NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Nem vagyok egy nagy NBA mester..most nezem a warriors rockets meccset.
Ennyire atment az nba lojjuk a 3 pontosakat jatekba?vagy ez most kivetel?
ZoliMP
évek óta megy a folyamat
ahogy bejött a matek, a csapatok nekiálltak
Negritis
matek? a "nagyszamok" torvenye alapjan tobb 3 pontos dobas, tobb jo kosar tobb pont?
ZoliMP
betörés + 3as amik megérik
a mid range-t ha dobod 50%al az már kiemelkedő, de az 1 pont/dobás
a triplánál ha eléred a 34%ot már jobban jársz
+ugye ha betörsz akkor több az open tripla

és a betörés is hatékonyabb mint a jumper mivel nagyobb az esély a +1-re és általában jobb%al is fejezik be
ugye lenne még a low post játék, de afelől a klasszikus centerek kihalása óta szoknak le a csapatok
ami még megy az ugye a pick'n'roll és pick'n'pop (beautiful game)
de azok is általában betörés/tripla irányba fejlődnek
Negritis
Koszonom a reszletes leirast.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Nem vagyok egy nagy NBA mester..most nezem a warriors rockets meccset.
Ennyire atment az nba lojjuk a 3 pontosakat jatekba?vagy ez most kivetel?
ZoliMP
évek óta megy a folyamat
ahogy bejött a matek, a csapatok nekiálltak
Negritis
matek? a "nagyszamok" torvenye alapjan tobb 3 pontos dobas, tobb jo kosar tobb pont?
ZoliMP
betörés + 3as amik megérik
a mid range-t ha dobod 50%al az már kiemelkedő, de az 1 pont/dobás
a triplánál ha eléred a 34%ot már jobban jársz
+ugye ha betörsz akkor több az open tripla

és a betörés is hatékonyabb mint a jumper mivel nagyobb az esély a +1-re és általában jobb%al is fejezik be
ugye lenne még a low post játék, de afelől a klasszikus centerek kihalása óta szoknak le a csapatok
ami még megy az ugye a pick'n'roll és pick'n'pop (beautiful game)
de azok is általában betörés/tripla irányba fejlődnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Nem vagyok egy nagy NBA mester..most nezem a warriors rockets meccset.
Ennyire atment az nba lojjuk a 3 pontosakat jatekba?vagy ez most kivetel?
ZoliMP
évek óta megy a folyamat
ahogy bejött a matek, a csapatok nekiálltak
Negritis
matek? a "nagyszamok" torvenye alapjan tobb 3 pontos dobas, tobb jo kosar tobb pont?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Nem vagyok egy nagy NBA mester..most nezem a warriors rockets meccset.
Ennyire atment az nba lojjuk a 3 pontosakat jatekba?vagy ez most kivetel?
ZoliMP
évek óta megy a folyamat
ahogy bejött a matek, a csapatok nekiálltak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 932
Nem vagyok egy nagy NBA mester..most nezem a warriors rockets meccset.
Ennyire atment az nba lojjuk a 3 pontosakat jatekba?vagy ez most kivetel?
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ja még valami. Nem akartam szerkeszteni az előzőt.

Leonard durván ki lett fütyülve, míg Green ovációt kapott San Antonioban. Nem tudom van-e itt Spurs drukker, de nem csak tőlük kérdezem, ti is booztátok volna?
dawyd728
Nem.
Mondjuk én nem adtam volna ovációt Greennek sem 😀
Jól körülírtad amúgy, nekem semmi bajom nincs Leonarddal, személy szerint egy valami bánt, hogy Parkerrel nem hosszabbítottunk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja még valami. Nem akartam szerkeszteni az előzőt.

Leonard durván ki lett fütyülve, míg Green ovációt kapott San Antonioban. Nem tudom van-e itt Spurs drukker, de nem csak tőlük kérdezem, ti is booztátok volna?

Mégis 7 évet lehúzott náluk. Bajnok lett velük. Csapat húzóembere volt. Ha nem akart hosszabbítani, akkor sem lehet azt mondani, h ne tett volna meg eleget a franchiseért. Persze nem tudjuk a sérülése körüli dolgokat pontosan megítélni. Elvileg Green is félre lett egyszer kezelve. Furcsa na. Nem volt szép a tavalyi év. Bevallom én 2011-ben booztam Melot a gépem elől. Ma már lehet nem tenném. Mondjuk mindkettő 7 éves periódusát nézem és csapatukért ki mit tett meg, akkor Kawhi sokkal jobban áll. Évről évre javította a játékát. Meg hiába bajnokicímre játsszák ezt a játékot. Finals mvp szezonja után sem dőlt hátra.

Oké nem kell standing ovation, de ez olyan cocky így. Főleg a traitor a büntetőinél minek kellett? Mivel egymás után mutatták be őket, Greent követően elég lett volna teljesen elhallgatni. Hangos ováció után közvetlenül a csend is vélemény. Persze soha nem fog 20e ember egyféleképpen dönteni, ha 15e csendben marad és a másik 5e boozik, akkor is mindenki a boozasról beszél és nem arról, h a többség hogyan nyilvánított véleményt. Újságokban vagy boo, vagy cheer lesz lehozva. Nincs árnyalat.
dawyd728
Hacsak a felek nyilvanossag ele nem allnak, ugysem fogjuk megtudni, mi es hogy tortent, de akkor is mindenki a maga verziojat mondana ugy is, a masik volt a kocsog.

Azok alapjan, amiket olvasni lehetett, Leonard nem volt egyenes es az utolso szezonjaban szart a csapatra, a tarsaira, a szurkolokra, Popra is. Sunyin viselkedett. Szerintem ezert is mondta Pop nem olyan regen, hogy szerinte Leonard nem vezer, mert nem azzal vagy vezer, hogy a legtobb pontot szerzed es jol jatszol, e mellett az oltozoben is osztonoznod es motivalnod, segitened kell a tarsaid, a nyakadba venni mindent. Hogy ezt Leonard megtette-e, nem tudom, de ha Pop igy latta, o azert nem annyira vak, na.

De ezek utan azert gyuru es jo evek ide vagy oda, szerintem egy szurkolonal nem olyan kirivo, hogy futyul. Tulsagosan csunyara sikeredett ez a tavozas.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Ja még valami. Nem akartam szerkeszteni az előzőt.

Leonard durván ki lett fütyülve, míg Green ovációt kapott San Antonioban. Nem tudom van-e itt Spurs drukker, de nem csak tőlük kérdezem, ti is booztátok volna?

Mégis 7 évet lehúzott náluk. Bajnok lett velük. Csapat húzóembere volt. Ha nem akart hosszabbítani, akkor sem lehet azt mondani, h ne tett volna meg eleget a franchiseért. Persze nem tudjuk a sérülése körüli dolgokat pontosan megítélni. Elvileg Green is félre lett egyszer kezelve. Furcsa na. Nem volt szép a tavalyi év. Bevallom én 2011-ben booztam Melot a gépem elől. Ma már lehet nem tenném. Mondjuk mindkettő 7 éves periódusát nézem és csapatukért ki mit tett meg, akkor Kawhi sokkal jobban áll. Évről évre javította a játékát. Meg hiába bajnokicímre játsszák ezt a játékot. Finals mvp szezonja után sem dőlt hátra.

Oké nem kell standing ovation, de ez olyan cocky így. Főleg a traitor a büntetőinél minek kellett? Mivel egymás után mutatták be őket, Greent követően elég lett volna teljesen elhallgatni. Hangos ováció után közvetlenül a csend is vélemény. Persze soha nem fog 20e ember egyféleképpen dönteni, ha 15e csendben marad és a másik 5e boozik, akkor is mindenki a boozasról beszél és nem arról, h a többség hogyan nyilvánított véleményt. Újságokban vagy boo, vagy cheer lesz lehozva. Nincs árnyalat.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
 twitter.com/bballbreakdown/status/1081070459196567552?s=19

Mondjuk Harden is kapott olyan fújásokat az OT során, h összességében nem panaszkodhatnak. De ez? Egálnál, az OT utolsó percében ilyet elnézni?! Egyáltalán ezt hogyan lehet elnézni? Ehhez kb csukott szem kell.

Mindezek után:
 twitter.com/bballbreakdown/status/1081070910424080386?s=19
2 hete mondtam, Paul nélkül lehet oda a pályaelőny esélye. Azóta Harden folyamatosan lángol és már 4. helyen vannak. Elképesztő one man show.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
 twitter.com/TimBontemps/status/1080902979614658560

Most komolyan. Ez mi? Wade? Rose? Doncic? Thompson?
Ennél még a grúz Zaza kampány is jobb volt. Egyedül a keleti frontcourt, ami közel helyes sorrendet hoz eddig.
dawyd728
Keleti frontcourt? Ahol Vince Carter a 7.?
empty taxi
76e szavazat az szinte semmi. 😀 Főleg több, mint 2x annyira vannak előtte, ahány szavazata van eddig. Meg őszintén akkor se történik semmi, ha 7. helyet végül megtartja. A játékosok és a média nem hiszem, h ott is tartja.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
 twitter.com/TimBontemps/status/1080902979614658560

Most komolyan. Ez mi? Wade? Rose? Doncic? Thompson?
Ennél még a grúz Zaza kampány is jobb volt. Egyedül a keleti frontcourt, ami közel helyes sorrendet hoz eddig.
dawyd728
Keleti frontcourt? Ahol Vince Carter a 7.?
empty taxi
És Cousins, aki még egy percet nem játszott a szezonban? Szerintem messze a legviccesebb szavazatok. 😊

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
 twitter.com/TimBontemps/status/1080902979614658560

Most komolyan. Ez mi? Wade? Rose? Doncic? Thompson?
Ennél még a grúz Zaza kampány is jobb volt. Egyedül a keleti frontcourt, ami közel helyes sorrendet hoz eddig.
dawyd728
Én speciel szívesebben nézem őket mint egy harden, james, green triót.
♉gaben♉
Én nem is nézem. Utoljára 10 éve néztem kb. Ennek az eszmei értéke, ami számít. Az, h elmondhatod magadról X-szeres nba all-star voltál. Mellette valahányszoros bajnok, all-nba, dpoy, mvp stb.
Ezek igenis számítanak 1-1 játékos örökségének megítélésekor.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szimpátiaszavazás, a hót szürke középszerű figurákat nehéz hype-al körbevenni és megtámogatni

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
 twitter.com/TimBontemps/status/1080902979614658560

Most komolyan. Ez mi? Wade? Rose? Doncic? Thompson?
Ennél még a grúz Zaza kampány is jobb volt. Egyedül a keleti frontcourt, ami közel helyes sorrendet hoz eddig.
dawyd728
Keleti frontcourt? Ahol Vince Carter a 7.?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
 twitter.com/TimBontemps/status/1080902979614658560

Most komolyan. Ez mi? Wade? Rose? Doncic? Thompson?
Ennél még a grúz Zaza kampány is jobb volt. Egyedül a keleti frontcourt, ami közel helyes sorrendet hoz eddig.
dawyd728
Én speciel szívesebben nézem őket mint egy harden, james, green triót.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
 twitter.com/TimBontemps/status/1080902979614658560

Most komolyan. Ez mi? Wade? Rose? Doncic? Thompson?
Ennél még a grúz Zaza kampány is jobb volt. Egyedül a keleti frontcourt, ami közel helyes sorrendet hoz eddig.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Memphisben kezd toxikussá válni a levegő. Valahol várható volt. 3-7 az utóbbi 10 meccsük. Én valamiért náluk hamarabb látom, h robbantanak, esetleg hosszabbtávú jövő kárára erősítenek és all-int tolnak.
dawyd728
A legnagyobb probléma az edző (Bickerstaff) személye, aki egy meccselni képtelen, középszar, átlag alatti tudású edző. A vereségek többször is a 4. negyedben jönnek, pl. pár napja a Boston elleni is. Ha jól emlékszem 20 pont körüli előnyt adtunk le a 4. negyedben, ott tökéletesen látszott a Stevens és Bickerstaff közötti osztálykülönbség. A csávó egy negyed alatt egy játékot nem bírt felrajzolni, amiből 2 tetves pont született volna. Asszem valami 15-20 fg maradt ki egymás után. A másik probléma a GM, aki anno 100 millát adott Parsonsnak, akiben biztos voltam, hogy így fogja végezni, ahogy tette. 4 éven keresztül pont egy sztárjátékos gázsiját viszi el a sapkából, ami elképesztően visszaveti a csapatot, és ez pont Conley és Gasol legjobb időszaka alatt történik. Évi 25 milláért egy nagyon jó játékost lehetett volna igazolni Gasol és Conley mellé, és akkor egy sokkal sikeresebb időszakot élne a csapat véleményem szerint.

A tendencia ami a ligát jellemzi (gyorsuló játék, egyre több hárompontos), az a Grizzliest egyáltalán nem, illetve a Memphis kerete nem is alkalmas ilyen stílusú játékra (ami nem is baj szerintem). Ugye tavaly Fizdale próbálta meg megváltoztatni a csapat "Grit and Grind" stílusú játékát, ami aztán Gasoléknak nem is tetszett, így Fizdale belebukott. Szezon előtt így újabb, filozófiába illő játékosokat igazoltak (Kyle Anderson, Temple, illetve most Noah). Megkapták edzőnek Bickerstaffot, akit ugyan a játékosok elvileg nagyon szeretnek, vissza is hozta a kőkemény, védekezésre alapuló, "lassú" kosárlabdát, ami a szezon elején látszott, hogy eredményes tud lenni, azonban ha meccselni, közbelépni, változtatni kell, akkor a vereség garantált.

Én úgy gondolom, ha bajnoki cím nem is, egy kisebb (vagy jövőre erősítésekkel, akár nagyobb) playoff menetelés elérhető ezzel a stílussal illetve a keretet megerősítve, ezekkel a játékosokkal is, azonban mindenképpen egy szakmailag felkészültebb, képzettebb edzőre van szükség.

Nem tudom, hogy robbantani fog-e a csapat, de én személy szerint, mint Grizzles fan, nagyon nem szeretném. Ennek egyik oka, hogy nem egy "sztár" csapatról van szó, mint mondjuk a Lakers, Celtics, Warriors, vagy az aktuális James-divatcsapat esetében. Így a csapat, a város, a szurkolók is sokkal jobban megbecsülik, kötődnek a Grizzlies franchise arcaihoz (Gasol, Conley), még akkor is, ha ők nem Curry szintű játékosok. Lehet furán hangzik, de Memphisnek Conley és Gasol az, mint mondjuk a Heatnek Wade, a Lakersnek Bryant, Nowitzki a Dallasnak, vagy most a Warriorsnak Curry. A tulaj is lenyilatkozta, hogy ha rajta múlik, ez a két játékos innen vonul vissza, a városban imádják őket. Ugye Memphis nem nagy piac, ide Durant szintű FA-k nem fognak jönni, csak ilyen Parsons-félék, de azok is túlfizetéssel. Tehát építkezni szinte csak a draftról lehet, átlag feletti játékosokat túlfizetéssel lehet elhozni, elit játékosokat pedig sehogy. Szóval összefoglalva, érzelmi szempontok miatt én egyelőre nem robbantanám (és sok Grizzlies szurkoló sem) a csapatot, mivel egyelőre a PO határán táncolnak. Ha úgy állna a csapat, mint most a Suns vagy a Cavs lehet máshogy állnék hozzá, nem tudom. Azt is ismét megjegyezném, hogy erről az egész helyzetről 99%-ban a Parsons-ügy tehet szerintem. Ha az nincs, és tegyük fel (most mondok egy példát, hasonló fizetésű játékosra) Bradley Beal játszik a csapatban helyette, szerintem stabil PO csapat lennénk.

Amúgy amit még megemlítenék, hogy az idén draftolt Jaren Jackson Jr. kurva nagy tehetség, szerintem Doncic után egyértelmű második a ROY listán, ő szerintem már jövőre nagyot lendíthet a csapaton.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Memphisben kezd toxikussá válni a levegő. Valahol várható volt. 3-7 az utóbbi 10 meccsük. Én valamiért náluk hamarabb látom, h robbantanak, esetleg hosszabbtávú jövő kárára erősítenek és all-int tolnak.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Celtics szurkolóként kezd aggasztani a palánk alatti magas ember állományunk tevékenysége, egy vicc. Remélem elhozzuk Anthony Davist még idén.
KeyG
Esélytelen, vagy bankot kéne hozzá robbantani

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician

empty taxi
Mondjuk az is fix, hogy ezt a 60-as evekben meg a 70-es evek elejen jo par magasember hozta amugy, csak hat ugye mint a kepen irjak, a labdaszerzest es a blokkokat akkor meg nem jegyeztek.
Stez
a "jó pár" részében nem vagyok biztos
Wilt mondjuk valszeg hozott ilyen meccset
rajta kívül nem tudom

mondjuk ezt is hamarabb vártam volna egy Davis, Lebron, Giannis vagy Emiidtől mint Nurkictól
brutál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

empty taxi
Mondjuk az is fix, hogy ezt a 60-as evekben meg a 70-es evek elejen jo par magasember hozta amugy, csak hat ugye mint a kepen irjak, a labdaszerzest es a blokkokat akkor meg nem jegyeztek.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 036
Celtics szurkolóként kezd aggasztani a palánk alatti magas ember állományunk tevékenysége, egy vicc. Remélem elhozzuk Anthony Davist még idén.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 036
Egy meccsen 27 db büntető. Elmúlt 3 meccsen 58 db. Mindezt egy periméter játékos kapta, gondolom mindenki kitalálja kiről van szó, míg a palánk alatt szemet húnynak a répázás felett.
Ez kezd egy absolute frickin' joke lenni.
dawyd728
Gondolom Harden.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Egy meccsen 27 db büntető. Elmúlt 3 meccsen 58 db. Mindezt egy periméter játékos kapta, gondolom mindenki kitalálja kiről van szó, míg a palánk alatt szemet húnynak a répázás felett.
Ez kezd egy absolute frickin' joke lenni.