NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/KofieYeboah/status/1145440722742628358?s=19

😀😀😀
Borbinho
De tényleg, a Knicks-be most ki fog menni franchise playernek? Porzingis már nincs, Zion New Orleansba került, KD és Irving New Yorkba ment, csak nem hozzájuk, Kemba Bostonba ment, Kawhi se oda tart... Azt hiszem ők lesznek a legnagyobb pofára esők a nyáron.


Baszki még a Suns is jobban áll jelenleg azzal, hogy ott van Booker meg Ayton...
Update és most már Rubio is. Az a Rubio, Booker, Oubre (remélhetőleg vele is hamarosan hosszabbít a Suns), Saric, Ayton kezdő ötös papíron nem is tűnik rossznak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/KofieYeboah/status/1145440722742628358?s=19

😀😀😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
DURANT
KYRIE
DEANDRE JORDAN

-> NETS BAZMEEEEEEG
shawnka
Durva lesz ez jövőre.

Mondjuk ha Leonard elmegy a Lakersbe az tudja majd ezt überelni 😊
flzoli
Szerintem jovore annyira nem azert, mivel Durant kihagyja majd az ideny nagyjat. Ha nem az egeszet, mert siman benne van az is szvsz, kenyes dolog az Achilles-in. De azert ezt nem lattam jonni az elmult napokig, siman azt hittem, marad a Warriorsnal.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
DURANT
KYRIE
DEANDRE JORDAN

-> NETS BAZMEEEEEEG
shawnka
Durva lesz ez jövőre.

Mondjuk ha Leonard elmegy a Lakersbe az tudja majd ezt überelni 😊

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
DURANT
KYRIE
DEANDRE JORDAN

-> NETS BAZMEEEEEEG
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Végül nem változtak a korábbi évekkel ellentétben a szezon elején várt cap számok.

 twitter.com/ShamsCharania/status/1145127703286362112?s=19

Amik biztosnak tűnnek:
Vucevic -> Magic
Walker -> Celtics
Irving -> Nets
Rose -> Pistons
Mirotic -> Barcelona
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
 24.hu/sport/2019/06/29/nba-darren-collison-visszavonulas/
empty taxi
Komoly, hogy a Jehova tanúit választotta az NBA helyett, van baj a fejben. Nem baj Jehova biztos jobban fizet...
kapitnono
Ha nem kellesz sehova, vár téged a Jehova 😊
somoskovig
Collison kellett volna, allitolag tobb csapatnak is.
Stez
De az nem rímel a jehovaval 😊

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
na, Kemba -> Boston

Durant meg Kawhi állítólag kitalálták hogy együtt akarnak játszani a Knicksben vagy a Clippersben...
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Denver lehívta Millsap 30M-s utolsó évét. Ezzel kiszállt a Nuggets az idei nagyobb FA-k megszerzéséből. Marad a 9M-s MLE erősítésre.
Elsőre viccnek tűnhet, de éppen ezzel fog a következő nyárra mozgásteret biztosítani a csapatnak. Lesz 3 FA, akit vissza kell majd hozni. Ha Millsap most kap 30-at, akkor jövőre amolyan gentlemen agreement alapján esélyes vet minért, h visszajön és nem akkor fog "sok" (~15M évente) pénzt elvinni, amikor a fiatalok belépnek a második szerződésükbe. Plusz jövőre akár tud a csapat csinálni egy max szerződésnek helyet, még azzal együtt is, h megtartja az összes fiatalját, ehhez elég csak lemondani Millsap visszahozásáról.

Ha esetleg cserélni akar a csapat pl egy Bealért, Loveért, Griffinért stb akkor ott az ő szerződése, ami mellé elég 1-2 édesítőt adni.

Szerintem ez így egy win-win húzás a csapat és Millsap részéről is. Azután, h a prémium FA-k (leginkább Durant, Leonard és Thompson) megszerzéséről lecsúsztak, maximális flexibilitást fentartva nem mentek bele a B kategóriás sztárok megszerzésébe.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 364 — #NoStress


Egy Big 3 már sikereket halmozott LeBron James vezérletével, de van-e elég kakaó King Jamesben, hogy ez megismétlődjön? Erről, a Lakers nagy tervéről, illetve alternatív csapatépítési stratégiákról ejtettem szót legújabb videómban.🏀✌️🐵
Maka
Lenne 2 kérdésem:
Mi utal arra, hogy James már ne lenne kurvajó?
Ha James valóban elergyadt, akkor nem mindegy ki/kik jönnek?
Akkor a Lakers egy sima középcsapat, bárki is érkezik.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 24.hu/sport/2019/06/29/nba-darren-collison-visszavonulas/
empty taxi
Komoly, hogy a Jehova tanúit választotta az NBA helyett, van baj a fejben. Nem baj Jehova biztos jobban fizet...
kapitnono
Ha nem kellesz sehova, vár téged a Jehova 😊
somoskovig
Collison kellett volna, allitolag tobb csapatnak is.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
 24.hu/sport/2019/06/29/nba-darren-collison-visszavonulas/
empty taxi
Komoly, hogy a Jehova tanúit választotta az NBA helyett, van baj a fejben. Nem baj Jehova biztos jobban fizet...
kapitnono
Ha nem kellesz sehova, vár téged a Jehova 😊

több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
 24.hu/sport/2019/06/29/nba-darren-collison-visszavonulas/
empty taxi
Komoly, hogy a Jehova tanúit választotta az NBA helyett, van baj a fejben. Nem baj Jehova biztos jobban fizet...


több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 24.hu/sport/2019/06/29/nba-darren-collison-visszavonulas/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746


Egy Big 3 már sikereket halmozott LeBron James vezérletével, de van-e elég kakaó King Jamesben, hogy ez megismétlődjön? Erről, a Lakers nagy tervéről, illetve alternatív csapatépítési stratégiákról ejtettem szót legújabb videómban.🏀✌️🐵

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Tet semmi? Es egy sportolonak, aki alapvetoen versenyszellem, megkapja ugyanazt a penzt egy jobb csapatnal, ami talan meg rajatszast is lat olykor, miert jobb egy kiscsapat, ami nem versenykepes es ahol azert tulajdonkeppen o sosem lesz a tuz kozeleben? Tenyleg egy ilyen karakternek az legyen a fontos, hogy szabadok a nyarai es nincsen tet, arra meg szarjon magasrol, nyer-e a csapata?

Attol fuggetlenul, hogy engem is meglepne, ha a Bostonba menne, de azert na, ilyen indokokkal dobalozni megmosolyogtato. Ha meg valaki azert megy valahova, mert ott szuletett/nott fel, kotodik a kornyekhez, arra azt mondom, oke.

több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Kyrie elvileg a Netshez megy 4 év 141 milláért, Kemba pedig a Celticshez ugyanennyiért
kapitnono
Mire gondolt a költő?
Egyiket sem értem. Irvinget már régóta nem tudom követni mit miért tesz, de Kemba? Elmegy Horford. Nincs egy épkézláb magas. 1-3-ig oké rendben vannak, de mitől lesz ez a csapat contender? Nem lesz capspace jó ideig. Hayward is azután jár le, h Tatum és Brown új szerződése már ketyegni fog. Persze, ha utóbbi kettő közül valaki all-nba szintre kapcsolna, akkor értem, de az idei szezon után szkeptikus vagyok. Idővel inkább azok lesznek, mint sem, vagy legalábbis egyikőjük, de addigra Walker valószínűleg messze jár majd. Amíg nem lesz ennek a csapatnak egy all-rounder magasa, addig max a második kör, de inkább első körös bukó. Persze jobb ez, mint 40 győzelemért harcolni kis piacon, de 29 évesen kicsit másra számítottam tőle.
dawyd728
Ezt én se értem. Még talán Kyrie annyival magyarázható hogy a közelben nőtt fel, de hogy Kemba mennyivel lesz előrébb Bostonban...pár meccsel többet játszik szezon végén. Viszont Charlotteban szeretik, megkapja a nagy lét, a nyarai szabadok, tét semmi.

A Lakers remélem nem egyben költi el ezt a 30+ millát, ha csak nem Kawhi az illető.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Kyrie elvileg a Netshez megy 4 év 141 milláért, Kemba pedig a Celticshez ugyanennyiért
kapitnono
Mire gondolt a költő?
Egyiket sem értem. Irvinget már régóta nem tudom követni mit miért tesz, de Kemba? Elmegy Horford. Nincs egy épkézláb magas. 1-3-ig oké rendben vannak, de mitől lesz ez a csapat contender? Nem lesz capspace jó ideig. Hayward is azután jár le, h Tatum és Brown új szerződése már ketyegni fog. Persze, ha utóbbi kettő közül valaki all-nba szintre kapcsolna, akkor értem, de az idei szezon után szkeptikus vagyok. Idővel inkább azok lesznek, mint sem, vagy legalábbis egyikőjük, de addigra Walker valószínűleg messze jár majd. Amíg nem lesz ennek a csapatnak egy all-rounder magasa, addig max a második kör, de inkább első körös bukó. Persze jobb ez, mint 40 győzelemért harcolni kis piacon, de 29 évesen kicsit másra számítottam tőle.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Kyrie elvileg a Netshez megy 4 év 141 milláért, Kemba pedig a Celticshez ugyanennyiért


több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
ha a celtics "olcsón" tud cserélni Adams-ért az nagy fogás lehet, mert a srác bőven alul van használva
Negritis
A Bostonnak az a baja, hogy leadere nem lesz, és ezt nem Adams fogja megoldani.
flzoli
na majd Kemba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
LA-ben Wagnert, Bonga-t Jemerrio Jonest elküldték a Wizards-nak, Davis elengedte a 4milliós bónuszát, így elvileg megvan a 32 milliós hely egy max-nak. Persze a kezdőn meg a padon senki...
James átadta Davisnek a 23-as mezt is


több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ha a celtics "olcsón" tud cserélni Adams-ért az nagy fogás lehet, mert a srác bőven alul van használva
Negritis
A Bostonnak az a baja, hogy leadere nem lesz, és ezt nem Adams fogja megoldani.

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
ha a celtics "olcsón" tud cserélni Adams-ért az nagy fogás lehet, mert a srác bőven alul van használva

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Csak hogy illusztráció is legyen az MVP vitához

 www.instagram.com/p/BzJe8orgS8a/?igshid=40dyrk6ogvio
flzoli
Tehat Giannis odaadta a dijat Hardennek, de az nem fogadta el, sot, agressziven lefejelte? FAULT, harom dobas a Rocketsnak!
Stez
Alapszakaszban ez Harden ellen sima falt + teknikai hát mit kézpel.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak hogy illusztráció is legyen az MVP vitához

 www.instagram.com/p/BzJe8orgS8a/?igshid=40dyrk6ogvio
flzoli
Tehat Giannis odaadta a dijat Hardennek, de az nem fogadta el, sot, agressziven lefejelte? FAULT, harom dobas a Rocketsnak!