NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Nálam Dragic-Doncic-Giannis-Jokic-Gobert a legjobb európai ötös. Persze csak addig, amíg Embiid francia nem lesz. Tavaly Marc Gasolt választottam volna Gobert helyett, de idén nagyon megjött.
Cruyffista
Jokic nem tud 4est játszani
ami még érdekes lehet hogy doncic nem 3as hanem 1es
tehetségben nem a legjobb de szerkezetileg talán jobban ülne egy
Doncic - Bogdanovics - Giannis - Saric - jokic 5s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Nálam Dragic-Doncic-Giannis-Jokic-Gobert a legjobb európai ötös. Persze csak addig, amíg Embiid francia nem lesz. Tavaly Marc Gasolt választottam volna Gobert helyett, de idén nagyon megjött.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Elméleti síkon 1 kérdés. Szerintetek ha meg lehetne valósítani ezt az 5 európai játékost egy csapatban, mire lehetnének képesek az NBA-ben?

Dragic-Doncic-Antetokounmpo-Markkanen-Jokic
KeyG
Markkanen nálam nem lenne az ötösben. Helyette Bogdan Bogdanovic lenne a kettes, Doncic hármas, Giannis négyes. Sabonis jobb, mint a finn, habár talán kevésbé illik Jokic mellé, akkor már Markkanen.

A PG poszt a legnagyobb kérdőjel, ott vesztene a legtöbbet ez a csapat. Én lehet nem is Dragiccsal próbálkoznék, hanem Ntilikinával. Persze még nincs ott, h akár csak top5 európai PG legyen a ligában, de amiben jó, az nagyon jól jönne ez a 4 fő mellé, valamint az a teher se lenne rajta, mint Knicksben, itt úgyis 5. opció lenne támadásban, nem ő szervezne, amiben hiányosságai vannak.

Amúgy ez az ötös az idei Warriors ellen szerintem nem lenne esélytelen. Ha egy 8-9 fős rotációt nézek csak európai játékosokból vs a Warriors top 8-9 játékosát, akkor kb egálra adnám az esélyeket.
dawyd728
Rubio?
Negritis
Szerintem 1-2 éven belül jobb védő lenne Frank. Támadásban hasonlóan fakezűek, Rubio kezéből, ha kiveszed a labdát, akkor eléggé visszaesik a hozzáadott értéke. Mondom, még bőven Ntilikina előtt van Rubio, Schroder és Dragic is. Ha 2-3 éven belül kell gondolkodni, akkor a francia védő potenciálja miatt választanám a többi előtt.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Elméleti síkon 1 kérdés. Szerintetek ha meg lehetne valósítani ezt az 5 európai játékost egy csapatban, mire lehetnének képesek az NBA-ben?

Dragic-Doncic-Antetokounmpo-Markkanen-Jokic
KeyG
Markkanen nálam nem lenne az ötösben. Helyette Bogdan Bogdanovic lenne a kettes, Doncic hármas, Giannis négyes. Sabonis jobb, mint a finn, habár talán kevésbé illik Jokic mellé, akkor már Markkanen.

A PG poszt a legnagyobb kérdőjel, ott vesztene a legtöbbet ez a csapat. Én lehet nem is Dragiccsal próbálkoznék, hanem Ntilikinával. Persze még nincs ott, h akár csak top5 európai PG legyen a ligában, de amiben jó, az nagyon jól jönne ez a 4 fő mellé, valamint az a teher se lenne rajta, mint Knicksben, itt úgyis 5. opció lenne támadásban, nem ő szervezne, amiben hiányosságai vannak.

Amúgy ez az ötös az idei Warriors ellen szerintem nem lenne esélytelen. Ha egy 8-9 fős rotációt nézek csak európai játékosokból vs a Warriors top 8-9 játékosát, akkor kb egálra adnám az esélyeket.
dawyd728
Rubio?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Elméleti síkon 1 kérdés. Szerintetek ha meg lehetne valósítani ezt az 5 európai játékost egy csapatban, mire lehetnének képesek az NBA-ben?

Dragic-Doncic-Antetokounmpo-Markkanen-Jokic
KeyG
Markkanen nálam nem lenne az ötösben. Helyette Bogdan Bogdanovic lenne a kettes, Doncic hármas, Giannis négyes. Sabonis jobb, mint a finn, habár talán kevésbé illik Jokic mellé, akkor már Markkanen.

A PG poszt a legnagyobb kérdőjel, ott vesztene a legtöbbet ez a csapat. Én lehet nem is Dragiccsal próbálkoznék, hanem Ntilikinával. Persze még nincs ott, h akár csak top5 európai PG legyen a ligában, de amiben jó, az nagyon jól jönne ez a 4 fő mellé, valamint az a teher se lenne rajta, mint Knicksben, itt úgyis 5. opció lenne támadásban, nem ő szervezne, amiben hiányosságai vannak.

Amúgy ez az ötös az idei Warriors ellen szerintem nem lenne esélytelen. Ha egy 8-9 fős rotációt nézek csak európai játékosokból vs a Warriors top 8-9 játékosát, akkor kb egálra adnám az esélyeket.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Érdekes ez a underachieving Walton esetében. Szerintem Jamest leszámítva gyengébb a keret, mint a tavalyi. Jamesszel 50W körüli csapat, nélküle 35W.
Biztos Lue borderline all-start hozna ki minden második játékosból.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
remélem jön még Melo is, hogy az egész shit show bezuhanjon a picsába ...
meglepne ha a James-Lakers házasságból kijönne egy bajnoki cím
és sajnos mire véget ér megint ott tartunk mint mikor Kobe elfogyott hogy se cetli se talent

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
GM James úgy látszik a szunnyadó stádium után kitörésre kész. Popcorn bekészítve.
dawyd728
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy hogyha nem lenne James szerintem már kirúgták volna, így viszont kénytelenek lesznek tartani.
Jughead
kit rúgtak volna ki?
valamiről lemaradtam
Negritis
Waltonról van szó, aki borzasztóan alulteljesít idén és akit állítólag James csapata szeretne lecserélni.
Jughead
aha, ezzel vitatkoznék
ez a keret gyenge, 0 kémia kevés igazán James compatibilis játékos
Ingram nem igazán hajlandó/képes úgy játszani ahogy kell
Walton sem kiemelkedő, de ha elküldik az semmit sem old meg

főleg hogy bőven meg voltak a jelek hogy működhet a csapat, viszont a sérülések miatt esélytelen
de majd hoznak egy Lue 2.0-t aki megteszi amit kell

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
GM James úgy látszik a szunnyadó stádium után kitörésre kész. Popcorn bekészítve.
dawyd728
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy hogyha nem lenne James szerintem már kirúgták volna, így viszont kénytelenek lesznek tartani.
Jughead
kit rúgtak volna ki?
valamiről lemaradtam
Negritis
Waltonról van szó, aki borzasztóan alulteljesít idén és akit állítólag James csapata szeretne lecserélni.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
GM James úgy látszik a szunnyadó stádium után kitörésre kész. Popcorn bekészítve.
dawyd728
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy hogyha nem lenne James szerintem már kirúgták volna, így viszont kénytelenek lesznek tartani.
Jughead
kit rúgtak volna ki?
valamiről lemaradtam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
GM James úgy látszik a szunnyadó stádium után kitörésre kész. Popcorn bekészítve.
dawyd728
Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy hogyha nem lenne James szerintem már kirúgták volna, így viszont kénytelenek lesznek tartani.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Elméleti síkon 1 kérdés. Szerintetek ha meg lehetne valósítani ezt az 5 európai játékost egy csapatban, mire lehetnének képesek az NBA-ben?

Dragic-Doncic-Antetokounmpo-Markkanen-Jokic

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 2 746
Kis off NBA-krimi sztori.


https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
GM James úgy látszik a szunnyadó stádium után kitörésre kész. Popcorn bekészítve.
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Duff
dawyd728
Erdekes, mondjuk most tenyleg sulyos volt, hogy otthon az AD nelkuli Pelicanstol sikerult kikapni 20 ponttal, 85 pontot dobva. Ilyen eredmenyre en se szamitottam, ez a meccs eleg sokat nyomhat a latba. Viszont ez a lepes meg mindig csak a masodik prioritas szerint nalam, eloszor mindenkepp egy uj HC-GM komboval probalkoznek.

A masik pedig, hogy szerintem nem lehet nagy piaca se Marcnak, se Mikenak, a fizetesuk miatt. Szerintem legalabb a liga harmada orgazmalna, ha egy Conley stilusu PG-je lenne, o szerintem sok csapatba nagyon jo fit. Viszont a fizetese tul magas, tobb, mint amit a jatekszintje kepvisel. O egy kurvajo iranyito peldaerteku hozzaallassal, remek vedekezessel, de osszessegeben nem elit. A fizuja viszont elit... Igy eleg nehez cserelni. Szar szerzodes atvetele nelkul nem megoldhato, tovabba korai 1st roundot se adnanak erte. Ezaltal en meg mindig nem cserelnem, csak akkor ha top pick jon. De ugyis csak ilyen 15-25. koruli pick + egy szar szerzodes ajanlatok fognak jonni, amibe en egyaltalan nem mennek bele.
Marc ugyanez, de nala mar az is belejatszik, hogy mar oreg, sok ev mar nincs benne. Az nem igaz, hogy az utobbi hetekben azert egyre szarabb, mert oregszik. Nala motivacio kerdese az egesz. Tavaly ugyanez volt. Eluszni latszik a szezon, igy nem megy annyira. Iden kb. 20 meccs utan utcahosszal vezette asszem a ligat RPM-ben. Miota a csapat megindult a lejton, o is. De nem azert, mert hirtelen "megoregedett".
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Elkéstek vele 1 évvel. Gasol idén látványos, ahogy elindult a lejtőn. Egy contenderbe 25-30 percekre jó lehet, de 35-40 percekre már nem jó. Centerek ma már nem számítanak alapkőnek egy bajnokcsapat építése során. Conleyhoz képest jobb a szerződése emiatt vonzóbb is lehetne, ha a hozzáadott értéke hasonló lenne. Conley hiába játszik borderline all-star formában továbbra is, ha rohadt drága és még 2 évig ketyeg, ami sokakat elriaszthat. 1 évvel ezelőtt szerintem többet kaptak volna értük és az építkezésben is előrébb lennének. Mindenesetre a pickjük idén top8, jövőre top6 majd 2021-re védtelen. Most a következő 2 draftból kell kihozni mindent amit lehet, h aztán ne legyen fájdalmas, amikor már unprotected. Hasonlóan kell ügyeskedniük, mint a Kings Cousins esetében, akik 2 évvel a trade után a late lottery picket szívesen odaadják már a Celticsnek, mint Cousinsszal a fedélzeten a semmi közepén tették volna 1,5 éve a 7-8.-at.

Ha megfelelő tank commandert sikerül találni még a Hawks is kiüthető a top5-ből.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Duff
 mobile.twitter.com/wojespn/status/1087860357626916864
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 017 — Lucas Scott
amúgy nem gondoltam volna, hogy a Teague, Gibson, Rose lejárókból az utóbbinak lesz a legnagyobb értéke februárhoz közeledve.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Nálam Bucks-Mavs lesz ebből a kínálatból, eléggé adja magát. Jokic után a két legjobb európai 😛
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Ki van benne ma egy Bulls-Cavaliers meccsnézésben? 😀 😀
KeyG
az önkínzásnak is vannak szintjei, nem? 😀
Negritis
Ennél nincs lentebb, azért érdemes megnézni. 😀
KeyG
a mennyei még bőven lejjebb van 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Ki van benne ma egy Bulls-Cavaliers meccsnézésben? 😀 😀
KeyG
az önkínzásnak is vannak szintjei, nem? 😀
Negritis
Ennél nincs lentebb, azért érdemes megnézni. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Ki van benne ma egy Bulls-Cavaliers meccsnézésben? 😀 😀
KeyG
az önkínzásnak is vannak szintjei, nem? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 037
Ki van benne ma egy Bulls-Cavaliers meccsnézésben? 😀 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
fck


@Lakers
2m2 minutes ago
More
OFFICIAL: Lonzo Ball, who was injured in last night’s game at Houston, underwent an MRI which revealed a Grade 3 left ankle sprain.

Ball is expected to miss 4-6 weeks and updates will be provided as appropriate

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Harden statjai dec 11-től:
38,9 MIN
41,9 PTS
8,7 AST
7,3 REB
2,1 STL
5,3 TO
43,7 FG%
38,2 3P%
14,1 FTA
63,1 TS%
41,4 USG%
7,8 NETRTG
dawyd728
Had játsszon úgysem mennek sokáig.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "