NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezt hogy lehet engedni hogy valaki cserét kér, és akkor kötelező elcserélni mert nem lép pályára? Élő szerződése van a játékosnak, tudta mit vállal.

George is komoly, tavaly ilyenkor még Westbrookkal bulizott, most meg szól egy másik sztár és egyből lelép. Értem hogy RWB fogyatékos, de emberileg ez nagyon érdekes. Így építs csapatatot...
Hendrix
@Aj_Marshall17: NBA Superstars really run the league... you request a trade in the NFL and yo ass goin to Buffalo

😀

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 939
Ezt nem láttam jönni. Mondjuk ilyenkor kicsit felrázva érzem magam. Az egész szezon arról szólt, h Kawhi->Clippers. Majd jött a PO és egyszer csak 3-4 opció született. Oké. Majd szépen jöttek a hírek, h Ballmer szezon során sorra fizet meg újságírókat, h Clippersről pozitívan, A Lakersről negatívan beszéljenek/írjanak. Valóság volt a rengeteg Clippers pletyka a szezon során? Majd FA kezdete előtt jöttek a hírek Durant&Leonard összeállásról, majd a Lakers folyamtos erősödéséről. Utolsó napokban már Clippersszel mindenki esélytelenként számolt és Raptors-Lakers versenyfutást jósolt. Majd jött Jalen Rose tweetje, ami után elkönyveltem szépen, h maradni fog. Erre ma jön ez a Woj bomb.

Megannyi óra, amit hírek/podcastok fogyasztásával töltöttem el itt látszik mennyire haszontalan volt. Kis túlzással ők se tudnak semmit. Nyilván nekem 0% betekintésem van a ligába, de nekik sincs 10%-nál nagyobb, ami még mindig közelebb van hozzám, mint a 100-hoz.

Magyarán tök jó, h felépült egy iparág, ami a szurkolók kíváncsiságát, az információk utáni szomjúságát kielégíti, de ilyen pontatlansággal dolgozva bennem felmerül a kérdés valóban megéri napi kb 3 órát meccs nézésen felül a ligára szánni 10 hónapon keresztül? Amikor az ilyen pillantokban csak állsz tátott szájjal és végiggondolod azt a színjátékot, ami akár csak Leonard körül zajlott és tök feleslegesnek érzed a belerakott órákat.
Szerintem jövőre rámegyek a minél jobban élvezzem a játékot és kevésbé értsem mi miért történik, mivel, ki, minek akar ezzel vagy azzal megágyazni, kit kivel boronálnak össze stbstb. Twitteren is megvágom a követetteim számát.
____________


Na egy picit kosárlabdájáról is szóljon a hsz, ez a Clippers papíron rohadt erősnek tűnik. Viszont azért nincs stretch big a csapatban. Illetve számomra kicsit sok az egyéni játékos. Pl Lowry vagy Gasol képességű játékosok hiányoznak, akik képesek jobbá tenni a maguk körül lévő csapatot. Beverly támadásban role player. Lou Williams egy elit combo guard, aki meccseket képes eldönteni, de amikor nem megy neki főként távolról, akkor nem tud a csapatán emelni, sőt.. Shamet fiatal ügyes, de tripláján kívül nem érzem miben átlagon felüli még. Persze másodéves lesz, szóval fejlődhet bőven. Harkless role player. Harrell elit energy guy. Zubac tökéletes 24 perces kezdő center, aki Jokic, Porzingis és nagyobb centerekkel elbírkózik majd, de támadásban meg se közelíti Marc Gasolt.
Ha ezeket nézem, akkor Leonard és George vállán lesz rengeteg, h elit támadójátékuk legyen. Az látszik, h periódusokban Leonard képes egyszemélyben átvenni a támadások levezénylését és George is mutatott jeleket erre Thunderben idén, de ettől még nem lesz elit támadójáték, mert egyiknek sincs olyan visionje, mint Jamesnek. Olyan értelemben ők nem tudják jobbá tenni a csapatukat, ahogyan James teszi. Ők másként teszik. Ők sokkal inkább befejezők, mint "irányítók". Nem lenne azzal baj egyáltalán, h ők másmilyenek, Leonard képes volt ennek ellenére is egy történelmi PO teljesítményt lerakni, de a Raptorsban meg voltak azok a magas BBIQ-val rendelkező társak, ahol mindenki a maga módján emelte a támadójátékot, ami végül Leonarddal a tetején elit szintű volt.

Persze ettől még nálam nyugati favoritok egyelőre, főleg a védekezésük miatt, de van nem kevés kérdőjel a fejemben velük kapcsolatban. Azt a szintet, amit a Warriors hozott a korábbi években meg se közelítik, de éppen ez a jó, amiért érdemes lesz nézni a ligát. 😊
dawyd728
En pont ezert nem nezek hallgatok, ilyeneket. Orakat foleg nem toltok ilyennel.Iszonyat felesleges.
Kb mint a meccs elotti felvezetok mikor azt magyarazzak, hogy mi tortenhet 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Ezt nem láttam jönni. Mondjuk ilyenkor kicsit felrázva érzem magam. Az egész szezon arról szólt, h Kawhi->Clippers. Majd jött a PO és egyszer csak 3-4 opció született. Oké. Majd szépen jöttek a hírek, h Ballmer szezon során sorra fizet meg újságírókat, h Clippersről pozitívan, A Lakersről negatívan beszéljenek/írjanak. Valóság volt a rengeteg Clippers pletyka a szezon során? Majd FA kezdete előtt jöttek a hírek Durant&Leonard összeállásról, majd a Lakers folyamtos erősödéséről. Utolsó napokban már Clippersszel mindenki esélytelenként számolt és Raptors-Lakers versenyfutást jósolt. Majd jött Jalen Rose tweetje, ami után elkönyveltem szépen, h maradni fog. Erre ma jön ez a Woj bomb.

Megannyi óra, amit hírek/podcastok fogyasztásával töltöttem el itt látszik mennyire haszontalan volt. Kis túlzással ők se tudnak semmit. Nyilván nekem 0% betekintésem van a ligába, de nekik sincs 10%-nál nagyobb, ami még mindig közelebb van hozzám, mint a 100-hoz.

Magyarán tök jó, h felépült egy iparág, ami a szurkolók kíváncsiságát, az információk utáni szomjúságát kielégíti, de ilyen pontatlansággal dolgozva bennem felmerül a kérdés valóban megéri napi kb 3 órát meccs nézésen felül a ligára szánni 10 hónapon keresztül? Amikor az ilyen pillantokban csak állsz tátott szájjal és végiggondolod azt a színjátékot, ami akár csak Leonard körül zajlott és tök feleslegesnek érzed a belerakott órákat.
Szerintem jövőre rámegyek a minél jobban élvezzem a játékot és kevésbé értsem mi miért történik, mivel, ki, minek akar ezzel vagy azzal megágyazni, kit kivel boronálnak össze stbstb. Twitteren is megvágom a követetteim számát.
____________


Na egy picit kosárlabdájáról is szóljon a hsz, ez a Clippers papíron rohadt erősnek tűnik. Viszont azért nincs stretch big a csapatban. Illetve számomra kicsit sok az egyéni játékos. Pl Lowry vagy Gasol képességű játékosok hiányoznak, akik képesek jobbá tenni a maguk körül lévő csapatot. Beverly támadásban role player. Lou Williams egy elit combo guard, aki meccseket képes eldönteni, de amikor nem megy neki főként távolról, akkor nem tud a csapatán emelni, sőt.. Shamet fiatal ügyes, de tripláján kívül nem érzem miben átlagon felüli még. Persze másodéves lesz, szóval fejlődhet bőven. Harkless role player. Harrell elit energy guy. Zubac tökéletes 24 perces kezdő center, aki Jokic, Porzingis és nagyobb centerekkel elbírkózik majd, de támadásban meg se közelíti Marc Gasolt.
Ha ezeket nézem, akkor Leonard és George vállán lesz rengeteg, h elit támadójátékuk legyen. Az látszik, h periódusokban Leonard képes egyszemélyben átvenni a támadások levezénylését és George is mutatott jeleket erre Thunderben idén, de ettől még nem lesz elit támadójáték, mert egyiknek sincs olyan visionje, mint Jamesnek. Olyan értelemben ők nem tudják jobbá tenni a csapatukat, ahogyan James teszi. Ők másként teszik. Ők sokkal inkább befejezők, mint "irányítók". Nem lenne azzal baj egyáltalán, h ők másmilyenek, Leonard képes volt ennek ellenére is egy történelmi PO teljesítményt lerakni, de a Raptorsban meg voltak azok a magas BBIQ-val rendelkező társak, ahol mindenki a maga módján emelte a támadójátékot, ami végül Leonarddal a tetején elit szintű volt.

Persze ettől még nálam nyugati favoritok egyelőre, főleg a védekezésük miatt, de van nem kevés kérdőjel a fejemben velük kapcsolatban. Azt a szintet, amit a Warriors hozott a korábbi években meg se közelítik, de éppen ez a jó, amiért érdemes lesz nézni a ligát. 😊
dawyd728
Elég ha csak rám figyelsz. 😊
Mondtam: Kawhi-Clippers.
Ne hagyd magad eltéríteni, mindenféle álbennfentesek által.

több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Ezt nem láttam jönni. Mondjuk ilyenkor kicsit felrázva érzem magam. Az egész szezon arról szólt, h Kawhi->Clippers. Majd jött a PO és egyszer csak 3-4 opció született. Oké. Majd szépen jöttek a hírek, h Ballmer szezon során sorra fizet meg újságírókat, h Clippersről pozitívan, A Lakersről negatívan beszéljenek/írjanak. Valóság volt a rengeteg Clippers pletyka a szezon során? Majd FA kezdete előtt jöttek a hírek Durant&Leonard összeállásról, majd a Lakers folyamtos erősödéséről. Utolsó napokban már Clippersszel mindenki esélytelenként számolt és Raptors-Lakers versenyfutást jósolt. Majd jött Jalen Rose tweetje, ami után elkönyveltem szépen, h maradni fog. Erre ma jön ez a Woj bomb.

Megannyi óra, amit hírek/podcastok fogyasztásával töltöttem el itt látszik mennyire haszontalan volt. Kis túlzással ők se tudnak semmit. Nyilván nekem 0% betekintésem van a ligába, de nekik sincs 10%-nál nagyobb, ami még mindig közelebb van hozzám, mint a 100-hoz.

Magyarán tök jó, h felépült egy iparág, ami a szurkolók kíváncsiságát, az információk utáni szomjúságát kielégíti, de ilyen pontatlansággal dolgozva bennem felmerül a kérdés valóban megéri napi kb 3 órát meccs nézésen felül a ligára szánni 10 hónapon keresztül? Amikor az ilyen pillantokban csak állsz tátott szájjal és végiggondolod azt a színjátékot, ami akár csak Leonard körül zajlott és tök feleslegesnek érzed a belerakott órákat.
Szerintem jövőre rámegyek a minél jobban élvezzem a játékot és kevésbé értsem mi miért történik, mivel, ki, minek akar ezzel vagy azzal megágyazni, kit kivel boronálnak össze stbstb. Twitteren is megvágom a követetteim számát.
____________


Na egy picit kosárlabdájáról is szóljon a hsz, ez a Clippers papíron rohadt erősnek tűnik. Viszont azért nincs stretch big a csapatban. Illetve számomra kicsit sok az egyéni játékos. Pl Lowry vagy Gasol képességű játékosok hiányoznak, akik képesek jobbá tenni a maguk körül lévő csapatot. Beverly támadásban role player. Lou Williams egy elit combo guard, aki meccseket képes eldönteni, de amikor nem megy neki főként távolról, akkor nem tud a csapatán emelni, sőt.. Shamet fiatal ügyes, de tripláján kívül nem érzem miben átlagon felüli még. Persze másodéves lesz, szóval fejlődhet bőven. Harkless role player. Harrell elit energy guy. Zubac tökéletes 24 perces kezdő center, aki Jokic, Porzingis és nagyobb centerekkel elbírkózik majd, de támadásban meg se közelíti Marc Gasolt.
Ha ezeket nézem, akkor Leonard és George vállán lesz rengeteg, h elit támadójátékuk legyen. Az látszik, h periódusokban Leonard képes egyszemélyben átvenni a támadások levezénylését és George is mutatott jeleket erre Thunderben idén, de ettől még nem lesz elit támadójáték, mert egyiknek sincs olyan visionje, mint Jamesnek. Olyan értelemben ők nem tudják jobbá tenni a csapatukat, ahogyan James teszi. Ők másként teszik. Ők sokkal inkább befejezők, mint "irányítók". Nem lenne azzal baj egyáltalán, h ők másmilyenek, Leonard képes volt ennek ellenére is egy történelmi PO teljesítményt lerakni, de a Raptorsban meg voltak azok a magas BBIQ-val rendelkező társak, ahol mindenki a maga módján emelte a támadójátékot, ami végül Leonarddal a tetején elit szintű volt.

Persze ettől még nálam nyugati favoritok egyelőre, főleg a védekezésük miatt, de van nem kevés kérdőjel a fejemben velük kapcsolatban. Azt a szintet, amit a Warriors hozott a korábbi években meg se közelítik, de éppen ez a jó, amiért érdemes lesz nézni a ligát. 😊
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Megint milyen egyenlőtlenség lesz

West: Warriors, Clippers, Lakers, Rockets, Nuggets, Blazers, Jazz, nálam mögöttük egy polccal Pelicans, Kings, Thunder, Spurs, talán Mavs. 8-10 komoly erősségű csapat.

East: Bucks, Sixers, mögöttük egy polccal elég véleményes csapatok, mint Celtics (front kérdéses), Pacers (Oladipo formája?), Nets (inkább majd egy évvel később KD sérülése miatt és kémia?), Raptors (Kawhi nélkül?), Heta (Butler köré építkezhetsz, vezér ő?). Max 3 komoly erő.
Fast Willie
Butler sztem nem. Az akar lenni de meg ha ő is a gotoguy fontos szitukban akkor sem vezér.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
A váltás érthető, nem ez a bajom. Az zavar hogy manapság az adott szó (szerződés) semmit nem ér, tisztelet a kivételnek.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Megint milyen egyenlőtlenség lesz

West: Warriors, Clippers, Lakers, Rockets, Nuggets, Blazers, Jazz, nálam mögöttük egy polccal Pelicans, Kings, Thunder, Spurs, talán Mavs. 8-10 komoly erősségű csapat.

East: Bucks, Sixers, mögöttük egy polccal elég véleményes csapatok, mint Celtics (front kérdéses), Pacers (Oladipo formája?), Nets (inkább majd egy évvel később KD sérülése miatt és kémia?), Raptors (Kawhi nélkül?), Heat (Butler köré építkezhetsz, vezér ő?). Max 3 komoly erő.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Ezt hogy lehet engedni hogy valaki cserét kér, és akkor kötelező elcserélni mert nem lép pályára? Élő szerződése van a játékosnak, tudta mit vállal.

George is komoly, tavaly ilyenkor még Westbrookkal bulizott, most meg szól egy másik sztár és egyből lelép. Értem hogy RWB fogyatékos, de emberileg ez nagyon érdekes. Így építs csapatatot...
Hendrix
Azért ott OKCben biztos volt más probléma is. Most ha nem akart volna odamenni tavaly is mehetett volna bárhova.
Csupán egy év alatt rájött hogy ott sok sőt nem eszik meg Westyvel semmi esély és gondolom a sérülése körül is lehet valami.
Amúgy az OKC RWBvel nem lesz bajnok soha lehet jobban jártak hogy tudnak készülni a jövőre , kar hogy Westynek retek hosszú a szerződése.

Köszi Kawhi hogy nem lettél Bron csicska 😀
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ezt hogy lehet engedni hogy valaki cserét kér, és akkor kötelező elcserélni mert nem lép pályára? Élő szerződése van a játékosnak, tudta mit vállal.

George is komoly, tavaly ilyenkor még Westbrookkal bulizott, most meg szól egy másik sztár és egyből lelép. Értem hogy RWB fogyatékos, de emberileg ez nagyon érdekes. Így építs csapatatot...

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez így a lehető legjobb, ami történhetett, lesz 3 powerhouse nyugaton (Warriors, Clippers, Lakers), meg plusz 3 komoly potenciál (Blazers, Rockets, Nuggets), szép gyilkolás lesz a nyugati döntőért. Mondjuk cserébe keletre megint marad a gyp-harc... 😊
somoskovig
Ott van még a Jazz és a feltörekvő Kings.
Meg az OKC az újra feldühített Westyvel. 😀

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Lakers azert rakurt Leonard idohuzasara, kb. minden ertelmes jatekos elment mashova. Bar teszem hozza, szvsz ez a csapatnak hosszu tavon jo lesz, a ket sztar mellett talan igy padot is sikerul osszepakolni, meg elegendo supportot, nem pedig minden hely harom playara megy el.

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/rodger/status/1147401133591130116?s=19

😀😀😀DD

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Ez így a lehető legjobb, ami történhetett, lesz 3 powerhouse nyugaton (Warriors, Clippers, Lakers), meg plusz 3 komoly potenciál (Blazers, Rockets, Nuggets), szép gyilkolás lesz a nyugati döntőért. Mondjuk cserébe keletre megint marad a gyp-harc... 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor Riversnek most virítania kell, nincs mese.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 093 — WHO DAT!!!!
Lakers Danny Green mellé visszahozta KCP t, meg McGee t, elég korrekt áron. PG azért még mindig nincs, nem lepne meg ha esetleg Rondo is visszajönne.


több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
 twitter.com/TheSteinLine/status/1147398156243603456
Egy játékosért ez nem semmi ellenérték.

Ez többnek tűnik, mint amit a Lakers adott AD-ért.
iktriad
Tényleg szépen kisajtoltak mindent amit lehetett ebből a szituból, és még egyszer mondom PG tényleg mehetett volna ingyen ha akar, szóval még csak őt se bántom, csak baromi visszás ami az NBAben megy. Hiába rak össze a csapatod bármit, hiába vannak 3-4 éves szerződések, soha nem dőlhetsz hátra, mert lehet a kedvenced másnap rámutat egy csapatra, és boríthatsz fel mindent.

Szerintem az is vicc, hogy odaadhatsz egy 2026-os meg 2025-ös picket 2019ben. Mindenkinek joga van hülyének lenni, és a Clippers helyében meg kellett ezt lépni, de bazze 7 év. Addigra új CBA, fele sztár kiöregszik a ligából, lehet totál más lesz minden. Komoly lockoutra számítok a következő tárgyalások során.
több mint 4 éve
csipkelli 3 285
Ha megvan George, Kawhi is aláír. Kvázi 2 emberért adtak ennyit.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 az az ÖT(!!!!!!!) első körös pick azért iszonyú jó ellenérték. Plusz Shai. Plusz Gallinari.
 twitter.com/wojespn/status/1147385617015291909
Az OKC se járt olyan rosszul ezzel.

1 hét alatt változott ekkorát az NBA valaha is, mint az elmúlt 7 napban? Csomó powerhouse van, a Warriors se tűnik legyőzhetetlennek, izgi lesz.
iktriad
Ha úgy nézzük, hogy PG leléphetett volna anno ingyen is, ahhoz képest ez szép ellenérték, de én mindig fázok ezektől a trade-ektől. Lehet csak én vagyok túlságosan Suns szurkoló, és megszoktam a front office balfaszkodását, de ezek a late 1st cuccok soha nem jöttek be se assetként, se pickként.

Persze 5 pick mennyiségre sok és szépen be is lehet szopni vele mint anno a Nets, de a top talent annyira ritka és értékes az NBAben, hogy így is kevésnek érzem. Most ott vannak Westyvel, aki keres vagy 40 millát 2023ig, szóval a rebuild és a POért harcolás között húzogathatják az 1/28akat. SGA sokat dob a cserén, de akkor se tetszik a dolog.
andree
Na és így?
 twitter.com/TheSteinLine/status/1147398156243603456
Egy játékosért ez nem semmi ellenérték.

Ez többnek tűnik, mint amit a Lakers adott AD-ért.
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
5 az az ÖT(!!!!!!!) első körös pick azért iszonyú jó ellenérték. Plusz Shai. Plusz Gallinari.
 twitter.com/wojespn/status/1147385617015291909
Az OKC se járt olyan rosszul ezzel.

1 hét alatt változott ekkorát az NBA valaha is, mint az elmúlt 7 napban? Csomó powerhouse van, a Warriors se tűnik legyőzhetetlennek, izgi lesz.
iktriad
Ha úgy nézzük, hogy PG leléphetett volna anno ingyen is, ahhoz képest ez szép ellenérték, de én mindig fázok ezektől a trade-ektől. Lehet csak én vagyok túlságosan Suns szurkoló, és megszoktam a front office balfaszkodását, de ezek a late 1st cuccok soha nem jöttek be se assetként, se pickként.

Persze 5 pick mennyiségre sok és szépen be is lehet szopni vele mint anno a Nets, de a top talent annyira ritka és értékes az NBAben, hogy így is kevésnek érzem. Most ott vannak Westyvel, aki keres vagy 40 millát 2023ig, szóval a rebuild és a POért harcolás között húzogathatják az 1/28akat. SGA sokat dob a cserén, de akkor se tetszik a dolog.

Amúgy tényleg jó lesz az NBA. Most nincs "főellenség" mint a Boston-Lakers-Miami-GSW, csak egy csomó erős csapat. Szerencsére a Sunsnak jutott 3 is a divízióba. 😀
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lépett a Lakers is, Ők is hoztak valakit a Torontóból. De legalább jó drágán.
 twitter.com/wojespn/status/1147390491312500736
A Raptorsszal amúgy most mi lesz? Kawhi nélkül nem hiszem, hogy lenne bármikomoly esélyük megvédeni a címet a következő szezonban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Továbbra is vicc az NBA. Két sztár gondol egyet, és adhatod oda random late firstökért meg egy fiatalért a liga egyik legjobb játékosát. Nyilván a 8 évvel későbbi pick lutri, de ez az egész abszurd.
andree
5 az az ÖT(!!!!!!!) első körös pick azért iszonyú jó ellenérték. Plusz Shai. Plusz Gallinari.
 twitter.com/wojespn/status/1147385617015291909
Az OKC se járt olyan rosszul ezzel.

1 hét alatt változott ekkorát az NBA valaha is, mint az elmúlt 7 napban? Csomó powerhouse van, a Warriors se tűnik legyőzhetetlennek, izgi lesz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
andree Arizona Cardinals 1 666
Továbbra is vicc az NBA. Két sztár gondol egyet, és adhatod oda random late firstökért meg egy fiatalért a liga egyik legjobb játékosát. Nyilván a 8 évvel későbbi pick lutri, de ez az egész abszurd.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Clippers robbantott. Kettőt is.
 twitter.com/wojespn/status/1147383197640134656
 twitter.com/wojespn/status/1147384321671663616
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zion megérkezett az NBA-be.
 twitter.com/SportsCenter/status/1147330554594877441