Make Love

27 feliratkozó

több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ez is népszerűsíti a sportot, ergo jó, hogy van. Bulvár diszkréten (szerk: néha nem csak diszkréten) a lap, de sok dolog jó benne. Én is olvasom. Nem kell "ügynek" tekinteni, de aki akarja olvassa. Nekem bejött, másnak nem. Családom több tagja is lapozgatja, aki, mondjuk interneten nfl oldalakra nem keresne rá.
(meg különben is hol néznétek a nyiregyházi pompom lányokat máshol? 😊)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nekem is van ilyen ismerősöm, de én személy szerint nem tartom támogatnivaló "ügynek" egy képes újság létezését az internet korában, pláne egy olyan oldalon reklámozva a dolgot, ahol mi ingyen írunk az amfociról

Különösen a "nyerj belépőt a londoni nfl meccsre" kampányuk zavar, sokan előfizetnek csak azért rá, hogy legyen vajmi esélyük megnyerni a 25-ből kihozható jegy+repjegy kombót... (meg 25 a szállás)jjncaa
Tudom, hogy halálra van ítélve a print, a cd, meg a többi régi dolog, de attól még lehet jó.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Nekem is van ilyen ismerősöm, de én személy szerint nem tartom támogatnivaló "ügynek" egy képes újság létezését az internet korában, pláne egy olyan oldalon reklámozva a dolgot, ahol mi ingyen írunk az amfociról

Különösen a "nyerj belépőt a londoni nfl meccsre" kampányuk zavar, sokan előfizetnek csak azért rá, hogy legyen vajmi esélyük megnyerni a 25-ből kihozható jegy+repjegy kombót... (meg 25 a szállás)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?laccoo74
Én anno a másikat csak a plakátok miatt vettem, van még benne? 😀Hanni
Van, kétoldalas.Aktuálisban BigBen, és Elilaccoo74
Mennyibe kerül?Asbee
690 ft 66 színes oldal.Támogassuk az ügyet!laccoo74
Milyen ügyet?jjncaa
Hogy nekünk is legyen saját print újságunk.laccoo74
Részesedést akarsz venni?jjncaa
Nem, csak én dinoszauruszként még leragadtam a print médiánál.Szeretem a nyomdafesték illatát.Nevetséges mi?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?laccoo74
Én anno a másikat csak a plakátok miatt vettem, van még benne? 😀Hanni
Van, kétoldalas.Aktuálisban BigBen, és Elilaccoo74
Mennyibe kerül?Asbee
690 ft 66 színes oldal.Támogassuk az ügyet!laccoo74
Milyen ügyet?jjncaa
Hogy nekünk is legyen saját print újságunk.laccoo74
Részesedést akarsz venni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?laccoo74
Én anno a másikat csak a plakátok miatt vettem, van még benne? 😀Hanni
Van, kétoldalas.Aktuálisban BigBen, és Elilaccoo74
Mennyibe kerül?Asbee
690 ft 66 színes oldal.Támogassuk az ügyet!laccoo74
Milyen ügyet?jjncaa
Hogy nekünk is legyen saját print újságunk.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?laccoo74
Én anno a másikat csak a plakátok miatt vettem, van még benne? 😀Hanni
Van, kétoldalas.Aktuálisban BigBen, és Elilaccoo74
Mennyibe kerül?Asbee
690 ft 66 színes oldal.Támogassuk az ügyet!laccoo74
Milyen ügyet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 169 — Eagles fan
Én a 2990(?) forintos naptárat nem értettem, legalább 2-3 olyan kép volt benne amin egy igazi fannak rivális/utált csapat vagy játékos van... Majd pont Eli fog itt feszíteni a falamon egy hónapon keresztül 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?laccoo74
Én anno a másikat csak a plakátok miatt vettem, van még benne? 😀Hanni
Van, kétoldalas.Aktuálisban BigBen, és Elilaccoo74
Mennyibe kerül?Asbee
690 ft 66 színes oldal.Támogassuk az ügyet!
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?laccoo74
Én anno a másikat csak a plakátok miatt vettem, van még benne? 😀Hanni
Van, kétoldalas.Aktuálisban BigBen, és Elilaccoo74
Mennyibe kerül?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?laccoo74
Én anno a másikat csak a plakátok miatt vettem, van még benne? 😀Hanni
Van, kétoldalas.Aktuálisban BigBen, és Eli
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?laccoo74
Én anno a másikat csak a plakátok miatt vettem, van még benne? 😀
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Én vettem egy számot, de nem sok számomra érdekes dolog volt benne. Talán 2 cikk volt ami tetszett.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...catattack
Én ilyen oldszkúl arc vagyok.Vagy inkább már dinoszaurusz?
több mint 11 éve
catattack 3 520
Én úgy vagyok vele, amit az internet nem tár elém, akkor azt egy újságtól se fogom megkapni... pénzkidobás...
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Megjelent a sikeres hatpontos kísérletről elnevezett magazin januári száma.Én voltam az első hajnalban az újságárusnál, kicsit morcos is volt a mama, de nem érdekelt.Még csak belelapoztam, de úgy látom, hogy ez a szám is jól sikerült.Amúgy, veszi rajtam kívül valaki, itt a fórumon?
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor van szívás, ha esik a hó és egy ideig ugye járhatatlan, mert takarítás nincs. --- sárvédőt kéne még vennem, mer az nincs sajna😕kishaszi
De legalább a dzsekid hátán egyedi nonfiguratív minták képződneklaccoo74
Újítottam egy ócót, meglátjuk megfelel-e a céloknak, mer csak 26os kerékre való, nekem meg trekking van😛kishaszi
laccoo74

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Vége a vizsgaidőszaknak. 😊Schleck
Remélem holnap ezt én is beírhatom. 😀

Vrijbloed
előbb-utóbb biztos beírhatod, kérdés, h ide-e vagy a gyűlölködjünkbe 😛Black_Adder
Vége a vizsgaidőszaknak. 😊 😛
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nah, megjött az UK-ból rendelt biciklis téli kabát és téli kesztyű. Remélem beválnak, és letehetem az autót😊
Most így elsőre marhára örülök. A kesztyű patent, a kabát meg majd meglátjuk hogy fungál menet közben - elvégre "látatlanban" vettem, csak a gyári mérettáblázatból tudtam kiindulni, sajna teszteredményeket nem találtam a neten, meg felhasználói véleményeket.kishaszi
Minden tiszteletem a tiéd,viccen kívül, hogy télen is a kerékpárt választod.Ismerve az átlag magyar közlekedési morált ez egy nagyon bátor cselekedet!laccoo74
Nagyon keveset megyek az úton, nem riogatom a népet. Inkább a padkán dzsesszelek végig, pl. az Illés utcán megyek a betonon, aminek a forgalma illetve veszélyességi rátája elenyészőnek mondható.
Akkor van szívás, ha esik a hó és egy ideig ugye járhatatlan, mert takarítás nincs. --- sárvédőt kéne még vennem, mer az nincs sajna😕kishaszi
De legalább a dzsekid hátán egyedi nonfiguratív minták képződnek
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, megjött az UK-ból rendelt biciklis téli kabát és téli kesztyű. Remélem beválnak, és letehetem az autót😊
Most így elsőre marhára örülök. A kesztyű patent, a kabát meg majd meglátjuk hogy fungál menet közben - elvégre "látatlanban" vettem, csak a gyári mérettáblázatból tudtam kiindulni, sajna teszteredményeket nem találtam a neten, meg felhasználói véleményeket.kishaszi
Minden tiszteletem a tiéd,viccen kívül, hogy télen is a kerékpárt választod.Ismerve az átlag magyar közlekedési morált ez egy nagyon bátor cselekedet!laccoo74
Nagyon keveset megyek az úton, nem riogatom a népet. Inkább a padkán dzsesszelek végig, pl. az Illés utcán megyek a betonon, aminek a forgalma illetve veszélyességi rátája elenyészőnek mondható.
Akkor van szívás, ha esik a hó és egy ideig ugye járhatatlan, mert takarítás nincs. --- sárvédőt kéne még vennem, mer az nincs sajna😕

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nah, megjött az UK-ból rendelt biciklis téli kabát és téli kesztyű. Remélem beválnak, és letehetem az autót😊
Most így elsőre marhára örülök. A kesztyű patent, a kabát meg majd meglátjuk hogy fungál menet közben - elvégre "látatlanban" vettem, csak a gyári mérettáblázatból tudtam kiindulni, sajna teszteredményeket nem találtam a neten, meg felhasználói véleményeket.kishaszi
Minden tiszteletem a tiéd,viccen kívül, hogy télen is a kerékpárt választod.Ismerve az átlag magyar közlekedési morált ez egy nagyon bátor cselekedet!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Vége a vizsgaidőszaknak. 😊Schleck
nekem is már csak 5 vizsga van 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, megjött az UK-ból rendelt biciklis téli kabát és téli kesztyű. Remélem beválnak, és letehetem az autót😊
Most így elsőre marhára örülök. A kesztyű patent, a kabát meg majd meglátjuk hogy fungál menet közben - elvégre "látatlanban" vettem, csak a gyári mérettáblázatból tudtam kiindulni, sajna teszteredményeket nem találtam a neten, meg felhasználói véleményeket.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Már csak 262-t kell aludni!!! 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Vége a vizsgaidőszaknak. 😊Schleck
Remélem holnap ezt én is beírhatom. 😀

Vrijbloed
előbb-utóbb biztos beírhatod, kérdés, h ide-e vagy a gyűlölködjünkbe 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear