NBA

33 feliratkozó

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Hachimura meglepően jól szállt be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Én sem látom, hogy a Kings ezt tartani tudná ettől még szépet mennek a szezonban.
Valamelyik szagértő 4-0-ás söprést jósolt a GSW-nek... Hát nem biztos, hogy jó sportágat választott magának sportfogadas szempontból
FLZOLI
aki 4-0t mond az hülye, a GSW borzalmas idén idegenbe

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én sem látom, hogy a Kings ezt tartani tudná ettől még szépet mennek a szezonban.
Valamelyik szagértő 4-0-ás söprést jósolt a GSW-nek... Hát nem biztos, hogy jó sportágat választott magának sportfogadas szempontból

11 hónapja
dawyd728 3 651
1,45 PPP ütemmel szerzett pontot a Kings a 2 félidőben. Illetve azt se lehet mondani, h mindenki extrát játszott volna. Nyilván Fox teljesítménye fenntarthatatlan
11 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 648 — Amerikai sportok rajongója
Nem tudok nem örülni a Kingsnek, de remélem behúzzuk a párharcot, mi is jól néztünk ki idegenben.
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Wiggins nincs sajnos 😕
Negritis, a vajda
Oh padrol jön

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Wiggins nincs sajnos 😕

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
ahhoz képest hogy sokan 4-0 cavs-t mondtak
szép kezdés volt ez Randle-ktől
Mitchell semmi segítséget nem kapott kb

mondjuk arra kiváncsi lennék hogy a faszba kapott ki a palánk alatt a cavs?!
mármint az edzővel beszélnék róla mer Allen és Mobley mellett ez gáz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Brunson rohadt jó. Milyen jó fit lenne, mondjuk Luka mellé 😀
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 30 630 — LIGHTS OUT!
Nah mi van Randle-el? Mégsem látszik rajta a részleges bokaszalag szakadás?

11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
vajon lesz ma értékelhető meccs?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Hogy nyertek ezek Miami-ban? Rejtély
Stoki
egyáltalán nem, a heatnek jóval szarabb a támadása

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Ipari hulladék ez a Hawks, nézhetetlen csapat, unszimpatikus arcokkal
FLZOLI
nem a phillyt nézed még?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Hogy nyertek ezek Miami-ban? Rejtély
11 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erős kezdès ☺️
11 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ipari hulladék ez a Hawks, nézhetetlen csapat, unszimpatikus arcokkal

11 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 323 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A Gardenban elindult a kivégzés!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
imádom hogy Embiid ellen minden szart fújnak és mindenre mennie kellene a fragrantnek
de mikor ő csapkod random összevissza az még csak falt se

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
 www.nba.com/news/nba-suspends-miles-bridges-for-30-games-without-pay

30 meccs amiből 20at már letolt azzal hogy a tavalyi évet kiülte
vajon ki ad neki és milyen szerződést?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
 www.kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff-2023-az-elso-kor-elozetese-5/8-52345

nem csak én érzem szorosnak a párharcot
Negritis, a vajda
Én személy szerint meglepődnék, ha 2 meccsnél többet nyerne a Lakers, de persze ez csak vélemény. Ahhoz, hogy továbbmenjenek, legalább 4 meccses stabil teljesítmény kéne Russeltől és/vagy Schrödertől, amit én nem látok jönni. Ha meg ők nem, akkor majd Reaves fellép? Hááát...
Meglátjuk, én örülnék, ha egy izgi párharc kerekedne belőle. (BTW arra is van esély, hogy a Memphis elchokerkedi)
Antonius
leírtam korábban hogy mit és hol látok

AR hozni fogja a 12-15pontos átlagot sztem miatta nem aggódok
JAmes és Davis hoz 60 pontot
viszont igen DaR és Dennis kell hogy hozza a maradék 20-25 pontot minden meccsen
nem csak azokon amiken nyerünk hanem mindegyiken

ha Clarke és Adams lenne akkor 1.5 meccsre tenném a Lakers, így 2.5

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Na akkor nuggets: sztem egy 4-1 kizugas a minnynek
csebi
Én nem vagyok annyira magabiztos.
Alapból 2 dolog nem ízlik Jokicnak. Egy, amikor domináns kisember van az ellenfélnél, aki kintről bentről veszélyes és high pick and rollt kell gyakran védeni. Korábban Mitchell, Paul, Lillard vagy éppen Curry ellen látszódott, mondjuk vele más gond is van.. Ez a Minny esetében szerencsére nincs meg. Ellenben KCP és Brown, de még Braun is talán kevésbé fizikális, akiken betörésből sok faltot fog Edwards kiharcolni.
A második, amikor két magas van az ellenfélnél fent, korábban Gobert-Favors, vagy Howard-Davis. A magasan liga legjobb post-up játéka elől vesz el lehetőséget, ha gyenge oldalról a festékben kap magának egy Gobert vagy egy Davist. Kérdés, h 1-1-ben Towns képes lesz őt fogni, mert mind Favors, mind Howard ebben nagyon jó munkát végzett rengeteg fizikális megmozdulással. Illetve kérdés, h Gordon milyen kinti játékot fog nyújtani. Ha nem fogja tudni kihúzni a Gobert, Towns valamelyikét, aki éppen nem Jokic védését látja el, akkor akár 7 meccs is benne van. Ha hozzá az alapszakasz átlagát, akkor nem lesz ezzel gond.
dawyd728
Conley érkezése óta a pick and roll játékunk nagyon fejlődött:

Regarding his play as the roll man in pick-and-roll, Rudy averages 1.24 points per possession ranking in the 70th percentile as well. That puts him in the realm of Joel Embiid and Domantas Sabonis when it comes to PPP. From a frequency standpoint, his 18.7% sits similar to Jonas Valanciunas and Christian Wood.

Egy ilyen szezon után én nem látom h meg tudnánk szorongatni a denvert. Egyszerűen mentálisan padlón vagyunk. Mindent elmond h Conley épp arról beszélt h meccs után nem videojaetkozas kell h legyen hanem az ellenfél tanulmányozása erre KAT beugrik es “Mike call of duty tonight?” Nyilván vicces de minden viccnek fele igaz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
dawyd728 3 651
Na akkor nuggets: sztem egy 4-1 kizugas a minnynek
csebi
Én nem vagyok annyira magabiztos.
Alapból 2 dolog nem ízlik Jokicnak. Egy, amikor domináns kisember van az ellenfélnél, aki kintről bentről veszélyes és high pick and rollt kell gyakran védeni. Korábban Mitchell, Paul, Lillard vagy éppen Curry ellen látszódott, mondjuk vele más gond is van.. Ez a Minny esetében szerencsére nincs meg. Ellenben KCP és Brown, de még Braun is talán kevésbé fizikális, akiken betörésből sok faltot fog Edwards kiharcolni.
A második, amikor két magas van az ellenfélnél fent, korábban Gobert-Favors, vagy Howard-Davis. A magasan liga legjobb post-up játéka elől vesz el lehetőséget, ha gyenge oldalról a festékben kap magának egy Gobert vagy egy Davist. Kérdés, h 1-1-ben Towns képes lesz őt fogni, mert mind Favors, mind Howard ebben nagyon jó munkát végzett rengeteg fizikális megmozdulással. Illetve kérdés, h Gordon milyen kinti játékot fog nyújtani. Ha nem fogja tudni kihúzni a Gobert, Towns valamelyikét, aki éppen nem Jokic védését látja el, akkor akár 7 meccs is benne van. Ha hozzá az alapszakasz átlagát, akkor nem lesz ezzel gond.
11 hónapja
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Ez a Lakers milyen jó lehetne, ha Russell helyett Conley-t kérik, de hát nagyon kellett a cap space (mondjuk kire vajon?).
11 hónapja
Antonius Dallas Cowboys 1 653
 www.kezdo5.hu/nba/blogok-nba-playoff-2023-az-elso-kor-elozetese-5/8-52345

nem csak én érzem szorosnak a párharcot
Negritis, a vajda
Én személy szerint meglepődnék, ha 2 meccsnél többet nyerne a Lakers, de persze ez csak vélemény. Ahhoz, hogy továbbmenjenek, legalább 4 meccses stabil teljesítmény kéne Russeltől és/vagy Schrödertől, amit én nem látok jönni. Ha meg ők nem, akkor majd Reaves fellép? Hááát...
Meglátjuk, én örülnék, ha egy izgi párharc kerekedne belőle. (BTW arra is van esély, hogy a Memphis elchokerkedi)

Cowboys 4ever.
11 hónapja
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
Célzott utalás

Sixo
Ha van játékostemető a major ligás franchise-ok között a 21. században, akkor szerintem kérdés nélkül a Pelicans az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal