NBA

33 feliratkozó

11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jól láttam Edelmant a pálya szélén vagy be vagyok állva?
ThundersNFL a Jobbágy
Igen ott van.
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 107
Jól láttam Edelmant a pálya szélén vagy be vagyok állva?
ThundersNFL a Jobbágy
Jól láttad

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
11 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
embiid is fos szó se róla, de amit ma hardentől látunk az all time.
Mondjuk Tatum is az csak pozitív irányba

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Jól láttam Edelmant a pálya szélén vagy be vagyok állva?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 644
Nem nagyon értek a kosárlabdához, de most rendesen beadták a ricinust a Phillynek....vajon kapnak mellé széntablettát vagy Lopediumot?
ThundersNFL a Jobbágy
itt komoly hozzáállásbeli gondok vannak, ami mondjuk embiid és harden esetében nem lep meg
a kérdés most kit dob a busz alá mr i must get that mvp
Negritis, a vajda
Pontosan. Hihetlen hogy egy ilyen meccsen ennyire lelketlenul lehet jatszani. Volt par ilyen GB vereseg a szezonban mikor azt kivantam legyen minel tobb kozte. Ez ugyanaz Philly drukkerkent most. Post game interjun remelem szetszedik oket.
11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Tatum 😊
Bruschi85
Kosárlabda mellett nyakkendőkötésben is jó szokott lenni.

11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Fúj de hitvány ez a Philly...
Doc mester hozta a formáját, amikor időzíteni kell 🙂 Garnett intézett ennek a kóklernek vagy 20 plussz NBA főedző idényt

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
Nem nagyon értek a kosárlabdához, de most rendesen beadták a ricinust a Phillynek....vajon kapnak mellé széntablettát vagy Lopediumot?
ThundersNFL a Jobbágy
itt komoly hozzáállásbeli gondok vannak, ami mondjuk embiid és harden esetében nem lep meg
a kérdés most kit dob a busz alá mr i must get that mvp

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Tatum 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Nem nagyon értek a kosárlabdához, de most rendesen beadták a ricinust a Phillynek....vajon kapnak mellé széntablettát vagy Lopediumot?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
jó szar harden, jó szar embiid (bár éledezik), szerencsére a boston is szimpi, így nem dőlök a kardomba ha kikap a sixers, de azért hajrá.

eaglesmcnabb
sokkal előbb lettem Celtics drukker mint Eagles, így azért én most fordítva vagyok bekötve 😊
dande2
gyárilag én is spursös vagyok, azért nem dőlök a kardomba, főleg hogy kiesett a GSW, de azért ez nagyon csúnya 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
jó szar harden, jó szar embiid (bár éledezik), szerencsére a boston is szimpi, így nem dőlök a kardomba ha kikap a sixers, de azért hajrá.

eaglesmcnabb
sokkal előbb lettem Celtics drukker mint Eagles, így azért én most fordítva vagyok bekötve 😊
11 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 438
Harden is menjen mar az annyjaba, pont jo lesz neki Rocketsban alibizni meg par evet. Mondom ezt Harden fankent.
JéBé
Az OKC-ben még én is bírtam.
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Horford zseni 😊
11 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 644
Harden is menjen mar az annyjaba, pont jo lesz neki Rocketsban alibizni meg par evet. Mondom ezt Harden fankent.
11 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
MVP, lol

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
jó szar harden, jó szar embiid (bár éledezik), szerencsére a boston is szimi, így nem dőlök a kardomba ha kikap a sixers, de azért hajrá.
eaglesmcnabb
én mind2 csapatot rühellem, a phillyt főleg az embiid-harden-rivers trió miatt 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
jó szar harden, jó szar embiid (bár éledezik), szerencsére a boston is szimpi, így nem dőlök a kardomba ha kikap a sixers, de azért hajrá.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
mondjuk ez nem tekó hanem kizárás Niangre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 107
Mocskos Sixers

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
11 hónapja
JéBé Green Bay Packers 6 644
Embid rettento faradt, Harden meg gyalazatosan szar. Sima Boston lesz a vege.
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
nem túl biztató első negyed...
11 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 439 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn

Beki
komolyan valaki azt hitte hogy megváltozik mert elmondott egy neki előre megírt PR beszédet meg elméletben elment egy pár napos "elvonóra" ha elment egyáltalán? már ott kivételeztek vele hogy a 8 meccses eltíltásba belemagyarázták hogy ennyit meg annyit már kiült a bűntiből. az egész hátralévő szezont kikellett volna hagynia és egy komoly de annál is hosszabb fejtágítón résztvennie hátha elgondolkodik
DBook90
Lesz idő a szezonkezdetig eldönteni mi legyen vele.
Matthew99
Kutyából szalonna esete...kár érte, mert tényleg ügyes, bármekkora kretén!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 231 — The Mathematician
amúgy a tippem az hogy a mai vereség után bakancsot kap doc, de gyorsan lecseréli vmi vékony cipőre a sivatagba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man

Beki
komolyan valaki azt hitte hogy megváltozik mert elmondott egy neki előre megírt PR beszédet meg elméletben elment egy pár napos "elvonóra" ha elment egyáltalán? már ott kivételeztek vele hogy a 8 meccses eltíltásba belemagyarázták hogy ennyit meg annyit már kiült a bűntiből. az egész hátralévő szezont kikellett volna hagynia és egy komoly de annál is hosszabb fejtágítón résztvennie hátha elgondolkodik
DBook90
Lesz idő a szezonkezdetig eldönteni mi legyen vele.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.