Muzikális kulturálódás
16 feliratkozó
több mint 1 éve
Te tudod 😂azon a hétvégén már be van tárazva a társas + szar filmezés 😊metál icát én kihagyom, örülök hogy jövő heti maidenre tudok menniGyere júni 8-án S8-ba, Ragály, Frost, ilyenek 😄
Negritis, a vajda
warr_b
Negritis, a vajda
Sajnos Atrox Trauma most nem lesz

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
azon a hétvégén már be van tárazva a társas + szar filmezés 😊metál icát én kihagyom, örülök hogy jövő heti maidenre tudok menniGyere júni 8-án S8-ba, Ragály, Frost, ilyenek 😄
Negritis, a vajda
warr_b
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
metál icát én kihagyom, örülök hogy jövő heti maidenre tudok menniGyere júni 8-án S8-ba, Ragály, Frost, ilyenek 😄
Negritis, a vajda

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
metál icát én kihagyom, örülök hogy jövő heti maidenre tudok menni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
jövőre 2 Metalicska koncert is lesz Mo-nbeza.
NB2
Ha tudok, megyek. 😀
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
egyik napra vennék jegyet, csak az a baj addigra lerabolják tutira a kétnaposok, meg az ilyen olyan fan club kedvezményezettek bőven előtte majd.jövőre 2 Metalicska koncert is lesz Mo-nKülönböző setlistekkel és előzenekarokkal.
NB2
Dzsokijuing
több mint 1 éve
jövőre 2 Metalicska koncert is lesz Mo-nKülönböző setlistekkel és előzenekarokkal.
NB2
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
jövőre 2 Metalicska koncert is lesz Mo-n
több mint 1 éve
Én se traktálom, sajnos a suliban így is néznek egy csomó szart, amire nincs ráhatásom 😕Én nem traktálom őket ilyen vizuális terrorral, ölég, ha csak a muzsikára éreznek rá. 😊 Lesz elég szar, ami szétcseszi az agyukat így is.Köszi Sobri és Helmut a zene citálásokat, pörögnek kocsiban. 😀Simán 😊
Az faja, hogy a bölcsisovis törpök riszálnak a hörgős fémzenére? 😀
kishaszi
Enyémek Sabatont hallgatnak, bár gyanítom a háborús videóknak alatta nagyobb a vonzereje 😀
warr_b
kishaszi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Én nem traktálom őket ilyen vizuális terrorral, ölég, ha csak a muzsikára éreznek rá. 😊 Lesz elég szar, ami szétcseszi az agyukat így is.Köszi Sobri és Helmut a zene citálásokat, pörögnek kocsiban. 😀Simán 😊
Az faja, hogy a bölcsisovis törpök riszálnak a hörgős fémzenére? 😀
kishaszi
Enyémek Sabatont hallgatnak, bár gyanítom a háborús videóknak alatta nagyobb a vonzereje 😀
warr_b
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
Köszi Sobri és Helmut a zene citálásokat, pörögnek kocsiban. 😀Simán 😊
Az faja, hogy a bölcsisovis törpök riszálnak a hörgős fémzenére? 😀
kishaszi
Enyémek Sabatont hallgatnak, bár gyanítom a háborús videóknak alatta nagyobb a vonzereje 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Köszi Sobri és Helmut a zene citálásokat, pörögnek kocsiban. 😀Az faja, hogy a bölcsisovis törpök riszálnak a hörgős fémzenére? 😀
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 1 éve
Huhh, de jó kis téma. Nekem ugye a Maiden a No.1.
Dickinson '82-88 között csúcs a stúdióban és a színpadon is, utána a szólómunkássága emelkedik ki. A torokgyík után újra odabasz. Amúgy a Samson-os korszakban is maradandót alkotott, a '81-es Reading Festival libabőrözős.
További kedvenceim (nincs sorrend) a hard rock/metal színtérről:
Geoff Tate,
Andi Deris (a Pink Cream 69 első két albumán fenomenális és koncerteken is parádés, ajánlom meghallgatásra a Kiss-covert www.youtube.com/watch?v=mVng6EuuJiY + a Helloweent is kb. ő mentette meg),
Chuck Schuldiner,
Ian Astbury,
Danzig az első 3 albumán,
King Diamond, ha nem vagyok másnapos.
De van két pali akik nálam az utóbbiakat überelik énekben/zeneszerzésben/játékban.
Peter Gabriel
Bowie: ő egy zseni volt, egy-egy számát tucatnyi módon elő tudta adni, más volt a gitár, az ütem, és mind működött. Soha nem lesz még egy nem korszakos, hanem korszakokon átívelő zenész.
Nyilván más kérdés a népszerűség és az eladási listák.
P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Deák Bill GyulaStabilnak idén lesz 77. születésnapi koncertje, hatalmas hang.
Cserháti Zsuzsa
Külföldről olyan sok van, hogy nem tudok választani....
csi77
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Deák Bill GyulaCserháti Zsuzsa
Külföldről olyan sok van, hogy nem tudok választani....
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 1 éve
Blaszfémia!pfuh de régen hallottam!
Jobb mint az eredeti!
m.youtube.com/watch?v=DAyoSKGo178&pp=ygURZGVhZHN5IHRvbSBzYXd5ZXI%3D
gyeek
több mint 1 éve
Blaszfémia!Jobb mint az eredeti!
m.youtube.com/watch?v=DAyoSKGo178&pp=ygURZGVhZHN5IHRvbSBzYXd5ZXI%3D
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Sose voltam Tankcsapda rajongó, de Lukács Laci odabasz. Meg a számok se úgy szólnak mint egy segg, ami egyébként elég gyenge itthon.Révész se volt kutya magyarban.Számomra a Manowar cringe faktora olyan magasan van, hogy nem tudom komolyan venni, bármennyire és képzett énekes Eric.Az Eddával látok párhuzamot. Oké, Pataky agya megbomlott, emberileg agyhalott, az Edda az első néhány lemezét leszámítva szintén cringe, de ha pusztán szakmailag nézzük, akkor nincs nála jobb magyar (rock)énekes.
Sebii
Szerintem a Queen nem metálzenekar, Mercury nem metál énekes.Így. De ő a No.1.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Őszentsége Sobri Jóska
ozibozi
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 1 éve
Révész se volt kutya magyarban.Számomra a Manowar cringe faktora olyan magasan van, hogy nem tudom komolyan venni, bármennyire és képzett énekes Eric.Az Eddával látok párhuzamot. Oké, Pataky agya megbomlott, emberileg agyhalott, az Edda az első néhány lemezét leszámítva szintén cringe, de ha pusztán szakmailag nézzük, akkor nincs nála jobb magyar (rock)énekes.
Sebii
Szerintem a Queen nem metálzenekar, Mercury nem metál énekes.Így. De ő a No.1.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Őszentsége Sobri Jóska
Szerkesztette: ozibozi
több mint 1 éve
Számomra a Manowar cringe faktora olyan magasan van, hogy nem tudom komolyan venni, bármennyire és képzett énekes Eric.Az Eddával látok párhuzamot. Oké, Pataky agya megbomlott, emberileg agyhalott, az Edda az első néhány lemezét leszámítva szintén cringe, de ha pusztán szakmailag nézzük, akkor nincs nála jobb magyar (rock)énekes.
Sebii
Szerintem a Queen nem metálzenekar, Mercury nem metál énekes.Így. De ő a No.1.
bcsarli, Udvari Főkóstoló
több mint 1 éve
ezek az eurovíziós dalok valami rohadt szarok idáig. 😀 Ez az év rohadt gyengének tűnik. Nice-Brest-en is eldőlt minden. Nincs is mit nézni ma esteTünde viszont az idei szezonban a legjobban bőven ma énekelt, szóval mi megvagyunk 😊
Toto21
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
ezek az eurovíziós dalok valami rohadt szarok idáig. 😀 Ez az év rohadt gyengének tűnik. Nice-Brest-en is eldőlt minden. Nincs is mit nézni ma este
több mint 1 éve
Taylor Swiftet sem írta még senki 😀Ez a fórum (vagyis inkább a topic) kor és nem összetételét árulja csak el.
NB2
Poloska vagyok.
több mint 1 éve
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
semmi lacey sturm (flyleaf) mention a nók között? először hallottam az im so sick elejét nem akartam elhinni