NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Volt egy aprócska csere hajnalban..

 twitter.com/HarrisonWind/status/1224935361417117696?s=19
dawyd728
ez a denvernek és a houstonnak miért jó? 😀
Negritis
PO rotációból egyedül Beasley esik ki. Ő szerepe is csökkent az idei szezonra. Hasznos játékosok min a három, de nem egy contender státuszra törő csapatban. Beasley egy jó 4-5. opció támadásban. Elit atléta, 40%-os tripla. Kicsit undersized, nulla ballhandling képesség, magának nem teremt helyzetet egyáltalán. Spot up 3 és leindításban lehet használni. Védekezése is inkább a lelkesedése miatt átlagos vagy feletti. Butácska, néha azt se tudja mi a feladata. Potenciál van benne, de Denverbe kellenek az olyan guardok, akik leütés után is veszélyesek, mivel nincs 1 all-nba labdavezetésből magának és másoknak is kreálni tudó játékos. Kettő van a csapatban, akik elérik a liga átlagot ebben, az Murray és Barton. Se Harris, se Morris, se Dozier, se Craig, se Beasley nem ilyen játékos. Egy normál csapatban ilyen hiányosságokkal simán kezdőnek lehet lenni. Nálunk nem. Padra meg luxus, és nem is ment bele a 3x10-es hosszabbítás ajánlatunkba. Ennél többet meg nem tudunk neki adni. Így nem ingyé megy el nyáron. Hernangomez egy nem ilyen mély csapatban rotációt foghat. Nálunk tavaly január óta perc ember. Vanderbilt nekem személyes kedvencem. Csak sajnos nulla dobása van, mellette nagyon nyers támadásban, és se ideje nincs semmi, se szerencséje, mert nincs g-ligás csapata a Nuggetsnek, h egy hasonló játékrendszerben tudna tanulni.

Plusz Denvernek 6 db FA-ja lesz nyáron. Fontossági sorrendben: Grant, Millsap, Beasley, Craig, Plumlee, Hernangomez
40M van rájuk visszaigazolni őket. Grant ebből 15-16M-t el fog vinni. Millsap is kb 10-et. Nem fért volna bele 10+ Beasley szerződés. Csere center is kell, Plumlee nem elég jó PF/C átmenet. Jokic mögé olyan csere center kell inkább, aki képes bizonyos matchupok során Jokic mellett is játszani és ellátni az 5-ös poszton neki jutó 15 perceket is. Plumlee jelenleg nem ér nekünk 5M-nál többet. Nincsenek elit képességei, nem képes arra, amire anno szánta Connelly, h Jokic ballt játszon a második sor is.

Lényeg a lényeg, h Vonleh személyében jött egy PF/C, aki átveheti Plumlee játékperceit, vannak elit skilljei, nem csak egy hustle játékos, aki csak a lelkesedése miatt jó védő az alapszakaszban, de mire eljön a PO összemegy.
Bates-Diop egy 3&D fiatal big wing, nagyon hasonló gibbon méretekkel, mint Grant. Ő a jövő. Én nagyobb potenciált látok bele, mint a Vanderbilt/Hernangomez párosba. Hasznos 3-4 átmenet lesz idővel.
Napier és Green kb ballaszt a cserében, nem várok tőlük semmit. Green talán Denverbe se utazik mert azonnal ki lesz vásárolva.

Ami aggaszt, h külső tűzerőben visszaléptünk. Nem jött egy Jrue Holiday féle guard, aki kellően jó ballhandler és mind triplája is jó és védekezésben is tud pluszt jelenteni a high pnr levédekezésében Jokicnak.
A HOU 1st pick még jól jöhet a csere határidőig. Plumlee így nyugodtan cserélhető, a szerződése is cserélhető, mert lejáró. Akár két 1st picket is tudunk adni. Szerintem még mozoghatunk.

Jelenleg így fest a csapat:
Murray/Morris/Dozier/Napier
Harris/Barton
Porter Jr./Craig/Bates-Diop
Millsap/Grant/Vonleh
Jokic/Plumlee(Vonleh)

Houston meg érthetetlen.
 twitter.com/Three_Cone/status/1224934088475402245?s=20
Olyan, mintha a Clippers ellen készülnének csak. Lakers vagy a Nuggets/Jazz páros ellen szarban lehetnek, és azért a Mavs ellen is érdekes lesz Porzingis ellen mit fognak csinálni.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 780 — Lucas Scott
Minynek ez miért érte meg? Nem igazán látom át.

Covington sajnos tavalyi sérülése óta nem az igazi. Nem elit 3&D max elit D már csupán. Lényegében a Butler cserebol nem sok maradt ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Holiday elit SG, Murray sokkal jobb irányító készséggel rendelkezik, bőven-bőven tudnak játszani egymás mellett, ha összejön az a csere. Covington jó játékos, de PO-csapatok ellen valami nagyon gyenge triplával dolgozik, nem vagyok benne biztos, hogy ő Capelát és első kört kellett volna hogy érjen. Sőt, ha a HOU kapja az elsőt Cov mellett, én még akkor is azt a csapatot tartanám győztesnek, aki Capelát kapta.
Cruyffista
Morey ránézett az Excel táblára, és Capela a beáldozható rubrikában volt. Főleg, hogy nem tud hármast hajítani. Tucker ilyen szempontból jobb fit a csapatba.

Az persze más kérdés, hogy ennél azért jobb csomagot is lehetett volna érte kapni szerintem

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Holiday elit SG, Murray sokkal jobb irányító készséggel rendelkezik, bőven-bőven tudnak játszani egymás mellett, ha összejön az a csere. Covington jó játékos, de PO-csapatok ellen valami nagyon gyenge triplával dolgozik, nem vagyok benne biztos, hogy ő Capelát és első kört kellett volna hogy érjen. Sőt, ha a HOU kapja az elsőt Cov mellett, én még akkor is azt a csapatot tartanám győztesnek, aki Capelát kapta.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 756 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Houston kőkeményen le lett húzva, a Denver pedig szerzett plusz egy első kört két lejáróért akikkel nem akartak hosszabbítani, valószínűleg továbbcseréléshez fogják használni. Jrue Holiday a fő target.
Cruyffista
Szerintem nem járt rosszul a Rockets, szerzett egy elit 3&D-t, és bazi sok fizetést szabadított fel. Morey pedig tuti ügyködik majd még valamit, még egy Adams, Drummond féle magas is lehet ebből, vagy FA-ról kukázva valaki.

A denver minek tartja meg Murrayt ha Holiday a célpont, aki amúgy sokkal jobb játékos... Na de mindegy, ők tudják.

A Hawks jól járt, végre van jó magasuk, de egy szemétdomb az a csapat, normális edző és winning culture nélkül semmire se mennek majd. Meg nekem nem is szimpatikusak, egy PO esélyes csapat nem állhat így bele a földbe, pláne ha elviekben szupersztárok is

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
De most Capelát miért.... Ki lesz a palánk alatt???? 😕
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
A Houston kőkeményen le lett húzva, a Denver pedig szerzett plusz egy első kört két lejáróért akikkel nem akartak hosszabbítani, valószínűleg továbbcseréléshez fogják használni. Jrue Holiday a fő target.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Volt egy aprócska csere hajnalban..

 twitter.com/HarrisonWind/status/1224935361417117696?s=19
dawyd728
ez a denvernek és a houstonnak miért jó? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Volt egy aprócska csere hajnalban..

 twitter.com/HarrisonWind/status/1224935361417117696?s=19
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 éve még így ünnepelt 😕 😕

 mobile.twitter.com/espn/status/1224702126628200450
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Young szerintem maximum reserve-t érdemelt volna. Az egész csapat köré van építve, és így hoz egész jó számokat, de nyerni meg nem tudnak.
És akkor még arról nem beszéltünk, hogy védekezésben konkrétan a liga utolsó.
tenorx
All Star meccsen nem kell védekezni.
Így az odakerülésben irreleváns, hogy liga utolsó vagy első.
Sobri Jóska
Akkor Gobert miért van ott a nyugati keretben? 😛
empty taxi
Nem látom az összefüggést.
Az odakerülésnél irreleváns, hogy tud e valaki védekezni vagy sem.
Ebből nem derül ki semmi arra nézve, mi a releváns.
Sobri Jóska
Sztem azért releváns h az odakerülésben a védekezés, különben Gobert nem lenne All-Star. Ennyit mondtam, ezt tartom is.
empty taxi
ki lenne kezdő guard Young helyett keletről?
 www.nba.com/article/2020/01/23/2020-all-star-starters-official-release

Gobert nem kezdő, nem véletlen nincs körülötte media hype
de ha neked Gobert csak védekezik akkor nincs miről beszélni
114es ortg jelenleg a 12. helyre elég a centerek között ha a sallangot leveszed (kevesebb mint 20p) akkor 5.
jobb mint Town a csapat vele támadásban
69%-s TS, 15 pont
nem látványos de hatékony
 stats.nba.com/players/advanced/?sort=OFF_RATING&dir=-1&Season=2019-20&SeasonType=Regular%20Season&PlayerPosition=C

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Young szerintem maximum reserve-t érdemelt volna. Az egész csapat köré van építve, és így hoz egész jó számokat, de nyerni meg nem tudnak.
És akkor még arról nem beszéltünk, hogy védekezésben konkrétan a liga utolsó.
tenorx
All Star meccsen nem kell védekezni.
Így az odakerülésben irreleváns, hogy liga utolsó vagy első.
Sobri Jóska
Akkor Gobert miért van ott a nyugati keretben? 😛
empty taxi
Nem látom az összefüggést.
Az odakerülésnél irreleváns, hogy tud e valaki védekezni vagy sem.
Ebből nem derül ki semmi arra nézve, mi a releváns.
Sobri Jóska
Sztem azért releváns h az odakerülésben a védekezés, különben Gobert nem lenne All-Star. Ennyit mondtam, ezt tartom is.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Young szerintem maximum reserve-t érdemelt volna. Az egész csapat köré van építve, és így hoz egész jó számokat, de nyerni meg nem tudnak.
És akkor még arról nem beszéltünk, hogy védekezésben konkrétan a liga utolsó.
tenorx
All Star meccsen nem kell védekezni.
Így az odakerülésben irreleváns, hogy liga utolsó vagy első.
Sobri Jóska
Akkor Gobert miért van ott a nyugati keretben? 😛
empty taxi
Nem látom az összefüggést.
Az odakerülésnél irreleváns, hogy tud e valaki védekezni vagy sem.
Ebből nem derül ki semmi arra nézve, mi a releváns.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Young szerintem maximum reserve-t érdemelt volna. Az egész csapat köré van építve, és így hoz egész jó számokat, de nyerni meg nem tudnak.
És akkor még arról nem beszéltünk, hogy védekezésben konkrétan a liga utolsó.
tenorx
All Star meccsen nem kell védekezni.
Így az odakerülésben irreleváns, hogy liga utolsó vagy első.
Sobri Jóska
Akkor Gobert miért van ott a nyugati keretben? 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Young valóban gyenge védő, a gond csak az, hogy ha nála is szarabbakat akarunk keresni, akkor Atlantában találunk egy marékkal. Egy köré épített csapat nem így néz ki. Hanem úgy, mint ahogy Doncic köré fel van építve a Dallas. Mindenki tudja mi a feladata a pályán, és hogy kell segíteni a sztárokat. Coaching, rendszer. Na ez Atlantában nincs. És sajnos ez a franchise újabb példája annak, hogy komoly scouting nélkül inkább kész játékosokra érdemes cserélni a nem top pickeket. Legalábbis egyelőre, mert ebből a rengeteg fiatalból alig van olyan, aki NBA szintet képviselne, akár csak tehetség alapján.. Ezzel a csapattal a legnagyobb sztároknak is nehéz lenne több győzelmet elérni.
Cruyffista
Fél éve játszik Reddish és Hunter, talán nem kéne őket még temetni, januárban pl. már kezdenek belejönni.

A Collins Trae duó meg már adott, velük együtt a pályán ez már most is egy net pozitív csapat.

A szezon második fele már sokkal jobb lesz, bár sajnos a PO már elment, de azért valószínűleg hajráznak majd egy szépet.
Jughead
utolsó 10 meccsen 5-5

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 079
Young valóban gyenge védő, a gond csak az, hogy ha nála is szarabbakat akarunk keresni, akkor Atlantában találunk egy marékkal. Egy köré épített csapat nem így néz ki. Hanem úgy, mint ahogy Doncic köré fel van építve a Dallas. Mindenki tudja mi a feladata a pályán, és hogy kell segíteni a sztárokat. Coaching, rendszer. Na ez Atlantában nincs. És sajnos ez a franchise újabb példája annak, hogy komoly scouting nélkül inkább kész játékosokra érdemes cserélni a nem top pickeket. Legalábbis egyelőre, mert ebből a rengeteg fiatalból alig van olyan, aki NBA szintet képviselne, akár csak tehetség alapján.. Ezzel a csapattal a legnagyobb sztároknak is nehéz lenne több győzelmet elérni.
Cruyffista
Fél éve játszik Reddish és Hunter, talán nem kéne őket még temetni, januárban pl. már kezdenek belejönni.

A Collins Trae duó meg már adott, velük együtt a pályán ez már most is egy net pozitív csapat.

A szezon második fele már sokkal jobb lesz, bár sajnos a PO már elment, de azért valószínűleg hajráznak majd egy szépet.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
Young valóban gyenge védő, a gond csak az, hogy ha nála is szarabbakat akarunk keresni, akkor Atlantában találunk egy marékkal. Egy köré épített csapat nem így néz ki. Hanem úgy, mint ahogy Doncic köré fel van építve a Dallas. Mindenki tudja mi a feladata a pályán, és hogy kell segíteni a sztárokat. Coaching, rendszer. Na ez Atlantában nincs. És sajnos ez a franchise újabb példája annak, hogy komoly scouting nélkül inkább kész játékosokra érdemes cserélni a nem top pickeket. Legalábbis egyelőre, mert ebből a rengeteg fiatalból alig van olyan, aki NBA szintet képviselne, akár csak tehetség alapján.. Ezzel a csapattal a legnagyobb sztároknak is nehéz lenne több győzelmet elérni.
Cruyffista
Azt biztos. Kapásból egy szlovén srácról sikerült lemondani. 😛
dawyd728
európai játékosok átállása nem mindig sikerül tökéletesen
és akkor még ott van hogy az itteni klubjuk hogy engedi el

persze az ncaa-nba átállás is lutri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 651
Young valóban gyenge védő, a gond csak az, hogy ha nála is szarabbakat akarunk keresni, akkor Atlantában találunk egy marékkal. Egy köré épített csapat nem így néz ki. Hanem úgy, mint ahogy Doncic köré fel van építve a Dallas. Mindenki tudja mi a feladata a pályán, és hogy kell segíteni a sztárokat. Coaching, rendszer. Na ez Atlantában nincs. És sajnos ez a franchise újabb példája annak, hogy komoly scouting nélkül inkább kész játékosokra érdemes cserélni a nem top pickeket. Legalábbis egyelőre, mert ebből a rengeteg fiatalból alig van olyan, aki NBA szintet képviselne, akár csak tehetség alapján.. Ezzel a csapattal a legnagyobb sztároknak is nehéz lenne több győzelmet elérni.
Cruyffista
Azt biztos. Kapásból egy szlovén srácról sikerült lemondani. 😛
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Young valóban gyenge védő, a gond csak az, hogy ha nála is szarabbakat akarunk keresni, akkor Atlantában találunk egy marékkal. Egy köré épített csapat nem így néz ki. Hanem úgy, mint ahogy Doncic köré fel van építve a Dallas. Mindenki tudja mi a feladata a pályán, és hogy kell segíteni a sztárokat. Coaching, rendszer. Na ez Atlantában nincs. És sajnos ez a franchise újabb példája annak, hogy komoly scouting nélkül inkább kész játékosokra érdemes cserélni a nem top pickeket. Legalábbis egyelőre, mert ebből a rengeteg fiatalból alig van olyan, aki NBA szintet képviselne, akár csak tehetség alapján.. Ezzel a csapattal a legnagyobb sztároknak is nehéz lenne több győzelmet elérni.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Young szerintem maximum reserve-t érdemelt volna. Az egész csapat köré van építve, és így hoz egész jó számokat, de nyerni meg nem tudnak.
És akkor még arról nem beszéltünk, hogy védekezésben konkrétan a liga utolsó.
tenorx
All Star meccsen nem kell védekezni.
Így az odakerülésben irreleváns, hogy liga utolsó vagy első.

több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Young szerintem maximum reserve-t érdemelt volna. Az egész csapat köré van építve, és így hoz egész jó számokat, de nyerni meg nem tudnak.
És akkor még arról nem beszéltünk, hogy védekezésben konkrétan a liga utolsó.
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 203
Backcourt játékosból kell kettő. Nem kell irányító feltétlen.
13 győzelem bőven túl a szezon felénél. 44 meccset játszott..
Másrészt irányító létére nincs 2-es A/TO mutatója. Nekem ez karcsú. Aki egymaga olyan sztár, mint aminek mondva van ezzel a választással mindenképpen, az ne a liga legrosszabb mérlegéért csatázzon csapatával.
Nem győztél meg Youngról.dawyd728
Ez már inkább arról szól, hogy kinél mi az all star teljesítmény. Én szigorúan egyéni teljesítményt nézek. Azért, mert hiába mondják sokan hogy gyengébb csapatból könnyű kiemelkedni, szerintem egy kiemelkedően jól működő rendszerből ugyanúgy könnyű, sőt, sok esetben ez torzabb képet is ad egy játékos valódi képességeiről... Young PER statban 12. a ligában, keletről csak a sokat sérült Irving van előtte a guardok közül. Nagyon sok minden szól mellette, a TO mutatóján tényleg javítania kell, de azt is hozzátenném, hogy ilyen szervezetlen csapatban, ennyi rookie játékossal nem csoda, hogy ez megugrik. Az eladott labdáihoz sokszor a csapattársainak is köze van. Hozzáteszem, hogy a nagy rivális Simmonsnak ugyanúgy megvannak a maga gyengéi, amivel hátráltatja a csapatát, csak ezt a jobb csapattársak miatt kevésbé érzik meg. És a mai NBA-ben Simmons hiányosságai nagyobb hatással vannak egy csapat teljesítményére, mint a to-halmozás.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
az All-Star meghívás nem a csapat teljesítményéről szól, azt a dolgot úgy hívják, hogy NBA Playoffs. masszívan rossz csapatban is lehetséges hero teljesítményt letenni az asztalra.
slowmotion
Vagy lehet szemfényvesztést csinálni és elhitetni, h te mekkora király vagy. Csak éppen fundametális dolgokban kutyaütő vagy ezért a csapatod teljesítményére se vagy kellően pozitív hatással.
Másrészt amióta a bérezés része lett, h ki milyen all-nba, defensive team, all-star választás, MVP és hasonló címeket ér el, aszerint kérhet többet, akkor igenis számít és nem csak egy vállvonással elintézendő dolog a keretek összetétele. Maga a meccs hidegen hagy, de a kiválasztás ettől még izgat.
dawyd728
a suns-nak ezek alapján nem jobb akkor h Booker nem all star? 😀
Negritis
 twitter.com/SportsCenter/status/1223047700477771776
Tony Adams
westy nem mvp tripla dupla szezonnnal!?!?!?!?!!?
Negritis
Olvasd el újra, szerintem ráfogsz jönni melyik részen bukott el Westy 😀
| 50% 😉 |
Toca
nem érted
attól hogy hozunk egy olyan statot amit rajta kívül csak HOF hozott még nem jelent semmit számomra
Westy-n kívül csak Oscar Roberston hozott tripla-dupla szezont
sőt Westy ugye hozta 3x inenntől milyen alapon nem adunk neki minden mvp-t
miközben senki nem tudta hozni utána ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
az All-Star meghívás nem a csapat teljesítményéről szól, azt a dolgot úgy hívják, hogy NBA Playoffs. masszívan rossz csapatban is lehetséges hero teljesítményt letenni az asztalra.
slowmotion
Vagy lehet szemfényvesztést csinálni és elhitetni, h te mekkora király vagy. Csak éppen fundametális dolgokban kutyaütő vagy ezért a csapatod teljesítményére se vagy kellően pozitív hatással.
Másrészt amióta a bérezés része lett, h ki milyen all-nba, defensive team, all-star választás, MVP és hasonló címeket ér el, aszerint kérhet többet, akkor igenis számít és nem csak egy vállvonással elintézendő dolog a keretek összetétele. Maga a meccs hidegen hagy, de a kiválasztás ettől még izgat.
dawyd728
a suns-nak ezek alapján nem jobb akkor h Booker nem all star? 😀
Negritis
 twitter.com/SportsCenter/status/1223047700477771776
Tony Adams
westy nem mvp tripla dupla szezonnnal!?!?!?!?!!?
Negritis
Olvasd el újra, szerintem ráfogsz jönni melyik részen bukott el Westy 😀
| 50% 😉 |
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 527 — The Mathematician
az All-Star meghívás nem a csapat teljesítményéről szól, azt a dolgot úgy hívják, hogy NBA Playoffs. masszívan rossz csapatban is lehetséges hero teljesítményt letenni az asztalra.
slowmotion
Vagy lehet szemfényvesztést csinálni és elhitetni, h te mekkora király vagy. Csak éppen fundametális dolgokban kutyaütő vagy ezért a csapatod teljesítményére se vagy kellően pozitív hatással.
Másrészt amióta a bérezés része lett, h ki milyen all-nba, defensive team, all-star választás, MVP és hasonló címeket ér el, aszerint kérhet többet, akkor igenis számít és nem csak egy vállvonással elintézendő dolog a keretek összetétele. Maga a meccs hidegen hagy, de a kiválasztás ettől még izgat.
dawyd728
a suns-nak ezek alapján nem jobb akkor h Booker nem all star? 😀
Negritis
 twitter.com/SportsCenter/status/1223047700477771776
Tony Adams
westy nem mvp tripla dupla szezonnnal!?!?!?!?!!?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!