Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
a Gators tönkreveri a komplett UC-systemet 😛Höri
jézusom, mi lett veled? Gatorsnek drukkolni semlegesként NEM MENŐ!Hurka
Ha már itt tartunk, a UCLA-nek sem 😛Jakehomer
a UCLA amellett hogy a világ egyik legkirályabb iskolája, rengeteg szállal fűződik Magyarországhoz 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a Gators tönkreveri a komplett UC-systemet 😛Höri
jézusom, mi lett veled? Gatorsnek drukkolni semlegesként NEM MENŐ!Hurka
bármiféle Los Angeles-i dolognak drukkolni minden alatt van 😛
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
a Gators tönkreveri a komplett UC-systemet 😛Höri
jézusom, mi lett veled? Gatorsnek drukkolni semlegesként NEM MENŐ!Hurka
Ha már itt tartunk, a UCLA-nek sem 😛

Az ilyen meccseket szeretem, mert mindegy ki nyer. Ha a Florida, akkor annak örülök, hogy van még egy SEC csapat a Sweet 16-ben, ha a UCLA, akkor meg annak, hogy másoknak is összeomlik az az ága 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a Gators tönkreveri a komplett UC-systemet 😛Höri
jézusom, mi lett veled? Gatorsnek drukkolni semlegesként NEM MENŐ!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Gators tönkreveri a komplett UC-systemet 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most pedig go UCLA, Joshua Smith tönkreteszi majd Tyust 😛Hurka
Tyus kurva szar volt idén mióta levágatta a rastáját 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
most pedig go UCLA, Joshua Smith tönkreteszi majd Tyust 😛
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A végén kompenzáltak kicsit a Wildcatsnek a bírók, kár, hogy ilyen nagy szerepet játszottak, mert amúgy nagyon színvonalas meccs volt.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Harrellson faterja a redneck mintapéldája 😀
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Na, a török gyerek huszonharmadik moving screenjét végre lefújták. Nagyon WVU friendly a bíráskodás

Perception is reality.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
mondjuk ez is vicces, hogy ez a tavalyi Elite 8 rematch ugyebár, és abból a 10 kezdőből mindössze 2 van idén a pályán 😊(Mazzulla, Kevin Jones)
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Xavier Henry nem ment ki egy év után? Kyrie Irving és Harrison Barnes nem fog kimenni freshmanként a draftra? Csak hogy a "igazi" kosáregyetemekről hozzak példákat.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lófaszt 😛 A legjobb kosáregyetem. Azt nem csodálom, ha valaki utálja Caliparit, de ő csak egy fejezet a program történetében.

A bírók elég hülyén fújnak, sok softy fault mindkét oldalon.Jakehomer
nem kosáregyetem, hanem az NBA új draftszabályozás kijátszásának a módja...
A Kansas, a Duke vagy UNC kosáregyetem, ahová nem csak azért mennek a játékosok, hogy mehessenek a draftra.

Ráadásul már minden freshmanben megvan a tökéletes arrongancia ami ezzel a jelenséggel együtt jár, hogy igazából ez az egész nekik csak púp a hátukon. Nem a UK sikerei érdeklik őket, hanem csak a jó drafthely miatt akarnak továbbjutniharomt
LOL Ez úgy hülyeség, ahogy van. Persze lehet ilyet is találni a Wildcatsben, de mindenhol. Egyébként a tavalyi évig sehol nem volt a Kentucky recruitja. Ezért lehet utáni Calt 😛

Pat Rileytól kezdve Jack Givensen át Derek Andersonig ezzel több tucat ncaa klasszist sértesz vérig 😛

Egészen gusztustalan módon fújják a WVU-tJakehomer
de én a mostani cuccról beszélek. Ezt az egy év kötelező draft előtt szabályt totálisan kihasználja a Kentucky. Ergo meg sem kell erőltetni magukat recruitingban, mert az összes top pick, aki egyébként már HS után menne NBAzni, az most megy Lexingtonba. Le se szarja, hogy mit jelent az NCAA-ben játszani, le se szarja az egyetemet, a hagyományokat, csak szükséges rossz. Ez totálisan érzékelhető a hozzáállásukon. Nem véletlenül szoptak a tavalyi hiperdurva kerettel is. A Kentucky egy D-League csapat. Az hogy mi volt régebben egy dolog, én a mostani dolgaikat kritizálom
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
bocsánat. elmondhatatlanul undorító csapat ez a Kentucky 😛haromt
Lófaszt 😛 A legjobb kosáregyetem. Azt nem csodálom, ha valaki utálja Caliparit, de ő csak egy fejezet a program történetében.

A bírók elég hülyén fújnak, sok softy fault mindkét oldalon.Jakehomer
nem kosáregyetem, hanem az NBA új draftszabályozás kijátszásának a módja...
A Kansas, a Duke vagy UNC kosáregyetem, ahová nem csak azért mennek a játékosok, hogy mehessenek a draftra.

Ráadásul már minden freshmanben megvan a tökéletes arrongancia ami ezzel a jelenséggel együtt jár, hogy igazából ez az egész nekik csak púp a hátukon. Nem a UK sikerei érdeklik őket, hanem csak a jó drafthely miatt akarnak továbbjutniharomt
LOL Ez úgy hülyeség, ahogy van. Persze lehet ilyet is találni a Wildcatsben, de mindenhol. Egyébként a tavalyi évig sehol nem volt a Kentucky recruitja. Ezért lehet utáni Calt 😛

Pat Rileytól kezdve Jack Givensen át Derek Andersonig ezzel több tucat ncaa klasszist sértesz vérig 😛

Egészen gusztustalan módon fújják a WVU-t

Perception is reality.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Knightnak jót tett a győztes kosár 😊 Nagyon durván tolja.Jakehomer
bocsánat. elmondhatatlanul undorító csapat ez a Kentucky 😛haromt
Lófaszt 😛 A legjobb kosáregyetem. Azt nem csodálom, ha valaki utálja Caliparit, de ő csak egy fejezet a program történetében.

A bírók elég hülyén fújnak, sok softy fault mindkét oldalon.Jakehomer
nem kosáregyetem, hanem az NBA új draftszabályozás kijátszásának a módja...
A Kansas, a Duke vagy UNC kosáregyetem, ahová nem csak azért mennek a játékosok, hogy mehessenek a draftra.

Ráadásul már minden freshmanben megvan a tökéletes arrongancia ami ezzel a jelenséggel együtt jár, hogy igazából ez az egész nekik csak púp a hátukon. Nem a UK sikerei érdeklik őket, hanem csak a jó drafthely miatt akarnak továbbjutni
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Knightnak jót tett a győztes kosár 😊 Nagyon durván tolja.Jakehomer
bocsánat. elmondhatatlanul undorító csapat ez a Kentucky 😛haromt
Lófaszt 😛 A legjobb kosáregyetem. Azt nem csodálom, ha valaki utálja Caliparit, de ő csak egy fejezet a program történetében.

A bírók elég hülyén fújnak, sok softy fault mindkét oldalon.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Knightnak jót tett a győztes kosár 😊 Nagyon durván tolja.Jakehomer
bocsánat. elmondhatatlanul undorító csapat ez a Kentucky 😛
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Knightnak jót tett a győztes kosár 😊 Nagyon durván tolja.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ma kezdésnek a két kedvenc csapatom játszik, akik mellesleg ott vannak nálam a final fourban 😀
bár az éjjel megviselte a bracketemet, semmi sincs veszve. WVU és Florida siker esetén masírozok a győzelem fele.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Hoyas túlértékelt, inkább csak a különbség meglepő, esélyük se volt. Négy Big East csapat esett ki az első körben, a másodikban is ki fog ennyi szerintem (kettő ugye tuti, meg a WVU is 😛 ).

Isiah megint nagyon jó volt, remélhetőleg a UNC-t is kicsapják.

Perception is reality.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
89-72-re vertük a Californiát a NIT második körében, üzentünk a nagy Pac-12-nek. 😛
Burks megint 25 pont, Higgins 22. Gondolom most már lassan szándékosan megveretnek minket, nehogy itt túl sok sikerélményben lehessen részünk, még a végén felerősödnének az igazság hangjai. Mondjuk a negyeddöntőben a Kent State/Fairfield még verhető, hacsak nem játszhatnak ellenük végig hat emberrel, amit mondjuk nem lehet kizárni.

Ma éjjel jön a két harmadik fordulós denveri meccs, a BYU igazán szophatna, ha már olyan szép győzelmeket arattak eddig a kicsik a Pepsi-ben. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
gsn 3 548
Obama 29-3-mal nyitott, nem rossz. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
VCU 😀 play-in-game után Georgetown verés, így megy ez

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Seminoles upset 😊

Singleton csodálatos ember.
az hagyján, hogy nem dobnak róla pontot, de szerintem amerre jár, fű se nő és a koleszban a hárommal távolabbi szobába se mernek beköltözni.

jöhetnek az írekHöri
engem megszóltál hogy megtettem az FSU-t 😛
eddig maximálisan elégedett vagyok a bracketemmel. már csak azt nem tudom ki vezet. Mármint a fórumban beazonosítani nem tudom ki lehet az 😀haromt
én is sokkal rosszabbra számítottam, viszont kosárban nagy CAA fan lettem, és szerintem fociban is megnézek majd idén pár meccset ebből a konfbólJJ
By George, the Dream is alive - Part II
A kerdes: ki fog az OSU-nak szurkolni a masodik korben... senki?

A Boston U meg nem egy nagy csapat, de a Kansas choker elegge ahhoz, hogy meg akar az elso korben is kiszopjon... hiaba Elite Eight csapatom, en aztan nem bannam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
korrekt csapat a Boston U, simán meccsben vannak, miközben a Long Island sajna hamar kifingott a UNC ellen