NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

33 feliratkozó

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 011 — Lucas Scott
Embiidnek pedig örülök, lehet fanyalogn mièrt nem Jokic de azt nem lehet mondani, hogy nem szolgált rá.
dande2
Ez olyan mint Cseh Laci 3 ezüstje 2008-ban. Lehet rá mondani, h rászolgált persze. Csak nem ő volt a jobb, hanem Phelps. Most pedig azon alapon kapta meg, Jokic rájátszásban még nem bizonyított ezért hogy nézne már ki, h zsinórban 3 mvp címe van. Ezek a hangok persze le se szarják, h olyan guard rotációval ment neki az elmúlt 2 PO-nak Jokic, ahol stabil játékperceket kapott, Facundo Campazzo, Markus Howard, Monte Morris, Will Barton, PJ Dozier és Austin Rivers. Ezek közül Morris egy oké csere PG. 3 közülük kikopott mára a ligából, Rivers meg csak azért játszik a Wolvesnál, mert sérülések miatt elfogyott a rotáció, de amúgy már ő is csak törülközőt lenget. Dozier meg sérülése miatt van/volt a szezon nagy részében csapat nélkül, de simán benne van, h 1-2 szezon és Európában lesz.
Szóval ezekkel nem volt képes tavalyelőtt a Suns, tavaly a Warriors ellen mit kezdeni.

Ehhez még annyit, h oké tételezzük fel Jokic nem mvp idén, akkor mitől volt a Nuggets Karácsony óta 4-5 meccsel a Nyugat előtt és vitorlázott be a rájátszásba? Ha körülötte olyan jó a csapat, akkor hol vannak az egyéni díjak, amit többiek kapnak. Egyéni díj alatt értem, egy all-star 3 pontosdobó versenyre meghívást. Csak zárójelben Denver célzott a legjobban csapatszinten az alapszakaszban. Vagy 1 all-star jelölés Jokicon felül. Stbstb.

Ettől függetlenül Embiid ha múltba nézek vissza egyáltalán nem érdemtelen teljesítményre kapta meg, mint mondjuk Rose. Rengeteg más szezonban ez sima legjobb teljesítmény lenne. Csak Nuggets szurkolóként nehéz lenyelni azt a negatív kampányt, amit Jokic ellen indított a mainstream media.
dawyd728
nem ertem, hogy alapszakasz MVP cimnel miert szamit eleve az, hogy a korabbi rajatszasokban mit vagy mit nem csinalt az adott jatekos. adott ev alapszakasz MVPje. es pont. btw sztem Jokic volt iden az MVP, bar teny, hogy Embiid is rohadt kozel volt hozza, szoval annyira nem meglepo, inkabb az, hogy ennyire messze volt vegeredmenyben Jokic. mondjuk attol az embertol elvennem orokre a szavazas jogat, akit szerint Jokic nem volt iden top5bne.

btw: Rivers meg azt a McLaughlint sem feltetlenul tudta kiszoritani a rotaciobol iden, aki kriminalisan jatszott a szezonban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
dawyd728 3 696
Embiidnek pedig örülök, lehet fanyalogn mièrt nem Jokic de azt nem lehet mondani, hogy nem szolgált rá.
dande2
Ez olyan mint Cseh Laci 3 ezüstje 2008-ban. Lehet rá mondani, h rászolgált persze. Csak nem ő volt a jobb, hanem Phelps. Most pedig azon alapon kapta meg, Jokic rájátszásban még nem bizonyított ezért hogy nézne már ki, h zsinórban 3 mvp címe van. Ezek a hangok persze le se szarják, h olyan guard rotációval ment neki az elmúlt 2 PO-nak Jokic, ahol stabil játékperceket kapott, Facundo Campazzo, Markus Howard, Monte Morris, Will Barton, PJ Dozier és Austin Rivers. Ezek közül Morris egy oké csere PG. 3 közülük kikopott mára a ligából, Rivers meg csak azért játszik a Wolvesnál, mert sérülések miatt elfogyott a rotáció, de amúgy már ő is csak törülközőt lenget. Dozier meg sérülése miatt van/volt a szezon nagy részében csapat nélkül, de simán benne van, h 1-2 szezon és Európában lesz.
Szóval ezekkel nem volt képes tavalyelőtt a Suns, tavaly a Warriors ellen mit kezdeni.

Ehhez még annyit, h oké tételezzük fel Jokic nem mvp idén, akkor mitől volt a Nuggets Karácsony óta 4-5 meccsel a Nyugat előtt és vitorlázott be a rájátszásba? Ha körülötte olyan jó a csapat, akkor hol vannak az egyéni díjak, amit többiek kapnak. Egyéni díj alatt értem, egy all-star 3 pontosdobó versenyre meghívást. Csak zárójelben Denver célzott a legjobban csapatszinten az alapszakaszban. Vagy 1 all-star jelölés Jokicon felül. Stbstb.

Ettől függetlenül Embiid ha múltba nézek vissza egyáltalán nem érdemtelen teljesítményre kapta meg, mint mondjuk Rose. Rengeteg más szezonban ez sima legjobb teljesítmény lenne. Csak Nuggets szurkolóként nehéz lenyelni azt a negatív kampányt, amit Jokic ellen indított a mainstream media.
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.
FLZOLI
Remélem ez egy szép jinx.
Én azért meglepődnék ha túljutnának a GSW-n, úgyis, hogy ott Wiggins miatt eléggé szétvan csúszva a csapat.
Toca
Ha Klay és poole nem szedi össze magát akkor lehet esélyünk amúgy gsw in 7
Negritis, a vajda
Wiggins és Klay inkább a kérdés. Poolet szerintem képtelenség elbújtatni,mondjuk ezt a meccset nem láttam.
Toca
jó kb az volt hogy fej-fej mellett mentek, majd Lakers ment 3-mal utolsó perc környékén
Poole odasúgta Currynak James utsó büntetőjénél, hogy haver én megcsinálom, erre bevitte festékbe Davis blokkolta kb. simán, majd az utolsó labdabirtoklásnál Curryn double team Green továbbitja Poole-nak aki ráqrta 29 ft-ről kb. tehát egy jó 3 lépésre a tripla vonaltól... rövid lett
háthogyismondjam ez a Poole srác nem túl okos
sapka
Igen. Ezért mondom hogy nem az fog dönteni hogy ő összeszedi-e magát mert nem fogja.
11 hónapja
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.
FLZOLI
Remélem ez egy szép jinx.
Én azért meglepődnék ha túljutnának a GSW-n, úgyis, hogy ott Wiggins miatt eléggé szétvan csúszva a csapat.
Toca
Ha Klay és poole nem szedi össze magát akkor lehet esélyünk amúgy gsw in 7
Negritis, a vajda
Wiggins és Klay inkább a kérdés. Poolet szerintem képtelenség elbújtatni,mondjuk ezt a meccset nem láttam.
Toca
jó kb az volt hogy fej-fej mellett mentek, majd Lakers ment 3-mal utolsó perc környékén
Poole odasúgta Currynak James utsó büntetőjénél, hogy haver én megcsinálom, erre bevitte festékbe Davis blokkolta kb. simán, majd az utolsó labdabirtoklásnál Curryn double team Green továbbitja Poole-nak aki ráqrta 29 ft-ről kb. tehát egy jó 3 lépésre a tripla vonaltól... rövid lett
háthogyismondjam ez a Poole srác nem túl okos

Szerkesztette: sapka

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.
FLZOLI
Remélem ez egy szép jinx.
Én azért meglepődnék ha túljutnának a GSW-n, úgyis, hogy ott Wiggins miatt eléggé szétvan csúszva a csapat.
Toca
Ha Klay és poole nem szedi össze magát akkor lehet esélyünk amúgy gsw in 7
Negritis, a vajda
Én egyáltalán nem látom annyira félelmetesnek ezt a GSW-t.

Persze ha Curry és/vagy Klay megbolondul az megint más, de magas posztokon agyonverhetik őket.

11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.
FLZOLI
Ez hogy jött ki, bírókkal együtt?
star power 🤣🤣🤣🤣
🤘 gaben 🤘
Hamesz és ropi Davis szerintem még a mai ligában is TOP10 kaliber de jobb napjaikon TOP5 is.
A bíráskodással nem foglalkozok, konstans retardáltak

11 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.
FLZOLI
Ez hogy jött ki, bírókkal együtt?
star power 🤣🤣🤣🤣

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
11 hónapja
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Ezt a choker Bostont...
Harden a semmiből nagyot durrantott.
Jó lesz az a konf döntő egy Embiid nélküli pufi Harden Philly és a god mode Jimmy Heat között 🙂
FLZOLI
Jimmynek ez amugy revenge parharc lenne.
csebi
Jimmy Embiiddel országos span, ott nincs harag.
Jughead
nem Embiidra hanem a franchisera, hogy nem tartottak meg. ha jol emlekszem o maradt volna.
csebi
tóbiás fontosabb volt nah
Negritis, a vajda
Mai napig nagyon sajnálom, mivel Butler nagy kedvenc, és pont az ő kalibere kellene egy PO run-hoz.
A mostani keret max konf döntőn kiszopásra elég, mivel nincs Embiid mellett senki aki 6-7 meccsen konstans veretné. De ez nyilvánvaló volt asszem eddig is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
11 hónapja
playmaker90 San Francisco 49ers 215
Embiid az mvp
YoungZeeZee
Top3-ból mindhármat kedvelem amúgy, és összességében szerintem (is) Jokic érdemelte volna meg, de 20 év után végre kedvenc nyerte!
eaglesmcnabb
Mondjuk az hogy volt olyan szavazó aki szerint jokic fel se fér a listára beszédes hogy mennyire kabaré az egészha tippelnem kéne a szarhazi Perkins volt az
Negritis, a vajda
év vicce ez a szavazás.. kisírták neki a díjat
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.
FLZOLI
Remélem ez egy szép jinx.
Én azért meglepődnék ha túljutnának a GSW-n, úgyis, hogy ott Wiggins miatt eléggé szétvan csúszva a csapat.
Toca
Ha Klay és poole nem szedi össze magát akkor lehet esélyünk amúgy gsw in 7
Negritis, a vajda
Wiggins és Klay inkább a kérdés. Poolet szerintem képtelenség elbújtatni,mondjuk ezt a meccset nem láttam.
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.
FLZOLI
Remélem ez egy szép jinx.
Én azért meglepődnék ha túljutnának a GSW-n, úgyis, hogy ott Wiggins miatt eléggé szétvan csúszva a csapat.
Toca
Ha Klay és poole nem szedi össze magát akkor lehet esélyünk amúgy gsw in 7

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
 youtu.be/VEeh0QtgGj4

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.
FLZOLI
Remélem ez egy szép jinx.
Én azért meglepődnék ha túljutnának a GSW-n, úgyis, hogy ott Wiggins miatt eléggé szétvan csúszva a csapat.
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó ez a Lakers, talán a legerősebb csapat is jelenleg, ha Davis és James kibírja egészségesen szerintem behúzzák a gyűrűt idén. Elég gyilok a védekezésük és ha kell akkor star power, ha kell akkor egy kiegészítő lép előre.

11 hónapja
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 819 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Embiid az mvp
YoungZeeZee
Top3-ból mindhármat kedvelem amúgy, és összességében szerintem (is) Jokic érdemelte volna meg, de 20 év után végre kedvenc nyerte!
eaglesmcnabb
Mondjuk az hogy volt olyan szavazó aki szerint jokic fel se fér a listára beszédes hogy mennyire kabaré az egészha tippelnem kéne a szarhazi Perkins volt az
Negritis, a vajda
Perk amúgy, hogy lett ekkora megmondóember?

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
Embiid az mvp
YoungZeeZee
Top3-ból mindhármat kedvelem amúgy, és összességében szerintem (is) Jokic érdemelte volna meg, de 20 év után végre kedvenc nyerte!
eaglesmcnabb
Mondjuk az hogy volt olyan szavazó aki szerint jokic fel se fér a listára beszédes hogy mennyire kabaré az egészha tippelnem kéne a szarhazi Perkins volt az

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician
112-98 után majdnem elatlantáztuk...
Stoki
Nem kell az Atlantat emlegetni mi magunktól is elnasztunk elég előnyt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 384 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
112-98 után majdnem elatlantáztuk...
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Összeállni látszik a Lakers rendesen.

Embiidnek pedig örülök, lehet fanyalogn mièrt nem Jokic de azt nem lehet mondani, hogy nem szolgált rá.

Szerkesztette: dande2
11 hónapja
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Embiid az mvp
YoungZeeZee
Top3-ból mindhármat kedvelem amúgy, és összességében szerintem (is) Jokic érdemelte volna meg, de 20 év után végre kedvenc nyerte!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
Elég beteg, hogy egy 21/53 triplázás sem volt elég a győzelemhez a Warriorsnak.

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
harden ruhaja meccs elott, senki?
bazz belefutottam
tul sok penzuk van es idejuk.
YoungZeeZee


11 hónapja
YoungZeeZee 7 932
Embiid az mvp
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 030 — LIGHTS OUT!
harden ruhaja meccs elott, senki?
bazz belefutottam
tul sok penzuk van es idejuk.
YoungZeeZee
Met gála vagy mi az isten volt tegnap, azon mindenki buzis ruhában volt, Wade, Westbrook, SGA, Griner.

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 058 — The Mathematician

Sixo
Perk már hülye is


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!