NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Szerintem AD és Bron mellé befér még egy all star. Nyilván nem egy KD vagy Irving, de egy Kemba például biztosan.

Amúgy nem tudom, nekem olyan érzésem van, hogy ezek akiket cserélnének Davistől függetlenül ki lennének baszva. Kivétel Rondo, aki a szerződések egyensúlya miatt kell a tradebe. Lebron mellett egy Ball vagy Ingram mikor kapna 20-25 milliós szerződést gyűrűért rohanó csapatban? Ugyan... Nem véletlen, hogy ennyire kevesli ezeket a neveket a Pels. Ezeknek a fiataloknak kijöttek a plafonjaik, ami nincs túl alacsonyan, de nincs túl magasan se.

A rotációt megoldják, ott van Wagner és Hart, veterán minimumokkal biztos hozzájuk akarnak majd menni jó páran. Ha egyáltalán persze lesz deal... Ha nyáron össze tudtak szedni egy McGee-Beasley-Rondo-Stephenson sort, akkor az idén is menni fog. Nem ezeken fog múlni a csere.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert ez kemeny, teny, mit akar a Lakers? Jon Davis, ez remek, de csapat az nem lesz, majd FA-rol hoznak minimumert 3-4-5 jatekost, akik asszisztalnak Jamesnek es Davisnek? 8D EN birnam AD-t LA-ben, de elkepzelesem sincs, hogy ezt hogy gondoljak.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Szóval akkor amit a Pels kér a Lakerstől:
Kuzma+Ball+Zubac (minimum)
Mellé 4 darab elsőkörös, emellett legalább egy második.
Aha. Szóval lefordítva: Nem eladó.
 twitter.com/wojespn/status/1092664776759672832
Cruyffista
sok sikert ezekkel az igényekkel
slowmotion
Négy első kör meg a csapat fele azért több mint sok, bármekkora király is Davis. Jövőre a miénk lehet ingyen is, azért ebbe is gondoljon bele a Pels, hogy jó eséllyel akkor semmit nem kapnak érte, csak nem hülyék ennyire.
kapitnono
én mondjuk nem négy első körösnek értelmezem, hanem két éven keresztüli 1+2-nek, de azért... azért az is sok.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Szóval akkor amit a Pels kér a Lakerstől:
Kuzma+Ball+Zubac (minimum)
Mellé 4 darab elsőkörös, emellett legalább egy második.
Aha. Szóval lefordítva: Nem eladó.
 twitter.com/wojespn/status/1092664776759672832
Cruyffista
sok sikert ezekkel az igényekkel
slowmotion
Négy első kör meg a csapat fele azért több mint sok, bármekkora király is Davis. Jövőre a miénk lehet ingyen is, azért ebbe is gondoljon bele a Pels, hogy jó eséllyel akkor semmit nem kapnak érte, csak nem hülyék ennyire.
kapitnono
Pels jelezte, hogy szép az ajánlata, de azért szeretné ha 1-2 csapat még beugrana a licitbe 😊
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
Szóval akkor amit a Pels kér a Lakerstől:
Kuzma+Ball+Zubac (minimum)
Mellé 4 darab elsőkörös, emellett legalább egy második.
Aha. Szóval lefordítva: Nem eladó.
 twitter.com/wojespn/status/1092664776759672832
Cruyffista
sok sikert ezekkel az igényekkel
slowmotion
Négy első kör meg a csapat fele azért több mint sok, bármekkora király is Davis. Jövőre a miénk lehet ingyen is, azért ebbe is gondoljon bele a Pels, hogy jó eséllyel akkor semmit nem kapnak érte, csak nem hülyék ennyire.


több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 706 — Cowboys fan
Szóval akkor amit a Pels kér a Lakerstől:
Kuzma+Ball+Zubac (minimum)
Mellé 4 darab elsőkörös, emellett legalább egy második.
Aha. Szóval lefordítva: Nem eladó.
 twitter.com/wojespn/status/1092664776759672832
Cruyffista
sok sikert ezekkel az igényekkel
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Szóval akkor amit a Pels kér a Lakerstől:
Rondo+Kuzma+Ball+Zubac (minimum)
Mellé 4 darab elsőkörös, emellett legalább kettő második.
Aha. Szóval lefordítva: Nem eladó.
 twitter.com/wojespn/status/1092664776759672832

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Davis - Lebron - takarító - csere takarító - jegyszedo bajnok csapat!
Toca
Ingram a jelenlegi hírek alapján non-tradable, őt még hozzá lehet venni. Gobdolom akarnak még egy sztár kalibert, aztán a maradék helyet betöltik vetminnel és a maradék fiatalokkal.
Cruyffista
A Lakersnél ha összejön ez a duó tuti all-in-t mondanak és pénz nem számít alapon rátolnak mindent a következő 2-3 évre. Ilyen szempontból a Ball kaliberű emberek nem tényezők.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az a hír járja most, hogy:
Kuzma+Ball+Rondo+Zubac/Hart+2 első kör+második kör(ök)
Cruyffista
Az mondjuk már durva csomag 1 játékosért.

Basszus egy fiatal Lebronért ilyen helyzetben a Lakers még a Ramsből is kellene embert pakoljon a cserébe

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Davis - Lebron - takarító - csere takarító - jegyszedo bajnok csapat!
Toca
Ingram a jelenlegi hírek alapján non-tradable, őt még hozzá lehet venni. Gobdolom akarnak még egy sztár kalibert, aztán a maradék helyet betöltik vetminnel és a maradék fiatalokkal.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Mondjuk en tovabbra sem erzem, hogy Ball plafonja mennyire magasan van, a csavo egy tokeletes marketing es hypebuziskodas vegeredmenye. De mar csak az apja altal egy lassu mereg, aki nem csak a pici fiat hulyiti es rontja el, hanem az egesz bandat is, aki korulotte van.

Tul van lihegve. Ugyes gyerek, atletikus, jo vedojatekos lehetne, de mint tamado, szerintem semmi extra.
Stez
a full plafon az rubio sztem
az meg elég jó, de igen ahhoz a dobáson javítani kell + apuka meh
Negritis
Haaaaaaaaaat, en birom Rubiot, de az tenyleg annyira jo szint? Szamomra ezek a pass first, kb. csak akkor dobok, ha leszakad az eg stilusu iranyitok, akik abszolut nem playmakerek, annyira nem birnak azert nagy ertekkel, lasd peldaul Rondot is, aki anno a Bostonban szinten nagyon tul volt hype-olva.

Persze kellenek az ilyen jatekosok, nem azt mondom, csak itt most egy Anthony Davisrol beszelunk a masik oldalrol, akiert azert en Pels GM-kent biztos, hogy valami playmakert, meg pickeket is akarnek kapni, nem pedig csupa olyan fiatalt, akiknel a playfon inkabb ugy nez ki, hogy kozepes, talan korrekt kezdok.

En nekem egyebkent eppen az a bajom, hogy a Lakersnel en osszesen szinte nem is latok olyan csomagot, ami megerne a Pelsnek es amihez hasonlot ne kapnanak meg mastol siman. Egyszeruen ranezek a Lakers keretere es ezek a bust szagu, meg problemas tehetsegek kepviselik ugymond az erteket, mint Ball meg Ingram. Kuzman kivul persze, de o az egyetlen, aki nem egy ilyen teljesen red flages pali, o viszont nem tobb egy korrekt kezdojatekosnal.
Stez
Azért Rondo a Bostonban szemre valóban elég jó volt, nem hype volt az.
Sobri Jóska
Az ő megítélésében szerintem az játszhat szerepet, hogy mikor felbomlott a nagy hármas (elment Allen) és az öregeken is meglátszott a kor, akkor már nem vette annyira komolyan az alapszakasz meccseket, inkább csak a főműsoridős rangadókra tette oda magát, meg persze a PO-ra.

Meg aztán a dallasi kalandja sem olyan volt, ami kiváltotta volna az elismerést a semleges szurkolóktól.

Szerintem elég sokat elmond róla, hogy túl a primeján, amikor a Bullsban volt és a PO-ban dominálták a Celticset az első körben, miután kiesett sérülés miatt a Chicago úgy esett össze mint egy kártyavár.
ZERO_L
Ezt mondom én is.
Ténylegesen jó volt Bostonban, nem csak a hype.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Mondjuk en tovabbra sem erzem, hogy Ball plafonja mennyire magasan van, a csavo egy tokeletes marketing es hypebuziskodas vegeredmenye. De mar csak az apja altal egy lassu mereg, aki nem csak a pici fiat hulyiti es rontja el, hanem az egesz bandat is, aki korulotte van.

Tul van lihegve. Ugyes gyerek, atletikus, jo vedojatekos lehetne, de mint tamado, szerintem semmi extra.
Stez
a full plafon az rubio sztem
az meg elég jó, de igen ahhoz a dobáson javítani kell + apuka meh
Negritis
Haaaaaaaaaat, en birom Rubiot, de az tenyleg annyira jo szint? Szamomra ezek a pass first, kb. csak akkor dobok, ha leszakad az eg stilusu iranyitok, akik abszolut nem playmakerek, annyira nem birnak azert nagy ertekkel, lasd peldaul Rondot is, aki anno a Bostonban szinten nagyon tul volt hype-olva.

Persze kellenek az ilyen jatekosok, nem azt mondom, csak itt most egy Anthony Davisrol beszelunk a masik oldalrol, akiert azert en Pels GM-kent biztos, hogy valami playmakert, meg pickeket is akarnek kapni, nem pedig csupa olyan fiatalt, akiknel a playfon inkabb ugy nez ki, hogy kozepes, talan korrekt kezdok.

En nekem egyebkent eppen az a bajom, hogy a Lakersnel en osszesen szinte nem is latok olyan csomagot, ami megerne a Pelsnek es amihez hasonlot ne kapnanak meg mastol siman. Egyszeruen ranezek a Lakers keretere es ezek a bust szagu, meg problemas tehetsegek kepviselik ugymond az erteket, mint Ball meg Ingram. Kuzman kivul persze, de o az egyetlen, aki nem egy ilyen teljesen red flages pali, o viszont nem tobb egy korrekt kezdojatekosnal.
Stez
Azért Rondo a Bostonban szemre valóban elég jó volt, nem hype volt az.
Sobri Jóska
Az ő megítélésében szerintem az játszhat szerepet, hogy mikor felbomlott a nagy hármas (elment Allen) és az öregeken is meglátszott a kor, akkor már nem vette annyira komolyan az alapszakasz meccseket, inkább csak a főműsoridős rangadókra tette oda magát, meg persze a PO-ra.

Meg aztán a dallasi kalandja sem olyan volt, ami kiváltotta volna az elismerést a semleges szurkolóktól.

Szerintem elég sokat elmond róla, hogy túl a primeján, amikor a Bullsban volt és a PO-ban dominálták a Celticset az első körben, miután kiesett sérülés miatt a Chicago úgy esett össze mint egy kártyavár.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Az a hír járja most, hogy:
Kuzma+Ball+Rondo+Zubac/Hart+2 első kör+második kör(ök)
Cruyffista
Davis - Lebron - takarító - csere takarító - jegyszedo bajnok csapat!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Az a hír járja most, hogy:
Kuzma+Ball+Rondo+Zubac/Hart+2 első kör+második kör(ök)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Mondjuk en tovabbra sem erzem, hogy Ball plafonja mennyire magasan van, a csavo egy tokeletes marketing es hypebuziskodas vegeredmenye. De mar csak az apja altal egy lassu mereg, aki nem csak a pici fiat hulyiti es rontja el, hanem az egesz bandat is, aki korulotte van.

Tul van lihegve. Ugyes gyerek, atletikus, jo vedojatekos lehetne, de mint tamado, szerintem semmi extra.
Stez
a full plafon az rubio sztem
az meg elég jó, de igen ahhoz a dobáson javítani kell + apuka meh
Negritis
Haaaaaaaaaat, en birom Rubiot, de az tenyleg annyira jo szint? Szamomra ezek a pass first, kb. csak akkor dobok, ha leszakad az eg stilusu iranyitok, akik abszolut nem playmakerek, annyira nem birnak azert nagy ertekkel, lasd peldaul Rondot is, aki anno a Bostonban szinten nagyon tul volt hype-olva.

Persze kellenek az ilyen jatekosok, nem azt mondom, csak itt most egy Anthony Davisrol beszelunk a masik oldalrol, akiert azert en Pels GM-kent biztos, hogy valami playmakert, meg pickeket is akarnek kapni, nem pedig csupa olyan fiatalt, akiknel a playfon inkabb ugy nez ki, hogy kozepes, talan korrekt kezdok.

En nekem egyebkent eppen az a bajom, hogy a Lakersnel en osszesen szinte nem is latok olyan csomagot, ami megerne a Pelsnek es amihez hasonlot ne kapnanak meg mastol siman. Egyszeruen ranezek a Lakers keretere es ezek a bust szagu, meg problemas tehetsegek kepviselik ugymond az erteket, mint Ball meg Ingram. Kuzman kivul persze, de o az egyetlen, aki nem egy ilyen teljesen red flages pali, o viszont nem tobb egy korrekt kezdojatekosnal.
Stez
Azért Rondo a Bostonban szemre valóban elég jó volt, nem hype volt az.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Szerintem teljesen értelmetlen meg nem történt cseréken vitatkozni. Davis még pelikán, szóval nem történt még visszafordíthatatlan esemény. Valamelyik podcastben vetették fel a Simmons <> Davis cserét, ami első blikkre hülyeség, másodikra simán lehetne benne ráció, ha a Philly komolyan gondolja a Butler projektet. Az Embiid, Davis duó meg brutálisan hangzik. Simmons pedig mehetne királynak egy újjáépülő csapatba.
flzoli
oké, de Simmons miért hosszabbítana a Pelicansszal?

Legjobb esetben két évig ott van, annyira nem tud rossz lenni a csapat körülötte, hogy tankoljanak, de annyira jók sem, hogy realitás legyen Simmons megtartása és plusz sztárok hozzáadása a csapathoz.

Lassan újra jönnek a középiskolai tehetségek a draftra, lesz egy hihetetlen mély draft ahová nem ártan cetliket gyűjteni, szerintem draft pickekkel jobban járnának, illetve olyan játékosokkal akikben ott a potenciál, de még sztárok és most még magukhoz tudják láncolni.
ZERO_L
Simmons tipikus az a játékos, aki köré kell építkezni, nem őt valakihez hozzáerőltetni. Szerintem ezt ő is érzi. Másrészt 1-1-ben Davisért cserélve én abban sem vagyok biztos, h rosszabbak lennének vele. Simmons képes jobbá tenni a körülötte lévőket. Davis nem, vagy nem annyira. Ellenben AD jelenleg is egy halálos fegyver tudna lenni egy fojtogató PO védekezés ellen bármelyik contender csapatban, míg Simmonsról ezt 2019-ben nem létező tempóját látva kevésbé tudnám elképzelni.

Van ebben logika azért. Plusz Simmons RFA lesz. LSU-ra járt. Őt azért könnyebben tudnák magukhoz láncolni.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Két éve a Cousins trade során a Kings képes volt egy Hield, J. Jackson, Giles csomagot kihozni. Az csak egy Cousins volt és nem egy Davis és ugyanúgy 1,5 év volt hátra Cousins szerződéséből.
dawyd728
Szereztek egy gyengén játszó öreg rookie-t meg egy 1/10-es picket egy 2x All-NBA játékosért, aki 26 éves volt akkor. Ez nehogy már jó csere legyen.
Jughead
All-nba, aki életében nem volt PO-ban és a Pels a sérülése után jobb volt nélküle, mint vele. Davis pár klasszissal jobb.
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
Szerintem teljesen értelmetlen meg nem történt cseréken vitatkozni. Davis még pelikán, szóval nem történt még visszafordíthatatlan esemény. Valamelyik podcastben vetették fel a Simmons <> Davis cserét, ami első blikkre hülyeség, másodikra simán lehetne benne ráció, ha a Philly komolyan gondolja a Butler projektet. Az Embiid, Davis duó meg brutálisan hangzik. Simmons pedig mehetne királynak egy újjáépülő csapatba.
flzoli
oké, de Simmons miért hosszabbítana a Pelicansszal?

Legjobb esetben két évig ott van, annyira nem tud rossz lenni a csapat körülötte, hogy tankoljanak, de annyira jók sem, hogy realitás legyen Simmons megtartása és plusz sztárok hozzáadása a csapathoz.

Lassan újra jönnek a középiskolai tehetségek a draftra, lesz egy hihetetlen mély draft ahová nem ártan cetliket gyűjteni, szerintem draft pickekkel jobban járnának, illetve olyan játékosokkal akikben ott a potenciál, de még sztárok és most még magukhoz tudják láncolni.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk en tovabbra sem erzem, hogy Ball plafonja mennyire magasan van, a csavo egy tokeletes marketing es hypebuziskodas vegeredmenye. De mar csak az apja altal egy lassu mereg, aki nem csak a pici fiat hulyiti es rontja el, hanem az egesz bandat is, aki korulotte van.

Tul van lihegve. Ugyes gyerek, atletikus, jo vedojatekos lehetne, de mint tamado, szerintem semmi extra.
Stez
a full plafon az rubio sztem
az meg elég jó, de igen ahhoz a dobáson javítani kell + apuka meh
Negritis
Haaaaaaaaaat, en birom Rubiot, de az tenyleg annyira jo szint? Szamomra ezek a pass first, kb. csak akkor dobok, ha leszakad az eg stilusu iranyitok, akik abszolut nem playmakerek, annyira nem birnak azert nagy ertekkel, lasd peldaul Rondot is, aki anno a Bostonban szinten nagyon tul volt hype-olva.

Persze kellenek az ilyen jatekosok, nem azt mondom, csak itt most egy Anthony Davisrol beszelunk a masik oldalrol, akiert azert en Pels GM-kent biztos, hogy valami playmakert, meg pickeket is akarnek kapni, nem pedig csupa olyan fiatalt, akiknel a playfon inkabb ugy nez ki, hogy kozepes, talan korrekt kezdok.

En nekem egyebkent eppen az a bajom, hogy a Lakersnel en osszesen szinte nem is latok olyan csomagot, ami megerne a Pelsnek es amihez hasonlot ne kapnanak meg mastol siman. Egyszeruen ranezek a Lakers keretere es ezek a bust szagu, meg problemas tehetsegek kepviselik ugymond az erteket, mint Ball meg Ingram. Kuzman kivul persze, de o az egyetlen, aki nem egy ilyen teljesen red flages pali, o viszont nem tobb egy korrekt kezdojatekosnal.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Mondjuk en tovabbra sem erzem, hogy Ball plafonja mennyire magasan van, a csavo egy tokeletes marketing es hypebuziskodas vegeredmenye. De mar csak az apja altal egy lassu mereg, aki nem csak a pici fiat hulyiti es rontja el, hanem az egesz bandat is, aki korulotte van.

Tul van lihegve. Ugyes gyerek, atletikus, jo vedojatekos lehetne, de mint tamado, szerintem semmi extra.
Stez
a full plafon az rubio sztem
az meg elég jó, de igen ahhoz a dobáson javítani kell + apuka meh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk en tovabbra sem erzem, hogy Ball plafonja mennyire magasan van, a csavo egy tokeletes marketing es hypebuziskodas vegeredmenye. De mar csak az apja altal egy lassu mereg, aki nem csak a pici fiat hulyiti es rontja el, hanem az egesz bandat is, aki korulotte van.

Tul van lihegve. Ugyes gyerek, atletikus, jo vedojatekos lehetne, de mint tamado, szerintem semmi extra.

több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 174
Két éve a Cousins trade során a Kings képes volt egy Hield, J. Jackson, Giles csomagot kihozni. Az csak egy Cousins volt és nem egy Davis és ugyanúgy 1,5 év volt hátra Cousins szerződéséből.
dawyd728
Szereztek egy gyengén játszó öreg rookie-t meg egy 1/10-es picket egy 2x All-NBA játékosért, aki 26 éves volt akkor. Ez nehogy már jó csere legyen.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem teljesen értelmetlen meg nem történt cseréken vitatkozni. Davis még pelikán, szóval nem történt még visszafordíthatatlan esemény. Valamelyik podcastben vetették fel a Simmons <> Davis cserét, ami első blikkre hülyeség, másodikra simán lehetne benne ráció, ha a Philly komolyan gondolja a Butler projektet. Az Embiid, Davis duó meg brutálisan hangzik. Simmons pedig mehetne királynak egy újjáépülő csapatba.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jah a knicksnek kell a hely, más kérdés hogy elköltik majd egy kemba-tobias-vucevic csomagra
akik jó játékosok, de nem lesznek egy bajnok csapat tengelye
Negritis
Szerintem ott lassan örülnének egy stabil rájátszáscsapatnak is.
+ha ezt a hármast megspékelnéd Zion-nal akkor nem olyan rossz az.
Bazzani
nem rossz aláírom
de egy KP-Zion duóból sztem több jöhetne ki
+ szinte biztos vagyok benne hogy nem az övék lesz az 1/1
Negritis
Ja csak Porzingisnek esze ágában nem volt maradni.

Mondjuk ha én sztár szabadügynök lennék akkor a másik NY-i csapat sokkal vonzóbb lenne.
Bazzani
igen, ez a lényeg ha KP nem akar maradni ki a tököm akarna odamenni?
Negritis
Én el tudom képzelni, hogy Durant elmegy oda királykodni és visz magával valaki sztár havert.
Akármennyire is szar a Knicks odakünn még van vonzereje a nevének (meg a városnak).
Én a helyükben mégjobban lebontanám a keretet a deadline előtt.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Arról nem is beszélve, ha Kuzma shooter, akkor a liga fele az. Karrier átlag 34%-os triplázása below league average, de szerintem még a posztján is csak átlagos ez a százalék. Van benne 10 éves kezdő potenciál, de ne tegyünk úgy, mint aki vmi különleges játékos lenne.
dawyd728
Ja de egy PF-től miért várod el, hogy elit 3p shooter legyen? Szerintem vállalható az a 34%. Főleg ha mellé rakod, hogy 46%-ban dob mezőnyből. Azt meg végképp nem tudhatod, hogy 10 év múlva milyen játékos lesz, lehet hogy tényleg egyszerű kezdő szint vagy az alatt, de lehet, hogy sokkal több.
kapitnono
Na várjunk csak. Nem én állítottam, h egy shooter.
73%-al büntetőzik. Egyetemen se volt kimagasló dobó. A tavalyi éve volt túlreagálva, amikor kezdésre 36,6%-al triplázott a ligában. Ez idén visszaesett 30-ra. 55 TS% sem egy óriási produkció az elmúlt két szezonban. Én éppen azt mondom, h a posztján nem rossz shooter, de nem is az igazi. 12 egy tucat. Az a hype, ami körülötte van még a mai napig, az újonc szezonjának szól, amikor nagyon erős első évet rakott le, de egyrészt idős rookie volt, másrészt ahhoz képest visszább is esett idénre, harmadrészt hajlamos vagyok az egyetemi statjait látva azt hinni a tavalyi volt a fluke szezonja.

Én nem mondom milyen játékos lesz, én azt állítom, amit most tud, az kicsit még letisztul, azzal borderline kezdőnek lehet lenni még 10 évig a ligában. Lehet olyan dolgokat is a játékához hozzáad, amiket Siakam is tett idei évre, akkor mindjárt magasabb lesz a floorja. Egy cserében, ahol ő és Ball és egy feltehetőleg late first pick az összes érték Davisért, az arcátlan ajánlat. Mindezt mondom úgy, h Ball plafonja még mindig nagyon kecsegtető. Nála mentálisan vannak nagy gondok.

Két éve a Cousins trade során a Kings képes volt egy Hield, J. Jackson, Giles csomagot kihozni. Az csak egy Cousins volt és nem egy Davis és ugyanúgy 1,5 év volt hátra Cousins szerződéséből.