatatlan. Hét gól az behozhatatlan. Én háromig mondtam volna azt, hogy jó.Rajna
ennyire nem vagyok benne a témában 😛
viszont Peric mindig hozza a formáját,amikor látok 1-1 meccset,hihetetlen jó kapusnak tartom
az első félidőben menni kellett volna 3-mal,csak volt egy időkérésünk és leült a játékunk,a 2.félidőben meg meghalt a támadójátékunk
szomorú,több volt ebben....

több mint 15 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
a Barcelona 2.számú kapusa hihetetlen,kivédi a veszprémiek szemét...
mondjuk Peric is hozza magát,mint mindig 😊Newman
Peric nélkül közte 12 lett volna legalább, ő ziccereket védett, míg Sjöstrandnak nem volt valami nehéz dolga. Az utolsó 15 percben tanácstalan volt a Veszprém támadásban, folyamatosan kiszorított helyzetből kellett lőniük.

több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
a Barcelona 2.számú kapusa hihetetlen,kivédi a veszprémiek szemét...
mondjuk Peric is hozza magát,mint mindig 😊Newman
Második egy fenét, Saricsnál simán jobb már. Mellesleg Sjöstrand Pericsnél is sokkal jobb kapus, inkább Perics teljesítméyne meglepő. De azért amit elöl művelünk a végén az elfogadhatatlan. Hét gól az behozhatatlan. Én háromig mondtam volna azt, hogy jó.

több mint 15 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a Barcelona 2.számú kapusa hihetetlen,kivédi a veszprémiek szemét...
mondjuk Peric is hozza magát,mint mindig 😊

több mint 15 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ujabb-klasszis-erkezik-gyorbe-2070026/

a magyar Real Madrid...egyre jobb, sztem tartalékba is vegyenek párat...viccDivat
Nem olyan durva ez, Mravikova vénül, nem lehet tartani őt hatvan percre már.Rajna
Konkrétan bejelentette hogy év végén visszavonul. Szóval ezen a poszton kell a pótlás.
több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ujabb-klasszis-erkezik-gyorbe-2070026/

a magyar Real Madrid...egyre jobb, sztem tartalékba is vegyenek párat...viccDivat
Nem olyan durva ez, Mravikova vénül, nem lehet tartani őt hatvan percre már.

több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/ujabb-klasszis-erkezik-gyorbe-2070026/

a magyar Real Madrid...egyre jobb, sztem tartalékba is vegyenek párat...vicc

|
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Mondjuk nekem nem jön be. 😊Hanni
legalább nem veszünk össze rajta... 😛 😊

Jocitól meg majd megkapod, h mert meleg vagy 😀

|
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Mondjuk nekem nem jön be. 😊
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ha már Szaninál tartunk:

http://ulloi129.wordpress.com/2011/03/22/divatbemutato-zacsik-szandraval/

😛

|
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Én meg Zácsiknak örülnék... 😀Bálesz
neki ki nem? 😊Divat
te,mert meleg vagy 😛Joci
na a luk a gödörből... 😀

|
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Zácsik azt mondta hogy a franciknak jobban örülnének, hát tessék 😀Hanni
Én meg Zácsiknak örülnék... 😀Bálesz
neki ki nem? 😊Divat
te,mert meleg vagy 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fradi - Metz a KEK-elődöntőben. Lehetett volna könnyebb is. Bálesz
Zácsik azt mondta hogy a franciknak jobban örülnének, hát tessék 😀Hanni
Én meg Zácsiknak örülnék... 😀Bálesz
neki ki nem? 😊

|
több mint 15 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Fradi - Metz a KEK-elődöntőben. Lehetett volna könnyebb is. Bálesz
Zácsik azt mondta hogy a franciknak jobban örülnének, hát tessék 😀Hanni
Én meg Zácsiknak örülnék... 😀

több mint 15 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most olvasom, hogy Lekic és Jovanka Radicevic aláírt a Győrhöz. Szerződéshosszról nem írnak:
http://www.handball-planet.com/2011/03/andrea-lekic-in-gyor/ Lekic
http://www.handball-planet.com/2011/03/jovanka-radicevic-in-gyor/ Radicevic

Tényleg Dream Team. Bár én sajnálom, hogy Spiridon és Bradeanu elmegy középről 😕Habi
Ezekről teljesen lemaradtam (ebből is látszik mennyi szabad időm volt az elmúlt pár napban...) ez tényleg durva, csak aztán Konkoly tudjon belőlük CSAPATOT csinálni. Láttunk már pár példát soccerben (is) hogy összevásároltak nagy neveket, aztán nem lett belőle nagy eredmény...Bradeanut és Spiridont én is nagyon sajnálom.

Fradi női kéziseinek meg gratulálok, jó lenne ha itthon is nagyob erőbedobásra készetetené a Győr (bár nagyobb upset azért ne legen 😊)az csak jót tesz mindkét klubcsapatnak
több mint 15 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Fradi - Metz a KEK-elődöntőben. Lehetett volna könnyebb is. Bálesz
Zácsik azt mondta hogy a franciknak jobban örülnének, hát tessék 😀
több mint 15 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Fradi - Metz a KEK-elődöntőben. Lehetett volna könnyebb is.
És akkor a napi közhely: aki kupát akar nyerni, annak mindenkit meg kell vernie, akit az útjába sodor a sors(olás). 😀

Szerk: az mindenképp előny, hogy itthon lesz a visszavágó.

több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Az tényleg szép, ilyen győzelmekkel a radi akár a BL négybe is beférhetne 😀

több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Fradi-Toulon 37-26 :cool:

Szép volt csajok!!! hamár aranylábú focistáink lószart nem csináltak...Divat
megmondtam hogy sima lesz a meccs 😛
szép volt csajok,Hajrá Fradi!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Fradi-Toulon 37-26 :cool:

Szép volt csajok!!! hamár aranylábú focistáink lószart nem csináltak...

|
több mint 15 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Most olvasom, hogy Lekic és Jovanka Radicevic aláírt a Győrhöz. Szerződéshosszról nem írnak:
http://www.handball-planet.com/2011/03/andrea-lekic-in-gyor/ Lekic
http://www.handball-planet.com/2011/03/jovanka-radicevic-in-gyor/ Radicevic

Tényleg Dream Team. Bár én sajnálom, hogy Spiridon és Bradeanu elmegy középről 😕


JT Daniels fan
több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
5/5, jó lenne a 100%-os mérleg erődemonstráció révén (ahogy asszem Rajna írta fentebb) utolsó héten Lavrik ellen. Másik csoportban pedig megvan a két továbbjutó, Valcea kiesett, Podgorica és Ilxako maradt csak, a sorrend jövőhéten dől el ott is.Deny
Hát igazság szerint az Itxako jobb lenne de valsz Buducsnoszt lesz ebből az meg nehéz, nagyon. De hát mindenkit le kell egyszer verni.

Közben kijutottunk az Eb-re, lényegében tisztázódott a emzőny, kivéve az osztrák-német meccset,a z komolnyak ígérkezik, ha nyernek Szilágyiék akkor megkönnyebbülhetünk mert a fritzek nem elsznek EB-n és ezzel olimpiai selejtezőn se. Más értelmesebb rivális sajna nem hullott el.

több mint 15 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
5/5, jó lenne a 100%-os mérleg erődemonstráció révén (ahogy asszem Rajna írta fentebb) utolsó héten Lavrik ellen. Másik csoportban pedig megvan a két továbbjutó, Valcea kiesett, Podgorica és Ilxako maradt csak, a sorrend jövőhéten dől el ott is.
több mint 15 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Toulon-FTC 24-23
itthon alázunk


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 15 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Igen sajnos. Itt lehet olvasni egy kis infót, de nem valami sokatmondó. Ám ha valakit mégis érdekelne:

http://handball.hu/2011/03/10/uj_adora_kerulnek_a_bl-kozvetitesek/