Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
A Mavs is egyre pofásabban néz ki. Szerintetek mennyire lehet valós esélyük egy bajnoki címre(ha egyáltalán)?

Amennyire tavaly miss fitnek nézett ki a Luka-KAI páros idén azért nagyon érzik egymást. Valamint Gafford és Washington nagyon sokat dobott a védekezésen az elmult 10 meccsen. A Dallas úgy is nyert meccseket, hogy nem ment a hármas, sőt volt Lukának is egy kimondottan pocsék dobó estéje(valami 6-24 talán) amit akkor szintén meg tudott nyerni a Mavs. Én ilyenre ember emlékezett óta nem emlékszem.
Cowboykarcsi90
Ezen a nyugaton szerintem most sokan odaérhetnek, nálam a PR így néz ki:
Tier1 - verd meg a bajnokot és MVPt ha tudod.
Nuggets -
Tier2 - legerősebb kihívója
Clippers - egészségesen
Thunder - kegyetlen ez a mag

Tier3 - nem lepődnék meg egy NBA vonalon se
Twolves - Townssal eggyel fentebb lenne
Mavs - Verd meg Lukát

Tier4 - csak a Sunsnak az 5-né jobb a 3-nál kevesebbet látok bennük

Tier5 - over 35
Aki nyeri a playin csatát god modeban mehet 1-2-t kört.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
A Mavs is egyre pofásabban néz ki. Szerintetek mennyire lehet valós esélyük egy bajnoki címre(ha egyáltalán)?

Amennyire tavaly miss fitnek nézett ki a Luka-KAI páros idén azért nagyon érzik egymást. Valamint Gafford és Washington nagyon sokat dobott a védekezésen az elmult 10 meccsen. A Dallas úgy is nyert meccseket, hogy nem ment a hármas, sőt volt Lukának is egy kimondottan pocsék dobó estéje(valami 6-24 talán) amit akkor szintén meg tudott nyerni a Mavs. Én ilyenre ember emlékezett óta nem emlékszem.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
a jelenleg konferencia 3. denver az első nyugati csapat aki biztosítja a PO helyét 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
korai meccs, nuggets
bazska-csabi

mi kell még? murray mondjuk jól jönne 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Texasban mit ettek a csapatok? 😀
Toca
Betiltották a pornhubot.
Jughead
technikailag a pornhub tiltotta be őket 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Texasban mit ettek a csapatok? 😀
Toca
Betiltották a pornhubot.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Texasban mit ettek a csapatok? 😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
kozben Taylor ugy dontott, hogy megis megtartja a csapatot, Lore meg Rodriguez huzhat a p-be.

pont ez hianyzik az idei szezonbol, hogy egy ilyen konfliktus bearnyekoljon mindent ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 838
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.
Matthew99
Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
Toca
mondjuk mert visszaeso?azok utan h allandoan paraszt persze h nezik es csinalja i ez a legszornyubb.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.
Matthew99
Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
Toca


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.
Matthew99
Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
Toca
nyugaton végig gyilok lesz sztem
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
Igazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.
dawyd728
azert sztem nem lehet osszehasonlitani a clipperst azzal, amit tavaly ti csinaltatok. teljesen mas a kontextus.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Most nézem hogy reaves mit ment a bucks ellen

Ezt a meccset lehet letöltöm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
Toca
nyugaton végig gyilok lesz sztem
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
Igazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.
dawyd728
Nemtom
Sztem nem guritjak hanem ennyi
Nyilván PO Kawhi más szint, de a csapat kb ennyi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
dawyd728 4 265
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
Toca
nyugaton végig gyilok lesz sztem
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
Igazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
Toca
nyugaton végig gyilok lesz sztem
6. és 1. helyért is megy a verseny

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 838
green megint csinalt egy kis nyakfogast
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
 www.facebook.com/share/p/3eDrptetBNJ4BNVn/

Azért ez üt 🙂
FLZOLI
kiváncsi vagyok mikor jelentkezik draftra és meddig viheti esetleg
statok és stílus alapján egy Plumlee féle pad játékos bőven beleférhet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.facebook.com/share/p/3eDrptetBNJ4BNVn/

Azért ez üt 🙂

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
a Flynn 6. helyes kihúzása sztem nem kiugró hiba, mert benne van és mindenki más is kihúzta volna
a kérdés az hogy miért nem lett belőle semmi?
és sztem itt vannak bődületes gondok a Minnyvel hogy szarul mérik fel a tehetséget akiket nem fejlesztenek túl jól
Negritis, a vajda
Őt én sem értem. Lawsonnal szemben én draft napján biztos voltam benne, h ő lesz tovább a ligában. Mondjuk ez nem jelenti azt, h mi olyan hűde jól jártunk a piással. 😀
dawyd728
Flynnrol nekem más emlékeim vannak szvsz de már lehet h csal az emlékezetem amúgy.

De a példák inkább arról szóltak h rendszeresen racsesztunk a valasztasainkkal.
Az meg valóban megér egy komolyabb elemzést h miért van az h a padlót sem hozzuk ki sokszor a játékosokból nemhogy attornek a plafont.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.