NBA

33 feliratkozó

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
Mondjuk nálam 2 sztár van aki sok mindent érdemel de bajnoki címet nem
Az egyik harden ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 128
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
Kár, hogy gyér a Heat keret sokáig menni mert Butler nagyon megérdemelne egy bajnoki címet.
FLZOLI
Dehogy érdemelne General Soressnes …
csebi
Ezt azért mert cserét kért abból a foshalmazból, ami az akkori Wolves volt? Jól tette.
11 hónapja
dawyd728 3 677
Egyik a 6-ból fordítani fog érzésem szerint 1-3ról.
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 128
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
Kár, hogy gyér a Heat keret sokáig menni mert Butler nagyon megérdemelne egy bajnoki címet.
FLZOLI
Brutális életút, nagyon durva PO teljesítmény. Nálam is ő az első a listán, akinek nagyon kijárna már a bajnoki cím (CP3 és Harden még a másik kettő).
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 924 — Lucas Scott
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
Kár, hogy gyér a Heat keret sokáig menni mert Butler nagyon megérdemelne egy bajnoki címet.
FLZOLI
Dehogy érdemelne General Soressnes …

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Még ha az utolsó 1 perc nem is lett izgalmas, de azért csak volt hosszabbítás a Lakers - Grizzliesen. Jamestől megint egy monster meccs. Elbírta a csapat a csendes AD-t. Reaves azért garbageben megelőzte LeBront pontokban, nem lehetett rá panasz ma sem.

11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 807 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.
Sixo
Kár, hogy gyér a Heat keret sokáig menni mert Butler nagyon megérdemelne egy bajnoki címet.

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Jó szagú atya úr isten. Mi meccs volt ez Jimmy Butlertől. Giannissal is kikapott a Bucks, 3-1 a Heatnek Hero nélkül. Pedig Giannis sérülése után szinte az összes szaki azt mondta, ezt könnyen kéne hoznia a Bucksnak a görög nélkül is annyival erősebb a keretük. Az egyik hanem a legnagyobb bajnok esélyes búcsúzhat.

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
Udoka menni rocket's

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Fox bal mutató ujja eltört. A játéka kérdéses a szerda esti 5. meccsre. Ha játszik is védő cuccban lesz az ujja.

11 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Annyira kurva szomorú ez a Kawhi/PG saga, már negyedik éve.
Kawhi random kidőlése a 2. meccs után megint annyira elvette a kedvem, hogy azóta bele se néztem egy meccsbe se, meg offoltam Bazskát/KNYt is.
Egyszerűen teljesen morál romboló az egész, hogy egy kurva playoff nem tud végigmenni úgy, hogy ne erről szóljon az egész.
Ha lett volna Kawhi vagy PG ez egy kompetitív 1. kör lehetett volna, így megy csak katasztrófa.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Na helyes megvan a 4. innen be kell húzni. Tatum ès Brown hozta magát. Mondjuk a rotáció lehetne egèszsègesebb ahogy nèzem de nyilván a meccs is adja mire van szükség.
dande2
Könnyen lehet, hogy Dejounte Murray nem lesz ott az 5. meccsen. Meccs után neki ment egy bírónak. Az NBA vizsgálódik és könnyen elképzelhető egy eltiltás.

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 924 — Lucas Scott
Pillanat ami anno eldöntötte lényegében h ő legyen az 1/1

During a sitdown with him in California, Edwards was asked what his best moment was from his one year at the University of Georgia. He told those in the room that he had a teammate who missed a key shot in one game and then made a game-winner the next chance he got. Edwards told the Timberwolves that seeing his teammate smile was the best moment of the season for him.

Érdemes megnézni a mostani sajtó tájékoztatóját. Éppen dobott 34 pontot, egy kulcs hármast az otben és azt mondta h ő ellenére nyert a csapat (lényegében). És sztem komolyan is gondolja ezt. Na ez az amit pl KATrol el nem tudok képzelni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
YoungZeeZee 7 902
Ez a kings vereseg.bakker h pont 3 pontosra jott ki a vegen.
Jol vedekezett a golden state de legalabb egy betores faulttal vagy nem tudom.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 924 — Lucas Scott
Azt csinál a palánkok alatt a Suns, amit akar.
iktriad
És vezet a clippers
zinedine5
Már tudom milyen érzés, mikor mások csapatait jinxelem meg.. Az első negyed a Clippers B-é.
iktriad
Nah azért helyreálltunk. Elvileg az egész párharcban nem lesz se George se Leonard most azt mondják. De hát ha még tovább is megyünk, mire lesz ez elég a Denver ellen? Kb semmire.
Sixo
Ez a Denver rohadt jó amúgy. Utóbbi két meccsen nem sok csapat győzte volna le a minnyt, nekik viszonylag simán sikerült mindkettő.
csebi
Na jó ezen azért felkacagtam. Bár az utolsó nem láttam csak ossz
Elfoglaló szinten, de azért nem tűnt annyira egetrengetően erősnek ez a Minny…
Toca
Azért amikor a minnyt fikazod vegyük figyelembe h a lakerssel OTt kellett játszani amely most nyerésre all a 2. Kiemelttel.

Pontosan azért nem elég összefoglalózni meg box scorezni mert ez a Denver elképesztően felkészült most a pora (különösen a mennyire is, konkrétan az első meccsen jobban tudtak a minny figurákat mint KAT) és egészségesek is. Az eredmények ellenére a minny rohadt jó volt összességében mindkét meccsen az itt ezerszer leírt Edwards olyan dolgokat mutatott amít a liga történetében ilyen idősen 1-2 játékos és melle mindkét meccsen volt még egy plusz teljesítmény. És ez sem volt elég mert bivaly ez a nuggets. De majd a következő körben megmutathatja mondjuk a lakers h nincs igazam és szar a nuggets is meg a minny is.
csebi
En amúgy Edwardsban nagyot csalódtam, pozitív irányban. Nem mindig megy neki de hihetetlen all-around és ha nem megy valami neki másból tok szépen kiegészíti.

Második meccset láttam nem mondtam hogy rossz volt a Minny, de ez a “nem sok csapat verte volna meg” barokkos túlzás.

Én év elején hittem hogy mehet a twin tower de KAT ehhez nem eleg okos szóval ez a csapat halálra van ítélve. Kat-ot el kell boltolni aztán bízni bennne hogy jön olyan aki Edwardsot kiegészíti.
Toca
Nyilván próbálom magamat hajtani h találják vmi pozitívumot ebben a szarban.
Legalább sopres nem lesz pedig itt az ötben talán a szurkek jobban rajta voltak a témán mint Jokicek.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
Fuhh Draymond (és Curry) ezt megúszta, ritkán látni ennyire üres dobást ilyen helyzetben.
Jughead
Ezt max Curry úszta meg, egy ilyen kalibertol ekkora hibát én reg láttam ( ha láttam valaha )
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na helyes megvan a 4. innen be kell húzni. Tatum ès Brown hozta magát. Mondjuk a rotáció lehetne egèszsègesebb ahogy nèzem de nyilván a meccs is adja mire van szükség.
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
Knicks meccset látta valaki? Mi lett Randle-el?
Sixo
Gondolom még sérült

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
Knicks meccset látta valaki? Mi lett Randle-el?

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
Meg van ki segíthetne a Cavsen


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 747 — 49ers GM
Mondjuk itt az utolsó 5 percben egy érzékenyebb lelkű NFL bírói gárda több sárga zászlót dobott volna be, mint ahány faultot befujtak… 😊

11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 128
Fuhh Draymond (és Curry) ezt megúszta, ritkán látni ennyire üres dobást ilyen helyzetben.
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 18 628 — Vikings fan
De szoros lett a vége.
Sixo
mindent megtett mind2 csapat hogy kikapjon itt az utolsó 2 percbe
Foxot elkaptáék
Barnes meg megmutatta hogy miért cserélték le Durantre
Negritis, a vajda
Amikor 42vel a vége előtt 5el ment a Warriors nem gondoltam volna ,hogy itt még dobhat majd a winért a Kings.
Sixo
Curry hozott egy choke jobot, de a végén a védekezése helyen volt.
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 700 — LIGHTS OUT!
De szoros lett a vége.
Sixo
mindent megtett mind2 csapat hogy kikapjon itt az utolsó 2 percbe
Foxot elkaptáék
Barnes meg megmutatta hogy miért cserélték le Durantre
Negritis, a vajda
Amikor 42vel a vége előtt 5el ment a Warriors nem gondoltam volna ,hogy itt még dobhat majd a winért a Kings.

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 789 — The Mathematician
De szoros lett a vége.
Sixo
mindent megtett mind2 csapat hogy kikapjon itt az utolsó 2 percbe
Foxot elkaptáék
Barnes meg megmutatta hogy miért cserélték le Durantre

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!