NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Arról nem is beszélve, ha Kuzma shooter, akkor a liga fele az. Karrier átlag 34%-os triplázása below league average, de szerintem még a posztján is csak átlagos ez a százalék. Van benne 10 éves kezdő potenciál, de ne tegyünk úgy, mint aki vmi különleges játékos lenne.
dawyd728
Ja de egy PF-től miért várod el, hogy elit 3p shooter legyen? Szerintem vállalható az a 34%. Főleg ha mellé rakod, hogy 46%-ban dob mezőnyből. Azt meg végképp nem tudhatod, hogy 10 év múlva milyen játékos lesz, lehet hogy tényleg egyszerű kezdő szint vagy az alatt, de lehet, hogy sokkal több.
kapitnono
valszeg egy stretch 4 lesz a jobbak közül
de annak meg mindig lesz értéke

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
Arról nem is beszélve, ha Kuzma shooter, akkor a liga fele az. Karrier átlag 34%-os triplázása below league average, de szerintem még a posztján is csak átlagos ez a százalék. Van benne 10 éves kezdő potenciál, de ne tegyünk úgy, mint aki vmi különleges játékos lenne.
dawyd728
Ja de egy PF-től miért várod el, hogy elit 3p shooter legyen? Szerintem vállalható az a 34%. Főleg ha mellé rakod, hogy 46%-ban dob mezőnyből. Azt meg végképp nem tudhatod, hogy 10 év múlva milyen játékos lesz, lehet hogy tényleg egyszerű kezdő szint vagy az alatt, de lehet, hogy sokkal több.


több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
jah a knicksnek kell a hely, más kérdés hogy elköltik majd egy kemba-tobias-vucevic csomagra
akik jó játékosok, de nem lesznek egy bajnok csapat tengelye
Negritis
Szerintem ott lassan örülnének egy stabil rájátszáscsapatnak is.
+ha ezt a hármast megspékelnéd Zion-nal akkor nem olyan rossz az.
Bazzani
nem rossz aláírom
de egy KP-Zion duóból sztem több jöhetne ki
+ szinte biztos vagyok benne hogy nem az övék lesz az 1/1
Negritis
Ja csak Porzingisnek esze ágában nem volt maradni.

Mondjuk ha én sztár szabadügynök lennék akkor a másik NY-i csapat sokkal vonzóbb lenne.
Bazzani
igen, ez a lényeg ha KP nem akar maradni ki a tököm akarna odamenni?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jah a knicksnek kell a hely, más kérdés hogy elköltik majd egy kemba-tobias-vucevic csomagra
akik jó játékosok, de nem lesznek egy bajnok csapat tengelye
Negritis
Szerintem ott lassan örülnének egy stabil rájátszáscsapatnak is.
+ha ezt a hármast megspékelnéd Zion-nal akkor nem olyan rossz az.
Bazzani
nem rossz aláírom
de egy KP-Zion duóból sztem több jöhetne ki
+ szinte biztos vagyok benne hogy nem az övék lesz az 1/1
Negritis
Ja csak Porzingisnek esze ágában nem volt maradni.

Mondjuk ha én sztár szabadügynök lennék akkor a másik NY-i csapat sokkal vonzóbb lenne.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
jah a knicksnek kell a hely, más kérdés hogy elköltik majd egy kemba-tobias-vucevic csomagra
akik jó játékosok, de nem lesznek egy bajnok csapat tengelye
Negritis
Szerintem ott lassan örülnének egy stabil rájátszáscsapatnak is.
+ha ezt a hármast megspékelnéd Zion-nal akkor nem olyan rossz az.
Bazzani
nem rossz aláírom
de egy KP-Zion duóból sztem több jöhetne ki
+ szinte biztos vagyok benne hogy nem az övék lesz az 1/1

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
jah a knicksnek kell a hely, más kérdés hogy elköltik majd egy kemba-tobias-vucevic csomagra
akik jó játékosok, de nem lesznek egy bajnok csapat tengelye
Negritis
Szerintem ott lassan örülnének egy stabil rájátszáscsapatnak is.
+ha ezt a hármast megspékelnéd Zion-nal akkor nem olyan rossz az.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
jah a knicksnek kell a hely, más kérdés hogy elköltik majd egy kemba-tobias-vucevic csomagra
akik jó játékosok, de nem lesznek egy bajnok csapat tengelye

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
2 lejáró és 1 bust több mint 1 shooter, 1 bust, 2 lejáró?
a pickeket meg nem tudjuk
Negritis
Dallas 2db picket adott, amiből a második unprotected, ha jól tudom. Plusz alulértékelt része a dealnek, h capspacet biztosítanak a Knicksnek a nyárra, h Lee, THJ szerződését benyelik. Igen ez több, mint Lakers ajánlata Davisért. Arról nem is beszélve, ha Kuzma shooter, akkor a liga fele az. Karrier átlag 34%-os triplázása below league average, de szerintem még a posztján is csak átlagos ez a százalék. Van benne 10 éves kezdő potenciál, de ne tegyünk úgy, mint aki vmi különleges játékos lenne. Túlszárnyalja a draft előtti jóslatokat, de ennyi. Ha nem Lakersben játszana kis túlzással a világ azt se tudná, h a ligában van. Pl mind Ball, mind Kuzma úgy lesz ott az első/másodévesek meccsén, h az amerikai keretben a 2-3 lefelé kilógók között vannak. Nem mondom, h totál érdemtelenül vannak ott, de amennyiben pl DSJ, Derrick White, Shamet, Mikal Bridges, Monte Morris stb játszana Los Angelesben, akkor ők lennének a top10 amerikai első/másodévesek között.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
2 lejáró és 1 bust több mint 1 shooter, 1 bust, 2 lejáró?
a pickeket meg nem tudjuk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
Na Walton napjai nagyon a végét járják. Amikor a veterán játékosok emberkednek az edzővel ott nagy gond van.

Más! Mike Malone lett a Team LeBron edzője. Ezt se gondoltam volna tavaly, amikor nagyon közel álltam ahhoz, h magam részéről megadjam Sparky kilövési engedélyét a denveri FO-nak.
dawyd728
kellettek az észlények a csapatba

Luke Walton had an "emotionally-charged verbal exchange" with veteran team members of the Los Angeles Lakers following their 115-101 loss to the Golden State Warriors.

Walton was preaching the importance of teamwork after the loss when he was reportedly challenged by several veterans, including Lance Stephenson, Michael Beasley, and Javale McGee (later reports claimed that the argument involved Beasley, McGee, and Josh Hart).

Walton and the players were separated before the confrontation escalated.

Beasley has been the frequent target of trade rumors involving Anthony Davis throughout the week.

LeBron James sat out the loss due to "load management".
realgm-ről

amúgy tök fasza hogy James kiül ~20 meccset, a csapatról kiderül h nélküle szarabb mint tavaly
az észlények kezdenek nyafogni? és a James slepp is aktív

yay, az a baj h pont ettől féltem a nyáron, és be is jött ...

ha Walton-t elküldjük azzal mi szarabbul járunk mint ő sztem

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Na Walton napjai nagyon a végét járják. Amikor a veterán játékosok emberkednek az edzővel ott nagy gond van.

Más! Mike Malone lett a Team LeBron edzője. Ezt se gondoltam volna tavaly, amikor nagyon közel álltam ahhoz, h magam részéről megadjam Sparky kilövési engedélyét a denveri FO-nak.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
Magic meg Kobe ügynöke. szerinted? 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
Szerintem Magic csak bizik abban, hogy a Ball-felszopkodas miatt a Pels tobbnek latja ezt az erteket, mint ami valojaban. Ball ket ev mulva ilyenkor mar bust lesz, Beasley es Rondo kis tulzassal szemet. 8D Ha Lakers-fan lennek, egyedul Kuzmat sajnalnam, o jo. Bar egy ilyen cserenel bealdozhato siman.
Stez
Igen de amúgy rajtuk kívül kit adjunk még? Max ingram maradt aki értéket képvisel. VagyJamesen kívül adjuk oda a teljes csapatot, és majd ketten Davissel megoldják? 😁
kapitnono
Erre vannak a pickek... :p

Azért ritka szánalmas amit le tudnak nyomni most a médiában, hogy mindenáron LAL-ban kössön ki Davis, látszik mennyire kétségbe vannak esve, már minden apró kis trükköt be kell vetni 😀
ZERO_L
a probléma hogy a Pels-nek Ingram-et kéne eladni és nem Kuzmát ahogy lentebb is írva van
valamint Hart-t is lehet kérnék akit szintén meg kéne tartani mert belőle fasza 3D lehet

amúgy Ball sztem nem lesz Bust, egy Rubio light lehet belőle elég könnyen még akár jobb védekezéssel is ami meg elég elit

de ingram sajnos közeledik hozzá és ha "rajtunk marad" akkor az is lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyebkent halkan kerdeznem meg, ez csak szerintem gaz?



Egyre csak megy ossze a szememben Harden, teszem hozza, en mindig is tulertekeltnek gondoltam, legalabbis abban a tekintetben, hogy a meccsek feleben baszik vedekezni, a masik feleben meg megmutatja, hogy egyszeruen nem is tud. Most meg ugy hozza a csodalatosan kinezo statisztikakat, hogy a mezonymutatoja nem tul eros, dobal, mint a hulye, meccsenkent 15-20 pontja pedig buntetokbol van meg.

Jol ra fognak baszni, ha raadasul egy ilyenben meg is serul, amikor egy eldolt meccsen a palyan hagyjak, hogy meglegyen neki ilyen-olyan rekord.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
Szerintem Magic csak bizik abban, hogy a Ball-felszopkodas miatt a Pels tobbnek latja ezt az erteket, mint ami valojaban. Ball ket ev mulva ilyenkor mar bust lesz, Beasley es Rondo kis tulzassal szemet. 8D Ha Lakers-fan lennek, egyedul Kuzmat sajnalnam, o jo. Bar egy ilyen cserenel bealdozhato siman.
Stez
Igen de amúgy rajtuk kívül kit adjunk még? Max ingram maradt aki értéket képvisel. VagyJamesen kívül adjuk oda a teljes csapatot, és majd ketten Davissel megoldják? 😁
kapitnono
Erre vannak a pickek... :p

Azért ritka szánalmas amit le tudnak nyomni most a médiában, hogy mindenáron LAL-ban kössön ki Davis, látszik mennyire kétségbe vannak esve, már minden apró kis trükköt be kell vetni 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
Szerintem Magic csak bizik abban, hogy a Ball-felszopkodas miatt a Pels tobbnek latja ezt az erteket, mint ami valojaban. Ball ket ev mulva ilyenkor mar bust lesz, Beasley es Rondo kis tulzassal szemet. 8D Ha Lakers-fan lennek, egyedul Kuzmat sajnalnam, o jo. Bar egy ilyen cserenel bealdozhato siman.
Stez
Igen de amúgy rajtuk kívül kit adjunk még? Max ingram maradt aki értéket képvisel. VagyJamesen kívül adjuk oda a teljes csapatot, és majd ketten Davissel megoldják? 😁
kapitnono
Ott kezdődik, h Ingram, Ball, Zubac 2 1st pick, amiből a második unprotected ('21 v. 22'-es draftra, amikor már 36-37,éves lesz James).
Szerintem Kuzma a legjameskompatibilisebb laker, ő szerintem más csapat számára kisebb értékkel bír, mint James és Lakers számra. Hiába gondolja azt a Lakers FO, h Kuzma top50 játékos, amikor még nagyon nem.
Ezek a Rondo, Beasley típus emberkék semmi értékkel nem bírnak a Pels számára. Bajnokesélyes csapatnak igen, mint veteránok, de újjáépítés elején tök feleslegesek.
Ez a 3 játékos és két pick mellé még KCP kell, h financiálisan működjön a trade. Ez egy olyan alap, amikor elkezdenék gondolkodni a Pels FO helyében.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
Szerintem Magic csak bizik abban, hogy a Ball-felszopkodas miatt a Pels tobbnek latja ezt az erteket, mint ami valojaban. Ball ket ev mulva ilyenkor mar bust lesz, Beasley es Rondo kis tulzassal szemet. 8D Ha Lakers-fan lennek, egyedul Kuzmat sajnalnam, o jo. Bar egy ilyen cserenel bealdozhato siman.
Stez
Igen de amúgy rajtuk kívül kit adjunk még? Max ingram maradt aki értéket képvisel. VagyJamesen kívül adjuk oda a teljes csapatot, és majd ketten Davissel megoldják? 😁
kapitnono
Hat igen, nehez helyzet, mert nyilvan Davisert pengetni kell rendesen, aztan normalis erteket kepviselo jatekos nem nagyon van. Kuzma, Ingram, Ball, bar hat ugye en hiaba imadom Ingramet, egy lusta pocs, aki ha kicsit is dolgozna es odatenne magat, kiraly lehetne, de valahogy ezt nem latom tole, meg a tulertekelt Ball. De most az ilyen Rondokkal mit lehet kezdeni? Ezek szerintem nem kepviselnek erteket.

A Kuzma, Ingram, Ball plusz elso koros pickek mar so-so, erre ramondanam, hogy ertek, bar ez is inkabb a potencialra mutat ra nalam, mert ezek egyike sem kesz jatekos, rengeteget kell fejlodniuk, csak magasan van plafon. Mondjuk ha ezt odaadja a Lakers, akkor csapat nem marad, hiaba lesz Davis. Csak hat ennel tobbet nemigen tudnak ajanlani.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
Szerintem Magic csak bizik abban, hogy a Ball-felszopkodas miatt a Pels tobbnek latja ezt az erteket, mint ami valojaban. Ball ket ev mulva ilyenkor mar bust lesz, Beasley es Rondo kis tulzassal szemet. 8D Ha Lakers-fan lennek, egyedul Kuzmat sajnalnam, o jo. Bar egy ilyen cserenel bealdozhato siman.
Stez
Igen de amúgy rajtuk kívül kit adjunk még? Max ingram maradt aki értéket képvisel. VagyJamesen kívül adjuk oda a teljes csapatot, és majd ketten Davissel megoldják? 😁


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
dawyd728
Szerintem Magic csak bizik abban, hogy a Ball-felszopkodas miatt a Pels tobbnek latja ezt az erteket, mint ami valojaban. Ball ket ev mulva ilyenkor mar bust lesz, Beasley es Rondo kis tulzassal szemet. 8D Ha Lakers-fan lennek, egyedul Kuzmat sajnalnam, o jo. Bar egy ilyen cserenel bealdozhato siman.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
 twitter.com/tribjazz/status/1091403388741246976?s=19

A srác ki lett rabolva. Mindenki Donciccsal van elfoglalva holott az igazi áldozat a francia. Nem tudom milyen edzők azok, akik szerint LMA és KAT idén inkább megérdemli az ASG behívót. Jazz a legkeményebb sorsolással a háta mögött stabil PO helyen van.
dawyd728
Tovabbra is a tamadas erdekel mindenkit, meg a pontok. Gobert egeszen felelmetes, amit muvel vedekezesben, de hat ezt magasrol leszarjak, mert a „szaros” 15-os pontatlag megsem 20+. Gobert alulertekelt.
Stez
Ja, akkor ne az all-star szereplés legyen az egyik legjobban hangoztatott érv 1-1 játékos örökségének elődöntésekor. Nem azt hallod, h ki hányszoros all-nba, hanem ki hányszoros all-star.
Vagy ne all-star szereplés döntsön emberek fizetéséről.
Ja és kis védekezés miatt lehet nőne a nézettség is, ha nem 200 pont körül lenne a végeredmény.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Dallas többet adott Unicornért. 😀
Lakersnél trollok ülnek a vezetésben?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 074 — WHO DAT!!!!
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
Cruyffista
Nem tartom valószínűnek hogy a keretben lévő mindkét PG t odaadnánk egyszerre...


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/tribjazz/status/1091403388741246976?s=19

A srác ki lett rabolva. Mindenki Donciccsal van elfoglalva holott az igazi áldozat a francia. Nem tudom milyen edzők azok, akik szerint LMA és KAT idén inkább megérdemli az ASG behívót. Jazz a legkeményebb sorsolással a háta mögött stabil PO helyen van.
dawyd728
Tovabbra is a tamadas erdekel mindenkit, meg a pontok. Gobert egeszen felelmetes, amit muvel vedekezesben, de hat ezt magasrol leszarjak, mert a „szaros” 15-os pontatlag megsem 20+. Gobert alulertekelt.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
😀😀😀DDDD
 twitter.com/wojespn/status/1091568224880201728
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
 twitter.com/tribjazz/status/1091403388741246976?s=19

A srác ki lett rabolva. Mindenki Donciccsal van elfoglalva holott az igazi áldozat a francia. Nem tudom milyen edzők azok, akik szerint LMA és KAT idén inkább megérdemli az ASG behívót. Jazz a legkeményebb sorsolással a háta mögött stabil PO helyen van.