Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Hosszan lehetne róla írni, de most nem áll rá az agyam. Így csak annyi, hogy ez a Sum 41 koncert számomra oly kiemelkedő volt, hogy az eszméletlen!! Minden pillanata!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 concert.arte.tv/de/hellfest-2017-livestream

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 931
csak a penz es a penz, szegeny tobb, mint 20 eve meghalt...
Jo hip hop album lett, azert...

 www.youtube.com/watch?v=54XTnV_YVF8
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Az Audioslave érdekes módon már nem volt rám akkora hatással Drip
ez csak azért lehet mert nem játszottál a Flatout 2 nevű őrült autós játékkal 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ne már basszus... 😕

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 411
Úgy néz ki öngyilok volt.(AP)
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Egy időben csak Soundgardent tudtam hallgatni. Átsegített egy szakításon is.

Köszönünk mindent, Chris!



Illetve a legnagyobb kedvencem tőlük:



Szerkesztette: Zsellér van de Vrij

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
😕 basszus ne már. Imádtam én is a Soundgardent mai napig előkerül. Az Audioslave érdekes módon már nem volt rám akkora hatással de hát Cornell-t ki ne hallgatná szívesen

több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Imádtam a hangját, egyszerűen zseniális volt. Mondjuk én nagyon bírom-bírtam a Soundgardent.
Egyelőre nem tudni mi történt vele.
R.I.P. Chris

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
bassza meg, nem tudnék mondani nála jobb és érdekesebb hangot... bármihez nyúlt imádtam, még a sokat szapult szólólemezein a botrányos alapokra írt dalokat is élvezhetővé varázsolta

a grunge-t sose szerettem igazán, így a Soundgarden se lett a kedvencem, viszont annyira bíztam még egy Audioslave reunionban...



Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Borzasztó, nyugodjon békében... 😕


több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
És egy bónusz az előző háeszhez:

Magyarország ('90es évek vége, itt még a Clutch hatás erősen kérdéses, meghaladták a srácok a korukat.)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 6 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Utóbbi héten kvázi spontán nagyon rácuppantam néhány balkán / kelet-európai hard rock / stoner rock bandára. A porban hagyják az amerikai felhozatalt, kivéve egy zenekart onnan. 😊 Itt van egy csomag a legjobb számokkal.

Görögország A)


Görögország B)


Görögország C)


Ukrajna


Horvátország (Tavaly ők játszottak Clutch előtt. Amúgy a bal herémet tenném rá, hogy a Clutch turné görög állomásán a fenti görög no.2 zenekar volt az elő-banda.)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 411
 m.hvg.hu/kereses?mit=Iggy+pop

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 931
Feltettek helyettunk, de se baj😊
10 evvel ezelott eleg nagy dolog volt egy ilyet osszehozni onerobol a hibai ellenere is. Uttorok voltunk itthon?!
Elo Hip Hop jazz fuzio



Szerkesztette: YoungZeeZee
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Reg volt a topicban hsz - ugyhogy akkor itt van egy; a kijovo film "tiszteletere" (bar ha jol hallottam, szerencsere ezt a szamot/egyes reszeit megtartottak es atmentettek a filmbe is..)


We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=IH0ze_VZIUk

Ma ismét belebotlottam, zseniálisak voltak, óriási kedvenc.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
basszus, a mai Sabaton nem kicsit vert oda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Kijött az új Emmure, előrehozott Karácsony. 😀


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 931
A legjobb hiphop party DJ.

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Új Linkin Park szám. Nem jó az irány srácok, nagyon nem!

 www.youtube.com/watch?v=lp00DMy3aVw
Mikey
A legrosszabb, amit tőlük valaha hallottam, ócska, semmitmondó, gagyi szar. 😕

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Új Linkin Park szám. Nem jó az irány srácok, nagyon nem!

több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 931
Az e heti Still movin zene.
Sajna inkabb Lil Yachti vagy kik futnak a hulyesegeikkel...😕
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 931
Vegre Dizzy ujra hozza a rappet