NBA

33 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Az a kemény, hogy kb egy nap alatt lemegy a FA, holott ennyi sztár és jóféle kiegészítő volt piacon. Már Seth Curry is elment, kb nem maradt értelmes FA a piacon, Kawhit leszámítva. Aki ha nem a Lakersbe megy, akkor jól ráfáztak erre az FA-re, mert minden célpontuk eltűnt.
PEEtör
megérdemeljük

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Az a kemény, hogy kb egy nap alatt lemegy a FA, holott ennyi sztár és jóféle kiegészítő volt piacon. Már Seth Curry is elment, kb nem maradt értelmes FA a piacon, Kawhit leszámítva. Aki ha nem a Lakersbe megy, akkor jól ráfáztak erre az FA-re, mert minden célpontuk eltűnt.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
egyébként ha hozza magát Walker bőven lehet upgrade Irving-hez képest
Horford pótlása és a Hayward probléma amit meg kell oldaniuk (remélem nem sikerül 😀)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Egyébként kurva szomorú leszek, ha Kawhi végül a Lakersben köt ki...
tenorx
Pedig úgy tűnik odamegy...Szerintem is elég fejvakarós választás lenne ez a részéről.
iktriad
Én a Clippersre fogadnék.
És az jó döntés is lenne.

több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Jól nézz majd ki a Jazz jövőre, végre van tűzerő Mitchel mellett. Ha marad a durca védekezés, még be is surranhatnak a döntőbe.

Amúgy a liga másik viccegylete a Minny épp készül elásni magát a Russel-Wiggins duóval évekre pénzügyileg....
flzoli
Most így a warriors lett vicc egylet? Vagy csak azért mert a minny hozta volna el. Btw caphell miatt eleve csak úgy ment volna ha közben Wiggins is elment volna, a kettőt együtt nem akarta az FO ha picit utananeztel volna. Btw az új SGt most választottuk ki a drafton, Wiggins max 6. Ember lesz sztem hosszútávon de annak legalább ku**a drága ...
csebi
Hát ha elmondod hol lesz helye a pályán két ilyen törpének (Curry, Russell) ahol Klay konstans SF, PF poszton kell védekezzen akkor ez egy tuti üzlet a GSW-nek. Booker No2 a gyerek szerintem, akiért a világ összes pénzét elégetheted, a statok meglesznek, de a PO run-hoz már kevés lesz,
flzoli
1 évig ez nem lesz probléma. Utána cserélhetik bőven. Ha pozitív impactje lesz, még elég pofás játékost is tudnak érte kapni. Így legalább nem ingyen ment el Durant. Russell nélkül se lenne capspace, szóval érteni értem, de hosszabb távon nem látom hogyan működhet. Nyilván 10-20 percekre Thompson elvédekezik hármas poszton is, de nem az a természetes posztja, a védekezése és támadása is meg fogja valamelyest érezni, h felfele kell stabilan játszania. Ha azt nézem sf-nek is top10-es lenne, de ott már nem csak top30 körül lesz a teljes ligát figyelembevéve. Míg mondjuk Russell esetén a gyári posztján se biztos, h all-star szintre képes nyugaton.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jól nézz majd ki a Jazz jövőre, végre van tűzerő Mitchel mellett. Ha marad a durca védekezés, még be is surranhatnak a döntőbe.

Amúgy a liga másik viccegylete a Minny épp készül elásni magát a Russel-Wiggins duóval évekre pénzügyileg....
flzoli
Most így a warriors lett vicc egylet? Vagy csak azért mert a minny hozta volna el. Btw caphell miatt eleve csak úgy ment volna ha közben Wiggins is elment volna, a kettőt együtt nem akarta az FO ha picit utananeztel volna. Btw az új SGt most választottuk ki a drafton, Wiggins max 6. Ember lesz sztem hosszútávon de annak legalább ku**a drága ...
csebi
Hát ha elmondod hol lesz helye a pályán két ilyen törpének (Curry, Russell) ahol Klay konstans SF, PF poszton kell védekezzen akkor ez egy tuti üzlet a GSW-nek. Booker No2 a gyerek szerintem, akiért a világ összes pénzét elégetheted, a statok meglesznek, de a PO run-hoz már kevés lesz,

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
nem hittem volna hogy Butler elhagyja csapatot.
Hendrix
mondjuk texasiként szar lehetett phillyben 😀
eaglesmcnabb
Így egy picit átértékelődik sztem a Butler csere, phillynek nem jött be az allin mégha nem is sok hiányzott hozza. Lehet h ok is elkaptak volna a warriorst.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Utólag kicsit (nyilván) sajnálom, hogy nem tettem rájuk többet 😕

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
nem hittem volna hogy Butler elhagyja csapatot.
Hendrix
mondjuk texasiként szar lehetett phillyben 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Jól nézz majd ki a Jazz jövőre, végre van tűzerő Mitchel mellett. Ha marad a durca védekezés, még be is surranhatnak a döntőbe.

Amúgy a liga másik viccegylete a Minny épp készül elásni magát a Russel-Wiggins duóval évekre pénzügyileg....
flzoli
Most így a warriors lett vicc egylet? Vagy csak azért mert a minny hozta volna el. Btw caphell miatt eleve csak úgy ment volna ha közben Wiggins is elment volna, a kettőt együtt nem akarta az FO ha picit utananeztel volna. Btw az új SGt most választottuk ki a drafton, Wiggins max 6. Ember lesz sztem hosszútávon de annak legalább ku**a drága ...
csebi
egyébként ha elfogadja hogy ő csak 6. ember lesz
akkor Wigginsnek bőven ki nézhet egy Craword/Williams karrier

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Jól nézz majd ki a Jazz jövőre, végre van tűzerő Mitchel mellett. Ha marad a durca védekezés, még be is surranhatnak a döntőbe.

Amúgy a liga másik viccegylete a Minny épp készül elásni magát a Russel-Wiggins duóval évekre pénzügyileg....
flzoli
Most így a warriors lett vicc egylet? Vagy csak azért mert a minny hozta volna el. Btw caphell miatt eleve csak úgy ment volna ha közben Wiggins is elment volna, a kettőt együtt nem akarta az FO ha picit utananeztel volna. Btw az új SGt most választottuk ki a drafton, Wiggins max 6. Ember lesz sztem hosszútávon de annak legalább ku**a drága ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
De tényleg, a Knicks-be most ki fog menni franchise playernek? Porzingis már nincs, Zion New Orleansba került, KD és Irving New Yorkba ment, csak nem hozzájuk, Kemba Bostonba ment, Kawhi se oda tart... Azt hiszem ők lesznek a legnagyobb pofára esők a nyáron.

Baszki még a Suns is jobban áll jelenleg azzal, hogy ott van Booker meg Ayton...
Update és most már Rubio is. Az a Rubio, Booker, Oubre (remélhetőleg vele is hamarosan hosszabbít a Suns), Saric, Ayton kezdő ötös papíron nem is tűnik rossznak.iktriad
Még az a jó h Dolan, a Knicks kedves tulaja március környékén kijelentette h vonzó lesz a csapat a szupersztárok számára, erre kb Durant egy másodpercig talán elgondolkozott h a dolgon, de nem tovább. 😀

Viszont (talán Randle-t leszámítva) nem értem h miért kaptak négyen is 2 éves szerződést...Dolan egy idióta (még a Jets tulajánál is), hiába mondják ma azt h minden oké, türelem van, fiatalok kapnak időt fejlődésre.
több mint 4 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
A Hornets állítólag max. közelében sem ajánlott Kembának, ez kemény, az egyetlen értelmes játékosuk volt. Nyerni itt se fog, de a pénze legalább megvan.

Érdekes mutatvány lesz ha Kawhi nem jön a Lakersbe, a komolyabb kiegészítők kb. elfogytak. A Phillynél Simmonsnak szintet kell lépnie ha tényezők akarnak maradni, nem hittem volna hogy Butler és JJ is elhagyja csapatot.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 4 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Rengeteg dolgot nem gondoltam volna, de a csúcs, a Sixers. Mi a terv? Embiid, Horford, Harris és Simmons fogja elvinni szinte a sapka teljes egészét. Milyen extra magas lineup lesz ez?

Ja és Butler helyett jön Josh Richardson, aki kb Butler lite, de ő is nagy darabnak számít a kettesek között. 😀

dawyd728
Arról ne is beszéljünk, hogy Butler volt idén az, aki PO-ban tartotta őket jópár meccsen. Vicc, amit csinált a Philly, de a GSW-nél is érdekes ez a Russel dolog. Meglátjuk majd.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
 twitter.com/wojespn/status/1145537783207006208

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Butler snt -> Heat
Russel 4 év 117m GSW, WTF?!

Negritis
Snt a Nets és Warriors között. Thompson hármasban nem tudom mennyire lesz hatekony.
dawyd728
sztem nem lesz gondja, a probléma az h Russel és Curry együtt a pályán?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Butler snt -> Heat
Russel 4 év 117m GSW, WTF?!

Negritis
Snt a Nets és Warriors között. Thompson hármasban nem tudom mennyire lesz hatekony.
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Rengeteg dolgot nem gondoltam volna, de a csúcs, a Sixers. Mi a terv? Embiid, Horford, Harris és Simmons fogja elvinni szinte a sapka teljes egészét. Milyen extra magas lineup lesz ez?

Ja és Butler helyett jön Josh Richardson, aki kb Butler lite, de ő is nagy darabnak számít a kettesek között. 😀

Szerkesztette: dawyd728
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Butler snt -> Heat
Russel 4 év 117m GSW, WTF?!

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyébként kurva szomorú leszek, ha Kawhi végül a Lakersben köt ki...
Illetve meglepő számomra, hogy Holford még nem talált új csapatot.
tenorx
Pedig úgy tűnik odamegy...Szerintem is elég fejvakarós választás lenne ez a részéről.

Big Al közben elment a Sixersbe.
 twitter.com/wojespn/status/1145500985139314688

A Knicksnél meg azóta megjött Taj Gibson is Randle mellé. Championship.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
DURANT
KYRIE
DEANDRE JORDAN

-> NETS BAZMEEEEEEG
shawnka
Durva lesz ez jövőre.

Mondjuk ha Leonard elmegy a Lakersbe az tudja majd ezt überelni 😊
flzoli
a különbség hogy a Nets-nél lesz még valamennyi "slepp" míg nálunk lufasz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként kurva szomorú leszek, ha Kawhi végül a Lakersben köt ki...
Illetve meglepő számomra, hogy Holford még nem talált új csapatot.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát nem tudom, azért az a Rubio szerződés is elég drága lett a Suns-nak, de gondolom örülnek, hogy ment oda bárki.
tenorx
Ezzel mások nem így vannak.
 twitter.com/DaveKingNBA/status/1145463693582299136
Az is megér egy misét, hogy Jordan Rozierre cserélte Kemba Walkert....

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem tudom, azért az a Rubio szerződés is elég drága lett a Suns-nak, de gondolom örülnek, hogy ment oda bárki.
Ugye Rubio-t nagyon boronálták a Pacers-el, csak az utolsó pillanatban összejött a Brogdon trade, ezért örülhetett meg nagyon a Suns 😀
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jól nézz majd ki a Jazz jövőre, végre van tűzerő Mitchel mellett. Ha marad a durca védekezés, még be is surranhatnak a döntőbe.

Amúgy a liga másik viccegylete a Minny épp készül elásni magát a Russel-Wiggins duóval évekre pénzügyileg....