NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
mind2 csapatnak van megoldani való problémája, de a forma és a mérleg alapján is egy szinten vannak
nyilván lehet mondani hogy nem, de a power rankingtól kezdve minden arra mutat hogy az alapszakasz során közel lesz a 2 csapat
a PO-ban persze még mindig inkább azt mondom hogy celtics mert az ő problémáik talán könnyebben kezelhetőek
és az edzői előny is náluk van
de meglepne ha nem lenne még csere a 2 csapatból legalább az egyiknél

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
azért az már elég vicces kijelentés, hogy a sixers egy szinten van esetleg még előrébb is van mint a celtics...

utóbbi 10 egymás elleni alapszakasz meccs 8-2, playoffban 4-1 (Irving és Hayward nélkül), ha már szóba jött a "dudaszó pillanatában, kinek van több pontja" kérdésköre
Embiid szavai magáért beszélnek: 'It's Not a Rivalry. ... They Always Kick Our Ass'

Butlerrel sem léptek hatalmasat előre, elvesztettek jó kiegészítő játékosokat, gyengült a pad, ráadásul Simmonsszal sem túl jó fitek, nálam ők egyértelműen csak 4. csapat keleten



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
a bucks-raptors nagyon kiemelkedik keleten
a 76ers és a Celtics kb 1 szinten van
és mögöttük jön az indy, bár ott oladipo "fájni" fog

és ha csak a szerzett pont számítana Wiggins nem lenne körberöhögve

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
nem a pontátlaga a lényeg, hanem a spacing, ami a mostani NBA alfája és ómegája

de nem akarlak meggyőzni, ha szerinted a Celtics csak a gyenge keletnek köszönheti az ötödik helyét, akkor legyen így, én pont ellenkezőleg látom, szerintem a row statok nem adják vissza a csapat valódi erejét (pl 3. legjobb a netratingjük a ligában), majd meglátjuk a szezon érdemi részében hogyan fog ez változni

(én személy szerint meglepődnék ha sérülés mentesen ne érnének oda az első két hely valamelyikére esetleg 1-1,5 meccsel lemaradva harmadik helyre keleten)
ZERO_L
Lehet igazad van, én mindenesetre megmaradok annál, hogy a kosárlabdát pontra játszák, és az nyer aki több pontot szerez, tehát ha egy játékos minél több pontot szerez az nem egy rossz dolog. Mert amikor a 4. negyedben 0:00-ra vált az óra csak az az egy statisztika fog számítani, hogy kinek van több pontja. Ha jobban bele akarunk menni akkor lehet foglalkozni ilyenekkel mint pl a spacing nyilván.

Lehet hogy oda fognak érni, de én személy szerint jelenleg, Keleten a Bucksot, a Raptorst, és a 76-erst is bőven eléjük rakom, aztán lehet, hogy én tévedek és neked lesz igazad meglátjuk.


több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Porzingis menni akart, azert sem tartottak New Yorkban.

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
na tippelek egyet a "draftra":

Team LeBron: Durant, Harden, George, Irving

Team Giannis: Curry, Kawhi, Embiid, Walker

(itt fordítva kezdenek, ha jól tudom)

Giannis pad: AD, Middleton, Klay, Jokic, Beal, Lowry, Vucevic

Lebron pad: Westbrook, Simmons, Griffin, Lillard, Towns, Russell/Butler (Oladipo helyére valószínűleg közülük döntenek), Aldridge
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
JOOOOKEEEEEERRRRR

Mondjuk a Middleton>Drummond, Aldridge>DeRozan és Klay>Holiday relációk elég érthetetlenek számomra...


több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
nem igazán értem a new york-t
Negritis
pedig baromira egyszerű, nyáron két maxos szerződést is be tudnak ajánlani, rámehetnek KD-re vagy Irvingre esetleg mindkettőre, vagy Klayre ha neki kell mennie a hármasból

ráadásul most övék az 1/1, nyugodtan tolhatják fullban a tankot és megszerezhetnek egy KP-nél jobb játékost/prospectet

persze a Knicksről beszélünk, majd úgy is elbasszák, de elméletben ez egy jó húzás
(adná magát, hogy Zionból baromi nagy bust lesz NY-ban 😀 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csak a Knicks lehet az, aki drafolja Ntilikinat DSJ helyett, aztán odaadja erte Porzingist. mesebe illo.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
win win?
nem igazán értem a new york-t
KP-nél nem biztos hogy találnak jobbat
szóval felőlük nem értem, bár a cetlik érdekesek lehetnek ha vannak

a dallasnál az a 2 év mire lejár a most át vett ballaszt addigra ki tud forrni a KP-Doncic duó szépen szóval tőlük ez nem rossz húzás
+ KP tanulhat keveset még Nowo-tól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Porzó -> Dallas!!
Cruyffista
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
1m1 minute ago
More
Jason Garrett is not believed to be a part of the package going from Dallas to New York for Kristaps Porzingis.
Negritis
Az igen. Jó kis csapat lesz ott Texasban

Mondjuk durva ez a csomag:
Tim Hardaway Jr-t és Courtney Lee-t is, Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan és Wes Matthew
flzoli
Lee jó lesz
de tim hardaway sztem nagyon nem fog jót tenni
és nem vagyok meggyőzve h KP-ben benne van még 2 nagy szerződés mielőtt teljesen leépül a sérülések miatt
Negritis
Sok pénzt keres mind a kettő az a szívás ebben.
flzoli
lee-ért a 11 nem biztos hogy sok
~20 sok tim-ért
a gond hogy ezek mind hosszabb szerződések
míg wes, jordan lejáró asszem
dennis rk contract

szóval nem tudom hogy mire megy ki a buli
Negritis
Szerintem ez simán win-win csere.
A Dallas lerakja egy jövőbeli bajnokcsapat 2 alapkövét, míg a Knicks kipucol minden resztlit és kb végtelen mennyiségű pénze lesz + az idei combos draft pick.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Porzó -> Dallas!!
Cruyffista
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
1m1 minute ago
More
Jason Garrett is not believed to be a part of the package going from Dallas to New York for Kristaps Porzingis.
Negritis
Az igen. Jó kis csapat lesz ott Texasban

Mondjuk durva ez a csomag:
Tim Hardaway Jr-t és Courtney Lee-t is, Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan és Wes Matthew
flzoli
Lee jó lesz
de tim hardaway sztem nagyon nem fog jót tenni
és nem vagyok meggyőzve h KP-ben benne van még 2 nagy szerződés mielőtt teljesen leépül a sérülések miatt
Negritis
Sok pénzt keres mind a kettő az a szívás ebben.
flzoli
lee-ért a 11 nem biztos hogy sok
~20 sok tim-ért
a gond hogy ezek mind hosszabb szerződések
míg wes, jordan lejáró asszem
dennis rk contract

szóval nem tudom hogy mire megy ki a buli

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Porzó -> Dallas!!
Cruyffista
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
1m1 minute ago
More
Jason Garrett is not believed to be a part of the package going from Dallas to New York for Kristaps Porzingis.
Negritis
Az igen. Jó kis csapat lesz ott Texasban

Mondjuk durva ez a csomag:
Tim Hardaway Jr-t és Courtney Lee-t is, Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan és Wes Matthew
flzoli
Lee jó lesz
de tim hardaway sztem nagyon nem fog jót tenni
és nem vagyok meggyőzve h KP-ben benne van még 2 nagy szerződés mielőtt teljesen leépül a sérülések miatt
Negritis
Sok pénzt keres mind a kettő az a szívás ebben.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Porzó -> Dallas!!
Cruyffista
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
1m1 minute ago
More
Jason Garrett is not believed to be a part of the package going from Dallas to New York for Kristaps Porzingis.
Negritis
Az igen. Jó kis csapat lesz ott Texasban

Mondjuk durva ez a csomag:
Tim Hardaway Jr-t és Courtney Lee-t is, Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan és Wes Matthew
flzoli
Lee jó lesz
de tim hardaway sztem nagyon nem fog jót tenni
és nem vagyok meggyőzve h KP-ben benne van még 2 nagy szerződés mielőtt teljesen leépül a sérülések miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Porzó -> Dallas!!
Cruyffista
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
1m1 minute ago
More
Jason Garrett is not believed to be a part of the package going from Dallas to New York for Kristaps Porzingis.
Negritis
Az igen. Jó kis csapat lesz ott Texasban

Mondjuk ez szépen beárazza az AD féle piacot is:
AP, Tim Hardaway Jr, Courtney Lee <> Dennis Smith Jr., DeAndre Jordan és Wes Matthew + pick

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
Porzó -> Dallas!!
Cruyffista
Adam Schefter

Verified account

@AdamSchefter
1m1 minute ago
More
Jason Garrett is not believed to be a part of the package going from Dallas to New York for Kristaps Porzingis.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
Porzó -> Dallas!!
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
azért bajnok esélyesek papíron(!), mert náluk van kelet legjobb edzője és talent szempontból az ő keretükben van a legnagyobb potenciál
az hogy ez a PO-ra kijön egy hatalmas kérdőjel, Haywardnak fel kéne javulnia, de ehhez az önbizalmát kéne saját magának visszaszereznie, de azért nélküle is elég tápos ez a keret, amivel szerintem csak a Raptors veheti fel a versenyt keleten


látom nem sok Celtics meccset nézel, tavalyhoz képest a "fakezű" Smart megtanult triplázni, mióta kezdő 39%-al tüzel kintről, Morrison is meglátszik a contract year, minden statban javított tavalyhoz képest, a fiatalok meg nyilván nem fogják tudni hozni a tavalyit amikor két all-starral kevesebb volt a csapatban, főleg Brown aki tavaly minden meccsen kezdett
ZERO_L
Nézek bőven, de nem a leendő bajnokesélyest látom bennük. Smart lehet jól triplázik de az a 8 pont meccsenként az brutál karcsú, Smart néha hoz jó meccseket tény, de kb 12 pont körül átlagol, és tény, hogy kb 40 %-al dob/Csak így látatlanba, nem néztem a statjait/ ezzel nem igen mozdítja előre a csapatát. Egyedül Irving hoz vállalhatót szerintem a csapatból, és csak azért vannak ott az 5. helyen, mert keleten nem nagyon van erősebb.

De a Milwaukeet és a Raptorst is jóval erősebbnek érzeb azért
kapitnono
nem a pontátlaga a lényeg, hanem a spacing, ami a mostani NBA alfája és ómegája

de nem akarlak meggyőzni, ha szerinted a Celtics csak a gyenge keletnek köszönheti az ötödik helyét, akkor legyen így, én pont ellenkezőleg látom, szerintem a row statok nem adják vissza a csapat valódi erejét (pl 3. legjobb a netratingjük a ligában), majd meglátjuk a szezon érdemi részében hogyan fog ez változni

(én személy szerint meglepődnék ha sérülés mentesen ne érnének oda az első két hely valamelyikére esetleg 1-1,5 meccsel lemaradva harmadik helyre keleten)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 twitter.com/BleacherReport/status/1090798258639654912
Cruyffista
Ez most magyarra fordítva azt jelenti, kevés az ellenérték?
Matthew99
Alapbol Davis bejelentese utan lehozta mar Woj, hogy a Pelicansnak szandekaban sem all elpasszolni ot most, hanem majd csak a nyaron. Illetve Davis a bejelentese utan egybol kozolte az edzokkel, a tarsakkal es az FO-val, hogy vegig is akarja jatszani a szezont, nem Leonardozik, nem akarja kiulni, stb.

Csak ugye a csapatnal meg kerdes lesz ezek utan, hogy peldaul ha jelenleg meg nem passzoljak el, mennyire eroltessek, miutan a Pelicansnak akkor ertelmesebb lenne elkezdeni tankolni a jovore.

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 twitter.com/BleacherReport/status/1090798258639654912
Cruyffista
Ez most magyarra fordítva azt jelenti, kevés az ellenérték?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 283
 twitter.com/BleacherReport/status/1090798258639654912
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/WorldWideWob/status/1090460134403465217

nojsz

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 348 — #NoStress
Azért egy Lakers-Celtics finálé igazán patinás és jól hangzó lenne.

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 707
Még a végén Morey beajánlja a Capela + 4 első kört és összeáll a teljes arcszőrzet all-star csapat Szakállal, Bajusszal és Szemöldökkel 😊
flzoli
Pont erre gondoltam én is😁 Most nem néztem utána, de mennyire lenne reális mondjuk egy Capela, Gordon/Ennis, Tucker/Green + pickek ajánlat. Egyáltalán beférne AD Harden és Paul mellé a sapiba?
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 075 — WHO DAT!!!!
azért bajnok esélyesek papíron(!), mert náluk van kelet legjobb edzője és talent szempontból az ő keretükben van a legnagyobb potenciál
az hogy ez a PO-ra kijön egy hatalmas kérdőjel, Haywardnak fel kéne javulnia, de ehhez az önbizalmát kéne saját magának visszaszereznie, de azért nélküle is elég tápos ez a keret, amivel szerintem csak a Raptors veheti fel a versenyt keleten


látom nem sok Celtics meccset nézel, tavalyhoz képest a "fakezű" Smart megtanult triplázni, mióta kezdő 39%-al tüzel kintről, Morrison is meglátszik a contract year, minden statban javított tavalyhoz képest, a fiatalok meg nyilván nem fogják tudni hozni a tavalyit amikor két all-starral kevesebb volt a csapatban, főleg Brown aki tavaly minden meccsen kezdett
ZERO_L
Nézek bőven, de nem a leendő bajnokesélyest látom bennük. Smart lehet jól triplázik de az a 8 pont meccsenként az brutál karcsú, Smart néha hoz jó meccseket tény, de kb 12 pont körül átlagol, és tény, hogy kb 40 %-al dob/Csak így látatlanba, nem néztem a statjait/ ezzel nem igen mozdítja előre a csapatát. Egyedül Irving hoz vállalhatót szerintem a csapatból, és csak azért vannak ott az 5. helyen, mert keleten nem nagyon van erősebb.

De a Milwaukeet és a Raptorst is jóval erősebbnek érzeb azért