Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
a jelenleg konferencia 3. denver az első nyugati csapat aki biztosítja a PO helyét 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
korai meccs, nuggets
bazska-csabi

mi kell még? murray mondjuk jól jönne 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Texasban mit ettek a csapatok? 😀
Toca
Betiltották a pornhubot.
Jughead
technikailag a pornhub tiltotta be őket 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 756
Texasban mit ettek a csapatok? 😀
Toca
Betiltották a pornhubot.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Texasban mit ettek a csapatok? 😀
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
kozben Taylor ugy dontott, hogy megis megtartja a csapatot, Lore meg Rodriguez huzhat a p-be.

pont ez hianyzik az idei szezonbol, hogy egy ilyen konfliktus bearnyekoljon mindent ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 838
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.
Matthew99
Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
Toca
mondjuk mert visszaeso?azok utan h allandoan paraszt persze h nezik es csinalja i ez a legszornyubb.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.
Matthew99
Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
Toca


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.
Matthew99
Miért te elhitted, hogy változni fog? Mikor hitted el most a legutolsó eltiltás után vagy még valamelyik korábbinál?
Amúgy ez flagrent volt nem értem a bíró mit nézett, de őszintén ilyenből nem 1 van egy idényben mégis mindig csak Greené van kitéve, hogy ójaj megint mit csinált.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
Toca
nyugaton végig gyilok lesz sztem
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
Igazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.
dawyd728
azert sztem nem lehet osszehasonlitani a clipperst azzal, amit tavaly ti csinaltatok. teljesen mas a kontextus.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Most nézem hogy reaves mit ment a bucks ellen

Ezt a meccset lehet letöltöm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
Toca
Az előélete alapján folyamatosan pengeélen táncol és egy fikarcnyit se változott a legutóbbi eltiltása óta. De majd akkor beszéljünk a következő rendes ütés/rúgas/fojtás után.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
Toca
nyugaton végig gyilok lesz sztem
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
Igazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.
dawyd728
Nemtom
Sztem nem guritjak hanem ennyi
Nyilván PO Kawhi más szint, de a csapat kb ennyi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?
Matthew99
Most ez egy flagrant volt azt elismerem, de azért nem érzem, hogy ezért barkit utcára kene dobni az meg a lo túlsó oldala.
Mondjuk te ha lehetne börtönbe is csukatnád Draymondot 😊
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 483 — Invisible man
green megint csinalt egy kis nyakfogast
YoungZeeZee
Milyen szépen csinálta. Elsőre úgy tűnt, hogy Mills miatt van, de a lassításon látszik, hogy már elengedte ő meg ahogy tovább dőlt nem nyújtotta a kezét ahogy természetes lenne hanem húzta a nyakát. Mennyi ilyen kell még, hogy kidobják az utcára?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
dawyd728 4 265
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
Toca
nyugaton végig gyilok lesz sztem
6. és 1. helyért is megy a verseny
Negritis, a vajda
Igazából zavar is, h nyugaton van 1 csapat, ami látványosan gurítja csak a verdát. Tavaly nekünk bejött. Idén a Clippers csinálja.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
Toca
nyugaton végig gyilok lesz sztem
6. és 1. helyért is megy a verseny

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 838
green megint csinalt egy kis nyakfogast
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 713 — Vikings fan
Nem gondoltam volna hogy a nyugati playin nem dőlt még el de a Rockets 9 W-vel zsinorban megjelent 1 meccsre a GSW mögött, mondjuk a schedule nehéz része most jön.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
 www.facebook.com/share/p/3eDrptetBNJ4BNVn/

Azért ez üt 🙂
FLZOLI
kiváncsi vagyok mikor jelentkezik draftra és meddig viheti esetleg
statok és stílus alapján egy Plumlee féle pad játékos bőven beleférhet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 www.facebook.com/share/p/3eDrptetBNJ4BNVn/

Azért ez üt 🙂

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 932 — Lucas Scott
a Flynn 6. helyes kihúzása sztem nem kiugró hiba, mert benne van és mindenki más is kihúzta volna
a kérdés az hogy miért nem lett belőle semmi?
és sztem itt vannak bődületes gondok a Minnyvel hogy szarul mérik fel a tehetséget akiket nem fejlesztenek túl jól
Negritis, a vajda
Őt én sem értem. Lawsonnal szemben én draft napján biztos voltam benne, h ő lesz tovább a ligában. Mondjuk ez nem jelenti azt, h mi olyan hűde jól jártunk a piással. 😀
dawyd728
Flynnrol nekem más emlékeim vannak szvsz de már lehet h csal az emlékezetem amúgy.

De a példák inkább arról szóltak h rendszeresen racsesztunk a valasztasainkkal.
Az meg valóban megér egy komolyabb elemzést h miért van az h a padlót sem hozzuk ki sokszor a játékosokból nemhogy attornek a plafont.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
dawyd728 4 265
Ha valamiért Silvert elő lehet venni, az a G-league Ignite. Ennél nagyobb baklövése talán nem is lesz. Ha valami egyáltalán nem szolgálja a liga érdekeit, akkor az ez. Nincs olyan aspektus ami mentén kicsit is el tudná adni, mint múltban hozott jó döntés.
A csapat a g-liga lábtörlője évek óta. Magasan legrosszabb csapat. Egy kínzással felérő élmény a meccseik. Játékosaik semmit nem fejlődnek a 30 pontos blowout meccseken. Nincs közönségük. Nincs következménye semminek. Nincsenek 1-2-3 év tapasztalattal bíró mentorai a játékosaiknak. Évente cserélődik a keret. A játékosaik drafthelyezésére sem gyakorolnak pozitív hatást. A draft boardokon ősszel magasabban vannak, mint következő nyáron a tényleges drafton. Az amerikai tehetségeket a játék fundamentális területein 18 éves korukra szerzett hátrányuk ledolgozásában csak még inkább akadályozza ez a rendszer.

Egy dolgot elmondhat, h az Ignite jelenlegi és korábbi játékosai nem lettek kizsákmányolva, családjuk már 18 éves korukban járulhat a kasszához. Igaz 23 évesen majd néznek nagy kikerekedett szemekkel miért nem robbantanak bankot, de ez már legyen az ő bajuk. Én inkább abból a szempontból közelítem meg, h mennyire tesz jót a ligának, h a liga jövőbeni amerikai arcai potenciállal bíró játékosok fejlődését megakadályozzák ezáltal rontják a liga jövőbeli eladhatóságát belföldön.
dawyd728
Na. Nézd má'.


Még a végén kiderült nem csak hozzá nem értő emberekből áll a liga vezetése. Bátor döntés a saját hibát ilyen gyorsan beismerni.. Simán kinéztem belőlük, h még legalább ennyi ideig nyomják a döglött lovat mert mi nem hibázunk..
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 927 — The Mathematician
a Flynn 6. helyes kihúzása sztem nem kiugró hiba, mert benne van és mindenki más is kihúzta volna
a kérdés az hogy miért nem lett belőle semmi?
és sztem itt vannak bődületes gondok a Minnyvel hogy szarul mérik fel a tehetséget akiket nem fejlesztenek túl jól
Negritis, a vajda
Őt én sem értem. Lawsonnal szemben én draft napján biztos voltam benne, h ő lesz tovább a ligában. Mondjuk ez nem jelenti azt, h mi olyan hűde jól jártunk a piással. 😀
dawyd728
ez nehéz kérdés, sztem ha azt nézzük hova fut ki az átlagos 18. húzás akkor ahhoz képest elég jól sült el
és azért a 12/13as akkor franchise rekord mérleget hozó csapatnak mégis csak ő volt valahol a vezére
és az a csapat előzetesen szinte biztos vagyok hogy nem 57/25re volt belőve 😀

végül pedig sikerült egy 15. pickre elcserélni később az hogy abból Juan Hernangómez lett már más kérdés
és mutatja hogy hova tud kifutni egy non lottery pick
Negritis, a vajda
Gallinari és Iguodala után csak 3. ember volt. Gallo térdsérülése és Iggy árulása után vezérnek kellett lennie, és hát Andre Miller is jobb vezér volt abban a PO-ban..
dawyd728
emlékeim szerint ott kezdett kicsit előre lépni
statokat nézve mind alapszakaszban mind a POban neki volt a legtöbb pontja és asszisztja a csapatban
MVP szavazatot is kapott

ezért is írtam hogy "valahol", de eleve az a csapot nagyon ki volt egyenlítve ilyen jó kezdő játékosokkal

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!