NBA

33 feliratkozó

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 104 — The Mathematician
Amúgy szerintem pont Westbrook a legnagyobb stathajhasz, ezért is lépett le Durant mint említve volt. George is lép. Mert hogy mindig Russellnek van OKCben igaza. Harden meg nem MVP. Amúgy lehet bandwagon nem erdekel, de nem véletlenül a Warriors van elől. Klay megdöntötte Steph rekordját és mégsem lett feszkó. Meg nem ordítják le egymás fejet hogy enyém a lepattanó. Jok a tripla duplak westbrooknak, de mennyi lepattanoja “uncontested”. Vagy amikor látja RW hogy nem tud már dobni a csapattársa aminek az assitot dobna, visszakéri a labdát...
Heisman Trophy
ööö, miért is menne PG? most írta alá a nagy szerződését
és elvileg idén azért elég szépen visszafogja magát Westy és PG ki is virágzott
remélem behúzza az MVP-t végül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 104 — The Mathematician
Hardent miért tolják/védik/segítik a bírók?
Abszolult kíváncsiság miatt kérdem csak. Érdekelne mi lehet az oka.
A vitához nem akarok hozzászolni, mert nem tudok. 😀
Viszont ez a szegmens érdekelne.
Fattyu
nem feltétlen a bírók tolják
csak elnézik azt ahogy hackeli a rendszert
a szabály alkotók sem viszik túlzásba azt hogy kivegyék az undormányfaktort amit okoz
Negritis
Ez egyenes ági következménye volt a triplahajigáló Curry mániának, ami néhány éve indult. A vicc az egészben, hogy semmit sem lehet evvel kezdeni, mert nincs olyan része amire rá lehetne húzni egy szabályt.
flzoli
ööö, semmi köze a 2nek egymáshoz
a tripla nem a fault szabályokat hackeli hanem a vonalat elég más



a védőnek legyen joga leérkezni felugrás után, ha valaki "beugrik" alá akkor az támadó
ha a védő feltartott kézzel de van pacsi az ne legyen védő falt


egyébként Harden nem csak lusta védekezni, de hülye is hozzá
mikor cikizték akkor volt 2 hónap amíg erőlködött, akkor is csak addig sikerült jutnia hogy nem volt ótvar szar védő

sztem a Harden Durant páros szarabb lett volna mint a Westy - Durant
mind elől mind hátul

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hardent miért tolják/védik/segítik a bírók?
Abszolult kíváncsiság miatt kérdem csak. Érdekelne mi lehet az oka.
A vitához nem akarok hozzászolni, mert nem tudok. 😀
Viszont ez a szegmens érdekelne.
Fattyu
nem feltétlen a bírók tolják
csak elnézik azt ahogy hackeli a rendszert
a szabály alkotók sem viszik túlzásba azt hogy kivegyék az undormányfaktort amit okoz
Negritis
Ez egyenes ági következménye volt a triplahajigáló Curry mániának, ami néhány éve indult. A vicc az egészben, hogy semmit sem lehet evvel kezdeni, mert nincs olyan része amire rá lehetne húzni egy szabályt.

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
konkrétan anthony davis volt utoljára ennyire durván kiemelkedő prospect, mint ez a gyerek. én a pels helyében az idei 1/1-et tartanám az egyik legértékesebb csereértéknek.
 twitter.com/AthleticDesires/status/1094698762239336451
Cruyffista
Az a baj, hogy az NBA legnagyobb mákere (Cavs) ezt is bemákolja majd, hogy újabb ember menjen a mocsárba. Pedig nagyon jót tenne a ligának, ha ez a szörny New Yorkba kerülne egy sztár mellé.

több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 688 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy szerintem pont Westbrook a legnagyobb stathajhasz, ezért is lépett le Durant mint említve volt. George is lép. Mert hogy mindig Russellnek van OKCben igaza. Harden meg nem MVP. Amúgy lehet bandwagon nem erdekel, de nem véletlenül a Warriors van elől. Klay megdöntötte Steph rekordját és mégsem lett feszkó. Meg nem ordítják le egymás fejet hogy enyém a lepattanó. Jok a tripla duplak westbrooknak, de mennyi lepattanoja “uncontested”. Vagy amikor látja RW hogy nem tud már dobni a csapattársa aminek az assitot dobna, visszakéri a labdát...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 285
konkrétan anthony davis volt utoljára ennyire durván kiemelkedő prospect, mint ez a gyerek. én a pels helyében az idei 1/1-et tartanám az egyik legértékesebb csereértéknek.
 twitter.com/AthleticDesires/status/1094698762239336451
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 285
amennyiben ő is lazán venné az alapszakaszt, mint pl Curry, akkor Rockets számára nem lenne rájátszás.
dawyd728
28.6 pts
5.1 reb
5.3 ast
1.2 stl
45% 3pm
49.5% fgm
92% ftm
6. PER-listán
6. az rpm listán

Picit túlzasnak érzem a lazsálást 😀 persze kétségtelenül maradt még benns, mert láttuk curry umvp szezonját, de szimpla számok alapján ez egy mvp szezon szint konkrétan, ha nem lennének ilyan erős kihívók
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 104 — The Mathematician
Hardent miért tolják/védik/segítik a bírók?
Abszolult kíváncsiság miatt kérdem csak. Érdekelne mi lehet az oka.
A vitához nem akarok hozzászolni, mert nem tudok. 😀
Viszont ez a szegmens érdekelne.
Fattyu
nem feltétlen a bírók tolják
csak elnézik azt ahogy hackeli a rendszert
a szabály alkotók sem viszik túlzásba azt hogy kivegyék az undormányfaktort amit okoz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
OKC volt -26on és onnan visszahozta 😮
Lehet velem van a baj, de én nem bírom Westbrookot, George viszont úgy dobja a hármasokat
Heisman Trophy
Westbrookot nem sokan bírják. Én pl. ki merem jelenteni h ha anno nem Hardent cserélik el, a Harden-Durant páros sokkal többet kihozhatott volna mint a Westbrook-Durant páros. 1 bajnoki címre gondolok.
KeyG
Szerintem nem. En tovabbra sem latom Hardenben azt, hogy o klasszis lenne. Vedekezni baszik, nem is tud, szar szazalekkal dobal, raadasul nem kicsit segitik a birok. Alig-alig emlekszem olyan esetre, amikor o fontos meccseken, clutch momentumokban extrat hozott volna. Egy kezemen meg tudom ezeket szamolni. Utalom az ilyen stathajhaszokat, Westbrooknal is a hideg razott, amikor lattam, hogy sorra hozza ugy a tripla duplakat, hogy harom tarsa allja korbe es fedezi a labdat a lepattanoknal, es hagyjak, hogy o szedje ossze.

Ha valaszhatnek George es Harden kozul, en szo nelkul elobbit valasztanam. Elit szinten tamad, vedekezik is, es ami fontos, csapatjatekos.

A sorozata miatt megint Harden lesz az MVP, de nalam egyebkent Antetokounmpo siman elozi, mert az a nem emberi, amit o es a Bucks muvel iden.
Stez
Mikor volt olyan csapat Harden körül, amikor nem kellett megszakadnia támadásban? 3. szezonjában? Azóta azért Houstonban sorra rosszabb csapattársai voltak, mint Westbrooknak. Talán Westbrook mvp szezonja a kivétel.
Valahol érthetőek a pihenései hátul. Amúgy nem rossz védő. Az érzéke meg lenne hozzá, h bőven átlagon felülit nyújtson, de az energia spórolás miatt tűnik állandóan szarnak. Ő nem Melo, aki sosem tudott és nem is akart meg rövidebb periódusokra sem védekezni. BTW Westbrick baromságai miatt ment el Durant is mellőle.
Másrészt az idei 60% feletti TS% 40%-os USG% mellett az minden csak nem rossz hatékonyság Hardentől. Ettől még rosszul vagyok az elmúlt két hónap átlagosan 14 kiharcolt büntetőitől. Ami nyilván segíti őt, de még, ha leveszem ezeket az ajándékokat, a TS%-a még így is 59% körül lenne, ami nagyon is jó ilyen volumen mellett és ennyire tehetségszegény társakkal.
Persze PO-ra el fog készülni az erejével és újra el lehet majd mondani, h egy choker, de amennyiben ő is lazán venné az alapszakaszt, mint pl Curry, akkor Rockets számára nem lenne rájátszás.
dawyd728
Ne haragudj, de ez kifogas arra, hogy valaki, aki az egyik legjobbkent korbe van szopva, gigapenzt kap es hasonlok, az baszik vedekezni es akkor ez igy oke, mert haj, szegeny, hat szarok a tarsai? Antetokounmpo nelkul a Bucks bottom csapat, vagy legjobb esetben is kozepmezony. O vagy James felvallrol vette anno evekig a rajta kivul fos Clevelandben a jatek egyik legfontosabb elemet, vagy tavaly? Nem. Meg ne sajnaljam mar szegeny stathajhasz Hardent, amikor a nulla vedekezese miatt meg tobb melo szakad a tobbiek nyakaba.

A szamait meg a hajara kenheti, amikor az elmult masfel honapban kemeny 11–8-at tud felmutatni a Rockets, o dobal, mint a hulye, direkt a palyan marad garbage time-ban is, csak hogy meg megdobjon par pluszpontot es legyen stat, egyaltalan nem vezer, a Houston pedig jo kerettel sem csapat es ez reszben miatta is van. Harden magaert jatszik. Es egyebkent Westbrook is magaert jatszott, abban igazad van, hogy az OKC reszben erre ment ra. De en allitom, hogy a Harden, Durant duo sem jutott volna sokkal messzebb.

Nem utalom Hardent, sot, az OKC-ben nagyon-nagyon szerettem, viszont nalam a vedekezes kotelezo, aki meg ezt nem veszi komolyan es ezert a csapata egy halom pontot kap rola, meg tobb melot ad ezzel a tobbieknek, az nem lehet elit jatekos. Szoval ha az van, amit mondasz, hogy Harden nem akar plusz energiat fektetni ebbe, mert hu, de mennyit beleol a tamadasba, az pontosan arra mutat ra, hogy o nem vezer es nem tesz meg mindent a csapataert.

Es akkor azt mar meg sem emlitem, hogy meccsenkent 10+ buntetoje van, iszonyat szinten toljak ot a birok.
Stez
Ki a jó abban a keretben? A megöregedett Paul? Az állandóan sérült Gordon? A most hetek óta harcképtelen Capela, a mindenhonnan kiselejtezett Rivers? Komolyan érdekel. Ez a csapat Harden nélkül nem tudna támadni, max ilyen Bulls szinten. Random g-ligás csávók játszanak 20+ perceket. Pár hete House 40 napos two-way szerződésének lejáratát is megérezték. Harden nélkül sima lottery csapat lenne keleten is ez a Houston. Pont ennek fényében nagy dolog a stat vadászata, h jobb csapatban teszi, mint anno Jordan és Bryant tette anno a stat vadászatuk alkalmával 13 és 31 éve.

Ha azt kérdezed, h az mvp-t megérdemli, arra azt mondom igen. Ha az a kérdés top5 játékos jelenleg, akkor azt mondom nem.

Az tény, h tolják a bírók, és ez rohadtul nem is tetszik nekem. Maga attól a játéktól rosszul vagyok, amit a Rockets "játszik", de Hardent nem elismerni az irántuk érzett ellenszenvemet is felülírja.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 829
Hardent miért tolják/védik/segítik a bírók?
Abszolult kíváncsiság miatt kérdem csak. Érdekelne mi lehet az oka.
A vitához nem akarok hozzászolni, mert nem tudok. 😀
Viszont ez a szegmens érdekelne.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
OKC volt -26on és onnan visszahozta 😮
Lehet velem van a baj, de én nem bírom Westbrookot, George viszont úgy dobja a hármasokat
Heisman Trophy
Westbrookot nem sokan bírják. Én pl. ki merem jelenteni h ha anno nem Hardent cserélik el, a Harden-Durant páros sokkal többet kihozhatott volna mint a Westbrook-Durant páros. 1 bajnoki címre gondolok.
KeyG
Szerintem nem. En tovabbra sem latom Hardenben azt, hogy o klasszis lenne. Vedekezni baszik, nem is tud, szar szazalekkal dobal, raadasul nem kicsit segitik a birok. Alig-alig emlekszem olyan esetre, amikor o fontos meccseken, clutch momentumokban extrat hozott volna. Egy kezemen meg tudom ezeket szamolni. Utalom az ilyen stathajhaszokat, Westbrooknal is a hideg razott, amikor lattam, hogy sorra hozza ugy a tripla duplakat, hogy harom tarsa allja korbe es fedezi a labdat a lepattanoknal, es hagyjak, hogy o szedje ossze.

Ha valaszhatnek George es Harden kozul, en szo nelkul elobbit valasztanam. Elit szinten tamad, vedekezik is, es ami fontos, csapatjatekos.

A sorozata miatt megint Harden lesz az MVP, de nalam egyebkent Antetokounmpo siman elozi, mert az a nem emberi, amit o es a Bucks muvel iden.
Stez
Mikor volt olyan csapat Harden körül, amikor nem kellett megszakadnia támadásban? 3. szezonjában? Azóta azért Houstonban sorra rosszabb csapattársai voltak, mint Westbrooknak. Talán Westbrook mvp szezonja a kivétel.
Valahol érthetőek a pihenései hátul. Amúgy nem rossz védő. Az érzéke meg lenne hozzá, h bőven átlagon felülit nyújtson, de az energia spórolás miatt tűnik állandóan szarnak. Ő nem Melo, aki sosem tudott és nem is akart meg rövidebb periódusokra sem védekezni. BTW Westbrick baromságai miatt ment el Durant is mellőle.
Másrészt az idei 60% feletti TS% 40%-os USG% mellett az minden csak nem rossz hatékonyság Hardentől. Ettől még rosszul vagyok az elmúlt két hónap átlagosan 14 kiharcolt büntetőitől. Ami nyilván segíti őt, de még, ha leveszem ezeket az ajándékokat, a TS%-a még így is 59% körül lenne, ami nagyon is jó ilyen volumen mellett és ennyire tehetségszegény társakkal.
Persze PO-ra el fog készülni az erejével és újra el lehet majd mondani, h egy choker, de amennyiben ő is lazán venné az alapszakaszt, mint pl Curry, akkor Rockets számára nem lenne rájátszás.
dawyd728
Ne haragudj, de ez kifogas arra, hogy valaki, aki az egyik legjobbkent korbe van szopva, gigapenzt kap es hasonlok, az baszik vedekezni es akkor ez igy oke, mert haj, szegeny, hat szarok a tarsai? Antetokounmpo nelkul a Bucks bottom csapat, vagy legjobb esetben is kozepmezony. O vagy James felvallrol vette anno evekig a rajta kivul fos Clevelandben a jatek egyik legfontosabb elemet, vagy tavaly? Nem. Meg ne sajnaljam mar szegeny stathajhasz Hardent, amikor a nulla vedekezese miatt meg tobb melo szakad a tobbiek nyakaba.

A szamait meg a hajara kenheti, amikor az elmult masfel honapban kemeny 11–8-at tud felmutatni a Rockets, o dobal, mint a hulye, direkt a palyan marad garbage time-ban is, csak hogy meg megdobjon par pluszpontot es legyen stat, egyaltalan nem vezer, a Houston pedig jo kerettel sem csapat es ez reszben miatta is van. Harden magaert jatszik. Es egyebkent Westbrook is magaert jatszott, abban igazad van, hogy az OKC reszben erre ment ra. De en allitom, hogy a Harden, Durant duo sem jutott volna sokkal messzebb.

Nem utalom Hardent, sot, az OKC-ben nagyon-nagyon szerettem, viszont nalam a vedekezes kotelezo, aki meg ezt nem veszi komolyan es ezert a csapata egy halom pontot kap rola, meg tobb melot ad ezzel a tobbieknek, az nem lehet elit jatekos. Szoval ha az van, amit mondasz, hogy Harden nem akar plusz energiat fektetni ebbe, mert hu, de mennyit beleol a tamadasba, az pontosan arra mutat ra, hogy o nem vezer es nem tesz meg mindent a csapataert.

Es akkor azt mar meg sem emlitem, hogy meccsenkent 10+ buntetoje van, iszonyat szinten toljak ot a birok.

több mint 5 éve
dawyd728 3 696
OKC volt -26on és onnan visszahozta 😮
Lehet velem van a baj, de én nem bírom Westbrookot, George viszont úgy dobja a hármasokat
Heisman Trophy
Westbrookot nem sokan bírják. Én pl. ki merem jelenteni h ha anno nem Hardent cserélik el, a Harden-Durant páros sokkal többet kihozhatott volna mint a Westbrook-Durant páros. 1 bajnoki címre gondolok.
KeyG
Szerintem nem. En tovabbra sem latom Hardenben azt, hogy o klasszis lenne. Vedekezni baszik, nem is tud, szar szazalekkal dobal, raadasul nem kicsit segitik a birok. Alig-alig emlekszem olyan esetre, amikor o fontos meccseken, clutch momentumokban extrat hozott volna. Egy kezemen meg tudom ezeket szamolni. Utalom az ilyen stathajhaszokat, Westbrooknal is a hideg razott, amikor lattam, hogy sorra hozza ugy a tripla duplakat, hogy harom tarsa allja korbe es fedezi a labdat a lepattanoknal, es hagyjak, hogy o szedje ossze.

Ha valaszhatnek George es Harden kozul, en szo nelkul elobbit valasztanam. Elit szinten tamad, vedekezik is, es ami fontos, csapatjatekos.

A sorozata miatt megint Harden lesz az MVP, de nalam egyebkent Antetokounmpo siman elozi, mert az a nem emberi, amit o es a Bucks muvel iden.
Stez
Mikor volt olyan csapat Harden körül, amikor nem kellett megszakadnia támadásban? 3. szezonjában? Azóta azért Houstonban sorra rosszabb csapattársai voltak, mint Westbrooknak. Talán Westbrook mvp szezonja a kivétel.
Valahol érthetőek a pihenései hátul. Amúgy nem rossz védő. Az érzéke meg lenne hozzá, h bőven átlagon felülit nyújtson, de az energia spórolás miatt tűnik állandóan szarnak. Ő nem Melo, aki sosem tudott és nem is akart meg rövidebb periódusokra sem védekezni. BTW Westbrick baromságai miatt ment el Durant is mellőle.
Másrészt az idei 60% feletti TS% 40%-os USG% mellett az minden csak nem rossz hatékonyság Hardentől. Ettől még rosszul vagyok az elmúlt két hónap átlagosan 14 kiharcolt büntetőitől. Ami nyilván segíti őt, de még, ha leveszem ezeket az ajándékokat, a TS%-a még így is 59% körül lenne, ami nagyon is jó ilyen volumen mellett és ennyire tehetségszegény társakkal.
Persze PO-ra el fog készülni az erejével és újra el lehet majd mondani, h egy choker, de amennyiben ő is lazán venné az alapszakaszt, mint pl Curry, akkor Rockets számára nem lenne rájátszás.
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?
Negritis
Régebben a fociban is vándorolt a látens világbajnoki trófea, ahogy épp valaki legyőzte a világbajnokot valamilyen sörmeccsen a krumpliföldeken 😊

több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?
Negritis
A Magic is verte a Bucksot, tehát keleten még sincs akkora szakadék?
KeyG
Giannis nélkül a liga fele esélyesebb szerintem a Bucks ellen.
Amúgy ezeknek az egy meccsekből levont óriási igazságoknak semmi érteleme. Kontextusból kiragadás valahol mindegyik.
dawyd728
Mit tesz egy értelmes edző ugye, ha nem egy Kidd féle töltelék ül a padon

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
OKC volt -26on és onnan visszahozta 😮
Lehet velem van a baj, de én nem bírom Westbrookot, George viszont úgy dobja a hármasokat
Heisman Trophy
Westbrookot nem sokan bírják. Én pl. ki merem jelenteni h ha anno nem Hardent cserélik el, a Harden-Durant páros sokkal többet kihozhatott volna mint a Westbrook-Durant páros. 1 bajnoki címre gondolok.
KeyG
Szerintem nem. En tovabbra sem latom Hardenben azt, hogy o klasszis lenne. Vedekezni baszik, nem is tud, szar szazalekkal dobal, raadasul nem kicsit segitik a birok. Alig-alig emlekszem olyan esetre, amikor o fontos meccseken, clutch momentumokban extrat hozott volna. Egy kezemen meg tudom ezeket szamolni. Utalom az ilyen stathajhaszokat, Westbrooknal is a hideg razott, amikor lattam, hogy sorra hozza ugy a tripla duplakat, hogy harom tarsa allja korbe es fedezi a labdat a lepattanoknal, es hagyjak, hogy o szedje ossze.

Ha valaszhatnek George es Harden kozul, en szo nelkul elobbit valasztanam. Elit szinten tamad, vedekezik is, es ami fontos, csapatjatekos.

A sorozata miatt megint Harden lesz az MVP, de nalam egyebkent Antetokounmpo siman elozi, mert az a nem emberi, amit o es a Bucks muvel iden.

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
OKC volt -26on és onnan visszahozta 😮
Lehet velem van a baj, de én nem bírom Westbrookot, George viszont úgy dobja a hármasokat
Heisman Trophy
Westbrookot nem sokan bírják. Én pl. ki merem jelenteni h ha anno nem Hardent cserélik el, a Harden-Durant páros sokkal többet kihozhatott volna mint a Westbrook-Durant páros. 1 bajnoki címre gondolok.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 688 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
OKC volt -26on és onnan visszahozta 😮
Lehet velem van a baj, de én nem bírom Westbrookot, George viszont úgy dobja a hármasokat

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 104 — The Mathematician
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?
Negritis
A Magic is verte a Bucksot, tehát keleten még sincs akkora szakadék?
KeyG
Giannis nélkül a liga fele esélyesebb szerintem a Bucks ellen.
Amúgy ezeknek az egy meccsekből levont óriási igazságoknak semmi érteleme. Kontextusból kiragadás valahol mindegyik.
dawyd728
A téma iróniájaként írtam. 😊
KeyG
nekem is pont az irónia lett volna a célom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?
Negritis
A Magic is verte a Bucksot, tehát keleten még sincs akkora szakadék?
KeyG
Giannis nélkül a liga fele esélyesebb szerintem a Bucks ellen.
Amúgy ezeknek az egy meccsekből levont óriási igazságoknak semmi érteleme. Kontextusból kiragadás valahol mindegyik.
dawyd728
A téma iróniájaként írtam. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?
Negritis
A Magic is verte a Bucksot, tehát keleten még sincs akkora szakadék?
KeyG
Giannis nélkül a liga fele esélyesebb szerintem a Bucks ellen.
Amúgy ezeknek az egy meccsekből levont óriási igazságoknak semmi érteleme. Kontextusból kiragadás valahol mindegyik.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?
Negritis
Stevens az idei szezonban visszaereszkedett a többi top kategóriás edző közé. Jobbak közül való, de nem ő van magasan a többi előtt. Persze Irving kiesett meccs közben, de ilyen összecsuklás nálam elsősorban edzői hiba.
dawyd728
Fiatal edző, jövőre tudni fogja már h kb 9 kezdő kaliber játékost nem lehet csapattá gyúrni hosszú időn keresztül, mert mindenki többet akar játszani.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
dawyd728 3 696
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?
Negritis
Stevens az idei szezonban visszaereszkedett a többi top kategóriás edző közé. Jobbak közül való, de nem ő van magasan a többi előtt. Persze Irving kiesett meccs közben, de ilyen összecsuklás nálam elsősorban edzői hiba.
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 084
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?
Negritis
A Magic is verte a Bucksot, tehát keleten még sincs akkora szakadék?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 104 — The Mathematician
amúgy akkor most h a clippers verte a bostont akkor a nyugat sokkal erősebb lett?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 076 — WHO DAT!!!!
A Kingst és a Clipperst szerintem is előzni fogják a végére. Btw, egészséges Nuggets > egészséges Lakers. A PO-ban szerintem csak a Spurs és a Blazers ellen mennének tovább. Esetleg a Rockets még kérdéses, de csak azért, mert szerintem nekik az nem egy rossz matchup.
Cruyffista
Szerintem ahol James ott van a PO ban nem mondhatod esélytelennek mert bárki ellen bekapcsolja a god modeot. Amíg le nem sérült negyedikek voltunk nyugaton szerintem ez a realitás hogy kb ott vagyunk most, és a végére ide is fogunk érni kb szerintem hacsak nem jönnek a sérülések.