NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
nem néztem viszont kinti haverok szerint döntetlenre mentek csak valakinek "bevillant" hogy inkább mégse
Negritis
Pont fordítva. El kellett dönteni. Ha döntetlenre mentek volna, a 3. kör után megosztják.
A 4.körben ezért is jött már több 9es pont.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 564 — Jedi Master
Undorító, amit Gordonnal megint megcsináltak. Az összes zsákolása 50/50 volt, sokkal sokszínűbbek, mint Jonesé. Erre lehúzzák a végén amiért a 230 centis Tacko fejét kicsit súrolta, míg az ellenfele ellépte ugyanabban a körben az MJ-kopit. Pedig amúgy baromi látványos show volt, de csak sikerült elbaszni.
Cruyffista
Ööö... Te láttad is? 😁
Azért volt a döntőben az első 3 kísérlete is 50es, mert egyrészt nem akarták a showt korán befejezni, és nem is volt hozzá szívük pont nyilván a tavalyi év és Gordon miatt.
Sokkal sokszínűbbek, mint Jonesé... What? Jonesnak a döntő 2. körében már nyernie kellett volna. Kreatívabb volt és látványosabb. Minden sikerült neki pontosan.
Lehet sajnálni Gordon örökké, de azt a Levine döntő miatt lehet csak. Most meg mindenki ráfogja erre is... Pedig Jones simán megérdemelte.

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
nem néztem viszont kinti haverok szerint döntetlenre mentek csak valakinek "bevillant" hogy inkább mégse

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Undorító, amit Gordonnal megint megcsináltak. Az összes zsákolása 50/50 volt, sokkal sokszínűbbek, mint Jonesé. Erre lehúzzák a végén amiért a 230 centis Tacko fejét kicsit súrolta, míg az ellenfele ellépte ugyanabban a körben az MJ-kopit. Pedig amúgy baromi látványos show volt, de csak sikerült elbaszni.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény Aaron Gordont már megint meglopták, úgy mint 2016-ban.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Stez
 www.youtube.com/watch?v=2fAsO0q7p2E
d3Y
Pedig Hanga a festekben mekkorat vedekezett. 😆

több mint 4 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 415

Stez

choose life
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Leglazább hail mary ever.
 twitter.com/okcthunder/status/1228141206779105281
Cruyffista
Az első hármasa!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
 index.hu/sport/kosarlabda/2020/02/15/kobe_bryant_meg_az_iden_a_hiressegek_csarnokaba_kerulhet/

lusta voltam a forrást is elolvasni, de ez így nulla darab gondolkodást feltételez. ha Kobe nem halt volna meg, akkor is bekerült volna, mint ahogy Duncan és Garnett is be fog kerülni. vannak egyértelmű választások, akik első adandó alkalommal bekerülnek, a liga negyedik legjobb pontdobója esetében ez nem kérdés, nem is lehet az.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man
Lesz NBA-s műsor a Sport1-en. Csináltam egy facebook hátteret nekik:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Boston előbb vonultatja vissza KG mezét mint a minny. Shame.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 218
Leglazább hail mary ever.
 twitter.com/okcthunder/status/1228141206779105281
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 818 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lillard sérülése miatt (és javaslatára) Booker csak ott lesz az All-Star gálán (a tripladobón is pótolja majd Lillardot)! 2012 ő az első Suns játékos, aki bekerült.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
 www.sport1tv.hu/sztori/90015/az-nba-tortenetenek-legorultebb-szerzodese/
Negritis
Silnaék még a Madoff buliból is pozitívan szálltak ki, úgy 24 milliós plusszal

 www.forbes.com/forbes/2011/0606/focus-bernie-madoff-dan-ozzie-silna-aba-nba-hoops-oops.html#516938295c73

Gábor Zsazsát is megvágta 10 millával a bróker

 s.wsj.net/public/resources/documents/st_madoff_victims_20081215.html
Fast Willie
jah a Madoff buli "mókás" a buda cash-questor kismiska volt hozzá képest


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
 www.sport1tv.hu/sztori/90015/az-nba-tortenetenek-legorultebb-szerzodese/
Negritis
Silnaék még a Madoff buliból is pozitívan szálltak ki, úgy 24 milliós plusszal

 www.forbes.com/forbes/2011/0606/focus-bernie-madoff-dan-ozzie-silna-aba-nba-hoops-oops.html#516938295c73

Gábor Zsazsát is megvágta 10 millával a bróker

 s.wsj.net/public/resources/documents/st_madoff_victims_20081215.html
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 875 — The Mathematician
 www.sport1tv.hu/sztori/90015/az-nba-tortenetenek-legorultebb-szerzodese/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Szerintem ha nem nyernek bajnoki cimet le fog lepni, bar ha valakibol belole kinezem hogy akar 10-15 evig egy csapatnal marad...Aztan meglatjuk.

Arra nagyon kivancsi vagyok hogy mit fog mutatni a playoffban, azert tavaly is lehetett latni hogy ha lelassul a jatek es kap egy komoly vedekezest akkor vannak gondok.

Zion szepen kezdi felvenni a ritmust, felelmetes ez a robbanekonysag, egy fejjel magasabb centereket elnyom. Mondjuk ezzel a testsullyal kezdeni kell valamit, ez tovabbra is botrany.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Hat nem tudom elkepzelni, hogy menni akarjon. A Bucksban kb mindent megkapott, ki van nyalva a segge, mar jo ideje sztarkent is van kezelve, a csapat meg jo is, igaz, valoszinuleg inkabb alapszakasz meno lesz. De azert eselye lehet ennek az alakulatnak is. Oke, realis favorit csak olyan tud lenni, ahol osszeall legalabb 2-3 sztar, de en Jannisznal nem latom, hogy elmegy, jobban szereti es tiszteli o a Bucksot annal, meg hat halas figura nagyon. Es nem mutogathatja azt sem, hogy a csapat rossz. Ezert kerdeztem, akadnak e pletykak, hogy nem akar maradni. Na mindegy, hat kivancsi leszek. Szvsz tuti hosszabbit.

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 055 — WHO DAT!!!!
Nincs hir arrol, hogy Jannisz hosszabbit? En alapvetoen azt gondolnam, a legnagyibb esely nala erre van/lesz.
Stez
Nagy hülyeség lenne a Buckstól elengedni a legnagyobb sztárját, persze ha csak a pénzen múlik. Ki tudja ő akar e maradni, vagy máshova vágyik.


több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs hir arrol, hogy Jannisz hosszabbit? En alapvetoen azt gondolnam, a legnagyibb esely nala erre van/lesz.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 320 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Golden State Warriorshöz cserélt Andrew Wiggins bemutatkozott új csapatánál. A kanadai játékos azt mondta, hogy Minnesotában folyamatosan veszítettek, míg a Golden State-nél kiépült a siker kultúrája, teljesen más a kettő. Veszíteni sosem élvezet, a Warriorsnál viszont mindenkinek a hozzáállásából érződik, hogy győztes, és ő is az akart lenni világ életében.
12-41es mérleg nem erről beszél 😀
Negritis
Mondjuk vicces, mert par eve amennyire KAT-ot szopta a vilag, mostanra mar a hozzaallasaval is problemak vannak, eluldozte Butlert, kis tulzassal mindent elert a vezetosegtol, amit akart, es meg igy is egy nudli a Wolves. Szep lassan kiderult, hogy mennyire jo is o valojaban, marmint mennyire franchise jatekos. Szamomra peldaul oriasi csalodas, en a fasza ujonceve utan rengeteget vartam tole. Kiderult, hogy egy pocs, aki fosik mindenre es mindenkire, de hogy emellett meg ennyire nulla hatassal legyen a csapatara...
Stez
nyilván a T-Wolves egy kabaré kb Garnett óta
csak Wigginstől ez a felszopás még gázabb számomra 😀
Negritis
Ja nem, nem a nyilatkozat miatt irtam. Szimplan csak mar wtf, hogy Garnett ota kb a harmadik ugymond nagyon igeretes csapat is megy a levesbe, mert evek multan semmi, es mindenki, akitol sokat varnak, szar lesz. Butler nem, de o neki elege is lett, hogy komolytalanok Wigginsek. Mennyi tehetseget emesztett fel az a csapat... Birtam a Wolvesot es remeltem, hogy vegre tenyleg alakul ott valami, de hat most epp KAT oriasi csalodas. Wiggins okossagait mar nem is kommentalom, az a pali sok eve egy vicc, nyilvan most kinyilt a csipaja, de szerintem a GSW sem tartja meg sokaig ezzel a penzzel. Jovore felepulnek a sztarok, piacolnak egyet, aztan szerintem trade deadline-ig elpasszoljak valahova fillerekert, hogy ne kelljen fizetniuk a semmiert. De az sem lepne meg, ha mar a nyaron kiraknak.
Stez
Wiggins 4. ember lehet majd támadásban, amolyan Barnes. A támadó hatékonysága szerintem ki fig egyenesedni. Védekezésben Green szerintem ki fog belőle préselni egy közepes szintet. Mellette van két nagyon ígéretes pickjük is, amivel tovább erősíthetnek.
dawyd728
Hiaba lesz, illetve lehet szep ez a sor, illetve hiaba lehet amugy Wiggins hasznos jatekos, ezzel a penzzel, amit o keres, en nem tartanam meg. Ez egyszeruen tul sok. Ebbol hozol a helyere egy sztart mar, marpedig addigra azert bejelentkezik egy egeszseges, felepult Curry, Thompson duo, ami azert csabito lenne a legjobb FA-knak is.
Stez
21-ben Giannis FA, az egy komoly brigad lenne.
Hendrix
A liga mind a 30 csapata beajánlja neki a maxot, aztán mint Lebron, ő eldönti hová akar menni és kikkel együtt. Szerintem inkább állna össze Európaiakkal, ha teheti, szóval Dallas felkészülhet egy Doncic-Giannis duóra... Eléggé pusztítana 😀