NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
A Mavs is egyre pofásabban néz ki. Szerintetek mennyire lehet valós esélyük egy bajnoki címre(ha egyáltalán)?Ezen a nyugaton szerintem most sokan odaérhetnek, nálam a PR így néz ki:
Amennyire tavaly miss fitnek nézett ki a Luka-KAI páros idén azért nagyon érzik egymást. Valamint Gafford és Washington nagyon sokat dobott a védekezésen az elmult 10 meccsen. A Dallas úgy is nyert meccseket, hogy nem ment a hármas, sőt volt Lukának is egy kimondottan pocsék dobó estéje(valami 6-24 talán) amit akkor szintén meg tudott nyerni a Mavs. Én ilyenre ember emlékezett óta nem emlékszem.
Cowboykarcsi90
Tier1 - verd meg a bajnokot és MVPt ha tudod.
Nuggets -
Tier2 - legerősebb kihívója
Clippers - egészségesen
Thunder - kegyetlen ez a mag
Tier3 - nem lepődnék meg egy NBA vonalon se
Twolves - Townssal eggyel fentebb lenne
Mavs - Verd meg Lukát
Tier4 - csak a Sunsnak az 5-né jobb a 3-nál kevesebbet látok bennük
Tier5 - over 35
Aki nyeri a playin csatát god modeban mehet 1-2-t kört.
több mint 2 éve
A Mavs is egyre pofásabban néz ki. Szerintetek mennyire lehet valós esélyük egy bajnoki címre(ha egyáltalán)?Amennyire tavaly miss fitnek nézett ki a Luka-KAI páros idén azért nagyon érzik egymást. Valamint Gafford és Washington nagyon sokat dobott a védekezésen az elmult 10 meccsen. A Dallas úgy is nyert meccseket, hogy nem ment a hármas, sőt volt Lukának is egy kimondottan pocsék dobó estéje(valami 6-24 talán) amit akkor szintén meg tudott nyerni a Mavs. Én ilyenre ember emlékezett óta nem emlékszem.
The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
a jelenleg konferencia 3. denver az első nyugati csapat aki biztosítja a PO helyét 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
korai meccs, nuggetsbazska-csabi
mi kell még? murray mondjuk jól jönne 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
technikailag a pornhub tiltotta be őket 😊Texasban mit ettek a csapatok? 😀Betiltották a pornhubot.
Toca
Jughead
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Texasban mit ettek a csapatok? 😀
több mint 2 éve
kozben Taylor ugy dontott, hogy megis megtartja a csapatot, Lore meg Rodriguez huzhat a p-be. pont ez hianyzik az idei szezonbol, hogy egy ilyen konfliktus bearnyekoljon mindent ...
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 838
mondjuk mert visszaeso?azok utan h allandoan paraszt persze h nezik es csinalja i ez a legszornyubb.Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.green megint csinalt egy kis nyakfogastMilyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
YoungZeeZee
Matthew99
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Matthew99
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
Toca
több mint 2 éve
Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.green megint csinalt egy kis nyakfogastMilyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
YoungZeeZee
Matthew99
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Matthew99
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
Toca
Steph’s reaction to Draymond’s ejection pic.twitter.com/5TH5DYC9w1
— Warriors on NBCS (@NBCSWarriors) March 27, 2024

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.green megint csinalt egy kis nyakfogastMilyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
YoungZeeZee
Matthew99
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Matthew99
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
több mint 2 éve
azert sztem nem lehet osszehasonlitani a clipperst azzal, amit tavaly ti csinaltatok. teljesen mas a kontextus.Igazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.nyugaton végig gyilok lesz sztem
Toca
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
dawyd728
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Most nézem hogy reaves mit ment a bucks ellenEzt a meccset lehet letöltöm
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.green megint csinalt egy kis nyakfogastMilyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
YoungZeeZee
Matthew99
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
NemtomIgazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.nyugaton végig gyilok lesz sztem
Toca
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
dawyd728
Sztem nem guritjak hanem ennyi
Nyilván PO Kawhi más szint, de a csapat kb ennyi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.green megint csinalt egy kis nyakfogastMilyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
YoungZeeZee
Matthew99
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
több mint 2 éve
green megint csinalt egy kis nyakfogastMilyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
YoungZeeZee

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
dawyd728
4 265
Igazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.nyugaton végig gyilok lesz sztem
Toca
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.nyugaton végig gyilok lesz sztem
Toca
6. és 1. helyért is megy a verseny
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 838
green megint csinalt egy kis nyakfogast
több mint 2 éve
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
több mint 2 éve
www.facebook.com/share/p/3eDrptetBNJ4BNVn/kiváncsi vagyok mikor jelentkezik draftra és meddig viheti esetleg
Azért ez üt 🙂
FLZOLI
statok és stílus alapján egy Plumlee féle pad játékos bőven beleférhet
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Flynnrol nekem más emlékeim vannak szvsz de már lehet h csal az emlékezetem amúgy.a Flynn 6. helyes kihúzása sztem nem kiugró hiba, mert benne van és mindenki más is kihúzta volnaŐt én sem értem. Lawsonnal szemben én draft napján biztos voltam benne, h ő lesz tovább a ligában. Mondjuk ez nem jelenti azt, h mi olyan hűde jól jártunk a piással. 😀
a kérdés az hogy miért nem lett belőle semmi?
és sztem itt vannak bődületes gondok a Minnyvel hogy szarul mérik fel a tehetséget akiket nem fejlesztenek túl jól
Negritis, a vajda
dawyd728
De a példák inkább arról szóltak h rendszeresen racsesztunk a valasztasainkkal.
Az meg valóban megér egy komolyabb elemzést h miért van az h a padlót sem hozzuk ki sokszor a játékosokból nemhogy attornek a plafont.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.