NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Ezt pont ezért mutattam, hogy ha feltétlen érvelni akartok a nyugati erősség mellett akkor ez egy értelmesebb táblázat vagy statisztika, mint a ki hogyan csapd le csacsizik keresztbe a ligában

Ettől függetlenül mindenki azt gondol amit szeretne a témáról, és nem akarok meggyőzni senkit sem semmiről, csak az erőltetett és megdönthetetlennek szánt mantrákat nem szeretem (lásd még most is nyomorék kelet, csak a gyűrűk száma számít, senki sem érhet Jordan közelébe, Hámesz GM-et játszik és szétveri az öltözőt stb. )
flzoli
A vitát generáló kijelentésed az volt, hogy Kelet simán erősebb mint nyugat, nem számítva az alját.

Szerintem meg a legjobb esetben is kb. azonos erejűek az élgárdák, annyival hogy a keletiek kisebb ellenállásban haladnak.

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 073 — WHO DAT!!!!
Phuu, gyerekek ez a Boston-Lakers kurva nagy meccs volt. Lebron beszarás mit játszott.
Cruyffista
Tényleg rohadt nagy volt, amikor megint ment vagy 20 al a celtics azt hittem simán nyernek megint vagy 30 al, aztán a vége nagyon nagy lett. James lett a 3. Laker aki tripla duplát szerzett Bostonban.


több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 272
Phuu, gyerekek ez a Boston-Lakers kurva nagy meccs volt. Lebron beszarás mit játszott.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Azt elmondhatna valaki, hogy a retardalt buta fasz memphis gm mit erzett ennel a gasol cserenel.
Duff
Szerintem két zsák krumplival többért nem volt pofájuk olyan csapatba cserélni, ahol semmi esélye nem lenne a bajnoki címre.
dawyd728
De ennel a charlotte ezerszer jobb csomagot adott. Plusz a temple-green trade meg a mack trade is wtf...
Duff
Hornetsbe ment volna az első körös 0-4ért. Erre mondtam, h egy kicsit jobb ajanlatért nem volt pofájuk elcserélni a hozzájuk mindig lojális franchise playerüket.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem látom túl nagy értelmét ennek a rangsornak. Ha nem számít az, hogy a keleti top hogyan pofozza le a resztlit, akkor mért különb az a statisztika, hogy a nyugati csapatok hogyan ütik a keleti csőcseléket?

Akkor már inkább a mérleg 50% fölötti csapatok ellen:

 www.espn.co.uk/nba/table/_/group/league/view/expanded
flzoli
A listán az összes keleti konf elleni meccs benne van, nem csak az alja.
Az általad hozott lista meg aztán semmiben nem erősíti az allaspontodat. Keleten van összesen 2 csapat amely a pozitív mérlegű csapatok ellen pluszos, nyugaton meg 5?
atapapa
Ezt pont ezért mutattam, hogy ha feltétlen érvelni akartok a nyugati erősség mellett akkor ez egy értelmesebb táblázat vagy statisztika, mint a ki hogyan csapd le csacsizik keresztbe a ligában

Ettől függetlenül mindenki azt gondol amit szeretne a témáról, és nem akarok meggyőzni senkit sem semmiről, csak az erőltetett és megdönthetetlennek szánt mantrákat nem szeretem (lásd még most is nyomorék kelet, csak a gyűrűk száma számít, senki sem érhet Jordan közelébe, Hámesz GM-et játszik és szétveri az öltözőt stb. )

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
Nem látom túl nagy értelmét ennek a rangsornak. Ha nem számít az, hogy a keleti top hogyan pofozza le a resztlit, akkor mért különb az a statisztika, hogy a nyugati csapatok hogyan ütik a keleti csőcseléket?

Akkor már inkább a mérleg 50% fölötti csapatok ellen:

 www.espn.co.uk/nba/table/_/group/league/view/expanded
flzoli
A listán az összes keleti konf elleni meccs benne van, nem csak az alja.
Az általad hozott lista meg aztán semmiben nem erősíti az allaspontodat. Keleten van összesen 2 csapat amely a pozitív mérlegű csapatok ellen pluszos, nyugaton meg 5?

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A gazdag gazdagabb lett.
 twitter.com/wojespn/status/1093584193811083265
iktriad
Amúgy az a durva hogy a lesajnalt kelet idén simán erősebb mint a Nyugat. Persze itt nem a töltelék csapatokra kell gondolni...
flzoli
Szerintem nem így van, keleten nagyobb a szakadék az elit és az alja között, ennyi.
Konfon belüli mérlege a keleti élcsapatoknak nagyon erős, de még mindig PO-ba lehet jutni negatív mérleggel.
atapapa
Mint mondtam, nem az alja és resztli csapatok tankolásának összehasonlítása a cél. A ki tud kevésbé feltűnően nyomorult lenni verseny lényegtelen.

Ez mondjuk egy elég jó kis erőrangsor jelenleg:
 www.cbssports.com/nba/powerrankings/

A Keleti TOP4 jóval jobb mint a Nyugati (nyilván mínusz GSW). Az más kérdés, hogy az 5-10-ig lévő PO-ért harcoló csapatok nyugaton jóval több potenciállal rendelkeznek. Ez tipikusan a La Liga - PL összehasonlítás. Ha van a ligában 2-3, világszinten is top5 csapatod a ligában, vagy ha van 5-6 kiemelkedő, de a világon mondjuk nem top5., hanem top15-ös szintű csapat
flzoli
A keleti élcsapatok erősek, de nem erősebbek mint a nyugatiak, csak a szarabb versenyben annak tűnnek.
A csapatok non conference mérlege alapján az első 12 csapatban összesen négy keleti van. Azt hiszem ez mindent elmond.
 www.teamrankings.com/nba/trend/win_trends/non_conference
atapapa
Nem látom túl nagy értelmét ennek a rangsornak. Ha nem számít az, hogy a keleti top hogyan pofozza le a resztlit, akkor mért különb az a statisztika, hogy a nyugati csapatok hogyan ütik a keleti csőcseléket?

Akkor már inkább a mérleg 50% fölötti csapatok ellen:

 www.espn.co.uk/nba/table/_/group/league/view/expanded

több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
A gazdag gazdagabb lett.
 twitter.com/wojespn/status/1093584193811083265
iktriad
Amúgy az a durva hogy a lesajnalt kelet idén simán erősebb mint a Nyugat. Persze itt nem a töltelék csapatokra kell gondolni...
flzoli
Szerintem nem így van, keleten nagyobb a szakadék az elit és az alja között, ennyi.
Konfon belüli mérlege a keleti élcsapatoknak nagyon erős, de még mindig PO-ba lehet jutni negatív mérleggel.
atapapa
Mint mondtam, nem az alja és resztli csapatok tankolásának összehasonlítása a cél. A ki tud kevésbé feltűnően nyomorult lenni verseny lényegtelen.

Ez mondjuk egy elég jó kis erőrangsor jelenleg:
 www.cbssports.com/nba/powerrankings/

A Keleti TOP4 jóval jobb mint a Nyugati (nyilván mínusz GSW). Az más kérdés, hogy az 5-10-ig lévő PO-ért harcoló csapatok nyugaton jóval több potenciállal rendelkeznek. Ez tipikusan a La Liga - PL összehasonlítás. Ha van a ligában 2-3, világszinten is top5 csapatod a ligában, vagy ha van 5-6 kiemelkedő, de a világon mondjuk nem top5., hanem top15-ös szintű csapat
flzoli
A keleti élcsapatok erősek, de nem erősebbek mint a nyugatiak, csak a szarabb versenyben annak tűnnek.
A csapatok non conference mérlege alapján az első 12 csapatban összesen négy keleti van. Azt hiszem ez mindent elmond.
 www.teamrankings.com/nba/trend/win_trends/non_conference

Szerkesztette: atapapa

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Az Orlando, a Wizards, és a Lakers a nap kreténjei!
Cruyffista
A Grizzles-t meg kihagyod.... Elengedik Gasolt, Conley marad vergődni, és jön egy fakezű Bradley
flzoli
a memphis most leépít
Gasol kifújt, nem bírja végig ez idén kiderült ez Gasolnak és a Grizzliesnek is jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az Orlando, a Wizards, és a Lakers a nap kreténjei!
Cruyffista
A Grizzles-t meg kihagyod.... Elengedik Gasolt, Conley marad vergődni, és jön egy fakezű Bradley

több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Azt elmondhatna valaki, hogy a retardalt buta fasz memphis gm mit erzett ennel a gasol cserenel.
Duff
Szerintem két zsák krumplival többért nem volt pofájuk olyan csapatba cserélni, ahol semmi esélye nem lenne a bajnoki címre.
dawyd728
De ennel a charlotte ezerszer jobb csomagot adott. Plusz a temple-green trade meg a mack trade is wtf...
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A gazdag gazdagabb lett.
 twitter.com/wojespn/status/1093584193811083265
iktriad
Amúgy az a durva hogy a lesajnalt kelet idén simán erősebb mint a Nyugat. Persze itt nem a töltelék csapatokra kell gondolni...
flzoli
Szerintem nem így van, keleten nagyobb a szakadék az elit és az alja között, ennyi.
Konfon belüli mérlege a keleti élcsapatoknak nagyon erős, de még mindig PO-ba lehet jutni negatív mérleggel.
atapapa
Mint mondtam, nem az alja és resztli csapatok tankolásának összehasonlítása a cél. A ki tud kevésbé feltűnően nyomorult lenni verseny lényegtelen.

Ez mondjuk egy elég jó kis erőrangsor jelenleg:
 www.cbssports.com/nba/powerrankings/

A Keleti TOP4 jóval jobb mint a Nyugati (nyilván mínusz GSW). Az más kérdés, hogy az 5-10-ig lévő PO-ért harcoló csapatok nyugaton jóval több potenciállal rendelkeznek. Ez tipikusan a La Liga - PL összehasonlítás. Ha van a ligában 2-3, világszinten is top5 csapatod a ligában, vagy ha van 5-6 kiemelkedő, de a világon mondjuk nem top5., hanem top15-ös szintű csapat

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
A Wizards odaadta egy második körért (ráadásul egy 2023-asért) Otto Portert...
Cruyffista
Azért szereztek nyárra egy kis mozgásteret, de igazán nagyot majd 2020 nyarára, amikor Mahinmi lejár. Másrészt hiába jó gyerek Porter és a játéka hasznos, de nem éri meg a sapka 25%-át. Ilyen formán az értéke is ilyen csekély. Ha felé ennyi lenne a fizetése tolongás lett volna érte és ennél jóval nagyobb értéket is adott volna vki érte.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Az Orlando, a Wizards, és a Lakers a nap kreténjei!
Cruyffista
Orlando miért?
Fultz mentális problémákkla küzd, de tud kosarazni. A pac12 nem egy West Coast Conference, h a gyenge konferenciában villogó, de ligában totál besülő Adam Morrison sorsára kellene jusson. Egyedül a 40%-os triplázása lehetett egyetemen fluke. Büntetőzése is azt mutatta, h nem lesz egy elit kinti dobó.
Szerintem megér ennyi kockázatot (alig valami).
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Fultzért amíg nem egészséges, nem lehet ennyit adni egy építkező franchisenak. A Zubac-move szimplán értelmetlen minden szempontból. A Wizards odaadta egy második körért (ráadásul egy 2023-asért) Otto Portert...
Cruyffista
wizards:
23ba jár le wall 😀
és annyi hogy Beal-t válaszották
magic:
kellett nekik egy irányító és Fultz bármennyire is bust szagú még nem az
a phillibyen nem lenne belőle semmi mer nincs neki tér, náluk lehetne
HA nem lenne egy kretén a franchise az elmúlt 10-15 évben
az eddigiekhez képest ez még nem is vészes move
late first + 2nd for fultz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 272
Fultzért amíg nem egészséges, nem lehet ennyit adni egy építkező franchisenak. A Zubac-move szimplán értelmetlen minden szempontból. A Wizards odaadta egy második körért (ráadásul egy 2023-asért) Otto Portert...
több mint 5 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 984 — #neverpunt
A gazdag gazdagabb lett.
 twitter.com/wojespn/status/1093584193811083265
iktriad
Amúgy az a durva hogy a lesajnalt kelet idén simán erősebb mint a Nyugat. Persze itt nem a töltelék csapatokra kell gondolni...
flzoli
Szerintem nem így van, keleten nagyobb a szakadék az elit és az alja között, ennyi.
Konfon belüli mérlege a keleti élcsapatoknak nagyon erős, de még mindig PO-ba lehet jutni negatív mérleggel.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Az Orlando, a Wizards, és a Lakers a nap kreténjei!
Cruyffista
az orlando miért?
a wizards az évtized kreténje wall miatt
a lakersnél majd elválik, de nem tetszik a zubac move

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 272
Az Orlando, a Wizards, és a Lakers a nap kreténjei!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Azt elmondhatna valaki, hogy a retardalt buta fasz memphis gm mit erzett ennel a gasol cserenel.
Duff
Szerintem két zsák krumplival többért nem volt pofájuk olyan csapatba cserélni, ahol semmi esélye nem lenne a bajnoki címre.
dawyd728
meg sztem bíznak benne h Vale kilép aplayer optionből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Azt elmondhatna valaki, hogy a retardalt buta fasz memphis gm mit erzett ennel a gasol cserenel.
Duff
Szerintem két zsák krumplival többért nem volt pofájuk olyan csapatba cserélni, ahol semmi esélye nem lenne a bajnoki címre.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Azt elmondhatna valaki, hogy a retardalt buta fasz memphis gm mit erzett ennel a gasol cserenel.
Duff
 godotankok.webnode.hu/_files/200000003-583ec59393/tiger2%20web.jpg

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Azt elmondhatna valaki, hogy a retardalt buta fasz memphis gm mit erzett ennel a gasol cserenel.
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
Zubac lecserélve Muscalára. Ez pepitában a Nurkic-Plumlee trade. A jobb játékos rosszabbra fejezetet láthatjuk. West most valahol visít a röhögéstől.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A gazdag gazdagabb lett.
 twitter.com/wojespn/status/1093584193811083265
iktriad
Amúgy az a durva hogy a lesajnalt kelet idén simán erősebb mint a Nyugat. Persze itt nem a töltelék csapatokra kell gondolni...

Ahová Bron megy az a konferencia tetszhalál állapotba kerül 😊