NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

NBA

32 feliratkozó

több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
Anyám borogass... ezek a Clippers táncos lányok 😍
Chargers LT
Áprilistól NBA playoff-eredménykövető!!!!!!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Anyám borogass... ezek a Clippers táncos lányok 😍

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Bár ezt sokkal jobb nézni, mint a tegnapi Houstont.
Ez a kosárlabda, sok középtávolival, fizikális gyűrű támadássokkal 😎
Chargers LT
sok a fizikalitás, viszont kevés az igazán felépített játék
elég ad-hoc a lakers james nélkül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Bár ezt sokkal jobb nézni, mint a tegnapi Houstont.
Ez a kosárlabda, sok középtávolival, fizikális gyűrű támadássokkal 😎

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
16 perc alatt a Lakers 1 triplát dobott be
Nem túl erős...
Mondjuk a Clippers se teljesít.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
nem hiszem h bármit le lehetne vonni a mai eredményből, de jó lenne nyerni a clippers ellen 😀
Negritis
jó lenne legalább egyszer nyerni ellenük a szezonban
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
nem hiszem h bármit le lehetne vonni a mai eredményből, de jó lenne nyerni a clippers ellen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
A Rocketsnál makacsabb csapat nincs ezen a világon.
Kampman
20-0 😁 beszarás
A Rockets monnyon le
Chargers LT
Megint úgy fognak kiszopni a playoffban, hogy kihagynak egymás után 20 triplát, de a 8. vagy a 13. után se fog bevillanni nekik, hogy lehet azért közelebb is jönni.
Kampman
ez nem makacsság, hanem ennyi taktikai repertoár van a csapatban

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
A Rocketsnál makacsabb csapat nincs ezen a világon.
Kampman
20-0 😁 beszarás
A Rockets monnyon le
Chargers LT
Megint úgy fognak kiszopni a playoffban, hogy kihagynak egymás után 20 triplát, de a 8. vagy a 13. után se fog bevillanni nekik, hogy lehet azért közelebb is jönni.
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
A Rocketsnál makacsabb csapat nincs ezen a világon.
Kampman
20-0 😁 beszarás
A Rockets monnyon le

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 807
A Rocketsnál makacsabb csapat nincs ezen a világon.
több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 083 — Deion Sanders for president!
ez a barom, komolyan?!
 twitter.com/Lakers/status/1236025364243083264
Negritis
Mintha LeBron csapatainál magas lenne a léc!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
ez a barom, komolyan?!
 twitter.com/Lakers/status/1236025364243083264

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Azert ez kemeny volt.

 twitter.com/NBA/status/1235061180881915906
Stez
lépés! 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert ez kemeny volt.

 twitter.com/NBA/status/1235061180881915906

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Lakers úgy néz ki azt mondja legyen Ja Morant a rájátszásgba 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 155 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
aki néz pels meccseket:
Ball 37%os triplája tényleg vagy csak mákos éve van?
ingram-zion dinamika müködik?
Negritis
Bazska pont a multkor mondta, hogy egyre inkább játszanak együtt és nem egymás mellett. Nyilván erősen WIP még.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
aki néz pels meccseket:
Ball 37%os triplája tényleg vagy csak mákos éve van?
ingram-zion dinamika müködik?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Butlert verni mindig jó főleg így: moneytimeban 2 turnover tőle, és az utolsó mpben győztes kosar kísérletnél olyan sapkát kapott h a monszun ideje alatt is hordhatja.
csebi
szeretem Butler-t, de az biztos hogy amin ő keresztül ment amiatt olyan mentalitása van hogy se minny se philly nem volt jó légkör neki, nem tudom hogy van-e olyan ahol ez alkalmas lesz
Spo és a Heat talán
Negritis
Én is kedveltem amíg nem úgy intézte a Minnyout műveletet ahogy. Lehetett volna szebben is az egészet.
csebi
Azért tedd hozzá, hogy milyen edző alatt kellett ott dolgozni...
FLZOLI
Jó hát az sem volt normális tény.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Butlert verni mindig jó főleg így: moneytimeban 2 turnover tőle, és az utolsó mpben győztes kosar kísérletnél olyan sapkát kapott h a monszun ideje alatt is hordhatja.
csebi
szeretem Butler-t, de az biztos hogy amin ő keresztül ment amiatt olyan mentalitása van hogy se minny se philly nem volt jó légkör neki, nem tudom hogy van-e olyan ahol ez alkalmas lesz
Spo és a Heat talán
Negritis
Én is kedveltem amíg nem úgy intézte a Minnyout műveletet ahogy. Lehetett volna szebben is az egészet.
csebi
Azért tedd hozzá, hogy milyen edző alatt kellett ott dolgozni...

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Butlert verni mindig jó főleg így: moneytimeban 2 turnover tőle, és az utolsó mpben győztes kosar kísérletnél olyan sapkát kapott h a monszun ideje alatt is hordhatja.
csebi
szeretem Butler-t, de az biztos hogy amin ő keresztül ment amiatt olyan mentalitása van hogy se minny se philly nem volt jó légkör neki, nem tudom hogy van-e olyan ahol ez alkalmas lesz
Spo és a Heat talán
Negritis
A Minny volt balhes, a Sixersnel tudtommal nem volt hiszti es balhe. Szimplan csak nem fert bele, hogy ot is megtartsak, aztan o sem eroltette a kozos folytatast. Ezt en mondjuk nem velnem problemanak.

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Butlert verni mindig jó főleg így: moneytimeban 2 turnover tőle, és az utolsó mpben győztes kosar kísérletnél olyan sapkát kapott h a monszun ideje alatt is hordhatja.
csebi
szeretem Butler-t, de az biztos hogy amin ő keresztül ment amiatt olyan mentalitása van hogy se minny se philly nem volt jó légkör neki, nem tudom hogy van-e olyan ahol ez alkalmas lesz
Spo és a Heat talán
Negritis
Én is kedveltem amíg nem úgy intézte a Minnyout műveletet ahogy. Lehetett volna szebben is az egészet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 116 — The Mathematician
Butlert verni mindig jó főleg így: moneytimeban 2 turnover tőle, és az utolsó mpben győztes kosar kísérletnél olyan sapkát kapott h a monszun ideje alatt is hordhatja.
csebi
szeretem Butler-t, de az biztos hogy amin ő keresztül ment amiatt olyan mentalitása van hogy se minny se philly nem volt jó légkör neki, nem tudom hogy van-e olyan ahol ez alkalmas lesz
Spo és a Heat talán

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Butlert verni mindig jó főleg így: moneytimeban 2 turnover tőle, és az utolsó mpben győztes kosar kísérletnél olyan sapkát kapott h a monszun ideje alatt is hordhatja.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ennél jobb forrást sajnos nem találtam most hirtelen:

 www.borsonline.hu/aktualis/megvan-az-ok-amiert-bekovetkezett-kobe-bryant-es-lanya-helikopter-balesete/192947

 www.atv.hu/kulfold/20200223-kiderult-ez-okozta-kobe-bryant-tragediajat

Feltételezem, hogy az özvegy erre IS alapítja majd a keresetet. És igazat adok annak, aki szerint Vanessa Bryant megpróbál a dolgok elé menni, mert simán lehet, hogy a többi áldozat hozzátartozója vagy örököse elkezdik perelni az ő családját, hiszen magánhelikopter volt az érintett a balesetben.
Fast Willie
Azert ne a Blikkrol tajekozodj az ugyben szerintem. 😀
Csak ugy tok veletlenul hianyzik a cikkbol, hogy a mostani balesetben egyaltalan nem bizonyitottak, hogy o hibazott, mint ahogy tudtommal a vizsgalat meg most is tart, tehat nem is tudhatjak, hogy most mi tortent pontosan.

Az meg alapbol hazugsag, hogy kiderult barmi is. Mar miert okozta Bryant balesetet az, hogy 2015-ben a pilotanak volt valami ugye? Ez a cikk semmi tobbrol nem szol, mint szanalmas hirveresrol. Ami fals, es hazugsag a cimben szereplo kijelentes.

A szemtanuk allitasa szerint a helikopter megpordult, tehat gondolom a pilota nem tudta iranyitani. Tudtam, hogy az egeszet ra fogjak huzni a pilotara, de szerintem eleg mocsoksag ez egyebkent.

Egyebkent en nem gondolom, hogy Bryant ozvegyet joggal perelhetnek. Magangep volt ez, de nem Bryant pilotaja volt, o berelte a helikoptert is, meg a pilotat is egy cegtol, legalabbis en ezt olvastam. Ebbol kifolyolag nekem az lenne a termeszetes, hogy a pilota papirjait, a multjat, meg a gep felszereltseget peldaul nem Bryantnek kellett volna csekkolnia es ellenoroznie, hanem a bizonyos cegnek. Tehat ha a pilota egy eletfogytra itelt, bortonbol szokott bunozo, az o munkaltatoja akkor is a kozvetito ceg, ami foglalkoztatta, es aki Bryanthez kuldte.

En nem vagyok tisztaban ezekkel a jogi dolgokkal, de szerintem ez lenne az alap. Ezert is gondolom, hogy itt az a bizonyos kozvetito ceg lesz felkoncolva, vagyis annak kellene lennie. Illetve meg a gep gyartojat szedhetik elo, ha hianyossagokat talalnak.
Stez
Most csak ezt a forrást találtam, de valahol olvastam - majd belinkelem, ha rábukkanok - hogy a légi irányítás azt kérte Zobayantól, hogy 4 méterrel emelkedjen a géppel, ehelyett ő meg balra húzta és akkor csapódott a hegynek.

Amennyiben a légi irányítás rádióutasításai és a helikopter pályája eltért, akkor sztem még pilótahiba is lehet.

Persze egy az egész ügy sajnos nem itt kezdődött, hanem ott, hogy egyáltalán miért szálltak fel...miért nem volt a gépben megfelelő műszerezettség, vagy ha nem volt, akkor korlátozott látási viszonyok mellett hogy kapott engedélyt felszállásra, etc.

Nyilvánvaló, hogy Kobe sürgette és erőltette az utazást, de egy szakember - veszélyhelyzet esetén, vagy látható baleseti kockázatkor - sose hallgasson már egy laikusra.
Fast Willie
Kifelejted a szamitasbol, hogy a pilota nincs ott a hegynel a felszallas elott, ergo o nem tudhatja, hogy milyen latasi viszonyok vannak. Ot tajekoztatjak. De ebbol meg szamomra peldaul az kovetkezik, hogy a folotte levo lepcson kurtak el legalabb annyira, mert nem szabadott volna engedni, hogy felszalljon, egyszeruen nem adnak ra engedelyt. Kit erdekel, hogy Kobe van a gepen?

Az meg, hogy a pilotat kertek, igazsag szerint jo esellyel egy halombol kiragadott mondat, mert mindenhol irtak azt is, hogy a gep porgott, igy a pilota jo esellyel nem tudta mar reg iranyitani, de ezen kivul is jo par olyan reszletet irtak mar, ami alapjan azert nem feltetlenul allja meg a helyet az az allitas, hogy a pali tok mast csinalt, mint amit tole kertek. Ha amugy igaz ez, hogy mast csinalt, azert jo esellyel ennek is megvolt az oka, nem pedig csak ugy poenbol azzal jatszadozott, hogy nem csinalja, amit kernek tole. Talan latott valamit, talan megijedt, de ki tudja, az is lehet, hogy aki mellette ult, beparaztatta. Igazabol a lehetosegek tarhaza vegtelen. En mindenesetre naivan megelolegezem neki, hogy ha nem azt tette, amit kertek, arra volt oke. De lehet, en latom rosszul.

Az a baj ezzel az egesszel, hogy be leszunk hulyitve mindannyian, mert ezekbol a hetente tok ellentetes hireken elegge az latszik, hogy az osszes fel, aki hibas lehet, az huzza a vizes lepedot a masikra. Mivel a gepen Kobe volt, oriasi balhe lett es lesz az egeszbol, kb. mar azt erzem, hogy menekul mindenki, harit mindenki, nehogy barkinek is felelosseget kelljen vallalnia. Es szepen besarozzak azt, aki igazabol vedekezni es cafolni mar nem tud. Aztan ennyi. Kideritenek barmit, szerencsetlen Zobayan orokre megkapta a maga keresztjet.

Engem ezek miatt inkabb mar elkeserit ez az egesz, mert ramutat, mennyire az alszentseg es a sunyisag uralkodik minden teren. Kobe is kakalja ossze magat, mert ha o van a gepen egyedul, akkor se normalis, hogy felelotlenul viselkedik es hazardirozik, de ha ott van vele iksz ember, raadasul reszuk meg fiatal gyerek, meg meg raadasul az egyikuk a sajat lanya is, egyszeruen a legkisebb plusz kockazatot sem vallalhatna azzal, hogy azt mondja, szalljanak fel.

Az ilyen tragediakhoz mindig tobb ember butasaga kell, ha belegondolsz pedig, milyen alap kellene hozza, hogy el lehessen kerulni... Felelosseg Bryant reszerol. Vagy akarcsak a legiiranyitoktol. Vagy a pilotatol. Vagy a gep uzemeltetoje reszerol, hogy felszereli a megfelelo eszkozokkel a gepet. Nem volt kotelezo, de azert megis megteszi. Kar ezert az egeszert.

Stez
Igazat adok.

Nem is azért írtam, mert egyetértenék vele, hogy a halottra kenjék a felelősséget, csak gondolom Bryant felesége is nyugodtabb lelkileg, ha talál felelőst. Számára - lelkileg - mindegy, hogy ki az, csak valaki legyen.

Ilyen hülye világot élünk, nap mint nap találkozom vele a munkám során is.

Nem részletezem, de pl egy buszbalesetes ügyben annyi hibát találtunk anno, hogy kb 20-25 ember felelőssége megállapítható volt. A halálos tragédia kb ennyi mulasztás, nemtörődömség, hozzá nem értés, felelősségkenés, vagy félrefordulás miatt következett be. Meg persze a kéz kezet mos hozzáállás miatt.

Csak a hozzátartozóknak nehéz megmagyarázni, hogy a gyerekük/szülőjük/rokonuk miért hunyt el...hát még elfogadni és feldolgozni!
Fast Willie
Hat igen. Csak ha belegondolsz, igen erosen lenne oka haragudni a sajat ferjet is, de azt meg nem teheti, ezert fordul at az ugy nemileg alszentsegbe, mert csakazert is masban kezdi keresni azt a hibat, ami legalabb annyira megvolt Bryantben is. Marpedig muszaj megtalalnia, mert addig nem nyugszik o sem, aztan elkezd mindenki mindenkire mutogatni. Az o lepeset en ilyen teren nem ertem meg es nem velem jogosnak, ellenben a tobbi hozzatartozoet peldaul mar igen, mert utaskent ok azert tenyleg csak aldozatok voltak. Persze, lehet mondani, hogy hat ok leszallhattak volna a geprol, csak nem valoszinu, hogy oket tajekoztatta barki is, hogy „na, gyerekek, bibi lehet az uton, ugyhogy ha valaki akar, most szoljon, hagyja el a helikoptert”.